Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro.
UA-Tenders.com

FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 
Розкриття_ПКТ
На страницу Пред.  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24  След.

Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Открытые торги
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Voda74800
Теоретик
Теоретик

Сообщение 17 Июн 2015, 12:55 Ответить с цитатой

badman2, дякую завідповідь!
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Sekret_ar
Модер
Модер

Сообщение 17 Июн 2015, 13:01 Ответить с цитатой

Voda74800 писал(а):
При надані ПКТ учасник вказав назву свого підприємства скорочено (ТОВ, замість Товариство з Обмеженою Відповідальністю). Наскільки буде корректно прийняти цю ПКТ, оскільки в ДКТ був зразок оформлення конверту, де було вказано "Повна назва".
Дякую

Ну формально це недотримання вимог замовника. Але не знаю чи знайдеться замовник, який ризикне на цій підставі відхилити таку пропозицію...
badman2
Специалист
Специалист

Сообщение 17 Июн 2015, 13:10 Ответить с цитатой

підставою для відхилення є "пропозиція конкурсних торгів не відповідає умовам документації конкурсних торгів."
а конверт не є складовою пропозиції конкурсних торгів - отже невідповідність конверту не є підствою для відхилення

Voda74800
Теоретик
Теоретик

Сообщение 18 Июн 2015, 15:19 Ответить с цитатой

Сьогодні розкрили ПКТ.
У одного учасника у Виписці з ЄДР наведено - "в єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців записів не знайдено".

Окрім того, що така Виписка не завірена - немає ні підпису реєстратора, ні печатки-підпису учасника, просто на листі. Відповідно до п.7 ст.28 зробив безкоштовний запит на сайті мінюсту - фірма є, види діяльності існують, ліквідації/процедури припинення відсутні, тобто або помилка держреєстратора, або ще щось. Мені цікаво, чи треба це відображати у протоколі відхилення (це не основа причина відхлення).

Я наразі написав так:Замовником на підставі п.7 ст.28 було прийняте рішення щодо перевірки відомостей, що містилися у виписці з ЄДР наданої учасником. На підставі відомостей з ЄДР, що були отримані у відповідь на безкоштовний пошук відомостей ЄДР, розміщеного на сайті Міністерства Юстиції України (додаток 1) встановлено, що Виписка з ЄДР замовника містить недостовірну інформацію

Думаю свій безкоштовний запит завірити та прикріпити до протоколу. Чи потрібно на це взагалі звертати увагу? Чи потрібно таку інформацію відображати у протоколі.

Дякую!
badman2
Специалист
Специалист

Сообщение 19 Июн 2015, 19:01 Ответить с цитатой

у вписці має бути унікальний номер і дата видачі в низу кожної сторінки
за цими даними достовірність виписки можна перевірити тут https://usr.minjust.gov.ua/ua/extractsearch
а далі дійте за результатами перевірки виписки
безкоштовний запит - це не документ а лише довідкова інформація, краще взяти нову /платну/ виписку, а ще краще витяг Smile і спати спокійно

Voda74800
Теоретик
Теоретик

Сообщение 22 Июн 2015, 06:47 Ответить с цитатой

Дякую, але не думаю, що потрібно платну виписку брати. Це учасник надав пропозицію з найвишчою ціною (при ЗЦП), та окрім того не надав декілька обов'язкових документів - отже виписка з ЄДР не має переважної дії при відмові учаснику у процедурі оцінки ЗЦП. Розкриття провели, оцінка та акцепт сьогодні - дуже всім дякую хто допоміг мені порадами - всі вони були дуже цінні.
Sekret_ar
Модер
Модер

Сообщение 23 Июл 2015, 11:52 Ответить с цитатой

В новому розділі роз"яснень на сайті МЕРТУ окрім інших зустрів роз"яснення про необхідність оформлення протоколу розкриття ПКТ у разі подання менше двох пропозицій.
З цього роз"яснення можна зробити два коротких висновки, які раніше часто були предметом для дискусій тут на форумі:
1) Реєстр отриманих пропозицій оформляється навіть у випадку неподання жодної ПКТ;
2) Інформація в реєстрі отриманих пропозицій про подання однієї ПКТ чи неподання жодної ПКТ є підставою для відміни торгів замовником і виключає необхідність проведення розкриття, а отже й оформлення протоколу розкриття.

2015.07.16_МЕРТУ_Роз_ПР коли менше двох пропозицій.pdf
 Описание:

Скачать
 Имя файла:  2015.07.16_МЕРТУ_Роз_ПР коли менше двох пропозицій.pdf
 Размер файла:  34.05 KB
 Скачано:  228 раз(а)

Starec
Новичок

Сообщение 24 Июл 2015, 11:22 Ответить с цитатой

Усім доброго дня.

Підкажіть будь-ласка, можливо хтось стикався з такою ситуацією:

- провожу закупівлю вікон, (в ДУТ зазначив, що у вартість товару входить транспортування, демонтаж старих і монтаж нових вікон).

Здається все добре, заявилося 3 учасники, але один із учасників ФОП 2-ої групи.

Як я знаю, пп. 2 пункту 291.4 статті 291 Податкового Кодексу України передбачено, наступне:
друга група - фізичні особи - підприємці, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства, за умови, що протягом календарного року відповідають сукупності таких критеріїв:
не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, одночасно не перевищує 10 осіб;
обсяг доходу не перевищує 1500000 гривень.

Тепер питання:
1) Чи має право ФОП 2-ої групи встановлюваи вікна?
2) Чи можу я відхилити ПКТ даного учасника?

Завчасно дякую.
STANISLAVOVNA
Специалист
Специалист

Сообщение 24 Июл 2015, 14:36 Ответить с цитатой

Starec писал(а):
Усім доброго дня.

Підкажіть будь-ласка, можливо хтось стикався з такою ситуацією:

- провожу закупівлю вікон, (в ДУТ зазначив, що у вартість товару входить транспортування, демонтаж старих і монтаж нових вікон).

Здається все добре, заявилося 3 учасники, але один із учасників ФОП 2-ої групи.

Як я знаю, пп. 2 пункту 291.4 статті 291 Податкового Кодексу України передбачено, наступне:
друга група - фізичні особи - підприємці, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства, за умови, що протягом календарного року відповідають сукупності таких критеріїв:
не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, одночасно не перевищує 10 осіб;
обсяг доходу не перевищує 1500000 гривень.

Тепер питання:
1) Чи має право ФОП 2-ої групи встановлюваи вікна?
2) Чи можу я відхилити ПКТ даного учасника?

Завчасно дякую.
http://forum.ua-tenders.com/viewtopic.php?p=90468&highlight=#90468
почитайте ось цю тему, тут обговорювалося подібне питання.
ми не відхиляли такого учасника, але він і не був потенційним переможцем, так як у нього була вища ціна.

Starec
Новичок

Сообщение 24 Июл 2015, 16:00 Ответить с цитатой

STANISLAVOVNA писал(а):
ми не відхиляли такого учасника, але він і не був потенційним переможцем, так як у нього була вища ціна.

А в мене якраз випадок що ФОП дав меншу ціну. Я просто думаю щоб мені боком не вилізло.
З однієї сторони мені всеодно на якій він групі, з другої щоб потім він мені не вліпив ПДВ чи мати питання з податковою ((

Крім того в нього у виписці ЄДРПОУ:
Код КВЕД 46.46 Оптова торгівля фармацевтичними товарами (основний);
Код КВЕД 46.49 Оптова торгівля іншими товарами господарського призначення;
Код КВЕД 46.75 Оптова торгівля хімічними продуктами;
Код КВЕД 46.90 Неспеціалізована оптова торгівля
teona
Эксперт
Эксперт

Сообщение 24 Июл 2015, 18:48 Ответить с цитатой

Starec писал(а):
STANISLAVOVNA писал(а):

А в мене якраз випадок що ФОП дав меншу ціну. Я просто думаю щоб мені боком не вилізло.
З однієї сторони мені всеодно на якій він групі, з другої щоб потім він мені не вліпив ПДВ чи мати питання з податковою ((

Крім того в нього у виписці ЄДРПОУ:
Код КВЕД 46.46 Оптова торгівля фармацевтичними товарами (основний);
Код КВЕД 46.49 Оптова торгівля іншими товарами господарського призначення;
Код КВЕД 46.75 Оптова торгівля хімічними продуктами;
Код КВЕД 46.90 Неспеціалізована оптова торгівля

Почитайте на досуге решения антимонопольного по жалобам. Там как то был этот вопрос. К сожалению, не сохранила себе то решение
STANISLAVOVNA
Специалист
Специалист

Сообщение 27 Июл 2015, 07:47 Ответить с цитатой

teona писал(а):

Почитайте на досуге решения антимонопольного по жалобам. Там как то был этот вопрос. К сожалению, не сохранила себе то решение
у тій темі про єдинщиків, здається, є подібне рішення АМКУ. але, хочу сказати, АМКУ не завжди послідовне в своїх рішеннях. на подібні ситуації в них бувають різні рішення (це я зі свого досвіду кажу) Pardon
teona
Эксперт
Эксперт

Сообщение 27 Июл 2015, 10:39 Ответить с цитатой

STANISLAVOVNA писал(а):
teona писал(а):

у тій темі про єдинщиків, здається, є подібне рішення АМКУ. але, хочу сказати, АМКУ не завжди послідовне в своїх рішеннях. на подібні ситуації в них бувають різні рішення (це я зі свого досвіду кажу) Pardon

а это, видать, зависит от красноречия жалобщика и заказчика))
STANISLAVOVNA
Специалист
Специалист

Сообщение 27 Июл 2015, 11:53 Ответить с цитатой

teona писал(а):
STANISLAVOVNA писал(а):
teona писал(а):

а это, видать, зависит от красноречия жалобщика и заказчика))

ох, если бы только от этого...

Laisha
Новичок

Сообщение 15 Авг 2015, 10:33 Ответить с цитатой

Развейте плз мои сомнения:
в ДКТ есть требование, чтобы все документы, созданные Участником имели дату. Они и имеют, но за 2 месяца до раскрытия. И пропозиция в том числе...
Сижу, сомневаюсь.
tenderlog
Специалист
Специалист

Сообщение 20 Авг 2015, 12:51 Ответить с цитатой

Подскажите, если публикация объявления 26.08.2015 скорочена процедура, то раскрытие правильно на 9.09.2015 или на 10.09.2015? Вроде правильно на 10 день,о на сайте у всех раскрытие на 11 день. Развейте мои сомнения. Может что-то поменялось?
teona
Эксперт
Эксперт

Сообщение 20 Авг 2015, 16:35 Ответить с цитатой

tenderlog писал(а):
Подскажите, если публикация объявления 26.08.2015 скорочена процедура, то раскрытие правильно на 9.09.2015 или на 10.09.2015? Вроде правильно на 10 день,о на сайте у всех раскрытие на 11 день. Развейте мои сомнения. Может что-то поменялось?

10 числа можно расскрываться
tenderlog
Специалист
Специалист

Сообщение 21 Авг 2015, 09:28 Ответить с цитатой

Почему? Ведь 10.09.2015 это на 11 день, а 09.09.2015 - на 10 день.
dorvin
Советчик
Советчик

Сообщение 21 Авг 2015, 11:16 Ответить с цитатой

Потому что считать надо с 27-го!
А если бы я проводил, то назначил бы на 11-е, просто был конфликт с казначейством...
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
tenderlog
Специалист
Специалист

Сообщение 21 Авг 2015, 12:43 Ответить с цитатой

О, на 11-е на 12 рабочий день с дня оголошення
dorvin
Советчик
Советчик

Сообщение 21 Авг 2015, 14:21 Ответить с цитатой

Строк подання не може бути меньшим ніж 20 р.дн., може бути скорочено до 10 р.дн., читаємо не меньше 10р.дн.
Починаємо рахувати на наступний день після виходу оголошення - 27.08.15, так 10.09.15 це на десятий день, а нам потрібно не меньше 10р.д., тому я призначаю на наступний робочий день!
Ще раз пишу, був прицедент в казні, коли вони відмовлялись реєструвати договір, коли розкриття відбувалось на 20 р.дн!
torgiosv1
Специалист
Специалист

Сообщение 21 Авг 2015, 14:38 Ответить с цитатой

да, действительно, желательно назначать раскрытие через 10, на 11 день. но нам один раз все-таки удалось доказать проверяющим, что раскрытие можно делать на 10 день, а именно так: вся информация размещается на портале с 8:30, т.е. 10 день заканчивается тоже в 8:30, все что идет после этого времени уже 11 день, и если конечный срок приема предложений, к примеру, назначен на 10:00, то это уже получается 11 день. вот как-то так.
teona
Эксперт
Эксперт

Сообщение 25 Авг 2015, 10:30 Ответить с цитатой

dorvin писал(а):
Строк подання не може бути меньшим ніж 20 р.дн., може бути скорочено до 10 р.дн., читаємо не меньше 10р.дн.
Починаємо рахувати на наступний день після виходу оголошення - 27.08.15, так 10.09.15 це на десятий день, а нам потрібно не меньше 10р.д., тому я призначаю на наступний робочий день!
Ще раз пишу, був прицедент в казні, коли вони відмовлялись реєструвати договір, коли розкриття відбувалось на 20 р.дн!

научите считать...
27 - 1 раб день. 28, 31, 1, 2, 3, 4, 7, 8, 9 ... 9 число - 10 раб день, расскрываемся 10. а зачем накидывать еще один день? между 26 числом и 10 влазит еще 10 дней...
dorvin
Советчик
Советчик

Сообщение 25 Авг 2015, 11:25 Ответить с цитатой

teona писал(а):

научите считать...
27 - 1 раб день. 28, 31, 1, 2, 3, 4, 7, 8, 9 ... 9 число - 10 раб день, расскрываемся 10. а зачем накидывать еще один день? между 26 числом и 10 влазит еще 10 дней...

Пардон, 31-е число августа пропустил, но алгоритм правильный!

Если вы просите меня, что бы я научил вас считать, тогда вы не по адресу - я не умею?
Или научитесь писать! Very Happy
torgiosv1
Специалист
Специалист

Сообщение 11 Янв 2016, 12:34 Ответить с цитатой

в одном нашем учреждении сложилась следующая ситуация: на раскрытие пкт пришел человек, который, предъявив паспорт, требовал пустить его на заседание. члены ккт показали ему закон, в котором определено, кто имеет право присутствовать на торгах и попросили его покинуть помещение. на это он сказал, что в законе не указано, кто НЕ имеет права присутствовать, что по конституции он, как гражданин, имеет право знать куда и как тратятся бюджетные деньги бла-бла-бла и закатил скандал. все бы ничего, но тут в перепалку вступил директор (который по-хорошему тоже вроде как не должен там быть) и этот гражданин зацепился за его присутствие и написал в протоколе нарушение. грозится писать в антимонопольній. вопрос: может ли данное нарушение повлечь за собой последствия? ккт уже согласен отменять процедуру закупки из-за этого скандала.
Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Открытые торги Часовой пояс: GMT + 2
На страницу Пред.  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24  След.
Страница 22 из 24

Перейти: