Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro.
UA-Tenders.com

FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 
Особливості оприлюдненя інформації про ЗОУ через Інтернет

Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Вестник государственных закупок
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Dur
Новичок

Сообщение 09 Фев 2012, 04:52 Ответить с цитатой

Шановні колеги по нещастю, якщо вам не важко роз ясніть мені "темному", як розміщати інформацію ( наприклад зараз нам необхідно оприлюднити обгрунтування ЗОУ) через Кабінет замовника. Бо в інструкції, я так розумію, описано лише спосіб розміщення через ел. пошту. (До речі чи можна надсилати листа з будь-якого ресурсу у мене наприклад mail.ru чи лише через outlook) Як на вашу компетентну думку краще розміщати: через ел. листа чи через Кабінет замовника. В чому тут різниця? а МОЖЕ ЦЕ ОДНЕ Й ТЕЖ САМЕ. Щось мені тут "темно". Просвітіть, будь ласка, бажано детально, оскільки здійснюю 21 закупівлю для всіх шкіл та садочків нашого міста.
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Jyrcom
Модер
Модер

Сообщение 09 Фев 2012, 06:37 Ответить с цитатой

Dur писал(а):
Шановні колеги по нещастю, якщо вам не важко роз ясніть мені "темному", як розміщати інформацію ( наприклад зараз нам необхідно оприлюднити обгрунтування ЗОУ) через Кабінет замовника. Бо в інструкції, я так розумію, описано лише спосіб розміщення через ел. пошту. (До речі чи можна надсилати листа з будь-якого ресурсу у мене наприклад mail.ru чи лише через outlook) Як на вашу компетентну думку краще розміщати: через ел. листа чи через Кабінет замовника. В чому тут різниця? а МОЖЕ ЦЕ ОДНЕ Й ТЕЖ САМЕ. Щось мені тут "темно". Просвітіть, будь ласка, бажано детально, оскільки здійснюю 21 закупівлю для всіх шкіл та садочків нашого міста.
Це одне й те саме. Краще через кабінет замовника.
З.І. mail.ru це пошуковий портал з пошуковим веб-сервером, а outlook - це поштовий клієнт (програма) для роботи з електронною поштою різних поштових веб-серверів. Wink
Dur
Новичок

Сообщение 09 Фев 2012, 06:54 Ответить с цитатой

Дякую! Підкажіть ще будь ласка, що писати у полі " Інформація для оператора прийому" і чи правильно розумію, що файл прикріплений, повинен бути під назвою номера оголошення у Віснику наприклад хххххМххххх. і ще одне в інструкції через ел. пошту є адреса відправки: для обгрунтування наприклад починається на "[email protected]", треба вказувати у темі номер вісника. ЧИ ТРЕБА ВСЕ ЦЕ РОБИТИ У КАБІНЕТІ ЗАМОВНИКА І НАЙГОЛОВНІШЕ ДЕ ЦЕ ВКАЗУВАТИ. КУДИ ПИЙДЕ ПІДТВЕРДЖЕННЯ ПРО ПРИЙОМ ОБГРУНТУВАННЯ НА ЕЛ ПОШТУ ЧИ У КАІНЕТ. І ЧИ ПРИЙДЕ ВЗАГАЛІ. Ось ті нюанси мене цікавлять. бо дуже очеться через кабінет замовника. я вже там зареєструвався. Але, щось "чакри" до кінця не відкрилися Shocked
Shabo
Новичок

Сообщение 09 Фев 2012, 07:49 Ответить с цитатой

Dur писал(а):
Дякую! Підкажіть ще будь ласка, що писати у полі "
Інформація для оператора прийому"

Зазвичай там нічого не пишуть

Dur писал(а):
чи правильно розумію, що файл прикріплений, повинен бути під назвою номера оголошення у Віснику наприклад хххххМххххх.

так
Dur писал(а):
і ще одне в інструкції через ел. пошту є адреса відправки: для обгрунтування наприклад починається на "[email protected]", треба вказувати у темі номер вісника. ЧИ ТРЕБА ВСЕ ЦЕ РОБИТИ У КАБІНЕТІ ЗАМОВНИКА І НАЙГОЛОВНІШЕ ДЕ ЦЕ ВКАЗУВАТИ. КУДИ ПИЙДЕ ПІДТВЕРДЖЕННЯ ПРО ПРИЙОМ ОБГРУНТУВАННЯ НА ЕЛ ПОШТУ ЧИ У КАІНЕТ. І ЧИ ПРИЙДЕ ВЗАГАЛІ.

відправляючи через електронну пошту все одно інформація прийде в кабінет замовника
yulyasha
Специалист
Специалист

Сообщение 09 Фев 2012, 09:12 Ответить с цитатой

Dur писал(а):
Дякую! Підкажіть ще будь ласка, що писати у полі " Інформація для оператора прийому" і чи правильно розумію, що файл прикріплений, повинен бути під назвою номера оголошення у Віснику наприклад хххххМххххх. і ще одне в інструкції через ел. пошту є адреса відправки: для обгрунтування наприклад починається на "[email protected]", треба вказувати у темі номер вісника. ЧИ ТРЕБА ВСЕ ЦЕ РОБИТИ У КАБІНЕТІ ЗАМОВНИКА І НАЙГОЛОВНІШЕ ДЕ ЦЕ ВКАЗУВАТИ. КУДИ ПИЙДЕ ПІДТВЕРДЖЕННЯ ПРО ПРИЙОМ ОБГРУНТУВАННЯ НА ЕЛ ПОШТУ ЧИ У КАІНЕТ. І ЧИ ПРИЙДЕ ВЗАГАЛІ. Ось ті нюанси мене цікавлять. бо дуже очеться через кабінет замовника. я вже там зареєструвався. Але, щось "чакри" до кінця не відкрилися Shocked

Відправляйте через кабінет Замовника. Так простіше, надійніше і можна відстежити долю документу. Обирайте "створити нову закупівлю", далі заповнюйте необхідні строки. Там усе зрозуміло
Dur
Новичок

Сообщение 09 Фев 2012, 09:48 Ответить с цитатой

Дякую усім небайдужим! Але я не можу починати з позиції "Створити нову закупівлю", оскільки оголошення ми возили особисто у Київ. Так ускладнили собі роботу Surprised питання, чи можу я одразу відправити створене "Обгрунтування" без позиції "Створити нову закупівлю"
Jyrcom
Модер
Модер

Сообщение 09 Фев 2012, 09:53 Ответить с цитатой

Dur писал(а):
Дякую усім небайдужим! Але я не можу починати з позиції "Створити нову закупівлю", оскільки оголошення ми возили особисто у Київ. Так ускладнили собі роботу Surprised питання, чи можу я одразу відправити створене "Обгрунтування" без позиції "Створити нову закупівлю"
Тоді у вас повинно з"явитись оголошення в Кабінеті Замовника і там добавляєте обгрунтування.
Dur
Новичок

Сообщение 09 Фев 2012, 11:14 Ответить с цитатой

Красно дякую, щойно почепив обгрунтування поставили в чергу. Прошу сказати за який час воно буде оприлюднене і як має мінятися позиція "в черзі" У Віснику наше оголошення повино бути опубліковане 13.02. Чи правильно я розумію, що й оприлюднено обгрунтування буде також 13.02. І ще одне питання: чи можемо ми далі працювати через "Кабінет замовника", щодо ОПУБЛІКУВАННЯ акцепту, чи потрібно їхати у столицю і розміщати його "в ручну", бо факс "Вісника" - мертві бджоли не гудуть... Evil or Very Mad Прошу вибачення, що питаю так детально, бо на платні послуги грошей немаємо, а установ у нас аж 21! Наперед дякую!
alzaika
Теоретик
Теоретик

Сообщение 09 Фев 2012, 11:23 Ответить с цитатой

ПРОШУ ПОМОЩИ!!! Как подать объявление о ЗОУ в МВ через кабиент замовныка? Все пункты прописываю на англ.языке, два окна чтобы вставить название замовныка на англ.языке неактивны, хотя я вижу, что они должны заполнятся, или может позвонить куда????
yulyasha
Специалист
Специалист

Сообщение 09 Фев 2012, 11:25 Ответить с цитатой

Dur писал(а):
Красно дякую, щойно почепив обгрунтування поставили в чергу. Прошу сказати за який час воно буде оприлюднене і як має мінятися позиція "в черзі" У Віснику наше оголошення повино бути опубліковане 13.02. Чи правильно я розумію, що й оприлюднено обгрунтування буде також 13.02. І ще одне питання: чи можемо ми далі працювати через "Кабінет замовника", щодо ОПУБЛІКУВАННЯ акцепту, чи потрібно їхати у столицю і розміщати його "в ручну", бо факс "Вісника" - мертві бджоли не гудуть... Evil or Very Mad Прошу вибачення, що питаю так детально, бо на платні послуги грошей немаємо, а установ у нас аж 21! Наперед дякую!

Работайте через кабинет заказчика, он для этого и сделан, чтобы не ездить к ним. сегодня-завтра статус документа поменяется на принято или отказано в приеме. Опубликовано будет 13 числа вместе с объявлением
Sagittarius
Специалист
Специалист

Сообщение 09 Фев 2012, 11:43 Ответить с цитатой

alzaika писал(а):
ПРОШУ ПОМОЩИ!!! Как подать объявление о ЗОУ в МВ через кабиент замовныка? Все пункты прописываю на англ.языке, два окна чтобы вставить название замовныка на англ.языке неактивны, хотя я вижу, что они должны заполнятся, или может позвонить куда????
Вы дали объявление на украинском. Его у Вас приняли.
Следующий шаг. С левой стороны (№п.п; процедура закупки) есть 3 меню (докладно про закупівлю; редагувати закупівлю; видалити закупівлю)
Выбираете меню редактировать, в самом низу будет - документы для публикации в МИ. В правой стороне будет меню Створити. Заполняете данные на украинском языке. Нажимаете Створити. Все.
(При заполнении, Вы автоматом заполняете и заявку, оплата 1-го объявления стоит 869,87 грн.)

teona
Эксперт
Эксперт

Сообщение 09 Фев 2012, 11:46 Ответить с цитатой

alzaika писал(а):

мне кажется, что за то, что вы платите за международное объявление, они его сами и переводят
Dur
Новичок

Сообщение 09 Фев 2012, 12:44 Ответить с цитатой

Друзі, підкажіть. Відправляв зі свого факсу 8 установ на реєстрацію, за шаблоном в один день від 15.00-18.00. Частина зареєстрована, частина ні! В чому проблема? В кого довідатися? Можливо, телефонувати. На який номер?
alzaika
Теоретик
Теоретик

Сообщение 09 Фев 2012, 13:30 Ответить с цитатой

Sagittarius писал(а):
alzaika писал(а):
Вы дали объявление на украинском. Его у Вас приняли.
Следующий шаг. С левой стороны (№п.п; процедура закупки) есть 3 меню (докладно про закупівлю; редагувати закупівлю; видалити закупівлю)
Выбираете меню редактировать, в самом низу будет - документы для публикации в МИ. В правой стороне будет меню Створити. Заполняете данные на украинском языке. Нажимаете Створити. Все.
(При заполнении, Вы автоматом заполняете и заявку, оплата 1-го объявления стоит 869,87 грн.)

Спасибо ГРОМАДНЕЙШЕЕ!!!!! Дай Бог Вам здоровьичка во все органы Very Happy
Stysha
Практик
Практик

Сообщение 09 Фев 2012, 14:11 Ответить с цитатой

Dur писал(а):
Друзі, підкажіть. Відправляв зі свого факсу 8 установ на реєстрацію, за шаблоном в один день від 15.00-18.00. Частина зареєстрована, частина ні! В чому проблема? В кого довідатися? Можливо, телефонувати. На який номер?

У нас была похожая ситуация когда регистрировали свои заведения (более 250). После того как туда дозвонились и поговорили с оператором выяснилось, что заявки принимаются автоматом и не на бумагу, а в электронном виде и сразу вносятся в компьютер (виртуальный факс) и оператор просто не обратила внимание на то, что в письме была не одна заявка, а несколько и зарегистрировала только первое предприятие в каждом письме. Чтобы не дозваниваться оператору просто побробуйте сбросить не зарегистрированные предприятия еще раз.
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Dur
Новичок

Сообщение 09 Фев 2012, 14:23 Ответить с цитатой

Шановна Stysha
Дякую! Може підкажете телефон за яким телефонувати! Крім атофаксу.
Dur
Новичок

Сообщение 10 Фев 2012, 13:42 Ответить с цитатой

Колеги! Допоможіть! Телефон технічної підримки не відповідає. Може існують тел. інші крім того що на сайті дзк. Ми пробували дзвонити не відповідає, або зайнято!!!! Волаю про допомогу, бо 13.02 у віснику оголошення, а обгрування не почеплено. До речі, що робити в такому випадку, якщо оголошення буде оприлюднене, а обгрунтування через кабінет не оприлюднене. Можливо, хтось у цій ситуації був!
irka
Специалист
Специалист

Сообщение 10 Фев 2012, 14:30 Ответить с цитатой

Dur писал(а):
Колеги! Допоможіть! Телефон технічної підримки не відповідає. Може існують тел. інші крім того що на сайті дзк. Ми пробували дзвонити не відповідає, або зайнято!!!! Волаю про допомогу, бо 13.02 у віснику оголошення, а обгрування не почеплено. До речі, що робити в такому випадку, якщо оголошення буде оприлюднене, а обгрунтування через кабінет не оприлюднене. Можливо, хтось у цій ситуації був!

Якщо ваше оголошення вийде 13.02, то у вас іще є час на оприлюднення ОБГ. Спробуйте відправити його на портал, можливо вони приймуть його одразу, а може напишуть, що порушені строки і ви повинні будете їм відповісти, що ви всю відповідальність берете на себе. Форумчани казали, що в такому випадку приймали, а для вас головне, щоб ОБГ розмістили, а дати від якого числа воно там прікриплено ніде не фіксується.

198219dn
Специалист
Специалист

Сообщение 10 Фев 2012, 14:54 Ответить с цитатой

irka писал(а):
Dur писал(а):

Якщо ваше оголошення вийде 13.02, то у вас іще є час на оприлюднення ОБГ. Спробуйте відправити його на портал, можливо вони приймуть його одразу, а може напишуть, що порушені строки і ви повинні будете їм відповісти, що ви всю відповідальність берете на себе. Форумчани казали, що в такому випадку приймали, а для вас головне, щоб ОБГ розмістили, а дати від якого числа воно там прікриплено ніде не фіксується.

Фиксируется в Вашем кабинете заказчика и возможно в программе самого вестника.
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Dur
Новичок

Сообщение 10 Фев 2012, 18:10 Ответить с цитатой

Дякую! Але суть питання в тому, що не реєструють ЯК ЗАМОВНИК і немає доступу до КАБІНЕТУ ЗАМОВНИКА. Про що говорити далі.

Крім того, ми закидали ел. поштою і факсом листи на реєстрацію. Факс іде автоматом, але результату, тобто, реєстрації немає. згідно їхньої інструкції протягом доби.
Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Вестник государственных закупок Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

Перейти: