Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro.
UA-Tenders.com

FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 
Нужна помощь!
На страницу Пред.  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 50, 51, 52  След.

Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Архив Тендерные процедуры
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Masich
Специалист
Специалист

Сообщение 22 Сен 2009, 13:24 Ответить с цитатой

ratamy писал(а):
Добрый день!!! Подскажите, как поступить мне в такой ситуации: нашей организации собираются выделить 240 тыс.грн. для покупки газового котла для нашей котельни. Годового плана закупок не составляли ,эти деньги не были предусмотрены в начале года. Я так понимаю, проводить нужно открытые торги. С чего начинать?! Question Question Question

Вредный совет (пусть Заказчики меня поправят) - Попробуйте договориться что бы эти деньги выделили на "работы по реконструкции котельной" и оплатите их без проведения тендера, т.к. до 300 000.
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Jamm
Советчик
Советчик

Сообщение 22 Сен 2009, 13:46 Ответить с цитатой

не покатить, враховуючи те, що треба купити саме товар (котел)
I just wanted to ask
Could I eat your ass?
Write back as soon as you can
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Masich
Специалист
Специалист

Сообщение 22 Сен 2009, 14:02 Ответить с цитатой

Jamm писал(а):
не покатить, враховуючи те, що треба купити саме товар (котел)

Покупка и установка котла для котельной (или вообще нового котла или для замены старого) ИМХО связана с получением разрешительной документации на реконструкцию котельной (ОВОС и прочая экологическо и т.п. - разрешительная муть), так почему бы не добавить к стоимости котла стоимость этих работ и оформить это как "работы по реконструкции котельной"...при согласии конечно же деньгодателя?
Ну а глобально Вы правы.
ratamy
Что такое тендер ?

Сообщение 22 Сен 2009, 14:15 Ответить с цитатой

Спасибо Вам всем большое, пойду к директору советоваться... А если все-таки тендер...с чего начинать то?
Masich
Специалист
Специалист

Сообщение 22 Сен 2009, 14:31 Ответить с цитатой

ratamy писал(а):
Спасибо Вам всем большое, пойду к директору советоваться... А если все-таки тендер...с чего начинать то?

Э-э-э-э, вы это куда пошли? Вы начале услыште пару-тройку отрицательным мнений по поводу "вредного совета", ну а потом уж идите советоваться.
Вот блин, я же участник, мало ли чего я насоветую...
Jyrcom
Модер
Модер

Сообщение 22 Сен 2009, 14:36 Ответить с цитатой

ratamy писал(а):

Чтобы оформить как работы проект ещё нужен:
"4. Визначення предмета закупівлі робіт здійснюється замовником відповідно до підпункту 17 пункту 2 цього Положення на основі Правил визначення вартості будівництва ДБН Д.1.1-1-2000 ( v0174241-00 ), а також Відомчих будівельних норм ВБН Г.1-218-182:2006 "Класифікація робіт з ремонтів автомобільних доріг загального користування".
Об'єктом будівництва є кожна відокремлена будівля (виробничий корпус або цех, склад, житловий будинок тощо) чи споруда (міст, тунель, платформа, дорога тощо) з усіма улаштуваннями (галереями, естакадами тощо), монтаж устатковання, меблів, інвентарю, підсобних та допоміжних пристроїв, що є невід'ємними від неї, а також за потреби з інженерними мережами, які прилягають до неї. На будівництво об'єкта повинен бути складений окремий проект і кошторис або кошторисний розрахунок (об'єктний кошторис або об'єктний кошторисний розрахунок). "
А тендер начинайте с изменений в годовой план, выбора процедуры (открытые торги) и утверждения тендерной документации и обьявления. и вперёд у "Виснык". Для срочности публикации обьявления можно заплатить 441 гривну и выйдет в ближайший понедельник и укажите также в протоколе выбора, что сокращённый срок подачи обьявлений до 21 календарного дня...
ratamy
Что такое тендер ?

Сообщение 22 Сен 2009, 15:40 Ответить с цитатой

Вот это я попала!!!Лучше мерзнуть, чем котел этот купить... Surprised
Опять попрошайничаю: а где взять или как составить эту документацию тендерную? Search
Masich
Специалист
Специалист

Сообщение 22 Сен 2009, 15:54 Ответить с цитатой

ratamy писал(а):
Вот это я попала!!!Лучше иерзнуть, чем котел этот купить... Surprised
Опять попрошайничаю: а где взять или как составить эту документацию тендерную? Search

Ну не надо так уж переживать, пусть техспециалисты ваши (или со стороны) составят кошторис, убедятся, что сумма не более 300 000 тысяч и закупите все же работы без тендера (при согласии деньгодателя) и при условии, что разработка кошториса также не приведет к общей сумме больше 300 000.
teona
Эксперт
Эксперт

Сообщение 23 Сен 2009, 08:35 Ответить с цитатой

Напомните, пожалуйста, никак не могу найти. С какого момента начинается процедура Запиту Цинових пропозицый (а номер этого разъяснения)
Jamm
Советчик
Советчик

Сообщение 23 Сен 2009, 08:54 Ответить с цитатой

teona писал(а):
Напомните, пожалуйста, никак не могу найти. С какого момента начинается процедура Запиту Цинових пропозицый (а номер этого разъяснения)

з дати направлення запиту щодо цінових пропозицій (котирувань)

роз'яснення Мінекономіки від 06.02.2009 № 3303-27/48

I just wanted to ask
Could I eat your ass?
Write back as soon as you can
teona
Эксперт
Эксперт

Сообщение 23 Сен 2009, 08:57 Ответить с цитатой

Огромное спасибо
sharly
Теоретик
Теоретик

Сообщение 23 Сен 2009, 16:56 Ответить с цитатой

Ситуация следующая: отправили факсом запрос на получение ТД, получили документацию, открыли, читаем, а там пункт:
"Учасник, який не давав офіційну заявку на отримання тендерної документації - не міг офіційно її отримати, запису до Реєстру видачі тендерної документації внесено не було. Тому, Учасник не мав змоги ознайомитися з положеннями (змістом) тендерної документації, а, отже, і не мав змоги підготувати тендерну пропозицію відповідно до її вимог.
Таким чином, пропозиція Учасника, який не давав офіційного запиту, не розкривається і повертається такому Учаснику без розгляду та не вноситься до протоколу розкриття тендерних пропозицій".

Мы можем быть уверены, что секретарь внёс наше предприятие в Реестр, и не выяснится ли в день расскрытия, что нас там нет и наше тендерное предложение вернут нам так и не расскрыв Mad
Кто сталкивался с подобным, как бороться? Sad

ANALITIK
Специалист
Специалист

Сообщение 23 Сен 2009, 17:53 Ответить с цитатой

sharly писал(а):
Ситуация следующая: отправили факсом запрос на получение ТД, получили документацию, открыли, читаем, а там пункт:
"Учасник, який не давав офіційну заявку на отримання тендерної документації - не міг офіційно її отримати, запису до Реєстру видачі тендерної документації внесено не було. Тому, Учасник не мав змоги ознайомитися з положеннями (змістом) тендерної документації, а, отже, і не мав змоги підготувати тендерну пропозицію відповідно до її вимог.
Таким чином, пропозиція Учасника, який не давав офіційного запиту, не розкривається і повертається такому Учаснику без розгляду та не вноситься до протоколу розкриття тендерних пропозицій".

Мы можем быть уверены, что секретарь внёс наше предприятие в Реестр, и не выяснится ли в день расскрытия, что нас там нет и наше тендерное предложение вернут нам так и не расскрыв Mad

Давайте разберемся:
Во первых:
учасник процедури закупівлі (далі - учасник) - фізична чи
юридична особа (резидент або нерезидент), що підтвердила намір
взяти участь у процедурі закупівлі та подала тендерну пропозицію

або взяла участь у переговорах при проведенні процедури закупівлі
в одного учасника. Філія (представництво) юридичної особи може
бути учасником процедури закупівлі лише у разі, коли юридична
особа надає їй відповідні повноваження;

Формы реестра выдачи тендерной документации официально не существует, но есть реестр поданных тендерных предложений, в котором есть возможность расписаться, если подача ТП идет лично.
Если Вы внесены в этот реестр к торгам Вас обязаны допустить.

Отсюда вывод требования ТД неправомерны, ее можно оспорить. Отправьте письмо в ТК и укажите им на их недоработки.

При этом обязательно отправляйте запрос на ТД письмом с уведомлением или относите лично и получайте входящий номер на своем экземпляре, убедитесь, что Вас официально зарегистрировали в канцелярии. Факсовый запрос могут проигнорировать. Обращайте внимание на способ получения ТД указанный в объявлении.

Справа – честь, а слева – жизнь !
ravilmamedov
Специалист
Специалист

Сообщение 23 Сен 2009, 17:59 Ответить с цитатой

sharly писал(а):

sharly, ну детский сад, ей богу... почитайте в положении определение "участник". реестр - это проблемы заказчика.

этот абзац остался от эпохи ЕКА, так, что, думаю, ленивый секретарь сочел за необходимое оставить в ТД это упоминание, которое, по большому счету ни на что не влмяет.
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора
Jyrcom
Модер
Модер

Сообщение 23 Сен 2009, 19:21 Ответить с цитатой

ravilmamedov писал(а):
этот абзац остался от эпохи ЕКА, так, что, думаю, ленивый секретарь сочел за необходимое оставить в ТД это упоминание, которое, по большому счету ни на что не влмяет.

+100... только одно, влияет так, как можно оспорить законность тендерной документации... а в Положенни написано:

25) учасник процедури закупівлі (далі - учасник) - фізична чи юридична особа (резидент або нерезидент), що підтвердила намір взяти участь у процедурі закупівлі та подала тендерну пропозицію або взяла участь у переговорах при проведенні процедури закупівлі в одного учасника. Філія (представництво) юридичної особи може бути учасником процедури закупівлі лише у разі, коли юридична особа надає їй відповідні повноваження;
!maximilian
Что такое тендер ?

Сообщение 24 Сен 2009, 08:24 Ответить с цитатой

Ну никто не мешает вместе с тендерным предложением отправить запрос о том получил ли Заказчик ваше тендерное предложение. Ответ должен быть таким: "Ваше тендерное предложение получено и зарегестрировано в реестре полученных тендерных предложений под номером N", если ответа с таким содержанием не полученно - можно подавать жалобу.
sharly
Теоретик
Теоретик

Сообщение 24 Сен 2009, 08:37 Ответить с цитатой

ravilmamedov писал(а):

sharly, ну детский сад, ей богу... почитайте в положении определение "участник". реестр - это проблемы заказчика.

ravilmamedov, с удовольствием с вами согласились бы, если бы не достаточно высокий уровень Заказчика и 10 млн. госсредств на кону. О том, что кто-то что-то забыл исключить из ТД двулетней давности даже не может быть и речи.
ANALITIK, спасибо за компетентное мнение, +1, так и будем поступать.

ANALITIK
Специалист
Специалист

Сообщение 24 Сен 2009, 17:33 Ответить с цитатой

sharly писал(а):
ravilmamedov писал(а):

ravilmamedov, с удовольствием с вами согласились бы, если бы не достаточно высокий уровень Заказчика и 10 млн. госсредств на кону. О том, что кто-то что-то забыл исключить из ТД двулетней давности даже не может быть и речи.
ANALITIK, спасибо за компетентное мнение, +1, так и будем поступать.

Всегда готов помочь. Кстати под словом "оспорить" я имел в виду обратиться к Заказчику с просьбой внести изменения к ТД, т. к. в таком виде она (ТД) противоречит Положению, или по крайней мере получить от Заказчика письменную информацию о том, на каком основании сделаны подобные записи.
P.S. Кстати, для + 1 есть рейтинг. Smile

Справа – честь, а слева – жизнь !
sharly
Теоретик
Теоретик

Сообщение 28 Сен 2009, 09:53 Ответить с цитатой

ANALITIK писал(а):
P.S. Кстати, для + 1 есть рейтинг. Smile

Готово! Wink

anetka2005
Новичок

Сообщение 06 Окт 2009, 12:44 Ответить с цитатой

Привет всем! Кто составлял протокол об определении функций каждого члена тендерного комитета или где можно о нём почитать. Что-то запуталась малёк! Sad
irka
Специалист
Специалист

Сообщение 13 Окт 2009, 10:21 Ответить с цитатой

anetka2005 писал(а):
Привет всем! Кто составлял протокол об определении функций каждого члена тендерного комитета или где можно о нём почитать. Что-то запуталась малёк! Sad

Я протокола об этом не составляла - у меня функции членов тендерного комитета расписаны в Положении о тендерном комитете.

irka
Специалист
Специалист

Сообщение 13 Окт 2009, 11:50 Ответить с цитатой

Раз в год возникает один и тот же вопрос - надоел.
Направьте, пожалуйста, на ту ветку, где подобный вопрос обсуждался. Или поделитесь мнением:
Что является основанием для объявления процедуры закупки? Можно ли объявить тендер, если средства еще не выделены? Есть мнения, что можно, а мне против сказать нечего... Что мне запрещает? Какой пункт какого НПА?
В данном случае речь идет о многолетнем строительстве.

P_H_O_E_N_I_X
Новичок

Сообщение 14 Окт 2009, 08:30 Ответить с цитатой

irka писал(а):
Направьте, пожалуйста, на ту ветку, где подобный вопрос обсуждался. Или поделитесь мнением:
Что является основанием для объявления процедуры закупки? Можно ли объявить тендер, если средства еще не выделены? Есть мнения, что можно, а мне против сказать нечего... Что мне запрещает? Какой пункт какого НПА?

меня тоже интересует данный вопрос

irka
Специалист
Специалист

Сообщение 14 Окт 2009, 14:35 Ответить с цитатой

Crying or Very sad
Ну давайте хоть пофилософствуем...
Вот я нашла Порядок обліку зобов'язань розпорядників бюджетних коштів в органах ДКУ (затв наказом ДКУ від 09.08.04 №136)
1. Загальні положення
1.3 бюджетне фінансове зобов'язання - зобов'язання розпорядника коштів або одержувача бюджетних коштів сплатити кошти за будь-яке здійснене відповідно до бюджетного асигнування розміщення замовлення, укладання договору, придбання товару...............

6. Контроль за дотриманням цього Порядку
6.1 абз.1 Зобов'язання, узяті розпорядниками бюджетних коштів без відповідних бюджетних асигнувань, є небюджетними зобов'язаннями і не підлягають оплаті за рахунок бюджетних коштів. Узяття таких зобов'язань є бюджетним правопорушенням.
6.2 Порушення розпорядниками бюджетних коштів вимог щодо прийняття ними бюджетних зобов'язань є підставою для призупинення бюджетних асигнувань.
6.3 У разі, якщо за даними річного звіту про виконання державного та місцевих бюджетів у розпорядника бюджетних коштів є небюджетні зобов'язання (небюджетна кредиторська заборгованність), до такого розпорядника бюджетних коштів застосовуються заходи згідно з вимогами Бюджетного кодексу та інших відповідних НПА.
Органи ДКУ надають інформацію щодо наявності небюджетних зобов'язань (небюджетна кредиторська заборгованність) у розрізі розпорядників бюджетних коштів до органів КРУ.

Никто, конечно, не пойдет за деньгами в казну пока деньги не выделятся, но по итогам тендера, объявленного при отсутствии решения о выделении средств, договор не может быть не заключен... А потом 3 дня на взятие юр.обязательств....... И кто ж их даст???

tendurion
Модер
Модер

Сообщение 16 Окт 2009, 12:52 Ответить с цитатой

irka писал(а):

Да, данная тема уже не раз уже оговаривалась Cool . И соответствующие НПА есть даже на сайте УА-тендерс

Цитата:

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ
ЛИСТ
від 01.12.2008 р. N 3303-27/1103

Щодо закупівлі товарів, робіт та послуг за державні кошти до затвердження кошторисів на 2009 рік

Мінекономіки розглянуло листи стосовно можливості організації процедур закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти наприкінці поточного року, а також на початку нового року до затвердження кошторисів на 2009 рік.

Відносини у сфері державних закупівель регулюються відповідно до Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти (далі - Положення), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2008 р. N 921 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 19.11.2008 р. N 1017).

Згідно з підпунктом 4 пункту 2 Положення державні кошти - кошти Державного бюджету України, бюджету Автономної Республіки Крим та місцевих бюджетів, державні кредитні ресурси, а також кошти Національного банку, державних цільових фондів, Пенсійного фонду України, фондів соціального страхування, які спрямовуються на придбання товарів, робіт і послуг, необхідних для забезпечення діяльності зазначених органів, кошти підприємств.

Підпунктом 13 пункту 2 Положення визначено, що підприємства - державні, у тому числі казенні підприємства, установи та господарські товариства, у статутному капіталі яких державна частка акцій (часток, паїв) перевищує 50 відсотків, їх дочірні підприємства, а також підприємства і господарські товариства, у статутному капіталі яких 50 та більше відсотків належать державним, у тому числі казенним підприємствам і господарським товариствам, у статутному капіталі яких державна частка акцій (часток, паїв) перевищує 50 відсотків.

Розпорядниками державних коштів є органи державної влади, органи влади Автономної Республіки Крим, органи місцевого самоврядування, інші органи, установи та організації, визначені Конституцією України і законодавством, підприємства, а також підприємства, установи чи організації, утворені в установленому порядку органами державної влади, органами влади Автономної Республіки Крим чи органами місцевого самоврядування та уповноважені на отримання державних коштів, взяття за ними зобов'язань і здійснення платежів (підпункт 18 пункту 2 Положення).

Оскільки замовниками є, зокрема, розпорядники бюджетних коштів, то відповідно до статті 23 Бюджетного кодексу України будь-які бюджетні зобов'язання та платежі з бюджету можна здійснювати лише за наявності відповідного бюджетного призначення. Недотримання цієї норми зумовлює призупинення бюджетних асигнувань або зупинення операції за бюджетними коштами (стаття 117 Бюджетного кодексу України).

Частиною 5 статті 51 Бюджетного кодексу України визначено, що розпорядники бюджетних коштів беруть бюджетні зобов'язання та проводять видатки тільки в межах бюджетних асигнувань, встановлених кошторисами.

У разі якщо до початку нового бюджетного періоду не набрав чинності закон про Державний бюджет України, згідно зі статтею 46 Бюджетного кодексу України, Кабінет Міністрів України має право здійснювати видатки Державного бюджету України відповідно до цієї статті Кодексу з наступними обмеженнями:

1) видатки Державного бюджету України можуть здійснюватися лише на цілі, які визначені у законі про Державний бюджет України на попередній бюджетний період і одночасно передбачені у проекті закону про Державний бюджет України на наступний бюджетний період, поданому Кабінетом Міністрів України до Верховної Ради України;

2) щомісячні видатки Державного бюджету України не можуть перевищувати 1/12 обсягу видатків, визначених законом про Державний бюджет України на попередній бюджетний період, крім випадків, передбачених частиною 4 статті 15 та частиною 4 статті 23 цього Кодексу;

3) до прийняття закону про Державний бюджет України на поточний бюджетний період провадити капітальні видатки забороняється, крім випадків, пов'язаних з введенням воєнного стану чи надзвичайного стану, оголошенням окремих місцевостей зонами надзвичайної екологічної ситуації, видатків, пов'язаних з капіталізацією банків, та видатків, що здійснюються із Стабілізаційного фонду.

У свою чергу, головний розпорядник бюджетних коштів отримує бюджетні призначення шляхом їх затвердження у законі про Державний бюджет України чи рішенні про місцевий бюджет, доводить у встановленому порядку до розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня відомості про обсяги асигнувань, забезпечує управління бюджетними асигнуваннями.

При цьому пунктом 45 постанови Кабінету Міністрів України від 28.02.2002 р. N 228 "Про затвердження Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ" передбачено, що у випадку, коли бюджетний розпис на наступний рік не затверджено в установлений законодавством термін, в обов'язковому порядку складається тимчасовий розпис бюджету на відповідний період. Бюджетні установи складають на цей період тимчасові індивідуальні кошториси або плани використань бюджетних коштів, які затверджуються їх керівниками.

Так, ураховуючи, що Положення не містить прямих обмежень щодо організації процедур закупівель до затвердження кошторису та з метою безперебійного постачання окремих видів товарів (надання послуг, виконання робіт), необхідних для ефективного функціонування організації, замовник для забезпечення невідкладних потреб у товарах, роботах і послугах у наступному році може наприкінці поточного року (чи на початку наступного) розпочати процедуру закупівлі за відповідним предметом закупівлі виходячи з його очікуваної річної вартості за умови, що в договорі, а також основних умовах договору (проекті), що є невід'ємною складовою тендерної документації, запиту щодо цінових пропозицій, буде передбачено відповідний порядок виконання договірних зобов'язань залежно від обсягів реального фінансування, передбаченого в кошторисі організації. При цьому в договорі необхідно обов'язково передбачати умову виникнення платіжних зобов'язань замовника, а для розпорядників бюджетних коштів виходячи з частини 1 статті 23 Бюджетного кодексу України передбачати умову виникнення платіжних зобов'язань за наявності відповідного бюджетного призначення (бюджетних асигнувань), оскільки згідно з частиною 6 статті 51 Бюджетного кодексу України будь-які зобов'язання, взяті фізичними та юридичними особами за коштами Державного бюджету України без відповідних бюджетних асигнувань або ж із перевищенням повноважень, встановлених цим Кодексом та законом про Державний бюджет України, не вважаються бюджетними зобов'язаннями.

Міністр економіки України  Б. Данилишин 

http://www.ua-tenders.com/legislation/explanations/197011/

Кстати, еще я Вам советую для общего развития почитать лист ДКУ від 29.07.2008 р. № 15-04/1696-12260 "Про надання роз'яснень щодо обліку зобов'язань розпорядників бюджетних коштів"
http://www.ua-tenders.com/legislation/explanations/184759/

Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Архив Тендерные процедуры Часовой пояс: GMT + 2
На страницу Пред.  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 50, 51, 52  След.
Страница 47 из 52

Перейти: