Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro.
UA-Tenders.com

FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 
Портал Державні закупівлі України tender me gov ua
На страницу Пред.  1, 2, 3 ... 77, 78, 79 ... 92, 93, 94  След.

Начать новую тему   Эта тема закрыта, вы не можете писать ответы и редактировать сообщения.   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Вестник государственных закупок
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Sekret_ar
Модер
Модер

Сообщение 09 Окт 2014, 14:42 Ответить с цитатой

Bagram писал(а):
У будь-якому випадку все більше і більше схиляюсь до того, що нам цілеспрямовано, у будь-який спосіб намагаються попсувати життя, щоб схилити до укладання договорів на надання платних послуг.

До слова...
Шановні замовники, будьте обережні під час прикріплення файлів у Веб-сервісі замовника!
З власного досвіду: після того як прикріпив файл натиснув стрілочку "повернутись на попередню сторінку" (автоматично вийшло як при звичайному серфінгу в неті!) - на попередню сторінку не повернулось. Але коли натиснув "Документи" в меню зліва то побачив, що в черзі висить не один а два тих документи, який я прикріпляв. Тут нічого сьрашного немає, так як в результаті прийняли обидва (не знаю чому - по ідеї мало б по одному видати помилку!), та все ж майте на увазі.
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
fleshka
Теоретик
Теоретик

Сообщение 09 Окт 2014, 16:12 Ответить с цитатой

Ой, і в мене так само сьогодні вийшло, але ще не прийняли. Подивимось завтраSmile
Maladoy
Теоретик
Теоретик

Сообщение 10 Окт 2014, 13:24 Ответить с цитатой

І ще оце в мене виникло питання: у ст.10 Закону написано: "Замовник безоплатно подає для оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу... обґрунтування застосування переговорної процедури закупівлі - одночасно з оголошенням про проведення процедури закупівлі". Але, наскільки я розумію, обгрунтування, як файл, можна буде додати лише до оголошення, яке уже прийняте (чи навіть оприлюднине), тобто як мінімум, наступного дня? Чи для переговорної процедури є окремий механізм? Хтось уже відправляв з безпланого сервісу? Дякую.

P.S. Після суми таки був пробіл... Зробила четверту спробу відправити запит... Удачі мені! Smile
Jyrcom
Модер
Модер

Сообщение 10 Окт 2014, 13:35 Ответить с цитатой

Maladoy писал(а):
І ще оце в мене виникло питання: у ст.10 Закону написано: "Замовник безоплатно подає для оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу... обґрунтування застосування переговорної процедури закупівлі - одночасно з оголошенням про проведення процедури закупівлі".
я прикріпля в день, коли побачив оголошення в КЗ - оприлюднене обгрунтування було одночасно з датою оголошення (на третій день)
Bagram
Советчик
Советчик

Сообщение 15 Окт 2014, 10:14 Ответить с цитатой

Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, як правильно приєднати повідомлення про акцепт в оголошенні про результати торгів (користуюсь безкоштовним веб-сервісом). Згідно інструкції необхідно навести курсор миші на номер акцепта і приєднати повідомлення через кнопку ctrl. Що повинно бути далі з акцептом? Він залишається в полі "Приєднати повідомлення про акцепти" і просто виділяється синім кольором? Чи щось повинно змінитися?
Sekret_ar
Модер
Модер

Сообщение 15 Окт 2014, 10:44 Ответить с цитатой

Bagram писал(а):
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, як правильно приєднати повідомлення про акцепт в оголошенні про результати торгів (користуюсь безкоштовним веб-сервісом). Згідно інструкції необхідно навести курсор миші на номер акцепта і приєднати повідомлення через кнопку ctrl. Що повинно бути далі з акцептом? Він залишається в полі "Приєднати повідомлення про акцепти" і просто виділяється синім кольором? Чи щось повинно змінитися?

Не потрібно нічого прикріпляти - воно автоматично все прикріпляється!
Коли створюєте повідомлення про акцепт то в формі із самого верху є номер оголошення про початок процедури. Так само як при створенні оголошення про результати зверху зазначаються номери оголошення про початок і повідомлення про акцепт.
Bagram
Советчик
Советчик

Сообщение 15 Окт 2014, 13:02 Ответить с цитатой

Sekret_ar писал(а):
Bagram писал(а):

Не потрібно нічого прикріпляти - воно автоматично все прикріпляється!
Коли створюєте повідомлення про акцепт то в формі із самого верху є номер оголошення про початок процедури. Так само як при створенні оголошення про результати зверху зазначаються номери оголошення про початок і повідомлення про акцепт.

Дякую!!!
STANISLAVOVNA
Специалист
Специалист

Сообщение 23 Окт 2014, 14:54 Ответить с цитатой

закинула на портал зміни до РП , але чогось не присвоїло мені ніякого номеру... ось така приблизно картинка:
Цитата:

№ Бюджетний рік - 2014 Вхідний номер - пусто назва плану- ЗПЗ_2014_0000000_2 Дата публікації - пусто Стан прийому до оприлюднення - В черзі

це треба чекати , доки з"явиться вхідний номер і вже тоді відсилати оригінал?

Sekret_ar
Модер
Модер

Сообщение 23 Окт 2014, 15:00 Ответить с цитатой

STANISLAVOVNA писал(а):
закинула на портал зміни до РП , але чогось не присвоїло мені ніякого номеру... ось така приблизно картинка:
Цитата:

№ Бюджетний рік - 2014 Вхідний номер - пусто назва плану- ЗПЗ_2014_0000000_2 Дата публікації - пусто Стан прийому до оприлюднення - В черзі

Це в квитанції так пише?
STANISLAVOVNA
Специалист
Специалист

Сообщение 24 Окт 2014, 08:45 Ответить с цитатой

Sekret_ar писал(а):
STANISLAVOVNA писал(а):
Цитата:

Це в квитанції так пише?

ні, ми перейшли на каб. замовника. і видає табличку таку, а там немає вх. номера, лише те, що я написала. "пусто" - тут це теж я написала, а там просто пусто Very Happy

hospital57
Активист
Активист

Сообщение 24 Окт 2014, 08:59 Ответить с цитатой

STANISLAVOVNA писал(а):
Sekret_ar писал(а):
STANISLAVOVNA писал(а):
Цитата:

Це в квитанції так пише?

ні, ми перейшли на каб. замовника. і видає табличку таку, а там немає вх. номера, лише те, що я написала. "пусто" - тут це теж я написала, а там просто пусто Very Happy

Вхідний номер та дата публікації з'являться тоді, коли стан прийому до оприлюднення зміниться з "В черзі" на "Прийняте"
STANISLAVOVNA
Специалист
Специалист

Сообщение 24 Окт 2014, 10:50 Ответить с цитатой

а якщо в мене два лоти, але по ним один учасник-переможець у ППЗ, то кількість учасників писати яку 2? чи 1?
hospital57
Активист
Активист

Сообщение 24 Окт 2014, 14:48 Ответить с цитатой

STANISLAVOVNA писал(а):
а якщо в мене два лоти, але по ним один учасник-переможець у ППЗ, то кількість учасників писати яку 2? чи 1?

Писати як 2 - по 1 учаснику на кожний лот)
Stysha
Практик
Практик

Сообщение 24 Окт 2014, 14:50 Ответить с цитатой

А я всегда писала что один участник...
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
STANISLAVOVNA
Специалист
Специалист

Сообщение 27 Окт 2014, 08:14 Ответить с цитатой

Stysha писал(а):
проглянувши декілька чужих оприлюднених акцептів я так бачу, що по різному пишуть.
я ніби зразу теж написала , що один, а воно якось само видало 2. мабуть через те, що дві цінових пропозиції, чи що?...
от шкода, що немає на порталі кнопочки "попередній перегляд" і чого це не передбачено? так же можна було б зменшити к-ть помилок, нмд. хоча, це ж не вигідно було б порталу. краще виправляти ж помилки за окрему плату Cool

Bagram
Советчик
Советчик

Сообщение 27 Окт 2014, 08:37 Ответить с цитатой

STANISLAVOVNA писал(а):
Stysha писал(а):
проглянувши декілька чужих оприлюднених акцептів я так бачу, що по різному пишуть.
я ніби зразу теж написала , що один, а воно якось само видало 2. мабуть через те, що дві цінових пропозиції, чи що?...
от шкода, що немає на порталі кнопочки "попередній перегляд" і чого це не передбачено? так же можна було б зменшити к-ть помилок, нмд. хоча, це ж не вигідно було б порталу. краще виправляти ж помилки за окрему плату Cool

Ой як не вистачає функції "попередній перегляд". От цікаво, у платних послугах, зокрема у Кабінеті замовника є дана функція?
STANISLAVOVNA
Специалист
Специалист

Сообщение 27 Окт 2014, 08:46 Ответить с цитатой

Цитата:
Ой як не вистачає функції "попередній перегляд". От цікаво, у платних послугах, зокрема у Кабінеті замовника є дана функція?

немає Sad

Jyrcom
Модер
Модер

Сообщение 27 Окт 2014, 09:25 Ответить с цитатой

STANISLAVOVNA писал(а):
Цитата:

немає Sad
В К.З. з ЕЦП є. зате не має можливості відредагувати прикріплений файл поки "в черзі".
teona
Эксперт
Эксперт

Сообщение 27 Окт 2014, 15:59 Ответить с цитатой

Jyrcom писал(а):
STANISLAVOVNA писал(а):
Цитата:

немає Sad
В К.З. з ЕЦП є. зате не має можливості відредагувати прикріплений файл поки "в черзі".

у нас КЗ с ЭЦП, но мы этой подписью никак не начнем пользоваться.
объявления редактировать нельзя, но прикрепленные файлы можно.
у нас осталось все так же, как и до нововведений, только платить начали
Laisha
Новичок

Сообщение 29 Окт 2014, 10:52 Ответить с цитатой

не совсем может в тему, но куда лучше не придумала...

ситуация: 10.04.14 заключен договор с Вестником про услуги, в т.ч. внесение изменений в оголошення.
Воспользовались этой услугой только в октябре, а Казначейство теперь заворачивает мне оплату, мотивируя, что "публикация на сайте исключительно безоплатна, поэтому Договор нелигитимный. Разрывайте Договор и решайте (=платите) проблемы свои сами".
Есть ли какие-то разъяснения Мин.ек.развития по поводу того, что услуги платные Вестника не является "нецільовим використанням коштів".

собираю мысли и мнения
larochka1955
Что такое тендер ?

Сообщение 06 Ноя 2014, 15:12 Ответить с цитатой

Кто-нибудь может подсказать, как можно просматривать свои документы в новом (бесплатном) Кабинете? У меня все окошки неактивны Crying or Very sad И как со своей странички можно найти любое объявление, т.е., если перехожу на Главную - автоматически выхожу со своей странички, а если с главной перехожу на поиск объявлений- просят зарегистрироваться. Так и хожу по кругу Embarassed
Stysha
Практик
Практик

Сообщение 06 Ноя 2014, 15:16 Ответить с цитатой

Для того чтобы просматривать объявления чужие необходимо зарегистрироваться как участник, это делается быстро
А свои "старые" объявления я просмотреть никак не могу. Даже больше скажу. не все они есть. В некоторых сервисах нет вообще никаких объявлений, хотя процедуры были, а в некоторых сервисах остались только неактивные надписи...
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
larochka1955
Что такое тендер ?

Сообщение 06 Ноя 2014, 15:22 Ответить с цитатой

А если нужно что-то распечатать?
Sekret_ar
Модер
Модер

Сообщение 06 Ноя 2014, 16:05 Ответить с цитатой

larochka1955 писал(а):
А если нужно что-то распечатать?

То вже вибади! Smile Pardon
Maladoy
Теоретик
Теоретик

Сообщение 07 Ноя 2014, 15:46 Ответить с цитатой

Усім доброго дня!
Може, хтось уже вносив зміни в оголошення після публікації? Який механізм? Відправляємо їм поштою листа - і вони самі висилають рахунок, чи треба дзвонити кудись, у бухгалтерію, наприклад?
Дякую.
Начать новую тему   Эта тема закрыта, вы не можете писать ответы и редактировать сообщения.   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Вестник государственных закупок Часовой пояс: GMT + 2
На страницу Пред.  1, 2, 3 ... 77, 78, 79 ... 92, 93, 94  След.
Страница 78 из 94

Перейти: