Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro.
UA-Tenders.com
 
    FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 
ДФИ проверяет - щепки...
На страницу Пред.  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23, 24  След.
 
Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Конфликтные ситуации
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
livadiya
Репутация: 6 [ ? ]
Новичок


Зарегистрирован: 05.01.2013
Сообщения: 87
Сообщение 20 Сен 2013, 10:33 Ответить с цитатой

так ведь ее нет действительно!
Ваше право п.24 ст.1 - предмет закупівлі ВИЗНАЧАЄТЬСЯ ЗАМОВНИКОМ у порядку.....
план составили согласно доведенной росписи...
дальше в соответствии с приказом № 921 от 26.07.10г. вы определили что это будет ....
ну это в части определения предмета закупки. а вот дальше - использование, я вам в личном сообщении написала.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Barmaley
Репутация: 92 [ ? ]
Специалист
Специалист


Зарегистрирован: 29.06.2010
Сообщения: 968
Сообщение 20 Сен 2013, 11:28 Ответить с цитатой

Flegmat писал(а):
Jyrcom писал(а):
то ли ещё будет в ситуации, когда денег нет и не дают, долги растут и выборы скоро Surprised
Вы все наговариваете! Нуту никаких долгов! Нету!!! Вот и сам Первый Луноликий подтвердил, что нету Smile
Да ну?! Ну конечно, 200к за работы 2012 года для бюджета не деньги... Вот претензию получили.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
teona
Репутация: 136 [ ? ]
Эксперт
Эксперт


Зарегистрирован: 03.02.2009
Сообщения: 2365
Сообщение 20 Сен 2013, 13:16 Ответить с цитатой

Barmaley писал(а):
Flegmat писал(а):
Jyrcom писал(а):
то ли ещё будет в ситуации, когда денег нет и не дают, долги растут и выборы скоро Surprised
Вы все наговариваете! Нуту никаких долгов! Нету!!! Вот и сам Первый Луноликий подтвердил, что нету Smile
Да ну?! Ну конечно, 200к за работы 2012 года для бюджета не деньги... Вот претензию получили.соц выплаты.....
обязаны были заплатить в августе, уже, простите сент, а даже и не обещают
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Sekret_ar
Репутация: 425 [ ? ]
Модер
Модер


Зарегистрирован: 05.04.2008
Сообщения: 6335
Откуда: Україна
Сообщение 07 Ноя 2013, 14:56 Ответить с цитатой

Зустрів на сайті ДФІУ такий коментар - ніби ще не "світився" тут у нас на форумі...

Коментар до Порядку проведення перевірок державних закупівель Державною фінансовою інспекцією та її територіальними органами

Скрытый текст: 
Цитата:
17 вересня 2013 року набрав чинності новий Порядок проведення перевірок державних закупівель Державною фінансовою інспекцією та її територіальними органами. Оскільки такі перевірки є одним з основних напрямів роботи Держфінінспекції та її територіальних органів (далі – Держфінінспекція), розглянемо, як новий Порядок вплине на підконтрольні установи.

На початку серпня КМУ видав постанову «Про затвердження Порядку проведення перевірок державних закупівель Державною фінансовою інспекцією та її територіальними органами і внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» від 01.08.2013 № 631, яка набрала чинності 17.09.2013 у зв’язку з опублікуванням в «Офіційному віснику України» за № 69.
Нею, зокрема, затверджено новий Порядок проведення перевірок державних закупівель Державною фінансовою інспекцією та її територіальними органами (далі — Порядок № 631). Він замінив попередній Порядок проведення перевірок державних закупівель органами державної контрольно-ревізійної служби, затверджений наказом ГоловКРУ від 26.06.2007 № 136 (далі — Порядок № 136).
З’ясуємо, що ж змінилося із набранням чинності Порядку № 631.

Повноваження органу державного фінансового контролю

Статтею 2 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» від 26.01.93 № 2939-XII (у редакції Закону України від 16.10.2012 № 5463-VІ) (далі – Закон № 2939) визначено, що порядок проведення державних закупівель має бути встановлений Кабінетом Міністрів України.
Зрозуміло, що попередній Порядок № 136 не відповідав цій вимозі. Тому до затвердження нового Порядку № 631 Держфінінспекція не призначала перевірки державних закупівель, щоб уникнути оскарження їх результатів з боку підконтрольних установ за формальними ознаками.
Оскільки Держфінінспекція не могла проводити перевірок держзакупівель як окремий контрольний захід, то здійснювала це під час інспектування та державного фінансового аудиту. А також, керуючись п. 11 ст. 10 Закону № 2939, Держфінінспекція здійснювала контроль за дотриманням законодавства щодо закупівель шляхом запиту відповідних документів у підконтрольних установ. При цьому за результатами таких заходів Держфінінспекція рекомендувала підконтрольним установам усунути встановлені порушення, зокрема шляхом відміни торгів або розірвання укладеного договору про закупівлю.
Тепер із набранням чинності Порядку № 631 Держфінінспекція отримала повне право проводити перевірки державних закупівель на підконтрольних установах та вимагати усунення виявлених порушень.
Пунктами 3 та 4 Постанови № 631 визначено шляхи реалізації повноважень Держфінінспекції при здійсненні контролю за дотриманням законодавства щодо закупівель.
Зокрема, такий контроль може здійснюватися під час інспектування та державного фінансового аудиту як окреме питання програми відповідного контрольного заходу. Зазначена норма визначена пунктом 3 Постанови № 631.
Крім того, контроль у сфері державних закупівель може здійснюватися органами фінансового контролю як окремий контрольний захід – це перевірка державних закупівель за наявності підстав, визначених пунктом 4 Постанови № 631.

Підстави для проведення перевірок

Перевірка державних закупівель як окремий контрольний захід проводиться за письмовим рішенням керівника органу Держфінінспекції або його заступника. Для прийняття такого рішення потрібні відповідні підстави, перелік яких наведено у пункті 4 Порядку № 631. Не цитуючи цього пункту, лише зауважимо, що, порівняно зі старим Порядком № 136, він містить деякі нові підстави.
Зокрема, відповідно до абзацу 3 п. 4 Порядку № 631 рішення про перевірку приймається, якщо до Держфінінспекції надійшли будь-які відомості про порушення підконтрольною установою законодавства з питань держзакупівель.
Щодо отримання відомостей Держфінінспекцією за зверненням особи, яка бере участь у процедурі закупівлі, то рішення про перевірку приймається, якщо підконтрольна установа не надала на письмовий запит Держфінінспекції протягом трьох робочих днів з дня його отримання відповідних пояснень та документального підтвердження щодо відсутності порушень, наведених у зверненні.
Слід зазначити, що розгляд звернень суб'єктів права звернення (Примітка: значення термінів "звернення" та "суб'єкт права звернення" можна знайти в загальній частині Порядку № 631) здійснює Держфінінспекція в межах компетенції, з урахуванням ч. 4 статті 18 Закону України "Про здійснення державних закупівель" від 01.06.2010 № 2289-VI, тобто за умови закінчення строку подання скарги про відповідні порушення до органу оскарження – Антимонопольного комітету України.

Строки проведення перевірок

Пунктом 11 Порядку № 631 на проведення перевірки держзакупівель відведено 45 робочих днів.
Однак перевірку може бути зупинено в разі:
– проведення значної кількості зустрічних звірок, без завершення яких неможливо забезпечити належного рівня перевірки;
– обґрунтованого звернення підконтрольної установи.
При цьому загальна тривалість перевірки не може перевищувати 60 робочих днів з дня її початку. Слід зауважити, що строк, на який зупинено перевірку, не включається до строку проведення перевірки, який становить 45 робочих днів (п. 20 Порядку № 631).

Види перевірок

Пунктом 16 Порядку № 631 передбачено, що під час контрольних заходів у сфері державних закупівель Держфінінспекція здійснює документальні та/або фактичні перевірки.
Документальна перевірка полягає у вивченні документів підконтрольної установи.
Фактична перевірка передбачає проведення таких заходів, як інвентаризація, обстеження та контрольний обмір закуплених або отриманих установою товарно-матеріальних цінностей, робіт, послуг.
Перевірки держзакупівель проводяться за місцезнаходженням чи за місцем розташування об’єкта контролю.

Обов’язки підконтрольної установи

Подібно до свого попередника, новим Порядком № 631 передбачено певні обов’язки керівника, головного бухгалтера та голови комітету з конкурсних торгів підконтрольної установи.
Керівник установи, яку перевіряють, зобов’язаний:
1) забезпечити:
– наявність місця для роботи посадових осіб Держфінінспекції та інших залучених спеціалістів;
– оформлення відповідних документів на паперовому носії у необхідній кількості примірників (у разі ведення документообігу з використанням електронних засобів зберігання та обробки інформації);
– безперешкодний доступ до електронних документів (у разі перевірки процедури електронного реверсивного аукціону);
2) створити умови для зберігання документів;
3) надати працівникам Держфінінспекції можливість користуватися зв’язком, технікою, яка необхідна для виконання обов’язків.
Головний бухгалтер або його заступник зобов’язаний надати копії бухгалтерських документів.
Голова комітету зобов’язаний на вимогу представника органу Держфінінспекції надати завірені копії документів, якими підтверджуються факти виявлених порушень. У разі невиконання такої вимоги про це зазначають в акті перевірки.

Права органів Держфінінспекції

Посадові особи контролюючого органу згідно з Порядком № 631 мають право:
– вимагати від керівника установи або його заступника створення належних умов для проведення фактичної перевірки за участю матеріально відповідальних осіб, а у разі перевірки обсягу виконаних робіт — представників підприємств, установ, організацій, які є виконавцями робіт;
– одержувати від службових і матеріально відповідальних осіб письмові пояснення з питань, які виникають під час проведення перевірки;
– одержувати від державних органів та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій та їх посадових осіб, фізичних осіб – підприємців інформацію, документи і матеріали, необхідні для виконання покладених на органи Держфінінспекції завдань;
– проводити зустрічні перевірки.

Деякі особливості проведення перевірок

Посадовим особам установи, до якої завітали з перевіркою працівники Держфінінспекції, слід взяти до уваги такі особливості порядку проведення перевірок державних закупівель як окремого контрольного заходу, що проводиться на підставі п. 4 Порядку № 631.
Повідомлення про перевірку державних закупівель і зустрічну звірку підконтрольній установі не надсилається.
Перед початком перевірки працівники Держфінінспекції мають вручити керівнику установи або його заступнику під розписку:
– направлення на перевірку;
– один примірник програми перевірки.
Підпис ставиться на примірнику Держфінінспекції. Якщо керівник чи його заступник відмовляється від підпису, про це зазначається у вступній частині акта перевірки.
Зі свого боку, посадові особи Держфінінспекції, направлені на перевірку, зобов’язані поставити підпис в журналі реєстрації перевірок (у разі наявності такого журналу). Якщо такого журналу в установи немає або його не надано з інших причин, такий факт має бути зафіксовано в акті перевірки.
Під час перевірки працівники Держфінінспекції мають право вилучати оригінали документів за процедурою, передбаченою Порядком № 550.
Результати перевірки державних закупівель викладаються в акті перевірки, який складають відповідно до Порядку № 550.
Підсумовуючи все викладене, зазначимо, що новий Порядок № 631 суттєво підвищує роль органів Держфінінспекції у здійсненні державного контролю за сферою закупівель.


Ганна ЄРМІЛОВА,
начальник Управління моніторингу ризикових операцій
та державних закупівель Державної фінансової інспекції України

http://www.dkrs.gov.ua/kru/uk/publish/article/98281
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
extra_jus
Репутация: 2 [ ? ]
Новичок


Зарегистрирован: 31.05.2011
Сообщения: 122
Сообщение 11 Дек 2013, 15:42 Ответить с цитатой

Подскажите пожалуйста при проверки ДФИ обязаны мы предоставлять доступ к "кабинету заказчика" если нет то как обосновать?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
tatyana79
Репутация: 73 [ ? ]
Специалист
Специалист


Зарегистрирован: 09.07.2010
Сообщения: 929
Сообщение 11 Дек 2013, 15:48 Ответить с цитатой

Мне тоже оооочень интересно!

По идее, они могут зарегистрировать как обычные пользователи и смотреть, что там висит, но тогда они не увидят сроков.
Я чтобы показать что сроки соблюдены делаю скрины , но в кабинет заказчика совсем не хочется пускать.
Мало ли запомнят пароль, потом решат гадостей наделать - понавешают объявлений.
Если помните, года два назад обиженные сотрудники вестника повесили объявление о покупке трусов, место поставки - черное море, источник - зайви кошти, срок поставки - всегда, раздел - строительство, оператор - нуих. и это пошло в спецвыпуск. Заказчик в шоке и панике: целый день звонят, купите у нас трусы.

Помню, тогда после скандала, Вестник срочно подчищал следы.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
ravilmamedov
Репутация: 195 [ ? ]
Специалист
Специалист


Зарегистрирован: 14.04.2009
Сообщения: 2060
Откуда: Харків
Сообщение 11 Дек 2013, 16:07 Ответить с цитатой

extra_jus писал(а):
Подскажите пожалуйста при проверки ДФИ обязаны мы предоставлять доступ к "кабинету заказчика" если нет то как обосновать?

нет, не обязаны:
Порядок №631 писал(а):
17. Під час документальної перевірки здійснюється контроль за дотриманням законодавства у сфері державних закупівель шляхом вивчення документів об’єкта контролю. У разі ведення документообігу з використанням електронних засобів зберігання та обробки інформації на вимогу посадової особи контролюючого органу керівник об’єкта контролю повинен забезпечити оформлення відповідних документів на паперовому носії у необхідній кількості примірників, а також у разі перевірки процедури електронного реверсивного аукціону - безперешкодний доступ до електронних документів.

кабинет заказчика на портале и электронный майданчик - это несколько разные вещи. и вообще, это не вы должны обосновывать свой отказ, а ДФИ должно сначала обосновать свои требования.

_________________
В ріднім краї панувати не дамо нікому!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора
Sekret_ar
Репутация: 425 [ ? ]
Модер
Модер


Зарегистрирован: 05.04.2008
Сообщения: 6335
Откуда: Україна
Сообщение 11 Дек 2013, 16:13 Ответить с цитатой

tatyana79 писал(а):
Мне тоже оооочень интересно!

По идее, они могут зарегистрировать как обычные пользователи и смотреть, что там висит, но тогда они не увидят сроков.
Я чтобы показать что сроки соблюдены делаю скрины , но в кабинет заказчика совсем не хочется пускать.
Мало ли запомнят пароль, потом решат гадостей наделать - понавешают объявлений.
Если помните, года два назад обиженные сотрудники вестника повесили объявление о покупке трусов, место поставки - черное море, источник - зайви кошти, срок поставки - всегда, раздел - строительство, оператор - нуих. и это пошло в спецвыпуск. Заказчик в шоке и панике: целый день звонят, купите у нас трусы.

Помню, тогда после скандала, Вестник срочно подчищал следы.

А-а-а-а-а! Таке дійсно було!? Shocked
Ну а по суті - не думаю, що знайдеться якийсь замовник, який захоче пустити когось в Кабінет замовника! А от чи має право перевіряючий лізти туди - треба напевно все таки знайти якусь нормативну норму для свого захисту! Слова не завжди їх переконують.... Sad
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
extra_jus
Репутация: 2 [ ? ]
Новичок


Зарегистрирован: 31.05.2011
Сообщения: 122
Сообщение 12 Дек 2013, 08:38 Ответить с цитатой

Если кто-то найдет скиньте пожалуйста! А то к нам с 16 декабря обласники заезжают на проверку
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Jyrcom
Репутация: 471 [ ? ]
Модер
Модер


Зарегистрирован: 02.01.2007
Сообщения: 6535
Откуда: не дом и не улица
Сообщение 12 Дек 2013, 08:45 Ответить с цитатой

extra_jus писал(а):
Если кто-то найдет скиньте пожалуйста! А то к нам с 16 декабря обласники заезжают на проверку
у проверяющих есть свой доступ к сайту. с особіми привилегиями. они даже очикувану вартисть видят Wink
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
tendurion
Репутация: 327 [ ? ]
Модер
Модер


Зарегистрирован: 02.07.2007
Сообщения: 4060
Откуда: Харьков
Сообщение 12 Дек 2013, 10:02 Ответить с цитатой

Jyrcom писал(а):
extra_jus писал(а):
Если кто-то найдет скиньте пожалуйста! А то к нам с 16 декабря обласники заезжают на проверку
у проверяющих есть свой доступ к сайту. с особіми привилегиями. они даже очикувану вартисть видят Wink

Ага. И даже видят реальную время и дату подачи информацию на портал Cool

_________________
За несоблюдение законодательства о гос. закупках получаешь штрафы, а за соблюдение – гемор.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
TamTam
Репутация: 3 [ ? ]
Что такое тендер ?


Зарегистрирован: 16.07.2010
Сообщения: 14
Сообщение 12 Дек 2013, 12:36 Ответить с цитатой

extra_jus писал(а):
Если кто-то найдет скиньте пожалуйста! А то к нам с 16 декабря обласники заезжают на проверку


ЗУ Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах (zakon1.rada.gov.ua/laws/show/80/94-%D0%B2%D1%80)
посмотрите для начала Стаття 3. Суб'єкти відносин и Стаття 4. Доступ до інформації в системі, а также инструкцию портала кому и для чего дается доступ.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
tendurion
Репутация: 327 [ ? ]
Модер
Модер


Зарегистрирован: 02.07.2007
Сообщения: 4060
Откуда: Харьков
Сообщение 19 Дек 2013, 14:18 Ответить с цитатой

Собственный "рецепт" по подготовке к приходу ДФИ на проверку:

1. Просмотрите папки на предмет "лишних "документов. Все что не предусмотрено Законом по процедуре лучше убрать (в случае необходимости можно вернуть взад).
2. Просмотреть процедуры на предмет наличия всех необходимых протоколов, писем и т.д. (часто просто забываешь делать всякую "мелочовку", а она тоже проверяется).
3. Сверить отчет (даты, суммы, ПКТ) на предмет его соответствия существующим документам (дабы не получилось бяки ввиде "... внесення недостовірних відомостей до звіту... ).
4. Сдунь пыль со "старых" сертификатов на обучение и распечатать вытяг из разъяснения № 3303-25/12551-07. (в части необходимости прохождения обучения).
5. Тренируйте морду кирпичом и хвост пистолетом Cool

_________________
За несоблюдение законодательства о гос. закупках получаешь штрафы, а за соблюдение – гемор.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Bagram
Репутация: 21 [ ? ]
Советчик
Советчик


Зарегистрирован: 14.06.2013
Сообщения: 495
Сообщение 19 Дек 2013, 14:56 Ответить с цитатой

tendurion писал(а):
5. Тренируйте морду кирпичом и хвост пистолетом Cool


Як би навчитися мати залізні нерви. Захоплююсь людьми, які в будь-якій ситуації мають "морду кирпичом и хвост пистолетом". А тут буває перетрясе так, що хоч Surprised
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Sekret_ar
Репутация: 425 [ ? ]
Модер
Модер


Зарегистрирован: 05.04.2008
Сообщения: 6335
Откуда: Україна
Сообщение 19 Дек 2013, 15:12 Ответить с цитатой

Bagram писал(а):
Як би навчитися мати залізні нерви. Захоплююсь людьми, які в будь-якій ситуації мають "морду кирпичом и хвост пистолетом". А тут буває перетрясе так, що хоч Surprised

На стажування до Чака Норріса (тут хтось вже розміщував фото з емоціями цього актора)! Very Happy
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Bagram
Репутация: 21 [ ? ]
Советчик
Советчик


Зарегистрирован: 14.06.2013
Сообщения: 495
Сообщение 19 Дек 2013, 15:36 Ответить с цитатой

Laughing
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
tendurion
Репутация: 327 [ ? ]
Модер
Модер


Зарегистрирован: 02.07.2007
Сообщения: 4060
Откуда: Харьков
Сообщение 19 Дек 2013, 15:38 Ответить с цитатой

Bagram писал(а):

Як би навчитися мати залізні нерви. Захоплююсь людьми, які в будь-якій ситуації мають "морду кирпичом и хвост пистолетом". А тут буває перетрясе так, що хоч Surprised

Это называется пофигизм или, говоря научным языком, профессиональная деформация Very Happy Приходит с практикой.

_________________
За несоблюдение законодательства о гос. закупках получаешь штрафы, а за соблюдение – гемор.


Последний раз редактировалось: tendurion (19 Дек 2013, 15:41), всего редактировалось 1 раз
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
tendurion
Репутация: 327 [ ? ]
Модер
Модер


Зарегистрирован: 02.07.2007
Сообщения: 4060
Откуда: Харьков
Сообщение 19 Дек 2013, 15:39 Ответить с цитатой

Sekret_ar писал(а):

На стажування до Чака Норріса (тут хтось вже розміщував фото з емоціями цього актора)! Very Happy


_________________
За несоблюдение законодательства о гос. закупках получаешь штрафы, а за соблюдение – гемор.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Sekret_ar
Репутация: 425 [ ? ]
Модер
Модер


Зарегистрирован: 05.04.2008
Сообщения: 6335
Откуда: Україна
Сообщение 19 Дек 2013, 15:44 Ответить с цитатой

tendurion писал(а):
Sekret_ar писал(а):

На стажування до Чака Норріса (тут хтось вже розміщував фото з емоціями цього актора)! Very Happy


О, якраз за це фото я і говорив...
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Bagram
Репутация: 21 [ ? ]
Советчик
Советчик


Зарегистрирован: 14.06.2013
Сообщения: 495
Сообщение 19 Дек 2013, 15:45 Ответить с цитатой

Very Happy Very Happy Very Happy
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
irka
Репутация: 112 [ ? ]
Специалист
Специалист


Зарегистрирован: 07.02.2008
Сообщения: 1804
Откуда: из провинции
Сообщение 24 Янв 2014, 13:56 Ответить с цитатой

Шановні колеги, допоможіть з таким питанням. Потрібна практика (судова або може якісь роз?яснення) про те, що комітет не винен в тому, яку ціну пропонує учасник на торги і якщо ціна є вище ніж ринкова, то це це не є підставою для відхилення. Десь я про це читала, а де не пам?ятаю, а після лікарняного взагалі голова не варе...
_________________
Я владею звездами, потому что до меня никто не догадался ими завладеть. (с)
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
tendurion
Репутация: 327 [ ? ]
Модер
Модер


Зарегистрирован: 02.07.2007
Сообщения: 4060
Откуда: Харьков
Сообщение 24 Янв 2014, 14:47 Ответить с цитатой

irka писал(а):
Шановні колеги, допоможіть з таким питанням. Потрібна практика (судова або може якісь роз?яснення) про те, що комітет не винен в тому, яку ціну пропонує учасник на торги і якщо ціна є вище ніж ринкова, то це це не є підставою для відхилення. Десь я про це читала, а де не пам?ятаю, а після лікарняного взагалі голова не варе.... о средн. ценах.jpg
 Описание:
 Размер файла:  1.02 MB
 Просмотрено:  232 раз(а)

. о средн. ценах.jpg_________________
За несоблюдение законодательства о гос. закупках получаешь штрафы, а за соблюдение – гемор.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
198219dn
Репутация: 59 [ ? ]
Специалист
Специалист


Зарегистрирован: 28.02.2008
Сообщения: 1326
Сообщение 24 Янв 2014, 15:51 Ответить с цитатой

на основании какого документа предприятие оплачивает штраф по рез. проверки фин. инспекции? или может подскажите где посмотреть НПА (что-то глазки уже в пятницу подзамылились) Sad
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
yaroslav081108
Репутация: 25 [ ? ]
Советчик
Советчик


Зарегистрирован: 09.12.2009
Сообщения: 360
Откуда: Кировоград
Сообщение 25 Янв 2014, 14:34 Ответить с цитатой

irka писал(а):
Шановні колеги, допоможіть з таким питанням. Потрібна практика (судова або може якісь роз?яснення) про те, що комітет не винен в тому, яку ціну пропонує учасник на торги і якщо ціна є вище ніж ринкова, то це це не є підставою для відхилення. Десь я про це читала, а де не пам?ятаю, а після лікарняного взагалі голова не варе...


Да, "маразм КРУшників крепчал"

ст. 29 Закону дає вичерпний перелік підстав відхилення, ні про які ціни там не ідеться.

Щодо роз’яснень то на сайті МЄ є такий лист (ваш пункт 4).doc
 Описание:

Скачать
 Имя файла:  .doc
 Размер файла:  59.5 KB
 Скачано:  218 раз(а)

Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
cfiflheu
Репутация: 25 [ ? ]
Специалист
Специалист


Зарегистрирован: 14.11.2007
Сообщения: 1060
Откуда: Бердянск
Сообщение 27 Янв 2014, 10:09 Ответить с цитатой

yaroslav081108 писал(а):
irka писал(а):
Шановні колеги, допоможіть з таким питанням. Потрібна практика (судова або може якісь роз?яснення) про те, що комітет не винен в тому, яку ціну пропонує учасник на торги і якщо ціна є вище ніж ринкова, то це це не є підставою для відхилення. Десь я про це читала, а де не пам?ятаю, а після лікарняного взагалі голова не варе...


Да, "маразм КРУшників крепчал"

ст. 29 Закону дає вичерпний перелік підстав відхилення, ні про які ціни там не ідеться.

Щодо роз’яснень то на сайті МЄ є такий лист (ваш пункт 4)
Не открывается !
_________________
Научись слушать и ты сможешь извлечь пользу даже из тех кто говорит плохо. Плутарх
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Конфликтные ситуации Часовой пояс: GMT + 2
На страницу Пред.  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23, 24  След.
Страница 21 из 24

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы можете скачивать файлы
Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. topic RSS feed 


TenderGid.UA