Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro.
UA-Tenders.com

FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 
Допорогові закупівлі
На страницу 1, 2  След.

Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Годовой план
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
[email protected]
Что такое тендер ?

Сообщение 13 Сен 2016, 16:06 Ответить с цитатой

Доброго дня! Буду вдячна за будь-яку відповідь, пораду. Проводили допорогову закупівлю на виконання капітального ремонту двічі. Закупівля не відбулась двічі, обох учасников було дискваліфіковано. Чи можна укласти тепер прямий договір? Так можна грати безліч разів. Час іде, кошти невикористані, ремонт не зроблено. Місцева влада встановила поріг від 10 тис.грн. Тепер все граємо. Може внести у Положення чи свій Порядок проведення допорогових закупівель якісь зміни та приписи? Два рази не зіграли, укладаємо прямий договір.
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
TENDER_LADY_BOSS
Новичок

Сообщение 16 Сен 2016, 15:19 Ответить с цитатой

Дії щодо проведення допорогових закупівель визначаєте Ви, затверджуючи цей механізм в своїх інструкціях/положеннях і т.д. Відповідно Ви можете і внести необхідні Вам зміни, в тому числі і ті, що Ви описали. До того ж, 10 тис, щось замало для робіт. Можливо змініть пороги для самих робіт, і окремо виділіть для товарів/послуг....
В будь-якому випадку Закон Ви не порушуєте, пороговий договір підписали, звіт розмістили (ну якщо закпівля більше 50 тис.) і все.
Den_M
Новичок

Сообщение 21 Сен 2016, 10:40 Ответить с цитатой

Здравствуйте, уважаемые специалисты. Вопрос по допороговым закупкам.

В первой половине 2016 года мы по конкретному коду выбрали 50000 грн., а после вступления в силу закона "Про публичные закупки" не делали по этому коду закупок. Сейчас появилась необходимость сделать по этому коду закупку на 20000 грн. ДОЛЖЕН ЛИ Я ДЕЛАТЬ ЭТУ ЗАКУПКУ ЧЕРЕЗ ПРОЗОРРО И ПУБЛИКОВАТЬ ОТЧЁТ, КАК ЭТО СКАЗАНО В АБЗ.4 Ч.1 СТ.2 ЗУ "Про публичные закупки" ИЛИ МОГУ ЗАКЛЮЧИТЬ ПРЯМОЙ ДОГОВОР БЕЗ ПУБЛИКАЦИИ ОТЧЁТА?
Закон для нашего учреждения вступил в силу с августа... Вот я и думаю, распространяются ли его нормы на закупки, которые были до августа?
TENDER_LADY_BOSS
Новичок

Сообщение 21 Сен 2016, 10:48 Ответить с цитатой

ДОЛЖЕН ЛИ Я ДЕЛАТЬ ЭТУ ЗАКУПКУ ЧЕРЕЗ ПРОЗОРРО И ПУБЛИКОВАТЬ ОТЧЁТ, КАК ЭТО СКАЗАНО В АБЗ.4 Ч.1 СТ.2 ЗУ "Про публичные закупки" - нет, не обязательно. Только с 50 тыс. Вместе с тем, если у Вас по месту есть указания проводить все через прозоро с определенной сумы, то нужно руководствоваться эти указанием. например, некоторые заказчики с 10 тыс. проводят все закупки полноценно через прозоро. ИЛИ МОГУ ЗАКЛЮЧИТЬ ПРЯМОЙ ДОГОВОР БЕЗ ПУБЛИКАЦИИ ОТЧЁТА - да, можете.[b]
Den_M
Новичок

Сообщение 21 Сен 2016, 12:31 Ответить с цитатой

TENDER_LADY_BOSS писал(а):
Den_M писал(а):
ДОЛЖЕН ЛИ Я ДЕЛАТЬ ЭТУ ЗАКУПКУ ЧЕРЕЗ ПРОЗОРРО И ПУБЛИКОВАТЬ ОТЧЁТ, КАК ЭТО СКАЗАНО В АБЗ.4 Ч.1 СТ.2 ЗУ "Про публичные закупки" - нет, не обязательно. Только с 50 тыс. Вместе с тем, если у Вас по месту есть указания проводить все через прозоро с определенной сумы, то нужно руководствоваться эти указанием. например, некоторые заказчики с 10 тыс. проводят все закупки полноценно через прозоро. ИЛИ МОГУ ЗАКЛЮЧИТЬ ПРЯМОЙ ДОГОВОР БЕЗ ПУБЛИКАЦИИ ОТЧЁТА
- да, можете.

Спасибо за мнение. Ещё бы аргументацию хотя бы минимальную. Я-то тоже с Вами согласен... Но как объяснить это бухгалтерии?
TENDER_LADY_BOSS
Новичок

Сообщение 21 Сен 2016, 13:11 Ответить с цитатой

ДОЛЖЕН ЛИ Я ДЕЛАТЬ ЭТУ ЗАКУПКУ ЧЕРЕЗ ПРОЗОРРО И ПУБЛИКОВАТЬ ОТЧЁТ, КАК ЭТО СКАЗАНО В АБЗ.4 Ч.1 СТ.2 ЗУ "Про публичные закупки" - нет, не обязательно. Только с 50 тыс. п. 1 ст. 2 ЗУ - У разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг без використання електронної системи закупівель, за умови, що вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому цієї частини, замовники обов'язково оприлюднюють звіт про укладені договори в системі електронних закупівель відповідно до статті 10 цього Закону.
ИЛИ МОГУ ЗАКЛЮЧИТЬ ПРЯМОЙ ДОГОВОР БЕЗ ПУБЛИКАЦИИ ОТЧЁТА - да, можете. ст. 1 и 2 ЗУ. На мой взгляд там четко написано. Вместе с тем есть 2 абз ст. 1, где указано, что все закупки, даже допороговые должны быть проведены "дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель"....
Sekret_ar
Модер
Модер

Сообщение 22 Сен 2016, 08:12 Ответить с цитатой

Den_M писал(а):
Здравствуйте, уважаемые специалисты. Вопрос по допороговым закупкам.

В первой половине 2016 года мы по конкретному коду выбрали 50000 грн., а после вступления в силу закона "Про публичные закупки" не делали по этому коду закупок. Сейчас появилась необходимость сделать по этому коду закупку на 20000 грн. ДОЛЖЕН ЛИ Я ДЕЛАТЬ ЭТУ ЗАКУПКУ ЧЕРЕЗ ПРОЗОРРО И ПУБЛИКОВАТЬ ОТЧЁТ, КАК ЭТО СКАЗАНО В АБЗ.4 Ч.1 СТ.2 ЗУ "Про публичные закупки" ИЛИ МОГУ ЗАКЛЮЧИТЬ ПРЯМОЙ ДОГОВОР БЕЗ ПУБЛИКАЦИИ ОТЧЁТА?
Закон для нашего учреждения вступил в силу с августа... Вот я и думаю, распространяются ли его нормы на закупки, которые были до августа?

На жаль, однозначно ніхто Вам не зможе сказати, оскільки офіційної позиції УО з цього приводу немає, а неофіційна (із ФБ) - береться до уваги річна очікувана сума закупівлі по коду, незалежно від того, по якому Закону здійснювались окремі закупівлі в межах цього коду.
Хоча, як на мене, це суперечить логіці! Як на мене, то замовники мали б взагалі в 2016 році купувати три періоди по 200 тис. (грубо кажучи) за одним кодом (тимчасовий кошторис; від тимчасового кошторису до 01.08 (01.04); від 01.08 (01.04) до кінця року), адже з 01.08 (01.04) діє абсолютно новий закон. Але у нас в країні не завжди закони логічні....
Так що по Вашому питанню - якщо місцевою владою не встановлено ніякої нижньої межі застосування електронних торгів, то укладайте прямий договір і публікуйте звіт про укладення договору. Так спокійніше будете спати )
dorvin
Советчик
Советчик

Сообщение 28 Сен 2016, 14:06 Ответить с цитатой

Коллеги, подскажите!
Покупаем системные блоки, ожидаемая стоимость с НДС, участник не плательщик НДС в предложении указывает цену без НДС. Как быть - отклонять или заключать договор на суму без НДС???
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
torgiosv1
Специалист
Специалист

Сообщение 28 Сен 2016, 15:09 Ответить с цитатой

dorvin писал(а):
заключать договор на суму без НДС???

да
[email protected]
Что такое тендер ?

Сообщение 29 Сен 2016, 20:12 Ответить с цитатой

Треба провести капітальний ремонт. В наявності є проект, експертиза. Вартість самих робіт, які оголошені в ПРОЗОРРО 1200 тис.грн. з ПДВ. Беруть участь два учасники. Один на єдиному податку, другий платник ПДВ. Звісно, за результатами аукціону переможець той, хто на єдиному податку, майданчик його першим пропонує оцінювати. Отже учасник, який є платником ПДВ завжди буде в програші, він не зможе так знизитись, щоб конкурентувати з іншим.Як правильно оцінювати цінову пропозицію (договірну ціну). Платник ПДВ буде подавати скаргу, вимагає критерій оцінювання. Хто як виходе з таких ситуацій. Може треба прописувати якийсь більш детальний критерій оцінювання. Заздалегідь всім дякую за відповіді.
torgiosv1
Специалист
Специалист

Сообщение 30 Сен 2016, 08:50 Ответить с цитатой

[email protected] писал(а):
Треба провести капітальний ремонт. В наявності є проект, експертиза. Вартість самих робіт, які оголошені в ПРОЗОРРО 1200 тис.грн. з ПДВ. Беруть участь два учасники. Один на єдиному податку, другий платник ПДВ. Звісно, за результатами аукціону переможець той, хто на єдиному податку, майданчик його першим пропонує оцінювати. Отже учасник, який є платником ПДВ завжди буде в програші, він не зможе так знизитись, щоб конкурентувати з іншим.Як правильно оцінювати цінову пропозицію (договірну ціну). Платник ПДВ буде подавати скаргу, вимагає критерій оцінювання. Хто як виходе з таких ситуацій. Може треба прописувати якийсь більш детальний критерій оцінювання. Заздалегідь всім дякую за відповіді.

вот, пожалуйста:

001.jpg
 Описание:
 Размер файла:  1.5 MB
 Просмотрено:  471 раз(а)

001.jpg

dorvin
Советчик
Советчик

Сообщение 30 Сен 2016, 09:22 Ответить с цитатой

torgiosv1 писал(а):
dorvin писал(а):
заключать договор на суму без НДС???

да

Спасибо!
[email protected]
Что такое тендер ?

Сообщение 02 Окт 2016, 18:28 Ответить с цитатой

Огромное спасибо!
Sagittarius
Специалист
Специалист

Сообщение 04 Окт 2016, 16:26 Ответить с цитатой

Привет всем. Я так и не разобралась.
У нас закупка до 50 тыс. её проводим прямым договором.
Как мне её отобразить на своей площадке?
1. Показываю в додатке новую закупку
2. Указываю как допорогову
3. ?? вывешиваю отчет о заключеном договоре??

Еще вопрос: а если с августа были "про ку-ку-каные" Shocked договора - те, которые уже заключили, но не отобразили на портале. В е-дате отображены.
Что с ними делать??

dorvin
Советчик
Советчик

Сообщение 05 Окт 2016, 07:52 Ответить с цитатой

Sagittarius писал(а):
Привет всем. Я так и не разобралась.
У нас закупка до 50 тыс. её проводим прямым договором.
Как мне её отобразить на своей площадке?
1. Показываю в додатке новую закупку
2. Указываю как допорогову
3. ?? вывешиваю отчет о заключеном договоре??

Еще вопрос: а если с августа были "про ку-ку-каные" Shocked договора - те, которые уже заключили, но не отобразили на портале. В е-дате отображены.
Что с ними делать??

1. Да.
2. Я указываю допороговую в случае проведения допороговой закупки.
Если прямой договор я не указываю ничего или указываю - без процедуры.
3. Нет.
Sagittarius
Специалист
Специалист

Сообщение 05 Окт 2016, 08:23 Ответить с цитатой

Что-то вопросов больше чем ответов.
На курсах обратили внимание на то, что в законе есть 2 понятия договора - это договор о закупке (тендерный/переговорный) - присутствует во всех статьях и ссылках, а также просто договор - это не тендерные договоры.
Вот эти "простые" договоры вскользь указываются в ст.10, а именно:
Цитата:
1. Замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює на веб-порталі Уповноваженого органу в порядку, встановленому Уповноваженим органом та цим Законом, інформацію про закупівлю, а саме:
- повідомлення про внесення змін до договору - протягом трьох днів з дня внесення змін;
- звіт про виконання договору - протягом трьох днів з дня закінчення строку дії договору, виконання договору або його розірвання;
- звіт про укладені договори - протягом одного дня з дня укладення договору.
Прошу заметить! не договору про закупівлю, а именно договору
И на тех же курсах рассказали о необходимости отображать ВСЕ закупки через площадку (по сути, дубляж е-даты)
Перезвонила на площадку, там сказали, что это относится к допороговым закупкам от 50 тыс., согласно ст. 2 п.1, а также посоветовали проконсультироваться с юристом.. Sad

Sekret_ar
Модер
Модер

Сообщение 05 Окт 2016, 08:49 Ответить с цитатой

Для Sagittarius
Спробую прояснити )
Цитата:
ч. 1 ст. 2 Закону 922
...
Під час здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому цієї частини, замовники повинні дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель, установлених цим Законом, та можуть використовувати електронну систему закупівель з метою відбору постачальника товару (товарів), надавача послуги (послуг) та виконавця робіт для укладення договору.
У разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг без використання електронної системи закупівель, за умови, що вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому цієї частини, замовники обов’язково оприлюднюють звіт про укладені договори в системі електронних закупівель відповідно до статті 10 цього Закону.

Висновки по цих двох абзацах:
1. Якщо РІЧНА ОЧІКУВАНА ВАРТІСТЬ предмету закупівлі знаходиться в межах від 3 тис. грн. до 200 тис. грн. - ти МОЖЕШ застосовувати (а можеш і не застосовувати, а укладати прямі договори!) систему електронних закупівель
1.1. Разом з тим, якщо РІЧНА ОЧІКУВАНА ВАРТІСТЬ знаходиться в межах від 3 тис. грн. до 50 тис. грн. - з електронною системою закупівель взагалі можеш не "паритись", якщо немає бажання і вказівок "зверху" - укладаєш собі договори і працюєш по них.
1.2. Якщо ж РІЧНА ОЧІКУВАНА ВАРТІСТЬ знаходиться в межах від 50 тис. грн. до 200 тис. грн. і ти не застосовуєш аукціони для відбору постачальників - ти зобов'язана обов'язково оприлюднювати звіт про укладення такого договору.
1.2.1. При чому, навіть якщо на цю суму заплановано кілька договорів, але в сумі вони будуть більше 50 тис. грн. - оприлюднюється звіт по кожному із цих договорів.
1.2.2. Якщо ж заплановано по одному предмету закупівлі очікувана вартість закупівлі до 50. тис. грн., а потім виникла додаткова потреба, з якою річна вартість буде вже більше 50 тис. грн. - тут думки вже розділяються. Якщо читати Роз'яснення МЕРТУ то виходить, що слід брати виключно суму кожного окремого договору для визначення потреби оприлюднення звіту про укладення договору, а дехто вважає, що слід відштовхуватись, все-таки, від загальної річної вартості по предмету закупівлі. Так що тут вирішувати замовнику...
Якось так Smile
Nadiya.
Специалист
Специалист

Сообщение 05 Окт 2016, 09:30 Ответить с цитатой

Sekret_ar писал(а):

1.2. Якщо ж РІЧНА ОЧІКУВАНА ВАРТІСТЬ знаходиться в межах від 50 тис. грн. до 200 тис. грн. і ти не застосовуєш аукціони для відбору постачальників - ти зобов'язана обов'язково оприлюднювати звіт про укладення такого договору.
1.2.1. При чому, навіть якщо на цю суму заплановано кілька договорів, але в сумі вони будуть більше 50 тис. грн. - оприлюднюється звіт по кожному із цих договорів/

А якщо договори по харчуванню (в кожному по 10-15 кодів) і я не знаю, по якому коду за рік буде більше 50 тис.? І от, на кінець року в останньому договорі "випливає" по 2-3 кодам сума, більше 50 тис. Від дати якого договору відштовхуватися, щоб оприлюднити звіт? Embarassed І що в тому звіті писати, якщо по решті кодів, що є в договорах, сума менше граничної? Crying or Very sad
Sekret_ar
Модер
Модер

Сообщение 05 Окт 2016, 11:05 Ответить с цитатой

Nadiya. писал(а):
Sekret_ar писал(а):

1.2.1. При чому, навіть якщо на цю суму заплановано кілька договорів, але в сумі вони будуть більше 50 тис. грн. - оприлюднюється звіт по кожному із цих договорів/

А якщо договори по харчуванню (в кожному по 10-15 кодів) і я не знаю, по якому коду за рік буде більше 50 тис.? І от, на кінець року в останньому договорі "випливає" по 2-3 кодам сума, більше 50 тис. Від дати якого договору відштовхуватися, щоб оприлюднити звіт? Embarassed І що в тому звіті писати, якщо по решті кодів, що є в договорах, сума менше граничної? Crying or Very sad

В такому випадку прикриваєтеся роз'ясненням МЕРТУ і настоюєте на тому, що сума КОЖНОГО ОКРЕМОГО договору у Вас не перебищує 50 тис. грн. (я про це писав сьогодні вже в сусідній темі)
Nadiya.
Специалист
Специалист

Сообщение 06 Окт 2016, 11:11 Ответить с цитатой

Sekret_ar писал(а):
Nadiya. писал(а):
Sekret_ar писал(а):

В такому випадку прикриваєтеся роз'ясненням МЕРТУ і настоюєте на тому, що сума КОЖНОГО ОКРЕМОГО договору у Вас не перебищує 50 тис. грн. (я про це писав сьогодні вже в сусідній темі)

Будемо прикриватися Embarassed , а що ж робити... Rolling Eyes
Den_M
Новичок

Сообщение 11 Окт 2016, 09:45 Ответить с цитатой

Уважаемые коллеги! Извините, может я чего-то не дочитал, но не могу найти.
ст. 10 Закона "О публичных закупках" - "договір про закупівлю оприлюднюється протягом двох днів з дня його укладення;"
На допороговые закупки это положение распространяется или нет?
Sekret_ar
Модер
Модер

Сообщение 11 Окт 2016, 10:18 Ответить с цитатой

Den_M писал(а):
Уважаемые коллеги! Извините, может я чего-то не дочитал, но не могу найти.
ст. 10 Закона "О публичных закупках" - "договір про закупівлю оприлюднюється протягом двох днів з дня його укладення;"
На допороговые закупки это положение распространяется или нет?

Договір по допорогах також протягом двох днів оприлюднюється, але це регулюється наказом ЗТВ № 35
skubaval
Теоретик
Теоретик

Сообщение 12 Окт 2016, 13:30 Ответить с цитатой

Важлива ваша думка, колеги! Якщо до вступу у дію нового закону (1 серпня) було заключену угоду до 200 тис грн. на товар ,а тепер виникла потреба(за тим же кодом) ще на 90 тис. грн. Як вірно поступити? Провести допорогову закупівлю чи напряму заключити договір з публікацією звіту? Брати до уваги попередню закупівлю?
Sekret_ar
Модер
Модер

Сообщение 12 Окт 2016, 16:21 Ответить с цитатой

skubaval писал(а):
Важлива ваша думка, колеги! Якщо до вступу у дію нового закону (1 серпня) було заключену угоду до 200 тис грн. на товар ,а тепер виникла потреба(за тим же кодом) ще на 90 тис. грн. Як вірно поступити? Провести допорогову закупівлю чи напряму заключити договір з публікацією звіту? Брати до уваги попередню закупівлю?

Попередню закупівлю таки потрібно брати до уваги. Тому виникає питання - на яку суму була попередня закупівля? Бо варіанти різні можуть бути...
skubaval
Теоретик
Теоретик

Сообщение 13 Окт 2016, 08:03 Ответить с цитатой

Попередня закупівля складала 195 тис. грн. А тепер ще +90 тис. Якщо брати до уваги попередні торги то необхідно провести відкриту процедуру? Але вступив у дію новий закон, на мою думку визначається новий предмет закупілі. Невже не має ніякого розяснення з цього приводу? Чи тільки у нас виникла така сітуація.
Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Годовой план Часовой пояс: GMT + 2
На страницу 1, 2  След.
Страница 1 из 2

Перейти: