Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro.
UA-Tenders.com
 
    FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 
ПОМОГИТЕ СРОЧНО!!!!

 
Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Prozorro - Реформа госзакупок
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
tenderlog
Репутация: 3 [ ? ]
Советчик
Советчик


Зарегистрирован: 04.03.2008
Сообщения: 491
Сообщение 22 Фев 2017, 10:49 Ответить с цитатой

Подскажите такой вопрос прошел тендер, надо увеличить цену договора предметом закупки, которого являются услуги! Как это сделать?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Sekret_ar
Репутация: 425 [ ? ]
Модер
Модер


Зарегистрирован: 05.04.2008
Сообщения: 6326
Откуда: Україна
Сообщение 22 Фев 2017, 17:45 Ответить с цитатой

tenderlog писал(а):
Подскажите такой вопрос прошел тендер, надо увеличить цену договора предметом закупки, которого являются услуги! Как это сделать?

Що Ви маєте на увазі під "потрібно збільшити суму договору"? У зв'язку із чим збільшити? Додаткові кошти виділили чи вартість самих послуг зросла?

Якщо друге то збільшення цін по послугах складніше ніж по товарах. Як на мене, в такому випадку можна застосувати хіба що 6 і 7 пункти статті 36 (і то якщо у Вас в договорі передбачено сам механізм таких змін!):
6) зміни ціни у зв’язку із зміною ставок податків і зборів пропорційно до змін таких ставок;
7) зміни встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, регульованих цін (тарифів) і нормативів, які застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни;
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
tenderlog
Репутация: 3 [ ? ]
Советчик
Советчик


Зарегистрирован: 04.03.2008
Сообщения: 491
Сообщение 23 Фев 2017, 08:39 Ответить с цитатой

Нужно увеличить саму стоимость услуг. Я тоже думала на п. 6,7 ст 36, но думала может есть еще какие-то варианты. Так как налоги не изменились, а индекс споживчих цен тоже не вариант.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Verona1
Репутация: 1 [ ? ]
Новичок


Зарегистрирован: 26.11.2014
Сообщения: 94
Сообщение 23 Фев 2017, 09:27 Ответить с цитатой

Підкажіть хтось: є код вище 50 тис., по якому вже оприлюднено звіт про укладений договір. Принесли мені авансовий звіт по тому ж коду. Куди його приткнути? Просто внести зміни в додаток і проплатити??? Я взагалі невпевнена чи так можна робити, але з іншого боку в законі прописано лише про договори, про авансові ні слова...
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Ekashka
Репутация: 0 [ ? ]
Что такое тендер ?


Зарегистрирован: 06.02.2008
Сообщения: 14
Сообщение 25 Май 2017, 14:41 Ответить с цитатой

Добрий день! Організації виділено суму 205 тис грн на охорону приміщення на рік. Було оголошено відкриті торги, які не відбулись. Потім наступні 2 процедури відкритих торгів було відмінено рішенням замовника. Фактично охорону приміщення майже 5 міс ніхто не здійснює, тобто потреба в закупівлі залишилась на 7 міс до кінця року. Чи можна використати кошти, шляхом укладання прямого договору на останній період (7 міс,тобто 205 000: 12 міс* 7 міс= 119 583 грн) на сумму, що не перевищує 200 тис?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Sagittarius
Репутация: 260 [ ? ]
Специалист
Специалист


Зарегистрирован: 25.10.2010
Сообщения: 4076
Откуда: Харьков
Сообщение 06 Июн 2017, 12:33 Ответить с цитатой

Ekashka писал(а):
Добрий день! Організації виділено суму 205 тис грн на охорону приміщення на рік. Було оголошено відкриті торги, які не відбулись. Потім наступні 2 процедури відкритих торгів було відмінено рішенням замовника. Фактично охорону приміщення майже 5 міс ніхто не здійснює, тобто потреба в закупівлі залишилась на 7 міс до кінця року. Чи можна використати кошти, шляхом укладання прямого договору на останній період (7 міс,тобто 205 000: 12 міс* 7 міс= 119 583 грн) на сумму, що не перевищує 200 тис?
Можна. Протоколом приймаєте рішення де зазначаєте Вами вищезазначене. Після внесення змін до РП (додатку) укладаете угоду.
_________________
Есть решения, после принятия которых тараканы в голове аплодируют стоя.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Prozorro - Реформа госзакупок Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы не можете скачивать файлы
Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. topic RSS feed 


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

File Attachment © by Meik Sievertsen