Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro.
UA-Tenders.com

FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 
Алгоритм проведення вiдкритих торгiв
На страницу Пред.  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 57, 58, 59  След.

Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Открытые торги
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
bilmed
Практик
Практик

Сообщение 06 Ноя 2014, 10:56 Ответить с цитатой

Скажить будь ласка, чи можно за одним кодом провести дві процедури відкритих торгів на очікувану вартість на 2015 рік. Наприклад: одні торги на ліки (загальні), другі торги на ліки (наркотичні засоби)?
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
torgiosv1
Специалист
Специалист

Сообщение 06 Ноя 2014, 11:04 Ответить с цитатой

bilmed писал(а):
Скажить будь ласка, чи можно за одним кодом провести дві процедури відкритих торгів на очікувану вартість на 2015 рік. Наприклад: одні торги на ліки (загальні), другі торги на ліки (наркотичні засоби)?

а зачем вам две процедуры, сделайте просто с двумя лотами.
Sekret_ar
Модер
Модер

Сообщение 06 Ноя 2014, 11:10 Ответить с цитатой

torgiosv1 писал(а):
bilmed писал(а):

Я так підозрюю, там і так в кожній з цих двох процедур буде немало лотів! ))
Ну а взагалі, якщо обидві процедури будуть відкритими торгами, то можна й окремі процедури. Але виникає логічне питання для чого Вам лишні документи оформляти!
bilmed
Практик
Практик

Сообщение 06 Ноя 2014, 11:18 Ответить с цитатой

Sekret_ar писал(а):
torgiosv1 писал(а):
bilmed писал(а):

Я так підозрюю, там і так в кожній з цих двох процедур буде немало лотів! ))
Ну а взагалі, якщо обидві процедури будуть відкритими торгами, то можна й окремі процедури. Але виникає логічне питання для чого Вам лишні документи оформляти!

Їх не можна поділити на лоти, один код до 10 знаку. Просто на наркотичні засоби потрібна ліцензія і не всі аптеки її мають. Як що наркотичні будуть разом з загальними, то значно звужується коло учасників.
torgiosv1
Специалист
Специалист

Сообщение 06 Ноя 2014, 11:36 Ответить с цитатой

bilmed писал(а):

Їх не можна поділити на лоти, один код до 10 знаку. Просто на наркотичні засоби потрібна ліцензія і не всі аптеки її мають. Як що наркотичні будуть разом з загальними, то значно звужується коло учасників.

В Порядку визначення предмета закупівлі зазначено, що замовник може визначити окремі частини предмета закупівлі не тільки на 10 знаком класифікатора, а також за обсягом, номенклатурою та місцем поставки. От і визначайте лоти за номенклатурою ліків.
bilmed
Практик
Практик

Сообщение 06 Ноя 2014, 13:45 Ответить с цитатой

torgiosv1 писал(а):
bilmed писал(а):

В Порядку визначення предмета закупівлі зазначено, що замовник може визначити окремі частини предмета закупівлі не тільки на 10 знаком класифікатора, а також за обсягом, номенклатурою та місцем поставки. От і визначайте лоти за номенклатурою ліків.
.

А шо такє - "номенклатура"?
Sekret_ar
Модер
Модер

Сообщение 06 Ноя 2014, 14:03 Ответить с цитатой

bilmed писал(а):

"Анальгін"
"Димедрол"
і т. д.
Найкраще подивіться ДКТ інших учасників по аналогічному предмету закупівлі. Я ще в друкованому ВДЗ зустрічав торги на ліки із більше ніж 100 лотів - кожне найменування ліків було окремим лотом.
Ну а коло учасників Ви ніяким чином не звужуєте коли зробите по окремих лотах - той учасник, що подав би пропозицію по окремих торгах з таким самим успіхом подасть свою пропозицію по окремому лоту!
bilmed
Практик
Практик

Сообщение 06 Ноя 2014, 14:29 Ответить с цитатой

Sekret_ar писал(а):
bilmed писал(а):

"Анальгін"
"Димедрол"
і т. д.
Найкраще подивіться ДКТ інших учасників по аналогічному предмету закупівлі. Я ще в друкованому ВДЗ зустрічав торги на ліки із більше ніж 100 лотів - кожне найменування ліків було окремим лотом.
Ну а коло учасників Ви ніяким чином не звужуєте коли зробите по окремих лотах - той учасник, що подав би пропозицію по окремих торгах з таким самим успіхом подасть свою пропозицію по окремому лоту!

Просто був прецендент у колег, коли за розбивку за таким принципом на лоти КРУ наклали штраф
Sekret_ar
Модер
Модер

Сообщение 06 Ноя 2014, 14:39 Ответить с цитатой

bilmed писал(а):
Просто був прецендент у колег, коли за розбивку за таким принципом на лоти КРУ наклали штраф

Цікаво було б глянути на аргументацію порушення.
Як на мене, то такий варіант більше відповідає принципу конкурентності і більш безпечний для замовника. Адже у разі розбивки на лоти за найменуванням розширюється коло потенційних учасників (не кожен може забезпечити поставку всіх без виключення препаратів - ну от, наприклад, немає якогось одного препарата в наявності і він вже не може подати свою ПКТ!). Більше того, нерозбивка на лоти за номенклатурою у випадку з ліками взагалі може розцінюватись як дискримінація! Ну і само собою, з лотами вища ймовірність проведення торгів - адже якщо й немає якогось препарату то відміниться тільки один лот, а не вся процедура зі всіма рештою препаратів!
Хоча на практиці мені не доводиться мати справу із закупівлею ліків і це чисто теоретичні логічні міркування. Вирішувати Вам. )
uprek
Теоретик
Теоретик

Сообщение 17 Ноя 2014, 10:20 Ответить с цитатой

Шановні колеги, ми зараз готуємо звіт про результати, постало питання на кого краще покласти обов’язки відповідальності за виконання договору?

У нас в членах комітету є головний бухгалтер виконкому - на нього?
Або на управління архітектури та містобудування, в зв’язку з тим, що предметом закупівлі є роботи по реконструкції?
Або на голову комітету з конкурсних торгів? Або на заступника міського голови, який безпосередньо відслідковує фактичне виконання робіт ?
Або КП на балансі якого знаходиться об’єкт закупівлі?

Підкажіть будь-ласочка))
Sekret_ar
Модер
Модер

Сообщение 17 Ноя 2014, 10:31 Ответить с цитатой

uprek писал(а):
Шановні колеги, ми зараз готуємо звіт про результати, постало питання на кого краще покласти обов’язки відповідальності за виконання договору?

Або на управління архітектури та містобудування, в зв’язку з тим, що предметом закупівлі є роботи по реконструкції?
Або на голову комітету з конкурсних торгів? Або на заступника міського голови, який безпосередньо відслідковує фактичне виконання робіт ?

Підкажіть будь-ласочка))

Я щось пропустив - десь в нових редакціях форм документів прописана вимога про зазначення особи, відповідальної за виконання договору? Чи це у Вас така практика - щоб потім у разі чого було на кого "перевести стрілки"!?
uprek
Теоретик
Теоретик

Сообщение 17 Ноя 2014, 10:42 Ответить с цитатой

Sekret_ar писал(а):
uprek писал(а):

Підкажіть будь-ласочка))

Я щось пропустив - десь в нових редакціях форм документів прописана вимога про зазначення особи, відповідальної за виконання договору? Чи це у Вас така практика - щоб потім у разі чого було на кого "перевести стрілки"!?

Ні, Ви нічого не пропустили. В формах такого нема. Ми робимо протокол, яким затверджуємо звіт і в зв’язку з тим, що ККТ необхідно здійснювати дії з оприлюднення інформації про внесення змін до договору - думаємо ввести пункт до протоколу, яким призначати особу відповідальну за виконання договору та надання в ккт необхідної інформації для оприлюднення. Якось так.

З.І.Взагалі, це перший мій тендер, тому в мене більше питань ніж відповідей. Маю постійні сумніви щодо протоколів, які я готую та і до процедури закупівлі загалом
Sekret_ar
Модер
Модер

Сообщение 17 Ноя 2014, 10:51 Ответить с цитатой

uprek писал(а):
Ні, Ви нічого не пропустили. В формах такого нема. Ми робимо протокол, яким затверджуємо звіт і в зв’язку з тим, що ККТ необхідно здійснювати дії з оприлюднення інформації про внесення змін до договору - думаємо ввести пункт до протоколу, яким призначати особу відповідальну за виконання договору та надання в ккт необхідної інформації для оприлюднення. Якось так.

В такому разі, враховуючи той факт, що немаловажливу роль тут відіграє оперативність отримання інформації, найлогічнішим у даному випадку виглядає варіант із головним бухгалтером (членом ККТ) - саме він першим буде знати зміни в договорі (по ідеї він мав би візувати такі ДУ) чи останню проплату по ньому.
uprek
Теоретик
Теоретик

Сообщение 17 Ноя 2014, 11:04 Ответить с цитатой

Sekret_ar писал(а):
uprek писал(а):

В такому разі, враховуючи той факт, що немаловажливу роль тут відіграє оперативність отримання інформації, найлогічнішим у даному випадку виглядає варіант із головним бухгалтером (членом ККТ) - саме він першим буде знати зміни в договорі (по ідеї він мав би візувати такі ДУ) чи останню проплату по ньому.

Дякую. Я також схиляюсь до цього варіанту!
Jyrcom
Модер
Модер

Сообщение 17 Ноя 2014, 11:35 Ответить с цитатой

uprek писал(а):
Або на заступника міського голови, який безпосередньо відслідковує фактичне виконання робіт ?
Якщо виконання - головбух. А якщо можливі зміни до договору, то на "заступника міського голови, який безпосередньо відслідковує фактичне виконання робіт"
uprek
Теоретик
Теоретик

Сообщение 19 Ноя 2014, 09:56 Ответить с цитатой

Шановні колеги, підкажіть будь-ласка наступне:

Якщо у нас по ДКТ в розділі "Посадові особи, що уповноважені здійснювать зв’язок" зазначено 2 особи, в оголошенні про початок процедури відкритих торгів я зазначив тільки одну особу, керуючись тим, що друга особа є сектретарем і його ініціали були внесені в розділі "ПІБ особи що подала оголошення", не ставив другу особу ще й тому, що боявся шось не так внести (перший раз провожу торги і перший раз маю справу із "Кабінетом замовником"), а в ЗВІТІ про проведення відкритих торгів написав вже 2-х осіб.

Чи є це порушенням? І чи може казначейство при реєстрації договору нереєструвати посилаючись на невідповідність інформації між оголошенням про початок закупівлі та звітом саме в кількості зазначених осіб?
alena_zaiceva
Практик
Практик

Сообщение 26 Ноя 2014, 09:20 Ответить с цитатой

Алгоритм в виде блочной схемы:

.pdf
 Описание:

Скачать
 Имя файла:  .pdf
 Размер файла:  93.39 KB
 Скачано:  438 раз(а)

u96mode
Что такое тендер ?

Сообщение 10 Дек 2014, 12:49 Ответить с цитатой

Скажіть, чи потрібно при розкритті пропозицій конкурсних торгів оголошувати наявність всіх документів учасників?
Jyrcom
Модер
Модер

Сообщение 10 Дек 2014, 12:52 Ответить с цитатой

u96mode писал(а):
Скажіть, чи потрібно при розкритті пропозицій конкурсних торгів оголошувати наявність всіх документів учасників?
так, якщо дійсно наявні Wink
"Треба казати правду, одну тільки правду, але, можливо, не всю правду!" (с) Very Happy
u96mode
Что такое тендер ?

Сообщение 10 Дек 2014, 13:17 Ответить с цитатой

А якщо при розкритті дійсно немає якогось документу чи повинен я сказати про це всім учасникам?
Ст. 27. п. 3 "Під час розкриття пропозицій конкурсних торгів перевіряється наявність чи відсутність усіх необхідних документів, передбачених документацією конкурсних торгів, а також оголошуються найменування та місцезнаходження кожного учасника, ціна кожної пропозиції конкурсних торгів або частини предмета закупівлі (лота). Зазначена інформація вноситься до протоколу розкриття пропозицій конкурсних торгів."
Jyrcom
Модер
Модер

Сообщение 10 Дек 2014, 13:19 Ответить с цитатой

u96mode писал(а):
А якщо при розкритті дійсно немає якогось документу чи повинен я сказати про це всім учасникам?
Ст. 27. п. 3 "Під час розкриття пропозицій конкурсних торгів перевіряється наявність чи відсутність усіх необхідних документів, передбачених документацією конкурсних торгів, а також оголошуються найменування та місцезнаходження кожного учасника, ціна кожної пропозиції конкурсних торгів або частини предмета закупівлі (лота). Зазначена інформація вноситься до протоколу розкриття пропозицій конкурсних торгів."

Ви ж в протокол все одно вносити будете. а якщо не будете, то краще і не озвучувати Wink
u96mode
Что такое тендер ?

Сообщение 10 Дек 2014, 13:30 Ответить с цитатой

Я все зрозумів.
Пишемо в протоколі в графі "наявність чи відсутність документів" - "Попередньо в наявності" ?
А якщо виникнуть питання у учасників про наявність документів, можна сказати, що в законі це не передбачено?
Jyrcom
Модер
Модер

Сообщение 10 Дек 2014, 13:44 Ответить с цитатой

u96mode писал(а):
Я все зрозумів.
Пишемо в протоколі в графі "наявність чи відсутність документів" - "Попередньо в наявності" ?
А якщо виникнуть питання у учасників про наявність документів, можна сказати, що в законі це не передбачено?
Так. заново. читаємо
skubaval
Теоретик
Теоретик

Сообщение 15 Дек 2014, 15:33 Ответить с цитатой

Людоньки! А підскажіть мені будь-ласочка, хто як рахує 20 робочих днів від дати виходу оголошення. Це ж тепер багато вихідних і кожне підприємство має право встановлювати свій графік роботи (працювати чи потім відпрацьовувати суботи- ну я думаю ви зрозуміли про що я). Я переживаю за учасників торгів, чи встигнуть вони довідки позбирати, а потім чи не потрібно буде переносити дату торгів в звязку з цим.
Оголошення вийде 19.12.2014 року. 21.01.2015 - торги, вірно???
Sekret_ar
Модер
Модер

Сообщение 15 Дек 2014, 16:29 Ответить с цитатой

skubaval писал(а):
Людоньки! А підскажіть мені будь-ласочка, хто як рахує 20 робочих днів від дати виходу оголошення. Це ж тепер багато вихідних і кожне підприємство має право встановлювати свій графік роботи (працювати чи потім відпрацьовувати суботи- ну я думаю ви зрозуміли про що я). Я переживаю за учасників торгів, чи встигнуть вони довідки позбирати, а потім чи не потрібно буде переносити дату торгів в звязку з цим.
Оголошення вийде 19.12.2014 року. 21.01.2015 - торги, вірно???

Думаю, в такому випадку варто керуватись відповідним рішенням КМУ:
http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=247745383&cat_id=244274160
Вам датою розкриття потрібно ставити як мінімум 23.01.2015 р.!
Цитата:
3. Строк для подання пропозицій конкурсних торгів не може бути меншим, ніж 20 робочих днів з дня оприлюднення оголошення про проведення процедури відкритих торгів на веб-порталі Уповноваженого органу.

Якщо так переживаєте за учасників то ставте довший термін! )
Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Открытые торги Часовой пояс: GMT + 2
На страницу Пред.  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 57, 58, 59  След.
Страница 53 из 59

Перейти: