Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro.
UA-Tenders.com
 
    FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 
Разъяснение 3302-04/24248-06 от 27.06.2012 (газ)

 
Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> НПА МЭ
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
tendurion
Репутация: 327 [ ? ]
Модер
Модер


Зарегистрирован: 02.07.2007
Сообщения: 4060
Откуда: Харьков
Сообщение 04 Июл 2012, 13:42 Ответить с цитатой

Цитата:
Департамент державних закупівель та державного замовлення
від 27.06.2012 № 3302-04/24248-06

Щодо змін внесених до Закону України “Про здійснення державних закупівель”


Міністерство економічного розвитку і торгівлі України у зв’язку з набранням чинності Закону України “Про внесення зміни до статті 2 Закону України “Про здійснення державних закупівель” від 12.04.2012 № 4648-VI, яким доповнено частину третю статті 2 Закону України “Про здійснення державних закупівель ” та на численні звернення суб’єктів сфери державних закупівель щодо закупівлі природного газу повідомляє.

Закон України “Про здійснення державних закупівель” (зі змінами) (далі - Закон) встановлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти.

Відповідно до абзацу двадцятого частини третьої статті 2 Закону дія цього Закону не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є природний газ; послуги з його транспортування (у тому числі переміщення, фрахтування, страхування, зливу/наливу, інспекції кількості та якості), розподілу, постачання, зберігання; фінансові інструменти, операції з деривативами та управління ризиками, фінансові послуги, послуги бірж, аукціонів, систем електронних торгів та інші послуги, що застосовуються в міжнародній торговельній та фінансовій практиці під час закупівлі та реалізації природного газу, закупівля яких здійснюється суб’єктом, уповноваженим Кабінетом Міністрів України на формування ресурсу природного газу для споживачів України, у тому числі для потреб населення.

Таким чином, у разі якщо саме суб’єктом, уповноваженим Кабінетом Міністрів України на формування ресурсу природного газу для споживачів України, у тому числі для потреб населення, здійснюється закупівля природного газу; послуг з його транспортування (у тому числі переміщення, фрахтування, страхування, зливу/наливу, інспекції кількості та якості), розподілу, постачання, зберігання; фінансових інструментів, операцій з деривативами та управління ризиками, фінансових послуг, послуг бірж, аукціонів, систем електронних торгів та інших послуг, що застосовуються в міжнародній торговельній та фінансовій практиці під час закупівлі та реалізації природного газу, у такому випадку дія Закону не поширюється на цю закупівлю.

При цьому відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2001 № 1729 “Про забезпечення споживачів природним газом ” Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” є уповноваженим суб’єктом з формування і розпорядження ресурсами природного газу, що використовується для задоволення потреб населення, релігійних організацій, установ та організацій, що фінансуються з державного та місцевих бюджетів (в межах обсягів природного газу, що використовуються як пальне для забезпечення горіння Вічного вогню).



Заступник директора департаменту державних закупівель та державного замовлення О. С. Власов

http://me.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=185131&cat_id=116822

_________________
За несоблюдение законодательства о гос. закупках получаешь штрафы, а за соблюдение – гемор.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
maks7
Репутация: 59 [ ? ]
Специалист
Специалист


Зарегистрирован: 27.11.2009
Сообщения: 962
Откуда: Киев
Сообщение 05 Июл 2012, 10:21 Ответить с цитатой

а я попоему ещё тогда так и говорил, а вы все меня называли безграмотным Very Happy
http://forum.ua-tenders.com/viewtopic.php?t=3295&sid=d53bffd6c83c1c4a143d202a90cff624

_________________
Aliis inserviendo consumor
(служа другим, сгораю сам)
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
tendurion
Репутация: 327 [ ? ]
Модер
Модер


Зарегистрирован: 02.07.2007
Сообщения: 4060
Откуда: Харьков
Сообщение 05 Июл 2012, 10:27 Ответить с цитатой

maks7 писал(а):
а я попоему ещё тогда так и говорил, а вы все меня называли безграмотным Very Happy
http://forum.ua-tenders.com/viewtopic.php?t=3295&sid=d53bffd6c83c1c4a143d202a90cff624


У всех гениев такая судьба Smile

_________________
За несоблюдение законодательства о гос. закупках получаешь штрафы, а за соблюдение – гемор.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
yulyasha
Репутация: 126 [ ? ]
Специалист
Специалист


Зарегистрирован: 27.11.2010
Сообщения: 2234
Сообщение 10 Июл 2012, 09:08 Ответить с цитатой

разбираю все изменения в Законе. закупка газа не подпадает под действие Закона только если закупают его субъекты, уполномоченные КМУ или же это распространяется и на обычных заказчиков?

Последний раз редактировалось: yulyasha (10 Июл 2012, 09:35), всего редактировалось 1 раз
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
tendurion
Репутация: 327 [ ? ]
Модер
Модер


Зарегистрирован: 02.07.2007
Сообщения: 4060
Откуда: Харьков
Сообщение 10 Июл 2012, 09:20 Ответить с цитатой

yulyasha писал(а):
разбираю все изменения в Законе. закупка газа не подпадает под действие Закона только если закупают его субъекты, уполномоченные КМУ или же это распространяется и на обычных заказчиков?


Поиск великая штука Smile

_________________
За несоблюдение законодательства о гос. закупках получаешь штрафы, а за соблюдение – гемор.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
irka
Репутация: 112 [ ? ]
Специалист
Специалист


Зарегистрирован: 07.02.2008
Сообщения: 1804
Откуда: из провинции
Сообщение 10 Июл 2012, 09:22 Ответить с цитатой

yulyasha писал(а):
разбираю все изменения в Законе. закупка газа не подпадает под действие Закона только если закупают его субъекты, уполномоченные КМУ или же это распространяется и на обычных заказчиков?

http://me.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=185131&cat_id=116822, tendurion вже розміщував посилання

_________________
Я владею звездами, потому что до меня никто не догадался ими завладеть. (с)
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> НПА МЭ Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы можете скачивать файлы
Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. topic RSS feed 


TenderGid.UA