Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro.
UA-Tenders.com
 
    FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 
Вимога від територіального АМК про надання документів

 
Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> НПА АМК
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
igor2202
Репутация: 0 [ ? ]
Что такое тендер ?


Зарегистрирован: 23.07.2012
Сообщения: 21
Сообщение 28 Янв 2014, 15:40 Ответить с цитатой

Територіальне АМК надіслало вимогу про надання копій по всіх торгах, які ще на стадії проведення (не вийшло оголошення про результати, не затверджений звіт про результати торгів), чи мають вони право вимагати наступні копії документів на стадії проведення закупівлі ?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
ravilmamedov
Репутация: 195 [ ? ]
Специалист
Специалист


Зарегистрирован: 14.04.2009
Сообщения: 2060
Откуда: Харків
Сообщение 28 Янв 2014, 16:29 Ответить с цитатой

igor2202 писал(а):
Територіальне АМК надіслало вимогу про надання копій по всіх торгах, які ще на стадії проведення (не вийшло оголошення про результати, не затверджений звіт про результати торгів), чи мають вони право вимагати наступні копії документів на стадії проведення закупівлі ?

на что они ссылаются? опять какая-то таинственность. выложите скан (заретушируйте ненужное) или перескажите более подробно суть требований. и к чему такая паника? заканчивайте процедуру, утверждайте документы и подавайте АМКУ. комитет, надеюсь, не настаивает на предоставлении документов завтра?

в порядке ЗУ про ЗЕК, имеют право, но там своя процедура со своими нюансами, которые они не считают нужным соблюдать. изучайте раздел 7 указанного закона.

судя по происходящему, ЦА АМКУ дал команду теротделениям наводить порядок в ГЗ. если у кого есть инфа о такой цедуле, прошу сообщить по телефону 02.

з.ы. яблоко круглое, какого оно цвета? Confused

_________________
В ріднім краї панувати не дамо нікому!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора
igor2202
Репутация: 0 [ ? ]
Что такое тендер ?


Зарегистрирован: 23.07.2012
Сообщения: 21
Сообщение 28 Янв 2014, 16:53 Ответить с цитатой

ravilmamedov писал(а):
[
на что они ссылаются? опять какая-то таинственность. выложите скан (заретушируйте ненужное) или перескажите более подробно суть требований. и к чему такая паника? заканчивайте процедуру, утверждайте документы и подавайте АМКУ. комитет, надеюсь, не настаивает на предоставлении документов завтра?


територіальне відділення Антимонопольного комітету України відповідно до компетенції здійснює державний контроль за додержанням законодавства про захист економічної конкуренції у сфері державних закупівель. На підставі статей 7, 17, 22 і Закону України „Про Антимонопольний комітет України” та пунктів 3,8,9 Положення про територіальне відділення Антимонопольного комітету України, затвердженого розпорядженням Антимонопольного комітету України від 23.02.2001 за № 32-р, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 30.03.2001 за №291/5482 (із змінами) вимагаю у 10-денний строк з дня отримання цієї вимоги надати:

1. Копію тендерної документації, яка надавалась суб’єктам господарювання, що брали участь: (по продуктах харчування)

2. По кожній процедурі вищезазначених торгів окремо надати:
- копію повного пакету документів, що подавались усіма суб’єктами господарювання для участі у вищезазначених торгах, включаючи конверти.
- копії реєстру отриманих пропозицій вищезазначених конкурсних торгів, протоколу розкриття пропозицій конкурсних торгів, протоколу оцінки пропозицій конкурсних торгів, повідомлення про акцепт пропозиції конкурсних торгів, звіту про результати проведення процедури закупівлі.
- копії договорів поставки з усіма додатками, які були укладені за результатами вищезазначених торгів.
3. Зазначити, яким чином були отримані підготовлені пропозиції та документи конкурсних торгів по кожному учаснику (доставлені листом, службою кур'єрської доставки, якщо особисто, то ким тощо).
Усі сторінки документів повинні бути підписані керівником та засвідчені печаткою.

Статті 22, 22і Закону України „Про Антимонопольний комітет України” передбачають обов’язковість виконання вимог голови територіального відділення
Антимонопольного комітету України у визначені ним строки. Суб’єкти господарювання зобов’язані подавати документи, пояснення, іншу інформацію, в т.ч. з обмеженим доступом, необхідну для виконання територіальним відділенням завдань, передбачених законодавством про захист економічної конкуренції. Вимоги голови територіального відділення можуть передбачати як одноразове, так і періодичне надання інформації. Відповідно до пунктів 13, 14, 15 статті 50 Закону України „Про захист економічної конкуренції-” дії у вигляді неподання інформації у встановлені строки, подання інформації в
неповному обсязі у встановлені строки, подання недостовірної інформації територіальному відділенню Антимонопольного комітету України визнаються порушеннями законодавства про захист економічної конкуренції і тягнуть за собою відповідальність, встановлену статтею 54 цього ж Закону та статті 1664 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
ravilmamedov
Репутация: 195 [ ? ]
Специалист
Специалист


Зарегистрирован: 14.04.2009
Сообщения: 2060
Откуда: Харків
Сообщение 28 Янв 2014, 18:08 Ответить с цитатой

Цитата:
за додержанням законодавства про захист економічної конкуренції у сфері державних закупівель.

лютые! забегаю наперед. если уверенны в своей правоте и за вами не числятся грешки, в которых стыдно признаться даже самому себе, то надо оказывать сопротивление. если дожидаться решения АМКУ, то такое решение нужно обжаловать в хозсуде. результат такого обжалования лично я оцениваю, как равный нулю. но отдельные действия (решения) АМКУ можно обжаловать в порядке административного судопроизводства. тут шансы, субъективно, выше. к тому же, даже если проиграете, то можете показать свою способность сопротивляться и тем самым охладить комитетчиков.

если грешки есть, если участники у вас пилят бюджет двойками, если эти участники уже попались на сговоре в торгах у других заказчиков, то боюсь, что сопротивление бесполезно, и думать нужно о минимизации ущерба для себя.
Цитата:
На підставі статей 7, 17, 22 і Закону України „Про Антимонопольний комітет України”

штудируем! ст. 7 ЗУ про АМКУ:

Цитата:
Стаття 7. Повноваження Антимонопольного комітету України

совокупно - простыня из 44 пунктов. требует уточнения. учитывая вступительное слово (законодавства про захист економічної конкуренції), это что-то из 18 пунктов первой части. вот так, от нефиг делать, требовать документы они не могут. нужно или распоряжение главы АМКУ, или заявление страстотерпца. думаю, что об этом они не позаботились.

Цитата:
Стаття 17. Компетенція голови територіального відділення Антимонопольного комітету України

20 пунктов только в первой части. выбирать самому?

Цитата:
Стаття 22. Обов'язковість виконання розпоряджень, рішень та вимог органу Антимонопольного комітету України, голови територіального відділення Антимонопольного комітету України

Розпорядження, рішення та вимоги органу Антимонопольного комітету України, голови територіального відділення Антимонопольного комітету України, вимоги уповноважених ними працівників Антимонопольного комітету України, його територіального відділення в межах їх компетенції є обов'язковими для виконання у визначені ними строки, якщо інше не передбачено законом.

Невиконання розпоряджень, рішень та вимог органу Антимонопольного комітету України, голови територіального відділення Антимонопольного комітету України, вимог уповноважених ними працівників Антимонопольного комітету України, його територіального відділення тягне за собою передбачену законом відповідальність.

это понятно. в целом не понятно, как из полномочий АМКУ выплывает ваша обязанность предоставлять документы. жаль в законе нет преамбулы, а то б мы им показали Wink

N.B. определение законодательства о защите экономической конкуренции приведено в ч. 1 ст. 3 ЗУ про ЗЕК:
Цитата:
1. Законодавство про захист економічної конкуренції ґрунтується на нормах, установлених Конституцією України ( 254к/96-ВР ), і складається із цього Закону, законів України "Про Антимонопольний комітет України" ( 3659-12 ), "Про захист від недобросовісної конкуренції" ( 236/96-ВР ), інших нормативно-правових актів, прийнятих відповідно до цих законів.


возвращаемся к вашим обязанностям. они приведены в ст. 40 ЗУ про ЗЕК:
Цитата:
Стаття 40. Права і обов'язки осіб, які беруть участь у справі

1. Особи, які беруть (брали) участь у справі, мають право:

ознайомлюватися з матеріалами справи (крім інформації з обмеженим доступом, а також інформації, розголошення якої може завдати шкоди інтересам інших осіб, які беруть (брали) участь у справі, або перешкодити подальшому розгляду справи);

наводити докази, подавати клопотання, усні й письмові пояснення (заперечення), пропозиції щодо питань, які виносяться на експертизу; { Абзац третій частини першої статті 40 із змінами, внесеними згідно із Законом N 3486-IV ( 3486-15 ) від 23.02.2006 }

одержувати копії рішень у справі (витяги з них, крім інформації з обмеженим доступом, а також інформації, розголошення якої може завдати шкоди інтересам інших осіб, які брали участь у справі);

оскаржувати рішення в порядку, визначеному законом.

2. Особи, які беруть участь у справі, зобов'язані добросовісно користуватися належними їм правами.

как мы видим, обязанность только одна: добросовестно пользоваться правами. селя ви Smile а вот это:
Цитата:
Суб’єкти господарювання зобов’язані подавати документи, пояснення, іншу інформацію, в т.ч. з обмеженим доступом, необхідну для виконання територіальним відділенням завдань, передбачених законодавством про захист економічної конкуренції.

явно свидетельствует о том, что АМКУ хочет выдать желаемое за действительное. т.е. ваши права почему-то стали вашими обязанностями. ст. 41 ЗУ про ЗЕК предусмотрено обеспечение доказательств, но это нечто иное, чем "обязаны". ст. 44 того же закона предусмотрено наложение ареста, в т.ч. и на документы. там своя процедура, читайте статью.

Цитата:
Відповідно до пунктів 13, 14, 15 статті 50 Закону України „Про захист економічної конкуренції-” дії у вигляді неподання інформації у встановлені строки, подання інформації в
неповному обсязі у встановлені строки, подання недостовірної інформації територіальному відділенню Антимонопольного комітету України визнаються порушеннями законодавства про захист економічної конкуренції і тягнуть за собою відповідальність, встановлену статтею 54 цього ж Закону та статті 1664 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

понятно, согласен:
Цитата:
Стаття 50. Порушення законодавства про захист економічної конкуренції

Порушеннями законодавства про захист економічної конкуренції є: ...
13) неподання інформації Антимонопольному комітету України, його територіальному відділенню у встановлені органами Антимонопольного комітету України, головою його територіального відділення чи нормативно-правовими актами строки;

14) подання інформації в неповному обсязі Антимонопольному комітету України, його територіальному відділенню у встановлені органами Антимонопольного комітету України, головою його територіального відділення чи нормативно-правовими актами строки;

15) подання недостовірної інформації Антимонопольному комітету України, його територіальному відділенню;

документы предоставлять нужно! как минимум, думаю, непредоставление документов усугубит ответственность, в случае ее наступления. или наложения ареста на документы со всеми вытекающими.

до сих пор из текста вымоги я так и не понял, было ли начато производство по делу. учитывая то, что комитетчики ссылаются на ст. 50 ЗУ про ЗЕК, то они хотят, чтобы вы так считали, но на самом деле это не так. поэтому, пользуясь правами, закрепленными в ст. 40 ЗУ про ЗЕК, требуйте ознакомления с документами. если вам откажут немедленно предоставить такую возможность, требуйте пояснений касательно того, было ли открыто производство и что стало причиной его открытия + иск в админсуд.

я так понимаю, вас возмутило то, что от вас требуют документы, которые еще не были созданы и по процедурам, которые еще не были завершены. руководствовались здравым смыслом и логикой вещей, но при этом даже не удосужились открыть статьи законов, на которые ссылается комитет. если готовы бодаться с АМКУ, рекомендую воспользоваться услугами юристов. бодаться рекомендую, повторюсь, если нет прегрешений. если есть, то рекомендую воспользоваться ч. 5 ст. 6 ЗУ про ЗЕК:
Цитата:
5. Особа, що вчинила антиконкурентні узгоджені дії, але раніше за інших учасників цих дій добровільно повідомила про це Антимонопольний комітет України чи його територіальне відділення та надала інформацію, яка має суттєве значення для прийняття рішення у справі, звільняється від відповідальності за вчинення антиконкурентних узгоджених дій, передбаченої статтею 52 цього Закону.

а еще лучше, самому выявить заговорщиков, самому обратиться в АМКУ, и применить к заговорщикам ст. 17 ЗУ №2289.

з.ы. задаюсь вопросом, почему срок для предоставления документов установлен в 10 дней? буду искать ответ.

_________________
В ріднім краї панувати не дамо нікому!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора
ravilmamedov
Репутация: 195 [ ? ]
Специалист
Специалист


Зарегистрирован: 14.04.2009
Сообщения: 2060
Откуда: Харків
Сообщение 28 Янв 2014, 18:27 Ответить с цитатой

есть правила рассмотрения дел, утвержденные распоряжением АМКУ от 19.04.1994 №5. там в пункте 23 предусмотрено:
Цитата:
- вилучення письмових та речових доказів, зокрема документів, предметів чи інших носіїв інформації, що можуть бути доказами чи джерелами доказів у справі; { Пункт 23 доповнено абзацом п'ятим згідно з Розпорядженням Антимонопольного комітету N 24-р ( z0200-02 ) від 12.02.2002 }
- накладення арешту на предмети, документи, інші носії інформації, що можуть бути доказами чи джерелами доказів у справі. { Пункт 23 доповнено абзацом шостим згідно з Розпорядженням Антимонопольного комітету N 24-р ( z0200-02 ) від 12.02.2002 }

вилучення и арешт на документы, вещи разные, как мы видим. и на то, и на другое АМКУ уполномочен. но вот соответствие самих правил закону, ставлю под сомнение.

ага, еще забыл упомянуть:
Цитата:
пунктів 3,8,9 Положення про територіальне відділення Антимонопольного комітету України

они такие няшки, такие наивные. думают, что все знакомы с этим положением, или могут легко с ним ознакомиться.

_________________
В ріднім краї панувати не дамо нікому!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора
ravilmamedov
Репутация: 195 [ ? ]
Специалист
Специалист


Зарегистрирован: 14.04.2009
Сообщения: 2060
Откуда: Харків
Сообщение 28 Янв 2014, 18:35 Ответить с цитатой

все намного проще:
ч. 2 ст. 37 ЗУ про ЗЕК писал(а):
2. Розпорядження про початок розгляду справи надсилається відповідачу протягом трьох робочих днів з дня його прийняття. У разі коли відповідача визначено після початку розгляду справи, йому протягом трьох робочих днів надсилається розпорядження про залучення до участі у справі як відповідача разом з розпорядженням про початок розгляду справи.

нет распоряжения - нет и документов! фарисеи Very Happy

_________________
В ріднім краї панувати не дамо нікому!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> НПА АМК Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы можете скачивать файлы
Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. topic RSS feed 


TenderGid.UA