Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro.
UA-Tenders.com
 
    FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 
СПАМ и ФЛУД приветствуются :)
На страницу Пред.  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25, 26  След.
 
Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Другое в разном
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Sagittarius
Репутация: 262 [ ? ]
Специалист
Специалист


Зарегистрирован: 25.10.2010
Сообщения: 4116
Откуда: Харьков
Сообщение 03 Мар 2014, 22:24 Ответить с цитатой

Sad
Цитата:
Уряд встановив жорстку економію бюджетних коштів

01.03.2014 | 14:47
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Кабінет Міністрів України встановив жорстку економію державних коштів.
Відповідну постанову «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету» Уряд прийняв на засіданні 1 березня 2014 року.
Відповідно до рішення Кабінету Міністрів, зокрема, вводиться заборона на придбання форменого одягу, автотранспорту, мобільних телефонів, ноутбуків, проведення ремонтів, здійснення витрат на обслуговування мобільних телефонів, оплату чартерних рейсів.
Без спеціального дозволу Уряду забороняється утворювати нові бюджетні установи, збільшувати чисельність працівників, заповнювати вакантні посади, видавати одноразові грошової винагороди держслужбовцям за сумлінну безперервну працю, здешевлювати вартість харчування для працівників. При цьому встановлюється обмеження на здійснення відряджень за кордон, використання бюджетних коштів для проведення святкових заходів тощо.
Водночас передбачається проведення інвентаризації державних резиденцій, державних дач, будинків відпочинку, оздоровчих закладів, які перебувають на балансі органів державної влади та інших державних органів, державних підприємств. За результатами цього Фонд державного майна повинен внести пропозиції щодо їх подальшого використання.
Також постанова встановлює обмеження щодо кількості заступників керівників органів виконавчої влади. Зазначається, що міністр матиме не більше чотирьох заступників, голови обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій - не більше трьох заступників, а голови районних, районних у містах Києві та Севастополі державних адміністрацій - не більше двох.
З метою ефективного використання страхових внесків державних соціальних фондів Кабінет Міністрів обмежив видатки на організацію роботи фондів, зокрема організаційно-управлінські витрати, капітальні вкладення, видатки на інформатизацію.
Крім того, ряду центральних органів виконавчої влади Уряд доручив вжити заходів щодо недопущення втрат бюджету. Зокрема, це стосується припинення діяльності конвертаційних центрів та «податкових ям», зупинення схем обігу спирту без оподаткування, посилення контролю за обігом гуманітарної допомоги, арешту коштів, перерахованих з України з ухиленням від оподаткування або отриманих злочинним шляхом тощо.
Також органам місцевого самоврядування та суб'єктам управління об'єктами державної власності рекомендовано вжити заходів щодо економного та раціонального використання державних коштів.

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=247064659&cat_id=244276429
Для УО всех областей/районов:
1) Открытие новых/реконструированных детских садов откладывается на неопределенный срок;
2) Доблестные проверяющие ринутся сопоставлять цены на товары по действующим договорам со среднестатистическими ценами, дабы удостоверится в выполнении "покладенных" рекомендаций.

_________________
Есть решения, после принятия которых тараканы в голове аплодируют стоя.
Уставшие тараканы в голове твердили: "Угомонись, вспомни сколько тебе лет..", а шило в попе отвечало им: "Ни фи-и-г-а-а! Жизнь только начинается!!"
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Ksenyra
Репутация: 13 [ ? ]
Теоретик
Теоретик


Зарегистрирован: 26.02.2009
Сообщения: 222
Сообщение 11 Мар 2014, 11:33 Ответить с цитатой

может эта ?
Скрытый текст: 
Герб України

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 1 березня 2014 р. № 65

Київ

Про економію державних коштів
та недопущення втрат бюджету

З метою стабілізації економічної ситуації в державі та економного і раціонального використання державних коштів Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити заходи щодо економного та раціонального використання державних коштів, передбачених для утримання органів державної влади та інших державних органів, утворених органами державної влади підприємств, установ та організацій, які використовують кошти державного бюджету, згідно з додатком.

2. Установити, що:

1) міністр може мати не більше чотирьох заступників, включаючи першого заступника міністра та заступника міністра — керівника апарату;

2) легкові автомобілі, що перебувають на балансі органів державної влади та інших державних органів, утворених органами державної влади підприємств, установ та організацій, які використовують кошти державного бюджету, і вивільняються у зв’язку із здійсненням заходів, затверджених цією постановою, підлягають реалізації;

3) кошти від реалізації державних резиденцій, державних дач, будинків відпочинку, оздоровчих закладів, автомобілів, що перебувають на балансі органів державної влади та інших державних органів, утворених органами державної влади підприємств, установ та організацій, які використовують кошти державного бюджету, зараховуються до загального фонду державного бюджету.

3. Рекомендувати Правлінню Пенсійного фонду України, правлінням фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування:

1) установити питому вагу видатків на організацію роботи (адміністративні, організаційно-управлінські, капітальні видатки, видатки на інформатизацію) в доходах без урахування залишку за попередній рік у таких розмірах:

Пенсійний фонд України — 1 відсоток доходів Фонду;

Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності — 4,2 відсотка доходів Фонду;

Фонд загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття — 14,9 відсотка доходів Фонду;

Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань — 5,9 відсотка доходів Фонду;

2) вжити заходів до економного та раціонального використання коштів, передбачених на утримання фондів, з урахуванням заходів, затверджених цією постановою.

4. Головам місцевих державних адміністрацій під час вирішення питань, пов’язаних з призначенням на посади їх заступників, виходити з того, що кількість таких посад не може перевищувати:

три одиниці — в обласних, Київській та Севастопольській міських державних адміністраціях, включаючи першого заступника та заступника голови — керівника апарату;

дві одиниці — у районних, районних у мм. Києві та Севастополі державних адміністраціях, включаючи першого заступника голови.

5. Фонду державного майна разом з уповноваженими органами управління об’єктами державної власності провести інвентаризацію державних резиденцій, державних дач, будинків відпочинку, оздоровчих закладів, що перебувають на балансі органів державної влади та інших державних органів, утворених органами державної влади підприємств, установ та організацій, та в місячний строк внести Кабінетові Міністрів України пропозиції щодо їх подальшого використання для суспільних потреб або реалізації.

6. Державному управлінню справами вжити заходів до зменшення кількості літаків, що обслуговують вищих посадових осіб держави, та переглянути обсяг видатків на їх утримання за бюджетною програмою “Забезпечення перевезень вищих посадових осіб держави авіаційним транспортом”.

7. Міністерству доходів і зборів, Міністерству внутрішніх справ провести спільні заходи, спрямовані на руйнування схем мінімізації податкових зобов’язань, зокрема ліквідації “податкових ям”.

8. Міністерству доходів і зборів, Міністерству внутрішніх справ, Міністерству аграрної політики та продовольства розробити і забезпечити виконання плану спільних заходів, спрямованих на припинення схем нелегального обігу спирту.

9. Міністерству соціальної політики, Міністерству доходів і зборів, Міністерству внутрішніх справ розробити і забезпечити виконання плану спільних заходів щодо посилення контролю за ввезенням, розподілом та цільовим використанням гуманітарної допомоги.

10. Міністерству доходів і зборів, Міністерству закордонних справ звернутися до компетентних органів іноземних держав щодо повернення коштів, перерахованих з України фізичними та юридичними особами з ухиленням від оподаткування або отриманих злочинним шляхом.

11. Державній казначейській службі:

1) здійснювати платежі:

у першочерговому порядку в повному обсязі — за видатками загального фонду державного бюджету на оплату праці працівників бюджетних установ; нарахування на заробітну плату; придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів; забезпечення продуктами харчування; оплату комунальних послуг та енергоносіїв; обслуговування державного боргу; поточні трансферти населенню; поточні трансферти місцевим бюджетам; оплату послуг та відшкодування витрат адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу; дослідження і розробки, окремі заходи з виконання державних (регіональних) програм, субсидії та трансферти підприємствам, установам та організаціям в частині оплати праці з нарахуваннями, стипендій, оплати комунальних послуг та енергоносіїв; видатками за рахунок коштів резервного фонду бюджету; видатками спеціального фонду державного бюджету на оплату праці працівників бюджетних установ та нарахування на заробітну плату;

за іншими видатками, крім видатків, зазначених в абзаці першому цього підпункту, та наданням кредитів державного бюджету — з урахуванням ресурсної забезпеченості загального фонду державного бюджету, наявних та прогнозних залишків коштів на єдиному казначейському рахунку, зареєстрованих бюджетних зобов’язань та пріоритетності проведення видатків і надання кредитів;

2) здійснювати операції з погашення кредиторської заборгованості за капітальними видатками станом на 1 березня 2014 р. виключно в обсягах, що відповідають обсягам, встановленим за результатами контрольних заходів Державної фінансової інспекції.

12. Державній фінансовій інспекції:

1) провести протягом березня — травня 2014 р. контрольні заходи з перевірки достовірності обсягів кредиторської заборгованості розпорядників та одержувачів коштів державного бюджету з оплати товарів, робіт і послуг, на закупівлю яких поширюється дія Закону України “Про здійснення державних закупівель”, станом на 1 березня 2014 р.;

2) забезпечити постійний контроль за виконанням затверджених цією постановою заходів та інформувати щокварталу Кабінет Міністрів України про стан їх виконання.

13. Рекомендувати з урахуванням затверджених цією постановою заходів:

1) органам місцевого самоврядування — затвердити протягом місяця заходи щодо економного та раціонального використання бюджетних коштів;

2) суб’єктам управління об’єктами державної власності — забезпечити розгляд, зокрема на загальних зборах або засіданнях наглядових рад господарських товариств, питання щодо економного та раціонального використання державних коштів.

14. Визнати такими, що втратили чинність, акти Кабінету Міністрів України згідно з переліком, що додається.

Прем’єр-міністр України А. ЯЦЕНЮК

Інд. 70Додаток
до постанови Кабінету Міністрів України
від 1 березня 2014 р. № 65

ЗАХОДИ
щодо економного та раціонального використання
державних коштів, передбачених для утримання органів
державної влади та інших державних органів, утворених
органами державної влади підприємств, установ та організацій,
які використовують кошти державного бюджету

1. Припинення придбання автотранспортних засобів (крім спеціалізованих санітарних автомобілів екстреної медичної допомоги, пожежних та спеціальних аварійно-рятувальних машин), меблів, мобільних телефонів, ноутбуків, побутової техніки та проведення ремонту (крім приміщень, що перебувають в аварійному стані).

2. Припинення придбання форменого одягу.

3. Перегляд переліків категорій працівників, для яких носіння форменого одягу є обов’язковим, з метою виключення з них осіб, що безпосередньо не виконують обов’язки у сфері військової, правоохоронної, охоронної діяльності та обов’язки з примусового виконання рішень судів, інших органів (посадових осіб), та розроблення в місячний строк проектів відповідних нормативно-правових актів.

4. Припинення здійснення витрат на оплату послуг мобільного зв’язку.

5. Недопущення використання для обслуговування органів державної влади та інших державних органів, утворених органами державної влади підприємств, установ та організацій, які використовують кошти державного бюджету, більше одного легкового автомобіля, якщо інше не передбачено законом або актом Кабінету Міністрів України. Недопущення транспортного обслуговування посадових осіб за викликом.

6. Припинення оплати чартерних рейсів.

7. Припинення утворення без дозволу Кабінету Міністрів України нових бюджетних установ.

8. Проведення інвентаризації прийнятих протягом 2009—2014 років рішень стосовно утворення бюджетних установ з визначенням доцільності їх подальшої діяльності.

9. Недопущення подання Кабінетові Міністрів України пропозицій та прийняття власних рішень щодо збільшення чисельності працівників підпорядкованих органів та установ.

10. Припинення ініціювання пропозицій щодо вступу до міжнародних організацій та приєднання до міжнародних договорів, умови членства в яких передбачають сплату внесків або здійснення будь-яких інших виплат за рахунок коштів державного бюджету понад обсяг затверджених на цю мету бюджетних призначень.

11. Припинення виплати грошової винагороди державним службовцям за сумлінну безперервну працю в органах державної влади, зразкове виконання трудових обов’язків.

12. Тимчасове припинення встановлення доплат за виконання обов’язків тимчасово відсутніх працівників.

13. Обмеження максимального розміру місячної заробітної плати керівних працівників органів державної влади та інших державних органів, утворених органами державної влади підприємств, установ та організацій, 15 розмірами мінімальної заробітної плати (крім тих місяців, у яких виплачується допомога для оздоровлення та надається оплачувана відпустка).

14. Установлення та здійснення нарахування підвищень до посадових окладів (ставок), надбавок, доплат, допомог, винагород, премій, інших заохочувальних виплат працівникам виключно в межах фонду оплати праці, затвердженого в загальному та спеціальному фондах бюджету, або власних доходів, отриманих від провадження господарської діяльності.

15. Припинення заповнення вакантних посад (крім посад керівників структурних підрозділів та їх заступників, а також випадків переведення з посади на посаду спеціалістів у межах структурних підрозділів органу державної влади в разі виникнення виробничої потреби, працевлаштування працівників патронатних служб членів Кабінету Міністрів України).

16. Припинення підготовки проектів нових державних цільових програм або внесення змін до затверджених цільових програм, що потребують додаткового фінансування з державного бюджету, та підготовка в місячний строк проектів про внесення змін до державних цільових програм щодо уточнення строків, обсягів і джерел фінансування, інших показників виконання програм відповідно до реальних можливостей державного бюджету та з урахуванням результативності їх виконання у минулі роки.

17. Розроблення та затвердження щороку планів заходів з енергозбереження із забезпеченням зменшення витрат на оплату комунальних послуг та енергоносіїв.

18. Розроблення та затвердження щороку планів заходів з погашення кредиторської заборгованості за рахунок коштів загального та спеціального фондів державного бюджету, а також зменшення обсягу дебіторської заборгованості.

19. Установлення заборони здешевлення харчування для працівників за рахунок державних коштів.

20. Припинення використання бюджетних коштів для проведення заходів з відзначення пам’ятних та історичних дат, ювілеїв підприємств, установ та організацій, а також ювілеїв і вшанування пам’яті видатних осіб та інших подій (крім централізованих заходів Мінкультури, пов’язаних з відзначенням 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка, Дня Конституції України, Дня незалежності України, Дня Перемоги, Дня пам’яті жертв голодоморів), друкування продукції, не пов’язаної з виконанням завдань і функцій органів державної влади та інших державних органів.

21. Припинення здійснення витрат на проведення виставок, ярмарків, з’їздів, симпозіумів, конгресів за рахунок коштів загального фонду бюджету.

Забезпечення проведення зазначених заходів за рахунок внесків їх учасників, спонсорів, коштів спеціального фонду кошторису бюджетних установ, які беруть у них участь, та інших джерел, не заборонених законодавством.

22*. Припинення здійснення державними службовцями та військовослужбовцями службових відряджень за кордон (крім довготермінових відряджень дипломатичних працівників і поїздок делегацій та осіб, визначених актами Президента України, Кабінету Міністрів України, а також Головою Верховної Ради України, Прем’єр-міністром України, Першим віце-прем’єр-міністром України, Віце-прем’єр-міністром України згідно з розподілом функціональних повноважень, Генеральним прокурором України, Главою Адміністрації Президента України, Міністром закордонних справ, Міністром внутрішніх справ, Головою СБУ та Головою Служби зовнішньої розвідки, начальником Управління державної охорони, які здійснюються в межах видатків, передбачених у кошторисах, та викликані нагальною потребою, зокрема для вирішення проблемних питань розвитку окремих галузей економіки, участі в діяльності міжнародних організацій, членом яких є Україна відповідно до міжнародних договорів України, а також з метою забезпечення виконання рішень щодо приймання (екстрадиції) з-за кордону осіб, що перебувають під вартою).

23*. Здійснення службових відряджень працівників утворених органами державної влади підприємств, установ та організацій, які використовують кошти державного бюджету (крім державних службовців та військовослужбовців), за кордон за погодженням з Першим віце-прем’єр-міністром України, Віце-прем’єр-міністром України згідно з розподілом функціональних повноважень.

24*. Забезпечення мінімізації витрат на службові відрядження шляхом оптимізації кількісного складу делегацій та строку їх перебування за кордоном, зменшення витрат на оплату проїзду, наймання житла та інших витрат, пов’язаних з відрядженням.

25. Планування видатків, пов’язаних із стимулюванням працівників кожної бюджетної установи, за умови забезпечення у повному обсязі за рахунок бюджетних коштів обов’язкових виплат із заробітної плати працівникам, інших соціальних виплат, у тому числі стипендій, та видатків на проведення розрахунків за комунальні послуги та енергоносії всіх бюджетних установ, що належать до сфери управління відповідного розпорядника бюджетних коштів.

26. Припинення ініціювання питань про надання закладам (установам) статусу національного, академічного, дослідницького.

27. Здійснення управління бюджетними коштами в межах встановлених бюджетних повноважень із забезпеченням ефективного, результативного, цільового та економного використання бюджетних коштів, належної організації та координації роботи розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів.

28. Забезпечення внутрішнього контролю за повнотою надходжень, взяттям бюджетних зобов’язань розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачами бюджетних коштів і витрачанням ними бюджетних коштів.

29. Недопущення подання Кабінетові Міністрів України пропозицій щодо розширення переліку випадків здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти.

30. Забезпечення зменшення обсягу фінансової підтримки небюджетних організацій за рахунок бюджетних коштів.

31. Спрямування в пріоритетному порядку в разі наявності коштів за окремими видатками, передбаченими за загальним і спеціальним фондами державного бюджету, коштів спеціального фонду на здійснення таких видатків.
___________________
*Крім випадків, коли відшкодування витрат на відрядження за кордон здійснюється в повному обсязі за рахунок сторони, що приймає.

_____________________ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 1 березня 2014 р. № 65

ПЕРЕЛІК
актів Кабінету Міністрів України, що втратили чинність

1. Розпорядження Кабінету Міністрів України від 20 січня 2004 р. № 23 “Деякі питання оплати праці прокурорів і слідчих органів прокуратури” (Офіційний вісник України, 2008 р., № 67, ст. 2255).

2. Розпорядження Кабінету Міністрів України від 23 грудня 2004 р. № 946 “Про внесення зміни до розпорядження Кабінету Міністрів України від 20 січня 2004 р. № 23” (Офіційний вісник України, 2008 р., № 67, ст. 2257).

3. Постанова Кабінету Міністрів України від 22 жовтня 2008 р. № 943 “Про економію державних коштів” (Офіційний вісник України, 2008 р., № 84, ст. 2816).

4. Постанова Кабінету Міністрів України від 17 червня 2009 р. № 595 “Про внесення зміни до пункту 1 заходів щодо економного та раціонального використання бюджетних коштів, передбачених для утримання органів державної влади та інших державних органів” (Офіційний вісник України, 2009 р., № 45, ст. 1507).

5. Постанова Кабінету Міністрів України від 16 вересня 2009 р. № 1150 “Про внесення зміни до пункту 3 заходів щодо економного та раціонального використання бюджетних коштів, передбачених для утримання органів державної влади та інших державних органів” (Офіційний вісник України, 2009 р., № 83, ст. 2823).

6. Постанова Кабінету Міністрів України від 8 грудня 2009 р. № 1322 “Про внесення змін до пункту 3 заходів щодо економного та раціонального використання бюджетних коштів, передбачених для утримання органів державної влади та інших державних органів” (Офіційний вісник України, 2009 р., № 95, ст. 3269).

7. Постанова Кабінету Міністрів України від 27 січня 2010 р. № 53 “Про доповнення пункту 3 заходів щодо економного та раціонального використання бюджетних коштів, передбачених для утримання органів державної влади та інших державних органів” (Офіційний вісник України, 2010 р., № 5, ст. 200).

8. Постанова Кабінету Міністрів України від 2 березня 2010 р. № 241 “Про внесення зміни до пункту 3 заходів щодо економного та раціонального використання бюджетних коштів, передбачених для утримання органів державної влади та інших державних органів” (Офіційний вісник України, 2010 р., № 16, ст. 760).

9. Постанова Кабінету Міністрів України від 4 серпня 2010 р. № 700 “Про внесення змін до пункту 3 заходів щодо економного та раціонального використання бюджетних коштів, передбачених для утримання органів державної влади та інших державних органів” (Офіційний вісник України, 2010 р., № 60, ст. 2094).

10. Постанова Кабінету Міністрів України від 29 вересня 2010 р. № 877 “Про внесення змін до заходів щодо економного та раціонального використання бюджетних коштів, передбачених для утримання органів державної влади та інших державних органів” (Офіційний вісник України, 2010 р., № 74, ст. 2621).

11. Постанова Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2010 р. № 964 “Про внесення зміни до пункту 1 заходів щодо економного та раціонального використання бюджетних коштів, передбачених для утримання органів державної влади та інших державних органів” (Офіційний вісник України, 2010 р., № 81, ст. 2847).

12. Постанова Кабінету Міністрів України від 13 грудня 2010 р. № 1139 “Про внесення зміни до пункту 1 заходів щодо економного та раціонального використання бюджетних коштів, передбачених для утримання органів державної влади та інших державних органів” (Офіційний вісник України, 2010 р., № 96, ст. 3406).

13. Постанова Кабінету Міністрів України від 15 грудня 2010 р. № 1136 “Про внесення зміни до пункту 1 заходів щодо економного та раціонального використання бюджетних коштів, передбачених для утримання органів державної влади та інших державних органів” (Офіційний вісник України, 2010 р., № 96, ст. 3403).

14. Постанова Кабінету Міністрів України від 20 грудня 2010 р. № 1177 “Про внесення зміни до пункту 1 заходів щодо економного та раціонального використання бюджетних коштів, передбачених для утримання органів державної влади та інших державних органів” (Офіційний вісник України, 2010 р., № 98, ст. 3494).

15. Постанова Кабінету Міністрів України від 22 грудня 2010 р. № 1185 “Про внесення зміни до пункту 1 заходів щодо економного та раціонального використання бюджетних коштів, передбачених для утримання органів державної влади та інших державних органів” (Офіційний вісник України, 2010 р., № 100, ст. 3550).

16. Постанова Кабінету Міністрів України від 12 січня 2011 р. № 14 “Про внесення зміни до пункту 1 заходів щодо економного та раціонального використання бюджетних коштів, передбачених для утримання органів державної влади та інших державних органів” (Офіційний вісник України, 2011 р., № 2, ст. 111).

17. Постанова Кабінету Міністрів України від 19 січня 2011 р. № 28.

18. Постанова Кабінету Міністрів України від 6 квітня 2011 р. № 362 “Деякі питання використання бюджетних коштів, передбачених для утримання Служби зовнішньої розвідки” (Офіційний вісник України, 2011 р., № 26, ст. 1069).

19. Постанова Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 545 “Про внесення зміни до пункту 1 заходів щодо економного та раціонального використання бюджетних коштів, передбачених для утримання органів державної влади та інших державних органів” (Офіційний вісник України, 2011 р., № 39, ст. 1613).

20. Постанова Кабінету Міністрів України від 30 травня 2011 р. № 609 “Про внесення зміни до пункту 1 заходів щодо економного та раціонального використання бюджетних коштів, передбачених для утримання органів державної влади та інших державних органів” (Офіційний вісник України, 2011 р., № 44, ст. 1797).

21. Постанова Кабінету Міністрів України від 20 червня 2011 р. № 653 “Про внесення зміни до пункту 1 заходів щодо економного та раціонального використання бюджетних коштів, передбачених для утримання органів державної влади та інших державних органів” (Офіційний вісник України, 2011 р., № 46, ст. 1888).

22. Постанова Кабінету Міністрів України від 25 липня 2011 р. № 829 “Про внесення зміни до пункту 1 заходів щодо економного та раціонального використання бюджетних коштів, передбачених для утримання органів державної влади та інших державних органів” (Офіційний вісник України, 2011 р., № 59, ст. 2369).

23. Пункт 40 змін, що вносяться до актів Кабінету Міністрів України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 7 вересня 2011 р. № 968 “Питання Державної фінансової інспекції” (Офіційний вісник України, 2011 р., № 71, ст. 2684).

24. Постанова Кабінету Міністрів України від 10 жовтня 2011 р. № 1033 “Про внесення зміни до пункту 1 заходів щодо економного та раціонального використання бюджетних коштів, передбачених для утримання органів державної влади та інших державних органів” (Офіційний вісник України, 2011 р., № 78, ст. 2885).

25. Постанова Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2011 р. № 1055 “Про внесення зміни до пункту 1 заходів щодо економного та раціонального використання бюджетних коштів, передбачених для утримання органів державної влади та інших державних органів” (Офіційний вісник України, 2011 р., № 80, ст. 2944).

26. Пункт 7 змін, що вносяться до актів Кабінету Міністрів України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2011 р. № 1180 (Офіційний вісник України, 2011 р., № 90, ст. 3266).

27. Постанова Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2011 р. № 1299 “Про внесення зміни до пункту 1 заходів щодо економного та раціонального використання бюджетних коштів, передбачених для утримання органів державної влади та інших державних органів” (Офіційний вісник України, 2011 р., № 99, ст. 3601).

28. Постанова Кабінету Міністрів України від 5 березня 2012 р. № 194 “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 жовтня 2008 р. № 943” (Офіційний вісник України, 2012 р., № 20, ст. 754).

29. Постанова Кабінету Міністрів України від 27 червня 2012 р. № 589 “Про внесення зміни до пункту 3 заходів щодо економного та раціонального використання державних коштів, передбачених для утримання органів державної влади та інших державних органів, підприємств, установ та організацій, утворених у встановленому порядку органами державної влади, які використовують кошти державного бюджету” (Офіційний вісник України, 2012 р., № 50, ст. 1967).

30. Постанова Кабінету Міністрів України від 13 серпня 2012 р. № 769.

31. Постанова Кабінету Міністрів України від 7 листопада 2012 р. № 1018 “Про внесення зміни до пункту 1 заходів щодо економного та раціонального використання державних коштів, передбачених для утримання органів державної влади та інших державних органів, підприємств, установ та організацій, утворених у встановленому порядку органами державної влади, які використовують кошти державного бюджету” (Офіційний вісник України, 2012 р., № 85, ст. 3454).

32. Пункт 2 змін, що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України від 31 травня 1995 р. № 376 і від 22 жовтня 2008 р. № 943, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 6 лютого 2013 р. № 92 “Питання розміщення Державної реєстраційної служби та Державної служби з питань захисту персональних даних” (Офіційний вісник України, 2013 р., № 11, ст. 423).

33. Постанова Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2013 р. № 286 “Про кількість посад заступників голів місцевих державних адміністрацій” (Офіційний вісник України, 2013 р., № 31, ст. 1089).

34. Постанова Кабінету Міністрів України від 27 травня 2013 р. № 384 “Про внесення зміни до заходів щодо економного та раціонального використання державних коштів, передбачених для утримання органів державної влади та інших державних органів, підприємств, установ та організацій, утворених у встановленому порядку органами державної влади, які використовують кошти державного бюджету” (Офіційний вісник України, 2013 р., № 42, ст. 1498).

35. Пункт 39 змін, що вносяться до актів Кабінету Міністрів України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 29 травня 2013 р. № 380 (Офіційний вісник України, 2013 р., № 41, ст. 1477).

36. Постанова Кабінету Міністрів України від 4 грудня 2013 р. № 920 “Про внесення змін до пункту 1 заходів щодо економного та раціонального використання державних коштів, передбачених для утримання органів державної влади та інших державних органів, підприємств, установ та організацій, утворених у встановленому порядку органами державної влади, які використовують кошти державного бюджету” (Офіційний вісник України, 2013 р., № 100, ст. 3669).

37. Постанова Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2013 р. № 969 “Про внесення змін до заходів щодо економного та раціонального використання державних коштів, передбачених для утримання органів державної влади та інших державних органів, підприємств, установ та організацій, утворених у встановленому порядку органами державної влади, які використовують кошти державного бюджету” (Офіційний вісник України, 2014 р., № 4, ст. 114).

38. Постанова Кабінету Міністрів України від 9 січня 2014 р. № 9 “Про внесення змін до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2013 р. № 286” (Офіційний вісник України, 2014 р., № 7, ст. 203).

39. Постанова Кабінету Міністрів України від 29 січня 2014 р. № 49 “Про внесення змін до пункту 11 заходів щодо економного та раціонального використання державних коштів, передбачених для утримання органів державної влади та інших державних органів, підприємств, установ та організацій, утворених у встановленому порядку органами державної влади, які використовують кошти державного бюджету”.

40. Пункт 3 постанови Кабінету Міністрів України від 12 лютого 2014 р. № 61 “Про затвердження опису та зразків форменого одягу посадових осіб Міністерства доходів і зборів, норм забезпечення форменим одягом і строків його носіння”.

_____________________
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
ravilmamedov
Репутация: 195 [ ? ]
Специалист
Специалист


Зарегистрирован: 14.04.2009
Сообщения: 2060
Откуда: Харків
Сообщение 22 Мар 2014, 10:52 Ответить с цитатой


_________________
В ріднім краї панувати не дамо нікому!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора
tendurion
Репутация: 327 [ ? ]
Модер
Модер


Зарегистрирован: 02.07.2007
Сообщения: 4060
Откуда: Харьков
Сообщение 24 Апр 2014, 17:23 Ответить с цитатой

Нашел онлайн карту Земли при условии дальнейшего потепления и подъема уровня мирового океана.

При подъеме воды в +60 метров, буду к теще в Запорожье на море ездить Smile

_________________
За несоблюдение законодательства о гос. закупках получаешь штрафы, а за соблюдение – гемор.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
tendurion
Репутация: 327 [ ? ]
Модер
Модер


Зарегистрирован: 02.07.2007
Сообщения: 4060
Откуда: Харьков
Сообщение 26 Апр 2014, 09:46 Ответить с цитатой

Ctrl+C, Ctrl+v пост в строку поиска google

на выходе красивый график

Код:
5 + (-sqrt(1-x^2-(y-abs(x))^2))*sin(100*((10-x^2-(y-abs(x))^2))), x is from -1 to 1, y is from -1 to 1.5, z is from 1 to 6

_________________
За несоблюдение законодательства о гос. закупках получаешь штрафы, а за соблюдение – гемор.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
tendurion
Репутация: 327 [ ? ]
Модер
Модер


Зарегистрирован: 02.07.2007
Сообщения: 4060
Откуда: Харьков
Сообщение 18 Май 2014, 10:19 Ответить с цитатой

«В какую сторону вращается девушка?»— Если девушка вращается по часовой стрелке, то у тестируемого лучше развито левое полушарие мозга.
Левое полушарие мозга отвечает за логику и анализ, языковые способности и связано, в первую очередь, за абстрактно-логическое мышление. Это полушарие контролирует речь, а также способности к чтению и письму. В левом полушарии хранятся и, соответственно, распознаются факты, имена, числа, математические (абстрактные) символы, даты и их написание.

— Если девушка вращается против стрелки, то у тестируемого лучше развито правое полушарие мозга.
Правое полушарие мозга специализируется на обработке информации, которая выражается не в словах, а в символах и образах. Благодаря именно правому полушарию у человека есть возможность «включать» воображение, мечтать и фантазировать. С помощью правого полушария мы можем сочинять различные истории. Правое полушарие отвечает также за способности к музыке и изобразительному искусству.
Правое полушарие может одновременно обрабатывать много разнообразной информации. Оно способно рассматривать проблему в целом, не применяя анализа.

— Если девушка вращается то в одну, то в другую стороны, то у испытуемого не наблюдается доминирования функций одного из полушарий. В данном случае возможно говорить об амбидекстрии, то есть, хорошей работы и правого и левого полушарий головного мозга.

ОПИСАНИЕ
Скрытый текст: 
Автором ролика к тесту является японский дизайнер Nobuyuki Kayahara (Hiroshima, Japan, Copyright © 2003).
В этом ролике всего 34 кадра, которые закольцованы, т.е. крутятся по кругу один за другим, всегда в одном и том же порядке.
Основная идея ролика – сделать кадры, на которых нельзя определить, какая нога является опорной – левая или правая. Всё дело в интерпретации «где левая, а где правая нога», осуществляемой системой распознавания образов человека. Поскольку на кадрах одни и те же изображения можно принять и как стоящие на правой, и как стоящие на левой ноге, то всё отдаётся на откуп воображению.
Довольно случайным образом система распознавания образов человека интерпретирует опорную ногу девушки как левую или как правую. Если в качестве опорной ноги воспринимает левую, тогда фигура вращается по часовой стрелке, если же опорная нога интерпретируется как правая – тогда против часовой стрелки. В ходе просмотра ролика возникает феномен изменения восприятия опорной ноги – она вдруг непроизвольно (а может и произвольно) меняться – тогда девушка начинает вращаться в другую сторону.
Крутящаяся девушка является одной из форм более общей иллюзии крутящегося силуэта. Изображение объективно не «вращается» ни в одну, ни в другую сторону. Это двухмерное изображение, которое просто перемещается назад и вперед. Но наш мозг не предназначен для интерпретации двумерных представлений о мире, так как фактически обитаем мы в мире трехмерном. Таким образом, наше визуальное восприятие предполагает, что мы смотрим на объемное изображение и использует общепринятые ключи для того, чтобы изображение интерпретировать. А без адекватных подсказок, мозг может предположить о направлении вращения только произвольно, т.е. мы решили в какую сторону девушка будет вращаться. Когда же подгонка под наше восприятие завершена, мозг воссоздает полную иллюзию — мы видим вращающееся объемное (3D) изображение.
Если присмотреться вокруг изображения, сосредоточив внимание на тень или на какой-нибудь другое точке, вы можете заставить вашу зрительную систему заново оценить изображение и она может выбрать направление вращения в противоположном направлении, и вдруг вы и вправду сможете увидеть, что изображение вращается в другом направлении.
Принцип "работы" картинки представлен ниже.


Данную картинку можно также использовать для тренировки и развития волевых усилий.

Согласно исследованиям Йельского Университета, где в течение 5 лет проводилось изучение человеческого мозга и его функционирования, те, кто могут переключать направление вращения девушки, не сильно напрягая глаза имеют IQ выше 160.

_________________
За несоблюдение законодательства о гос. закупках получаешь штрафы, а за соблюдение – гемор.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
alena_zaiceva
Репутация: 28 [ ? ]
Практик
Практик


Зарегистрирован: 18.04.2013
Сообщения: 260
Откуда: Запорожье
Сообщение 19 Май 2014, 07:45 Ответить с цитатой

Я не замечаю смену опорной ноги Embarassed
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Barmaley
Репутация: 92 [ ? ]
Специалист
Специалист


Зарегистрирован: 29.06.2010
Сообщения: 968
Сообщение 20 Май 2014, 12:21 Ответить с цитатой

tendurion писал(а):

Согласно исследованиям Йельского Университета, где в течение 5 лет проводилось изучение человеческого мозга и его функционирования, те, кто могут переключать направление вращения девушки, не сильно напрягая глаза имеют IQ выше 160.
Хм... ну тогда я олень.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Jyrcom
Репутация: 471 [ ? ]
Модер
Модер


Зарегистрирован: 02.01.2007
Сообщения: 6535
Откуда: не дом и не улица
Сообщение 20 Май 2014, 15:34 Ответить с цитатой

Barmaley писал(а):
tendurion писал(а):

Согласно исследованиям Йельского Университета, где в течение 5 лет проводилось изучение человеческого мозга и его функционирования, те, кто могут переключать направление вращения девушки, не сильно напрягая глаза имеют IQ выше 160.
Хм... ну тогда я олень.
e меня получается раскрутить девушку в обратную сторону только посмотрев картинки под спойлером Embarassed
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
tendurion
Репутация: 327 [ ? ]
Модер
Модер


Зарегистрирован: 02.07.2007
Сообщения: 4060
Откуда: Харьков
Сообщение 20 Май 2014, 15:39 Ответить с цитатой

Jyrcom писал(а):
e меня получается раскрутить девушку в обратную сторону только посмотрев картинки под спойлером Embarassed


Из собственных наблюдений.

Попробуй отвернутся от экрана и мысленно раскрутить фигурку в нужную тебе сторону, а потом уже смотреть на экран.

_________________
За несоблюдение законодательства о гос. закупках получаешь штрафы, а за соблюдение – гемор.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
tendurion
Репутация: 327 [ ? ]
Модер
Модер


Зарегистрирован: 02.07.2007
Сообщения: 4060
Откуда: Харьков
Сообщение 18 Июн 2014, 17:48 Ответить с цитатой

Тест на поступление в первый класс (Гонконг)

Перевод: "Какой номер у парковочного места, в котором припаркован автомобиль?"


_________________
За несоблюдение законодательства о гос. закупках получаешь штрафы, а за соблюдение – гемор.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Flegmat
Репутация: 340 [ ? ]
Модер
Модер


Зарегистрирован: 14.07.2009
Сообщения: 2710
Сообщение 18 Июн 2014, 17:55 Ответить с цитатой

tendurion писал(а):
Тест на поступление в первый класс (Гонконг)

Супер. Smile

_________________
Тяжела и неказиста
Жизнь простого тендериста

Товарищ, знай, пройдет она
Свобода слова и приватность
И вот тогда госбезопасность
Припомнит наши имена
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Jyrcom
Репутация: 471 [ ? ]
Модер
Модер


Зарегистрирован: 02.01.2007
Сообщения: 6535
Откуда: не дом и не улица
Сообщение 19 Июн 2014, 08:25 Ответить с цитатой

Flegmat писал(а):
tendurion писал(а):
Тест на поступление в первый класс (Гонконг)

Супер. Smile
ага. и ответить за 20 секунд Confused
ща по офису кину - все ли догадаются головой крутить:)
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Sekret_ar
Репутация: 425 [ ? ]
Модер
Модер


Зарегистрирован: 05.04.2008
Сообщения: 6335
Откуда: Україна
Сообщение 19 Июн 2014, 09:11 Ответить с цитатой

Jyrcom писал(а):
Flegmat писал(а):
tendurion писал(а):
Тест на поступление в первый класс (Гонконг)

Супер. Smile
ага. и ответить за 20 секунд Confused
ща по офису кину - все ли догадаются головой крутить:)

Соромно питатись, але яке там число все-таки має бути? по моїх міркуваннях - 128, але щось слабо віриться, що діти які йдуть в перший клас вже можуть такі тести розв'язувати...
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Jyrcom
Репутация: 471 [ ? ]
Модер
Модер


Зарегистрирован: 02.01.2007
Сообщения: 6535
Откуда: не дом и не улица
Сообщение 19 Июн 2014, 09:24 Ответить с цитатой

Sekret_ar писал(а):
Jyrcom писал(а):
Flegmat писал(а):
tendurion писал(а):
Тест на поступление в первый класс (Гонконг)

Супер. Smile
ага. и ответить за 20 секунд Confused
ща по офису кину - все ли догадаются головой крутить:)

Соромно питатись, але яке там число все-таки має бути? по моїх міркуваннях - 128, але щось слабо віриться, що діти які йдуть в перший клас вже можуть такі тести розв'язувати...
ага. не водій? спробуй заїхати на те місцеWink
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Sekret_ar
Репутация: 425 [ ? ]
Модер
Модер


Зарегистрирован: 05.04.2008
Сообщения: 6335
Откуда: Україна
Сообщение 19 Июн 2014, 09:25 Ответить с цитатой

Sekret_ar писал(а):
Jyrcom писал(а):
Flegmat писал(а):
tendurion писал(а):
Тест на поступление в первый класс (Гонконг)

Супер. Smile
ага. и ответить за 20 секунд Confused
ща по офису кину - все ли догадаются головой крутить:)

Соромно питатись, але яке там число все-таки має бути? по моїх міркуваннях - 128, але щось слабо віриться, що діти які йдуть в перший клас вже можуть такі тести розв'язувати...

М-да... (хтось вже підказав рішення тесту - не встиг побачити хто бо відразу видалили повідомлення).
А я тут вже вираховував різницю між першою парою (10), між другою парою (20) і за логікою між третьою парою мала б бути різниця 30. Ну і так як два місця з номером 68 не могло бути то залишалось тільки число 128...
Стид і срам! Crying or Very sad
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Sekret_ar
Репутация: 425 [ ? ]
Модер
Модер


Зарегистрирован: 05.04.2008
Сообщения: 6335
Откуда: Україна
Сообщение 19 Июн 2014, 09:26 Ответить с цитатой

Jyrcom писал(а):
ага. не водій? спробуй заїхати на те місцеWink

Таки да - не водій!
Але це мене зовсім не виправдовує... Sad
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Flegmat
Репутация: 340 [ ? ]
Модер
Модер


Зарегистрирован: 14.07.2009
Сообщения: 2710
Сообщение 19 Июн 2014, 09:55 Ответить с цитатой

Ну Ви як діти малі. Smile Ключове ж
Цитата:

Тест на поступление в первый класс

Будь-які дії, складніші за прості арифметичні виключені за визнанченням.

_________________
Тяжела и неказиста
Жизнь простого тендериста

Товарищ, знай, пройдет она
Свобода слова и приватность
И вот тогда госбезопасность
Припомнит наши имена
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
STANISLAVOVNA
Репутация: 21 [ ? ]
Специалист
Специалист


Зарегистрирован: 30.09.2009
Сообщения: 943
Откуда: СТРАНА ЧУДЕС
Сообщение 19 Июн 2014, 10:12 Ответить с цитатой

Sekret_ar, там підказочка є - виділена жовтим кольором Wink
чесно кажучи, я б без неї не здогадалася Embarassed Very Happy

_________________
нет выхода? ищите вход!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
irka
Репутация: 112 [ ? ]
Специалист
Специалист


Зарегистрирован: 07.02.2008
Сообщения: 1804
Откуда: из провинции
Сообщение 19 Июн 2014, 13:43 Ответить с цитатой

Хороший тест Smile Дійсно діти дивляться на життя під іншим кутом, а дорослі одразу починають рахувати. Хоча не знаю як інші, а я до дитсадочку не ходила і мене у першому класі тільки почали вчити цифрам. Тобто до школи в Гонконгу я би не потрапила Smile
_________________
Я владею звездами, потому что до меня никто не догадался ими завладеть. (с)
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
julia7p
Репутация: 4 [ ? ]
Новичок


Зарегистрирован: 24.01.2012
Сообщения: 113
Сообщение 19 Июн 2014, 14:13 Ответить с цитатой

tendurion писал(а):
Тест на поступление в первый класс (Гонконг)Класс! Пока не дочитала сообщения до низу и не догадалась.... Embarassed Это да дети проще, и ответы находят быстрее, без заморочек и главное - в точку Pardon
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
tendurion
Репутация: 327 [ ? ]
Модер
Модер


Зарегистрирован: 02.07.2007
Сообщения: 4060
Откуда: Харьков
Сообщение 19 Июн 2014, 14:40 Ответить с цитатой

irka писал(а):
Хороший тест Smile Дійсно діти дивляться на життя під іншим кутом


Детская логика - чистая и не замыленная.

P.S. Smile


_________________
За несоблюдение законодательства о гос. закупках получаешь штрафы, а за соблюдение – гемор.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
tendurion
Репутация: 327 [ ? ]
Модер
Модер


Зарегистрирован: 02.07.2007
Сообщения: 4060
Откуда: Харьков
Сообщение 24 Июн 2014, 20:04 Ответить с цитатой

Чему будет равна цифра во втором ряду?

Как написано на первоисточнике, инженеры решают меньше чем за 3 минуты.
Архитекторы за 3 часа.
Доктора за 6.
Бухгалтера за 3 дня.
И, вроде бы, ни один юрист еще не смог решить эту задачу Smile) Что является не правдой, я решил минут за 20. Правда помучился и покрутил задачу в разные стороны Cool Даже пытался решить через кроссворд.
Скрытый текст: 
А решил с помощью обычной математики Smile


P.S. Если можно, вместе с ответом под спойлером выкладывайте как Вы пришли к этому решению.

_________________
За несоблюдение законодательства о гос. закупках получаешь штрафы, а за соблюдение – гемор.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Maladoy
Репутация: 6 [ ? ]
Теоретик
Теоретик


Зарегистрирован: 08.07.2010
Сообщения: 181
Откуда: Київська обл.
Сообщение 24 Июн 2014, 21:28 Ответить с цитатой

У мене вийшло 13 Smile
Скрытый текст: 
Мені пригадались японські кросворди Smile В нижньому ряду якось само собою підібралось 2 2 2 3. Перевірила верхнім рядком - правильно. По першому стовпчику визначила, що Щ=1, по третьому рядку - що "сердечко"=8. Перевірила арифметику - наче усе так Smile Виходить, що я - майже інженер Smile Хоча жодними іншими даними це й не підтверджується Smile))
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Flegmat
Репутация: 340 [ ? ]
Модер
Модер


Зарегистрирован: 14.07.2009
Сообщения: 2710
Сообщение 24 Июн 2014, 23:00 Ответить с цитатой

13
Скрытый текст: 

|3 | 3|3| 2|11
|2 |8 |2| 1|13
|1 |8 |1| 1|11
|2 |2 |2| 3|9
8 21 8 7 х

метод підбору ніхто не відміняв. Щось складіше - з комбінаторики там, чи з матричних чи кластерних методів фіг пригадаю. Embarassed

_________________
Тяжела и неказиста
Жизнь простого тендериста

Товарищ, знай, пройдет она
Свобода слова и приватность
И вот тогда госбезопасность
Припомнит наши имена
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Другое в разном Часовой пояс: GMT + 2
На страницу Пред.  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25, 26  След.
Страница 23 из 26

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы можете скачивать файлы
Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. topic RSS feed 


TenderGid.UA