Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro.
UA-Tenders.com

FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 
Який електронний майданчик обрати?

Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Prozorro - Реформа госзакупок
Предыдущая тема :: Следующая тема  

Яким електронним майданчиком користуватись найзручніше?
Zakupki.UA
20%
 20%  [ 1 ]
Держзакупівлі Онлайн
40%
 40%  [ 2 ]
Public BID
0%
 0%  [ 0 ]
Zakupki.Prom.ua
0%
 0%  [ 0 ]
NewTend
0%
 0%  [ 0 ]
SmartTender
40%
 40%  [ 2 ]
E-tender
0%
 0%  [ 0 ]
Всего голосов : 5

Автор Сообщение
Sekret_ar
Модер
Модер

Сообщение 27 Апр 2017, 08:42 Ответить с цитатой

Вітаю, шановні колеги!
Хоч багато "активістів" форуму вже рідко з'являються тут, та все ж призначення форуму не змінилося - він і надалі залишається місцем, де суб'єкти публічних закупівель діляться своїми думками з наболілих питань і намагаються знайти найкращий вихід.
Пропоную в цій темі ділитись думками з іншого актуального питання - "Яким електронним майданчиком користуватись найзручніше?"
Думаю, питання дійсно актуальне, оскільки останнім часом у мене склалось враження, що на тому майданчику, яким особисто я користуюсь, якщо й робляться якісь вдосконалення чи покращення то хіба що для учасників, бо я як представник замовника ніяких змін не бачу. Крім того, через ряд інших ньюансів (пізніше напишу окремо!) навіть задумався про те, щоб перейти на інший майданчик.

То ж, шановні колеги, прошу поділитись своїми враженнями від роботи на ваших майданчиках. Можливо, для інших замовників це стане в пригоді і полегшить роботу в ПроЗорро, а для майданчиків (думаю, що про цю тему вони однозначно дізнаються якщо формчани почнуть викладати свої враження!) - стимулом для вдосконалення!
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
torgiosv1
Специалист
Специалист

Сообщение 27 Апр 2017, 09:33 Ответить с цитатой

я на zakupki.prom.ua. когда в 2015 году начинали работать он был не фонтан, но изменения на нем все-таки делались. сейчас конечно есть еще замечания к нему, но по сравнению с другими площадками, не настолько серьезные. попробовали поработать на smarttender - не пошел вообще.
Jyrcom
Модер
Модер

Сообщение 27 Апр 2017, 11:36 Ответить с цитатой

а ми навпаки спочатку працювали і на смарті і на закупки.пром.юа, але згодом залишились на смарттендері. Вони взяли більш гнучкішими налаштуваннями, підтримкою, і інтерфейсом (строгий в стилі Ексель, але то на любителя)
admin
Админ

Сообщение 27 Апр 2017, 14:26 Ответить с цитатой

А что про zakupki.ua скажите ?
Jyrcom
Модер
Модер

Сообщение 27 Апр 2017, 14:45 Ответить с цитатой

admin писал(а):
не працювали. Із закупки.пром.юа працювали по допороговим закупівлям. так створювати допорогові процедури було складніше ніж відкриті торги на смарті. крім того майже одразу смарт освоїв імпорт/експорт шаблонів (для створення процедури наприклад). тому зараз і допороги переводимо на смарт.
Sekret_ar
Модер
Модер

Сообщение 27 Апр 2017, 14:54 Ответить с цитатой

admin писал(а):

А можете назвати переваги вашого майданчика? Думаю, вам як адмінам форуму можна рекламу свого продукту тут зробити! ))
admin
Админ

Сообщение 27 Апр 2017, 15:13 Ответить с цитатой

Это будет не объективно, хотелось бы отзыв от реального пользователя.

А наобещать вам все могут с три короба, а как это реально работает узнаете только потрогав.

Попробуйте сами )))

STANISLAVOVNA
Специалист
Специалист

Сообщение 28 Апр 2017, 08:11 Ответить с цитатой

Sekret_ar, дякую за тему, для мене актуальна, бо наразі задумалася над тим, чи не змінити майданчик.
користуюся ДЗО.ком.юей
на рахунок зручності і зрозумілості питань не виникало. там все просто.

але виникли питання, на рахунок оприлюдення додаткових угод. як виявилося, неможливо завантажити додаткову угоду тим самим днем, що й підписано договір. бо, система начебто "не розуміє" чого раптом замовник в той самий день надумав зміни вносити до договору. Це, на мою думку, реально сутєвий недолік.
години проставляє само, без можливості корекції. смішно виглядає, що договір укладено серед ночі о 23.59. ну, то таке.
ще - обов'язково проставляти дату початку поставки товару/надання послуг. дату початку поставки можна елементарно не вгадати. хз, як складеться і коли будде підписано договір. потім виходить, що дата поставки прописана або до моменту підписання договору, або пізніше (що не так страшно, звичайно, бо можна почекати) але навіщо чекати, якщо можна було б взагалі не привязуватися до тої дати?). на скільки я розумію, на деяких інших майданчиках немає такого обов'язку?

Sekret_ar
Модер
Модер

Сообщение 28 Апр 2017, 09:08 Ответить с цитатой

Користуюсь Е-tender
Ще з самого початку, коли був тестовий режим зареєструвались там фактично "доровільно-примусово" - згідно "рекомендацій" головного розпорядника коштів.

Найболючіше питання, звичайно, це звіт про укладення договору. Хоча, наскільки я розумію, це проблема всіх майданчиків - кілька разів накладати ЕЦП на такий документ, це забагато як на мене. В техпідтримці говорять, що працюють над спрощенням форми ЗУД, але вже більше півроку пройшло, а результатів не видно. На інших майданчиках залишилось все без змін?

Інша незручність особисто для мене - відсутність функції автозаповнення. Так як у нас місцем поставки кожного разу є одна і та ж адреса то було б набагато простіше створювати документи із автозаповненням. Особливо ті ж таки ЗУД - там при кожній додатковій позиції товару потрібно заново вручну прописувати адресу (вулицю і поштовий індекс, область і місто вибирається зі списку). Інше питання - для чого взагалі це прописувати в кожній позиції!? Один раз прописати, а якщо є така необхідність - в "Примітках" написати (думаю то були б одиничні випадки).
Такж що стосується автозаповнення - чому б не передбачити і автозаповнення інформації про учасника-переможця? Через ЄДРПОУ, наприклад - ввів код і вся необхідна інформація по учаснику автоматично заповнилась. По зареєстрованих учасниках, думаю, це взагалі не мало б бути проблемою - вся ж інформація є в базі, а по незареєстрованих було б достатньо замовнику один раз внести інформацію, а потім вона вже була б в базі як мінімум майданчика. Я не програміст, але, мені здається, технічно це не складно зробити.
Зі слів представника майданчика, вони вивчали потреби замовників і в результаті аналізу виявили, що автозаповнення не є пріоритетним напрямком вдосконалення функціоналу майданчика. Хоча ще минулого року автозаповнення якраз місця поставки замовника було! Навіть не знаю що тут сказати - може то я забагато хочу. Як на інших майданчиках із такою функцією?

Ну і ще однією незначною незручністю для мене є відсутність в переліку одиниць вимірювання "Найменування". Це справді незручно, адже коли в специфікації десятки найменувань із різними одиницями виміру (маються на увазі в першу чергу ЗУД, так як саме їх найчастіше доводиться оприлюднювати) то така одиниця виміру як "Найменування" була б дуже доречною. Знаю, що на інших майданчиках Найменування є в переліку. Зі слів представника майданчика, є якась проблема із цією позицією.

Це основні пезручності, з якими доводиться стикатись щодня.

Та було б несправедливо перелічити тільки недоліки майданчику і тому скажу ще про те, що мені подобається.
Так от, перше, що подобається - це робота з клієнтом, особливо останнім часом. Раніше техпідтримка могла відреагувати через кілька днів, але після спілкування з одним із керівників майданчику в ФБ ми отримали фактично персонального менеджера, з яким вирішували всі поточні питання в телефонному режимі. Це дуже зручно. Плюс весь час в онлайн режимі в ФБ можна спілкувати із представником майданчику. Якраз завдяки цьому спілкуванню були враховані деякі інші пропозиції і тепер в кабінеті замовника є зручний фільтр закупівель, кілька окремих списків (конкурентні, неконкурентні і архів) і можливість вибору кількості закупівель на сторінці. Ще півроку тому цього всього не було - всі закупівлі були в списку в хаотичному порядку.
Друге - це зручність меню. Воно і так було зручним, а після останнього оновлення стало ще зручнішим, як на мене. Принаймні зручніше за ДЗО, де я для порівняння провів одні допороги.

Ну ніби все основне, що хотів сказати.
Діліться своїми враженнями активніше! Smile
Verona1
Новичок

Сообщение 28 Апр 2017, 09:53 Ответить с цитатой

А є суттєві труднощі у процесі зміни майданчика?
Sekret_ar
Модер
Модер

Сообщение 28 Апр 2017, 11:56 Ответить с цитатой

Verona1 писал(а):
А є суттєві труднощі у процесі зміни майданчика?

Укласти договір і звикнути до нового майданчика - от і всі труднощі.
Jyrcom
Модер
Модер

Сообщение 28 Апр 2017, 13:16 Ответить с цитатой

імпорт інформації набагато зручніше автозаповнення Wink
Sekret_ar
Модер
Модер

Сообщение 28 Апр 2017, 14:15 Ответить с цитатой

Jyrcom писал(а):
імпорт інформації набагато зручніше автозаповнення Wink

Можливо. На Е-тендер РПЗ можна імпортувати - але особисто мені простіше ту інформацію, яка вноситься в Ексель-шаблон відразу в форму на майданчику вносити.
ZakupkiUA
Что такое тендер ?

Сообщение 03 Май 2017, 13:31 Ответить с цитатой

Sekret_ar писал(а):
admin писал(а):

А можете назвати переваги вашого майданчика? Думаю, вам як адмінам форуму можна рекламу свого продукту тут зробити! ))

На нашому майданчику всі користувачі отримують персонального менеджера, який допомагає замовникам в проведенні закупівель, а учасникам - в знаходженні закупівель, подачі пропозицій та участі в аукціоні.

Для учасників доступна оплата картою, тобто вони можуть в будь-який момент внести кошти, якщо їх недостатньо для участі в закупівлі.

Також для учасників є можливість відразу оформити заявки на отримання банківської гарантії та юридичний супровід в підготовці пропозиції.

Для замовників є можливість імпортувати плани з файлу ексель, створювати закупівлі на основі попередніх (тобто фактично копіювати попередні закупівлі).

І ми завжди раді допомогти наших клієнтам Smile

Безкоштовні вебінари по работі на майданчику Zakupki.UA
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Jyrcom
Модер
Модер

Сообщение 10 Май 2017, 08:10 Ответить с цитатой

ZakupkiUA писал(а):

Безкоштовні вебінари по работі на майданчику Zakupki.UA
а не розмірковували на рахунок створення електронної тендерної документації в межах поточної редакції сценаріїв майданчиків? Бо Стародубцеву задвигав таку ідею, так він обмежився пропозицією створити робочу групу, бо для них поки ще це не в пріоритеті цей напрямок Smile Смарт озвучив строк - 1 місяць, але поки що не проявляє бажання розпочати. А цей напрямок міг би зекономити багато коштів за рахунок зменшення кількості прикрих відхилень.
ZakupkiUA
Что такое тендер ?

Сообщение 10 Май 2017, 15:38 Ответить с цитатой

[quote="Jyrcom"]
ZakupkiUA писал(а):

[b]а не розмірковували на рахунок створення електронної тендерної документації в межах поточної редакції сценаріїв майданчиків? Бо Стародубцеву задвигав таку ідею, так він обмежився пропозицією створити робочу групу, бо для них поки ще це не в пріоритеті цей напрямок Smile Смарт озвучив строк - 1 місяць, але поки що не проявляє бажання розпочати. А цей напрямок міг би зекономити багато коштів за рахунок зменшення кількості прикрих відхилень.

Якщо Ви маєте на увазі доступ до бази шаблонів специфікацій, то робота над цим уже розпочата. Прозорро надасть доступ до бази специфікацій майданчикам, і при введенні того чи іншого коду класифікатору, буде можливість підтягнути шаблон специфікацій по даному коду. Якщо мали на увазі щось інше, тоді уточніть, будь ласка, що саме.

Jyrcom
Модер
Модер

Сообщение 11 Май 2017, 08:03 Ответить с цитатой

ZakupkiUA писал(а):
. Якщо мали на увазі щось інше, тоді уточніть, будь ласка, що саме.
короткий алгоритм:
електронна ТД-електронна ТП Smile
Розшифровую:
наразі в системі багато прикрих відхилень, таких як згадування учасником в довідках в довільній формі старого закону (1197), відсутності підтвердження якоїсь основної вимоги (кваліфікаційного критерію, проекту договору, тощо). Підтвердження права підпису учасників (статут, наказ і протокольне рішення) постійно копіюються із тендера в тендер, при тому, що достатньо замовнику надати доступ до цих документів і кількість відхилень зменшиться в рази (у одного укрпапіра до тисячі статутів в системі висить). Та і сама ТД містить 80% цитат із закону, при тому, що ці ТД Комітет роздруковує і зберігає (економія паперу), вимоги в ТД часто розміщені хаотично (учасник путається і допускає помилки).
Я пропонував реформаторам створити електронну ТД, яку б формував замовник в системі під час створення закупівлі, в результаті чого учасник не зміг би подати пропозицію не переконавшись, що на всі вимоги замовника надав відповідь (проставлена галочка для підтвердження якоїсь вимоги чи завантажений файл чи заповнене поле).
Документи щодо права підпису можна заставити завантажувати учасника лише раз і під час реєстрації на майданчику.
Ну і т.д. по дрібницям, які в загальній масі вилились би в реальні електронні торги, а не ту пародію, що зараз маємо.
torgiosv1
Специалист
Специалист

Сообщение 11 Май 2017, 08:36 Ответить с цитатой

"Яким електронним майданчиком користуватись найзручніше?" чтобы ответить на этот вопрос нужно поработать на всех семи площадках, указанных в списке, и уже потом сделать вывод Smile
ZakupkiUA
Что такое тендер ?

Сообщение 11 Май 2017, 09:33 Ответить с цитатой

Jyrcom писал(а):
ZakupkiUA писал(а):
. Якщо мали на увазі щось інше, тоді уточніть, будь ласка, що саме.
короткий алгоритм:
електронна ТД-електронна ТП Smile
Розшифровую:
наразі в системі багато прикрих відхилень, таких як згадування учасником в довідках в довільній формі старого закону (1197), відсутності підтвердження якоїсь основної вимоги (кваліфікаційного критерію, проекту договору, тощо). Підтвердження права підпису учасників (статут, наказ і протокольне рішення) постійно копіюються із тендера в тендер, при тому, що достатньо замовнику надати доступ до цих документів і кількість відхилень зменшиться в рази (у одного укрпапіра до тисячі статутів в системі висить). Та і сама ТД містить 80% цитат із закону, при тому, що ці ТД Комітет роздруковує і зберігає (економія паперу), вимоги в ТД часто розміщені хаотично (учасник путається і допускає помилки).
Я пропонував реформаторам створити електронну ТД, яку б формував замовник в системі під час створення закупівлі, в результаті чого учасник не зміг би подати пропозицію не переконавшись, що на всі вимоги замовника надав відповідь (проставлена галочка для підтвердження якоїсь вимоги чи завантажений файл чи заповнене поле).
Документи щодо права підпису можна заставити завантажувати учасника лише раз і під час реєстрації на майданчику.
Ну і т.д. по дрібницям, які в загальній масі вилились би в реальні електронні торги, а не ту пародію, що зараз маємо.

Це дуже правильна ідея, але вона потребує законодавчих змін, а також функціональних змін в цілому в системі, тому ми як окремий майданчик не зможемо це реалізувати, але ми обов'язково нагадаємо про необхідність такого функціоналу представникам Прозорро.

Jyrcom
Модер
Модер

Сообщение 11 Май 2017, 10:26 Ответить с цитатой

ZakupkiUA писал(а):

Це дуже правильна ідея, але вона потребує законодавчих змін, а також функціональних змін в цілому в системі, тому ми як окремий майданчик не зможемо це реалізувати, але ми обов'язково нагадаємо про необхідність такого функціоналу представникам Прозорро.

Які законодавчі зміни потрібні для створення електронної ТД? На мою думку в межах нинішнього сценарію майданчиків можна багато чого реалізувати змінивши виключно інтерфейс. Навіть не змінивши, а підкорегувавши. Наприклад замість прикріпляння додатку з кваліфікаційними вимогами, який НПА заважає майданчику створити таким чином інтерфейс, щоб замовник вимогу щодо кваліфікаційного критерію ввів в поле екранної форми, а учасник надав відповідь на цю вимогу шляхом прикріпляння файлу/заповнення поля чи проставляння галочки? Це ж стосується і питань щодо довідки в довільній формі про відсутність підстав, щодо згоди з проектом договору, з технічними вимогами до предмету закупівлі і т.д. Треба зовсім небагато щоб отримати початковий ефект.
ZakupkiUA
Что такое тендер ?

Сообщение 11 Май 2017, 11:13 Ответить с цитатой

Jyrcom писал(а):
ZakupkiUA писал(а):

Які законодавчі зміни потрібні для створення електронної ТД? На мою думку в межах нинішнього сценарію майданчиків можна багато чого реалізувати змінивши виключно інтерфейс. Навіть не змінивши, а підкорегувавши. Наприклад замість прикріпляння додатку з кваліфікаційними вимогами, який НПА заважає майданчику створити таким чином інтерфейс, щоб замовник вимогу щодо кваліфікаційного критерію ввів в поле екранної форми, а учасник надав відповідь на цю вимогу шляхом прикріпляння файлу/заповнення поля чи проставляння галочки? Це ж стосується і питань щодо довідки в довільній формі про відсутність підстав, щодо згоди з проектом договору, з технічними вимогами до предмету закупівлі і т.д. Треба зовсім небагато щоб отримати початковий ефект.

Ми не зможемо зобов'язати замовників використовувати екранну форму замість звичного для них файлу, до того ж, щоб це працювало, всі майданчики мають зробити такий функціонал. Наш майданчик не може приймати таких рішень, це має вирішуватись на рівні системи загалом.

Jyrcom
Модер
Модер

Сообщение 11 Май 2017, 11:44 Ответить с цитатой

ZakupkiUA писал(а):

Ми не зможемо зобов'язати замовників використовувати екранну форму замість звичного для них файлу, до того ж, щоб це працювало, всі майданчики мають зробити такий функціонал. Наш майданчик не може приймати таких рішень, це має вирішуватись на рівні системи загалом.
от тому стародубцев і запропонував створити робочу групу, щоб можна було йому щось реальне, а не пости в фейсбуці і алогритм у ворді, запропонувати Wink
Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Prozorro - Реформа госзакупок Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

Перейти: