Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro.
UA-Tenders.com

FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 
Портал Державні закупівлі України tender me gov ua
На страницу Пред.  1, 2, 3 ... 73, 74, 75 ... 92, 93, 94  След.

Начать новую тему   Эта тема закрыта, вы не можете писать ответы и редактировать сообщения.   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Вестник государственных закупок
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Bagram
Советчик
Советчик

Сообщение 18 Авг 2014, 09:20 Ответить с цитатой

Також починаємо сумніватися щодо веб-сервісу. Хоч і безкоштовно, але дуже вже багато часу і нервів забирає дана "послуга". Вирішили "поекспериментувати" ще деякий час і ближче до кінця року вже прийняти рішення щодо доцільності переходу на КБ.
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
fleshka
Теоретик
Теоретик

Сообщение 18 Авг 2014, 12:07 Ответить с цитатой

В кабинете заказчика все равно надо слать оригиналы объявлений
vetal1
Что такое тендер ?

Сообщение 18 Авг 2014, 14:43 Ответить с цитатой

fleshka писал(а):
ми чекали, коли з'явиться квитанція і потім вбивали номер та відправляли

А скільки по часу потрібно чекати, щоб з'явилася квітанція (день чи два чи три). В інструкції ніде не знайшов (89 сторінок причитав). Я так розумію пока не буде статус "подано на оприлюднення", я не зможу додати ДКТ, ОЦЗО. Раніше ДКТ подавав разом з оголошенням.
І ще одне питання. Мене автоматично перевели на безкоштовний веб-сервіс Замовника, але ні одного документу, які були у кабінеті замовника раніше не збереглось. Це у всіх так, чи тільки у мене?
fleshka
Теоретик
Теоретик

Сообщение 18 Авг 2014, 14:54 Ответить с цитатой

Квитанція з'являється на наступний день після подання оголошення чи інформації. Після того, як інформація зміниться на "подана на оприлюдення " з'явиться два "ока" одне на перегяд, а інше із значком + . І дасть змогу підвісити ДКТ та інші документи. Перевірено.

Сьогодні як раз розбиралася чому кабінет замовника пустий. Також запитували організації. Так от техпідтримка відповіла, що у кабінеті відображено лише ті закупівлі, що були розпочаті по новому Закону.
fleshka
Теоретик
Теоретик

Сообщение 18 Авг 2014, 14:57 Ответить с цитатой

І ще, у квитанції буде така інформація:

"Якщо вами подано інформацію у вигляді файлу зачекайте 24 години, після чого статус інформації зміниться.

Якщо вами подано оголошення англійською мовою зателефонуйте оператору (044) 281-42-60

Якщо вами подано інформацію шляхом заповнення форми, виникла проблема із автоматичним прийомом інформації (є рішення Антимонопольного комітету, не оприлюднено оголошення англійською мовою, дублювання подачі оголошення). Будь ласка зверніться до оператора за телефоном (044) 281-42-87"
vetal1
Что такое тендер ?

Сообщение 18 Авг 2014, 15:02 Ответить с цитатой

[quote="fleshka"]Квитанція з'являється на наступний день після подання оголошення чи інформації. Після того, як інформація зміниться на "подана на оприлюдення " з'явиться два "ока" одне на перегяд, а інше із значком + . І дасть змогу підвісити ДКТ та інші документи. Перевірено.

Сьогодні як раз розбиралася чому кабінет замовника пустий. Також запитували організації. Так от техпідтримка відповіла, що у кабінеті відображено лише ті закупівлі, що були розпочаті по новому Закону.
Дякую. Переживав, що не встигну оприлюднити ДКТ вчасно.
vetal1
Что такое тендер ?

Сообщение 19 Авг 2014, 08:07 Ответить с цитатой

[quote="fleshka"]Квитанція з'являється на наступний день після подання оголошення чи інформації. Після того, як інформація зміниться на "подана на оприлюдення " з'явиться два "ока" одне на перегяд, а інше із значком + . І дасть змогу підвісити ДКТ та інші документи. Перевірено.

Підкажіть буь ласка ще. ДКТ, ОЦЗО теж мають вхідний номер як і оголошення? оголошення вже подане на оприлюднення і має вхідний номер. ДКТ та ОЦЗО вже підвісив вони мають статус "в обробці". Питання: оригінал оголошення відсилати до ДП "Зовнішторгвидав" відразу, чи можливо потрібно зачекати коли ДКТ отримає вхідний номер та відсилати поштою разом з оголошенням?
irka
Специалист
Специалист

Сообщение 19 Авг 2014, 08:14 Ответить с цитатой

vetal1 писал(а):
І ще одне питання. Мене автоматично перевели на безкоштовний веб-сервіс Замовника, але ні одного документу, які були у кабінеті замовника раніше не збереглось. Це у всіх так, чи тільки у мене?

У мене платний кабінет з ЕЦП, всі документи і процедури на місці.

Sinichka
Что такое тендер ?

Сообщение 19 Авг 2014, 08:39 Ответить с цитатой

vetal1 писал(а):

У нас тоже нет документов, только их перечень в табличке (закупка проводилась в феврале - марте). А меня очень интересует для чего этот таймер "прицепили"?
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Bagram
Советчик
Советчик

Сообщение 19 Авг 2014, 08:50 Ответить с цитатой

Sinichka писал(а):
vetal1 писал(а):

У нас тоже нет документов, только их перечень в табличке (закупка проводилась в феврале - марте). А меня очень интересует для чего этот таймер "прицепили"?

Наскільки я зрозуміла, то це відраховується час на подання оригіналів документів до моменту зняття з оприлюднення. Але можу і помилятися.
Sinichka
Что такое тендер ?

Сообщение 19 Авг 2014, 08:58 Ответить с цитатой

Bagram, у меня пишет
До закінчення часу можливості подачі документів залишилося
04 годин 04 хвилин 34 секунд и секунды тикают. А документы мы еще не подаем, я просто рассматриваю "покращений" бесплатный сервис. В пятницу пробовала после окончания времени на таймере: новый документ не создается.
Sekret_ar
Модер
Модер

Сообщение 19 Авг 2014, 09:54 Ответить с цитатой

Sinichka писал(а):
Bagram, у меня пишет
До закінчення часу можливості подачі документів залишилося
04 годин 04 хвилин 34 секунд и секунды тикают. А документы мы еще не подаем, я просто рассматриваю "покращений" бесплатный сервис. В пятницу пробовала после окончания времени на таймере: новый документ не создается.

Документи щодня приймаються до 14.00 год - це якраз і показує таймер!
yaroslav081108
Советчик
Советчик

Сообщение 19 Авг 2014, 10:10 Ответить с цитатой

Шановні колеги!

Мене автоматично перевели на безкоштовний веб-сервіс
Як в даному сервісі оприлюднити документи передбачені ст 79 ГКУ (для підприємств)?
Чи ця функція доступна дише в платному "Кабінеті"?
Читав Тимчасовий порядок, прокрутив веб-сервіс, не знайшов (можливо погано шукав)
Sinichka
Что такое тендер ?

Сообщение 19 Авг 2014, 10:41 Ответить с цитатой

Sekret_ar писал(а):
Документи щодня приймаються до 14.00 год - це якраз і показує таймер!

Дякую!
Olena_orendari
Что такое тендер ?

Сообщение 19 Авг 2014, 13:09 Ответить с цитатой

Беда-нужен Ваш совет или кто знает!
Делали акцепт в новой версии сайта и нажали enter
акцепт оказался пустым, пропал интернет , появился зашли на портал весит пустой акцепт--документ в обработке!
Что же делать как же быть?
Заранее спасибо
vetal1
Что такое тендер ?

Сообщение 19 Авг 2014, 14:28 Ответить с цитатой

Olena_orendari писал(а):
акцепт оказался пустым, пропал интернет , появился зашли на портал весит пустой акцепт--документ в обработке!
Заранее спасибо

Меняйте дату акцепта на тот день когда успеете заново заполнить акцепт на портале с 8-30 до 14-00 текущего дня(переделывайте все документы). Судя по аналогии с моим объявлением (не правильно был указан код) и согласно запутанной инструкции "бесплатного веб-сервиса Заказчика" завтра у вас статус Документа поменяется на "помилка", можно будет исправить, но потеряете один день и не успеете вовремя оприлюднити (протягом 3 роб. днів)
Olena_orendari
Что такое тендер ?

Сообщение 19 Авг 2014, 14:39 Ответить с цитатой

vetal1 писал(а):
Olena_orendari писал(а):
Заранее спасибо

Меняйте дату акцепта на тот день когда успеете заново заполнить акцепт на портале с 8-30 до 14-00 текущего дня(переделывайте все документы). Судя по аналогии с моим объявлением (не правильно был указан код) и согласно запутанной инструкции "бесплатного веб-сервиса Заказчика" завтра у вас статус Документа поменяется на "помилка", можно будет исправить, но потеряете один день и не успеете вовремя оприлюднити (протягом 3 роб. днів)

Спасибо попробую, но сегодня его было невозможно редагувати(как только был глюк с инетом), ещё висит белым цветом, думаю завтра исправлю
а писать объяснительную (что тупанули) никуда не надо?
cheri
Что такое тендер ?

Сообщение 29 Авг 2014, 11:02 Ответить с цитатой

Підкажіть будь-ласка, стикнулися з такою ситуацією. Необхідно оприлюднити повідомлення про відміну на безкоштовному веб-сайті, а в табличці "вибір типу документу " тої форми, як Повідомлення про відміну торгів або визнання їх такими, що не відбулись" немає Sad . можливо хтось стикавсяз такою ситуацією???
teona
Эксперт
Эксперт

Сообщение 31 Авг 2014, 11:34 Ответить с цитатой

cheri писал(а):
Підкажіть будь-ласка, стикнулися з такою ситуацією. Необхідно оприлюднити повідомлення про відміну на безкоштовному веб-сайті, а в табличці "вибір типу документу " тої форми, як Повідомлення про відміну торгів або визнання їх такими, що не відбулись" немає Sad . можливо хтось стикавсяз такою ситуацією???

что-то мне кажется, что Вы не там выбираете документ. его надо искать в колонке Оголошення
alvikos
Что такое тендер ?

Сообщение 01 Сен 2014, 08:18 Ответить с цитатой

портал говорит что согласно закона повідомлення про відміну не публикуются
cheri
Что такое тендер ?

Сообщение 01 Сен 2014, 14:08 Ответить с цитатой

Дякую. Вже зрозуміла Embarassed Просто в інструкції повідомлення про відміну є, а я по привичці шукаю.... Sad
Sekret_ar
Модер
Модер

Сообщение 03 Сен 2014, 14:10 Ответить с цитатой

Народ, є такий "фабульний" документ як АЦЗО. Тільки після відсилання його на Портал побачили неточність.
На скільки я розумію, підстав у крушників виставляти мені якісь претензії не може бути бо цей документ не передбачений Законом!?
Хто що думає з цього приводу?
Хтось пробував два АЦЗО до однієї процедури прикріпити - як реагує на такий маневр Портал?
Bagram
Советчик
Советчик

Сообщение 03 Сен 2014, 14:18 Ответить с цитатой

Sekret_ar писал(а):
Народ, є такий "фабульний" документ як АЦЗО. Тільки після відсилання його на Портал побачили неточність.
На скільки я розумію, підстав у крушників виставляти мені якісь претензії не може бути бо цей документ не передбачений Законом!?
Хто що думає з цього приводу?
Хтось пробував два АЦЗО до однієї процедури прикріпити - як реагує на такий маневр Портал?

Ситуації такої не було, але щодо відсутності підстав для претензій КРУ, то тут як подивитись. АЦЗО дійсно не передбачено Законом, але у формі повідомлення про акцепт є вартість за одиницю товару. А неточність в самій формі АЦЗО чи у вартості за одиницю?

Последний раз редактировалось: Bagram (03 Сен 2014, 14:22), всего редактировалось 2 раз(а)
Bagram
Советчик
Советчик

Сообщение 03 Сен 2014, 14:19 Ответить с цитатой

А хіба не можна видалити документ поки він в обробці?
Jyrcom
Модер
Модер

Сообщение 03 Сен 2014, 19:38 Ответить с цитатой

Sekret_ar писал(а):

Повторний АЦЗО не прикріпить Портал а ось ЦЗОД прикріпи правильний. Хоча "підстав у крушників виставляти ... якісь претензії не може бути бо цей документ не передбачений Законом" Smile
Начать новую тему   Эта тема закрыта, вы не можете писать ответы и редактировать сообщения.   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Вестник государственных закупок Часовой пояс: GMT + 2
На страницу Пред.  1, 2, 3 ... 73, 74, 75 ... 92, 93, 94  След.
Страница 74 из 94

Перейти: