Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro.
UA-Tenders.com

FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 
ДК 021:2015 від 29.12.15 vs CPV:2002 - Єдиний зак. словник
На страницу 1, 2, 3, 4, 5, 6  След.

Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Определение предмета закупки
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Sekret_ar
Модер
Модер

Сообщение 28 Ноя 2015, 23:31 Ответить с цитатой

Цитата:
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ
(Мінекономрозвитку України)

Н А К А З
__________________ № _____

Київ

Про внесення змін до Порядку
визначення предмета закупівлі

Відповідно до пункту 12 частини першої статті 8 Закону України
“Про здійснення державних закупівель” та з метою вдосконалення нормативно-правового забезпечення державних закупівель
НАКАЗУЮ:
1. Унести до Порядку визначення предмета закупівлі, затвердженого наказом Міністерства економіки України від 26 липня 2010 року № 921, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 06 серпня 2010 року за № 623/17918 (далі – Порядок), такі зміни:
1.1. У розділі ІІ:
1.1.1. Абзац перший пункту 2.1 викласти в такій редакції:
“2.1. Предмет закупівлі товарів і послуг визначається замовником згідно з пунктами 20 і 27 частини першої статті 1 Закону України “Про здійснення державних закупівель” та на основі Національного класифікатора України “Єдиний закупівельний словник” (CPV:2002, IDT) ДК 021:2007, затвердженого наказом Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 04 квітня 2007 року № 76, за показником п'ятого знака (класифікаційне угруповання “категорія”) із зазначенням у дужках конкретної назви товару чи послуги.”.
1.1.2. В абзаці другому пункту 2.1 слово “десятого” замінити словом “дев’ятого”.
1.1.3. Пункт 2.2 викласти в такій редакції:
“2.2. Під час здійснення закупівлі послуг з поточного ремонту предмет закупівлі визначається за кожним окремим будинком, будівлею, спорудою будь-якого призначення, їх комплексами, лінійними об’єктами інженерно-транспортної інфраструктури відповідно до проектно-кошторисної або кошторисної документації, що складається на підставі дефектного акта або матеріалів інженерних вишукувань чи обстежень.”.
1.1.4. Доповнити пунктом 2.19 такого змісту:
“2.19. Визначення предмета закупівлі товарів і послуг для реалізації заходів Міністерством інформаційної політики України у сфері захисту національного інформаційного простору здійснюється за обсягом та номенклатурою для кожного заходу.”.
1.2. У розділі ІІІ слова і цифри “Відомчих будівельних норм ВБН Г.1-218-182:2006 “Класифікація робіт з ремонтів автомобільних доріг загального користування”, затверджених рішенням колегії Державної служби автомобільних доріг України від 10.04.2006 № 16” замінити словами і цифрами “галузевих будівельних норм ГБН Г.1-218-182:2011 “Ремонт автомобільних доріг загального користування. Види ремонтів та перелік робіт”, затверджених наказом Державної служби автомобільних доріг України від 23.08.2011 № 301”.
2. Установити, що:
2.1. Пункт 1.1.1 цього наказу набирає чинності з 1 січня 2016 року.
2.2. Пункт 2.19 Порядку діє до 31 грудня 2015 року.
3. Департаменту регулювання державних закупівель забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому порядку.
4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Міністр економічного розвитку
і торгівлі України Айварас АБРОМАВИЧУС

http://www.me.gov.ua/Documents/Detail?lang=uk-UA&id=691a311e-4917-448a-a165-4f3e3e6ad618&title=ProektNakazuMinekonomrozvitkuproVnesenniaZminDoPoriadkuViznachenniaPredmetaZakupivli

З.І. Думаю, для цього варто зробити окрему тему!
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Sekret_ar
Модер
Модер

Сообщение 28 Ноя 2015, 23:44 Ответить с цитатой

Схоже, реформа ДЗ добереться найближчим часом і до нашого класифікатора. А тому, вирішив для себе зробити новий класифікатор у форматі, найбільш зручному для оперативного пошуку кодів ну і поділитись напрацюваннями із форумчанами - може зайвий раз хтось згадає добрим словом! Smile
"Айтішник" з мене ніякий, тож макросів ніяких не використовував (тому що не знаю як Very Happy ) - просто вбивав частину вільного часу "клацанням" мишки.
За основу взяв документ, розміщений на нашому "рідному" сайті - http://www.ua-tenders.com/legislation/orders/154596/
Документ містить кілька частин (книг), які можна скачати за наведеним вище посиланням. Широкому загалу для роби, фактично, потрібна буде тільки перша частина - самі коди. Тож, розміщую тут результат своєї "суспільно корисної" роботи Smile. Користуйтесь на здоров'я!

Єдиний закупівельний словник
(CPV:2002, IDT)
ДК 021:2007

(у зручному для користування форматі - коди структуровані і згруповані)

021 2007_CPV_(Коди).xls
 Описание:

Скачать
 Имя файла:  021 2007_CPV_(Коди).xls
 Размер файла:  1.67 MB
 Скачано:  1873 раз(а)

InnaL
Что такое тендер ?

Сообщение 29 Ноя 2015, 08:47 Ответить с цитатой

CПАСИБО за оперативное информирование и проделанную работу Exclamation Exclamation Exclamation
aalinkaS
Специалист
Специалист

Сообщение 01 Дек 2015, 15:50 Ответить с цитатой

Sekret_ar писал(а):
Схоже, реформа ДЗ добереться найближчим часом і до нашого класифікатора. А тому, вирішив для себе зробити новий класифікатор у форматі, найбільш зручному для оперативного пошуку кодів ну і поділитись напрацюваннями із форумчанами - може зайвий раз хтось згадає добрим словом! Smile
"Айтішник" з мене ніякий, тож макросів ніяких не використовував (тому що не знаю як Very Happy ) - просто вбивав частину вільного часу "клацанням" мишки.
За основу взяв документ, розміщений на нашому "рідному" сайті - http://www.ua-tenders.com/legislation/orders/154596/
Документ містить кілька частин (книг), які можна скачати за наведеним вище посиланням. Широкому загалу для роби, фактично, потрібна буде тільки перша частина - самі коди. Тож, розміщую тут результат своєї "суспільно корисної" роботи Smile. Користуйтесь на здоров'я!

Єдиний закупівельний словник
(CPV:2002, IDT)
ДК 021:2007

(у зручному для користування форматі - коди структуровані і згруповані)

Большое спасибо за классификатор! Начав его штудировать ,отметила для себя нечто ..... например 2464 -Продукція хімічна фотографічна далее идет по пятому знаку 24641- Фотопластинки, фотоплівки- но в єтом пятом знаке не нашлось фотопластинки и фотопливки (хотя пятый знак звучит конкретно об этом)!!!!!!! После этого идет 2465- Носії інформації без запису , НО этот предмет по 4-му знаку не открывается дольше на пятый знак и так далее!!!! Это так и есть или маленькая недоработка?
naika
Что такое тендер ?

Сообщение 02 Дек 2015, 11:30 Ответить с цитатой

Спасибо
Sekret_ar
Модер
Модер

Сообщение 02 Дек 2015, 12:18 Ответить с цитатой

aalinkaS писал(а):
Sekret_ar писал(а):

Большое спасибо за классификатор! Начав его штудировать ,отметила для себя нечто ..... например 2464 -Продукція хімічна фотографічна далее идет по пятому знаку 24641- Фотопластинки, фотоплівки- но в єтом пятом знаке не нашлось фотопластинки и фотопливки (хотя пятый знак звучит конкретно об этом)!!!!!!! После этого идет 2465- Носії інформації без запису , НО этот предмет по 4-му знаку не открывается дольше на пятый знак и так далее!!!! Это так и есть или маленькая недоработка?

В первинному варіанті (див. по ссилці) аналогічно.
Думаю, все залежить від того по якому знаку будуть визначатись предмети закупівлі. Бо в деяких кодах взагалі навіть п"ятизначного коду немає.
aalinkaS
Специалист
Специалист

Сообщение 02 Дек 2015, 13:18 Ответить с цитатой

Sekret_ar писал(а):
aalinkaS писал(а):
Sekret_ar писал(а):

В первинному варіанті (див. по ссилці) аналогічно.
Думаю, все залежить від того по якому знаку будуть визначатись предмети закупівлі. Бо в деяких кодах взагалі навіть п"ятизначного коду немає.

поняла. спасибо
badman2
Специалист
Специалист

Сообщение 07 Дек 2015, 13:50 Ответить с цитатой

"вдруг откуда ни возьмись" Shocked

Про внесення змін до Порядку визначення предмета закупівлі

Sekret_ar
Модер
Модер

Сообщение 07 Дек 2015, 14:12 Ответить с цитатой

badman2 писал(а):
"вдруг откуда ни возьмись" Shocked

Про внесення змін до Порядку визначення предмета закупівлі

Ну чому ж - хто слідкує той був в курсі! Smile
http://forum.ua-tenders.com/viewtopic.php?t=4380 - а новий класифікатор вже є навіть у зручному форматі! Cool

З.І. А я вже боявся, що даревно витратив час на той класифікатор! )
badman2
Специалист
Специалист

Сообщение 07 Дек 2015, 14:25 Ответить с цитатой

за зручний класифікатор окремий респект
але мене вбив п. 2 НАКАЗу 19.11.2015 № 1474
Цитата:
1) положення абзацу першого пункту 2.1 Порядку застосовується з 01 січня 2016 року;

тобто виходить що до кінця року жодним класифікатором не користуємось )))

в проекті ж нормально було записано "2.1. Пункт 1.1.1 цього наказу набирає чинності з 1 січня 2016 року. "
Мабуть хтось підправив для "чисто поржать" Smile

skubaval
Теоретик
Теоретик

Сообщение 08 Дек 2015, 11:04 Ответить с цитатой

Шановні колеги, будь-ласка, поясніть, з 1 січня 2016 року ми будемо користуватися ДК 021:2007 тобто Єдиним закупівельним словником за показником пятого знаку (категорія). Як його визначити? Можна якусь коротеньку інформацію?
А дія ДК 016-2010 з 1 січня 2016 року завершена?
Іду у відпустку (вимушену), повертатися буде страшно, стільки нового, голова обертом. Shocked
Боюся, щоб нічого не пропустити, бо всі шишки посиплються на мене...
Дякую!
Sekret_ar
Модер
Модер

Сообщение 08 Дек 2015, 14:26 Ответить с цитатой

skubaval писал(а):
Шановні колеги, будь-ласка, поясніть, з 1 січня 2016 року ми будемо користуватися ДК 021:2007 тобто Єдиним закупівельним словником за показником пятого знаку (категорія). Як його визначити? Можна якусь коротеньку інформацію?
А дія ДК 016-2010 з 1 січня 2016 року завершена?
Іду у відпустку (вимушену), повертатися буде страшно, стільки нового, голова обертом. Shocked
Боюся, щоб нічого не пропустити, бо всі шишки посиплються на мене...
Дякую!

QIP Shot - Screen 002.png
 Описание:
 Размер файла:  101.88 KB
 Просмотрено:  579 раз(а)

QIP Shot - Screen 002.png

skubaval
Теоретик
Теоретик

Сообщение 08 Дек 2015, 15:05 Ответить с цитатой

Sekret_ar!
Дякую, я зрозуміла.
skubaval
Теоретик
Теоретик

Сообщение 08 Дек 2015, 16:07 Ответить с цитатой

Непокоїть мене думка, щодо 20% угод.
Визначення предметів закупівлі та оголошення торгів буде проводитися за новим ДК, а 20 % угоди будуть іти ще за старим ДК. Наша казна (і не тільки) завжди перевіряла - якщо використано 20% то обовязково має бути проведена процедура за цим же предметом закупівлі.
Ну, зрозуміло ж - на час проведення процедури закупівлі даються ці 20 %. Але ж коди тепер не співпадають, а відслідкувати їх майже не можливо.
Хоча я розумію що за всі рішення відповідальність все одно несе ККТ, а не казна.
Надіюсь, що ви мене порозуміли, колеги...
Sekret_ar
Модер
Модер

Сообщение 08 Дек 2015, 16:12 Ответить с цитатой

skubaval писал(а):
Непокоїть мене думка, щодо 20% угод.
Визначення предметів закупівлі та оголошення торгів буде проводитися за новим ДК, а 20 % угоди будуть іти ще за старим ДК. Наша казна (і не тільки) завжди перевіряла - якщо використано 20% то обовязково має бути проведена процедура за цим же предметом закупівлі.
Ну, зрозуміло ж - на час проведення процедури закупівлі даються ці 20 %. Але ж коди тепер не співпадають, а відслідкувати їх майже не можливо.
Хоча я розумію що за всі рішення відповідальність все одно несе ККТ, а не казна.
Надіюсь, що ви мене порозуміли, колеги...

Я думаю, якщо конкретну назву предмету закупівлі (та що в дужках після коду!) прописувати ідентичну (ну хіба що рік змінити, якщо він був в назві) то не мало б бути проблем.
Хоча, хтозна як буде реагувати казна... Тим більше кожна казна конкретно! )
bilmed
Практик
Практик

Сообщение 08 Дек 2015, 16:21 Ответить с цитатой

А як це розуміти "24431000-4  Засоби лікувальні, використовувані в дерматології" и "24432000-1  Засоби лікувальні для кістяково-м'язової системи" це виходить, що за пьятим знаком - різні торги? Я так розумію  24431 - це до пьятого знаку? А 24432 - це інший код і інші торги? І такого багато в Словнику. Наприклад ліки можно багато дробити на різні торги за пьятим знаком?
Sekret_ar
Модер
Модер

Сообщение 08 Дек 2015, 16:27 Ответить с цитатой

bilmed писал(а):
А як це розуміти "24431000-4  Засоби лікувальні, використовувані в дерматології" и "24432000-1  Засоби лікувальні для кістяково-м'язової системи" це виходить, що за пьятим знаком - різні торги? Я так розумію  24431 - це до пьятого знаку? А 24432 - це інший код і інші торги? І такого багато в Словнику. Наприклад ліки можно багато дробити на різні торги за пьятим знаком?

Ну так це ж добре - менше торгів доведеться проводити!
bilmed
Практик
Практик

Сообщение 08 Дек 2015, 17:41 Ответить с цитатой

Sekret_ar писал(а):
bilmed писал(а):

Так ми правільно зрозуміли?
Sekret_ar
Модер
Модер

Сообщение 08 Дек 2015, 18:14 Ответить с цитатой

bilmed писал(а):
Sekret_ar писал(а):
bilmed писал(а):

Так ми правільно зрозуміли?

Правильно!
Jyrcom
Модер
Модер

Сообщение 10 Дек 2015, 11:16 Ответить с цитатой

Ще одна версія Єдиного закупівельного словника ДК 021:2007

З.І. Робота не моя, тому пропозиції щодо вдосконалення і лайки можна надсилати за адресою, що вказана у вкладці "Інфо" Wink або
Скрытый текст: 

словник ДК 021 2007 (v.1.0).rar
 Описание:
Єд.словн.

Скачать
 Имя файла:   словник ДК 021 2007 (v.1.0).rar
 Размер файла:  1.89 MB
 Скачано:  536 раз(а)

ndymchuk
Активист
Активист

Сообщение 15 Дек 2015, 08:57 Ответить с цитатой

Доброго дня! В 2015 році були торги на Ліки це був один код. Тепер з 01/01/16 ці ліки поділяються на 5-6 різних кодів, то тепер ми не маємо права укласти додаткову угоду на 20%, тому що в наступному році сума роздробиться і не буде перевищувати граничну межу по ЗУ "Про здійснення державних закупівель"? Аналогічна ситуація і з паливно-мастильними матеріалами вони були в одному коді, а тепер бензин і паливо дизельне це різні коди, то 20% теж не укладаємо?
Yuri777
Что такое тендер ?

Сообщение 15 Дек 2015, 12:49 Ответить с цитатой

Согласно п.4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
Он уже опубликован? На сайте ВР он значится как "не набрав чинності"
До 2016 года осталось немного. Как составлять годовые планы и начинать торги?
Sekret_ar
Модер
Модер

Сообщение 15 Дек 2015, 13:00 Ответить с цитатой

Yuri777 писал(а):

Пункт суто про цей класифікатор набирає чинності з 01.01.2016 року!
Ну а зараз, якщо бути буквоїдом, то ми взагалі не мали б користуватись ніяким класифікатором! )
Особисто я проводжу всі торги на 2016 рік по старому класифікатору.
Yuri777
Что такое тендер ?

Сообщение 15 Дек 2015, 13:40 Ответить с цитатой

Sekret_ar писал(а):
Yuri777 писал(а):

Пункт суто про цей класифікатор набирає чинності з 01.01.2016 року!
Ну а зараз, якщо бути буквоїдом, то ми взагалі не мали б користуватись ніяким класифікатором! )
Особисто я проводжу всі торги на 2016 рік по старому класифікатору.

Если начинаем открытые торги по старому классификатору и они отменяются через отсутствие участников, а с нового года товар окажется в разных кодах нового классификатора (в моем случае это бензин и дизельное топливо), будут ли засчитаны первые торги как одни из двух для обоснования проведения переговорной процедуры
Jyrcom
Модер
Модер

Сообщение 15 Дек 2015, 15:22 Ответить с цитатой

Yuri777 писал(а):
Он уже опубликован?

так. оприлюднений
Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Определение предмета закупки Часовой пояс: GMT + 2
На страницу 1, 2, 3, 4, 5, 6  След.
Страница 1 из 6

Перейти: