Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro.
UA-Tenders.com
 
    FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 
Чи можна укласти прямий договір

 
Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Заключение прямых договоров
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
aleksandra00
Репутация: 0 [ ? ]
Что такое тендер ?


Зарегистрирован: 20.03.2012
Сообщения: 42
Сообщение 06 Окт 2015, 16:16 Ответить с цитатой

Доброго часу. Допоможіть, будь ласка, розібратися. На початку року нашою установою було укладено прямий договір до 100 тис. на закупівлю вугілля камяного. Оголосили процедуру відкритих торгів на закупівлю вугілля камяного. Розкриття 20.10.2015. Чи можемо ми до розкриття (до 20.10.2015) укласти ще один прямий договір до 100 тис., відповідно до Закону зі змінами внесеними 15.09.2015, у звязку з тим, що опалювальний період розпочинається з 15.10.2015? Який нормативний акт надає дозволу під час проведення процедури закупівлі укладати прямий договір? Дякую. Сподіваюсь на допомогу.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
torgiosv1
Репутация: 119 [ ? ]
Специалист
Специалист


Зарегистрирован: 22.04.2008
Сообщения: 1795
Сообщение 06 Окт 2015, 16:26 Ответить с цитатой

aleksandra00 писал(а):
Який нормативний акт надає дозволу під час проведення процедури закупівлі укладати прямий договір?

к сожалению нет такого документа(


Последний раз редактировалось: torgiosv1 (07 Окт 2015, 08:09), всего редактировалось 1 раз
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
badman2
Репутация: 112 [ ? ]
Специалист
Специалист


Зарегистрирован: 28.03.2008
Сообщения: 1024
Сообщение 06 Окт 2015, 19:36 Ответить с цитатой

aleksandra00 писал(а):
Доброго часу. Допоможіть, будь ласка, розібратися. На початку року нашою установою було укладено прямий договір до 100 тис. на закупівлю вугілля камяного. Оголосили процедуру відкритих торгів на закупівлю вугілля камяного. Розкриття 20.10.2015. Чи можемо ми до розкриття (до 20.10.2015) укласти ще один прямий договір до 100 тис., відповідно до Закону зі змінами внесеними 15.09.2015, у звязку з тим, що опалювальний період розпочинається з 15.10.2015? Який нормативний акт надає дозволу під час проведення процедури закупівлі укладати прямий договір? Дякую. Сподіваюсь на допомогу.

Ні не можете. Закон допускає лише можливість продовження на наступний рік договорів про закупівлю, укладених у попередньому бюджетному році
Цитата:
ч. 6 ст. 40
Дія договору про закупівлю може продовжуватися на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку.

В усіх іних випадках діє ч. 5 ст. 2 Закону:
Цитата:
Забороняється укладання договорів, які передбачають оплату замовником товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур, визначених цим Законом. Замовник не має права ділити предмет закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури відкритих торгів або застосування цього Закону.

_________________
רק אלוהים יכול לשפוט אותי
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Laisha
Репутация: 2 [ ? ]
Новичок


Зарегистрирован: 19.07.2013
Сообщения: 112
Сообщение 07 Окт 2015, 08:57 Ответить с цитатой

Нид еще мнения:

Была масса договоров до 100 тис. по Закону.
Сейчас меня бухгалтерия осаждает, можно ли их теперь поднимать до 200 тис.
С одной стороны - да, ибо змины в Законе.
С другой стороны - закон обратной силы не имеет, значит только те коды закупок, которые начинаются с 30.09.15 можно покупать до 200 тис.

Я склоняюсь ко второму варианту.
Кто как думает?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
badman2
Репутация: 112 [ ? ]
Специалист
Специалист


Зарегистрирован: 28.03.2008
Сообщения: 1024
Сообщение 07 Окт 2015, 10:02 Ответить с цитатой

Laisha писал(а):
Нид еще мнения:

Была масса договоров до 100 тис. по Закону.
Сейчас меня бухгалтерия осаждает, можно ли их теперь поднимать до 200 тис.
С одной стороны - да, ибо змины в Законе.
С другой стороны - закон обратной силы не имеет, значит только те коды закупок, которые начинаются с 30.09.15 можно покупать до 200 тис.

Я склоняюсь ко второму варианту.
Кто как думает?


чому ж? вважаю що необхідно підрахувати все по кодах з початку року, внести зміни у додаток до РП - збільшити все у межах 200 тис.
ніякого порушення

_________________
רק אלוהים יכול לשפוט אותי
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Sekret_ar
Репутация: 425 [ ? ]
Модер
Модер


Зарегистрирован: 05.04.2008
Сообщения: 6335
Откуда: Україна
Сообщение 07 Окт 2015, 13:13 Ответить с цитатой

Laisha писал(а):
Нид еще мнения:

Была масса договоров до 100 тис. по Закону.
Сейчас меня бухгалтерия осаждает, можно ли их теперь поднимать до 200 тис.
С одной стороны - да, ибо змины в Законе.
С другой стороны - закон обратной силы не имеет, значит только те коды закупок, которые начинаются с 30.09.15 можно покупать до 200 тис.

Я склоняюсь ко второму варианту.
Кто как думает?

Станом на 29.09.2015 р. (з початку роботи по постійному кошторису) в додатку по РПЗ у Вас не має бути більшою за 99,9 тис. по коду, а станом на 31.12.2015 р. - не більшою 199,9 тис. грн. Для чого себе обмежувати - невже Ви ворог самі собі! Чесно кажучи, мене б менше здивувало питання про те чи можна щоб в РПЗ до 30.09 була сума 99,9 тис. грн. а до 31.12 - 299,8 тис. грн. )
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Laisha
Репутация: 2 [ ? ]
Новичок


Зарегистрирован: 19.07.2013
Сообщения: 112
Сообщение 07 Окт 2015, 15:37 Ответить с цитатой

Спасибо ответившим.

По результатами пройденной проверки внутреннего аудита меня в принципе перестали удивлять вопросыпроверяющих "А почему?"
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
TCPTO-1
Репутация: 0 [ ? ]
Что такое тендер ?


Зарегистрирован: 14.12.2007
Сообщения: 5
Сообщение 12 Окт 2015, 09:27 Ответить с цитатой

Доброго дня! Потребую Вашої допомоги, в питання закупівель я погано орієнтуюсь, а з цими постійними змінами - взагалі печалька))) У нас ситуація наступна - на початку року проводили переговорну процедуру по газу, уклали договір, але розірвали його 24.09.2015 ( через реорганізацію підприємства учасника). Купили газу на 140 тис. грн. Тепер маємо купувати газ у нового дочірнього підприємства і повинні були б проводити переговорну процедуру вже з цим новим учасником, але виникли сумніви чи потрібно проводити процедуру взагалі чи можна укласти прямий договір, адже зараз потрібно закупити газу ще на 130 тис. грн, і ніби то нова закупівля і за новим законом, де поріг до 200 тис. грн. Можливо хтось стикався з такою ситуацією, в кого які думки? Буду дуже вдячна за допомогу!!! Embarassed
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Sekret_ar
Репутация: 425 [ ? ]
Модер
Модер


Зарегистрирован: 05.04.2008
Сообщения: 6335
Откуда: Україна
Сообщение 12 Окт 2015, 10:17 Ответить с цитатой

TCPTO-1 писал(а):
Доброго дня! Потребую Вашої допомоги, в питання закупівель я погано орієнтуюсь, а з цими постійними змінами - взагалі печалька))) У нас ситуація наступна - на початку року проводили переговорну процедуру по газу, уклали договір, але розірвали його 24.09.2015 ( через реорганізацію підприємства учасника). Купили газу на 140 тис. грн. Тепер маємо купувати газ у нового дочірнього підприємства і повинні були б проводити переговорну процедуру вже з цим новим учасником, але виникли сумніви чи потрібно проводити процедуру взагалі чи можна укласти прямий договір, адже зараз потрібно закупити газу ще на 130 тис. грн, і ніби то нова закупівля і за новим законом, де поріг до 200 тис. грн. Можливо хтось стикався з такою ситуацією, в кого які думки? Буду дуже вдячна за допомогу!!! Embarassed

Не потрібно Вам проводити ніяку процедуру - укладайте прямий договір і спіть спокійно!
http://forum.ua-tenders.com/viewtopic.php?p=88430#88430
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
teona
Репутация: 136 [ ? ]
Эксперт
Эксперт


Зарегистрирован: 03.02.2009
Сообщения: 2365
Сообщение 25 Янв 2016, 10:37 Ответить с цитатой

гугл не гуглит....
помогите-подскажите...
имеем ли мы правио тимчасовому кошторысу заключить прямой договор, при том что годовая сумма превышает 200 тыс.?
тыкните, пожалуйста, разьяснением мерит. помню, что было такое, но не могу найти...
спасибо большое
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Jyrcom
Репутация: 471 [ ? ]
Модер
Модер


Зарегистрирован: 02.01.2007
Сообщения: 6533
Откуда: не дом и не улица
Сообщение 25 Янв 2016, 11:04 Ответить с цитатой

teona писал(а):

помогите-подскажите...
имеем ли мы правио тимчасовому кошторысу заключить прямой договор, при том что годовая сумма превышает 200 тыс.?
тыкните, пожалуйста, разьяснением мерит. помню, что было такое, но не могу найти...
спасибо большое

Ось це?
teona писал(а):
гугл не гуглит....

гуглит
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
teona
Репутация: 136 [ ? ]
Эксперт
Эксперт


Зарегистрирован: 03.02.2009
Сообщения: 2365
Сообщение 25 Янв 2016, 11:23 Ответить с цитатой

Jyrcom писал(а):
teona писал(а):

помогите-подскажите...
имеем ли мы правио тимчасовому кошторысу заключить прямой договор, при том что годовая сумма превышает 200 тыс.?
тыкните, пожалуйста, разьяснением мерит. помню, что было такое, но не могу найти...
спасибо большое

Ось це?
teona писал(а):
гугл не гуглит....

гуглит


пристыдили Embarassed
это разъяснение находила, чет считала, что было еше одно...
спасибо
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Заключение прямых договоров Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы можете скачивать файлы
Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. topic RSS feed 


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

File Attachment © by Meik Sievertsen