Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro.
UA-Tenders.com

FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 
PROZORRO
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4 ... 19, 20, 21  След.

Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Prozorro - Реформа госзакупок
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
torgiosv1
Специалист
Специалист

Сообщение 08 Сен 2015, 13:17 Ответить с цитатой

кто уже зарегистрировался, какой минимальный порог закупки на ваших майданчиках? на некоторых указано, что размещаются закупки от 3500 грн, на некоторых нет ограничений и люди объявляют закупку на смешные 600 грн.
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Dmitry_81
Практик
Практик

Сообщение 08 Сен 2015, 14:30 Ответить с цитатой

torgiosv1 писал(а):
кто уже зарегистрировался, какой минимальный порог закупки на ваших майданчиках? на некоторых указано, что размещаются закупки от 3500 грн, на некоторых нет ограничений и люди объявляют закупку на смешные 600 грн.

я зарегился (закупки онлайн), на моем было от 3000 грн., но пока что сказали это убрали, т.ч. пока порога нет.
Dmitry_81
Практик
Практик

Сообщение 08 Сен 2015, 16:44 Ответить с цитатой

Вопрос, у кого то уже было, что разместили в прозорро, но никто ничего не подал, что делали дальше?
polaroid
Советчик
Советчик

Сообщение 08 Сен 2015, 16:46 Ответить с цитатой

Dmitry_81 писал(а):
Вопрос, у кого то уже было, что разместили в прозорро, но никто ничего не подал, что делали дальше?

Насколько я понимаю происходящее - прямой договор по ГКУ и ХКУ.
Dmitry_81
Практик
Практик

Сообщение 08 Сен 2015, 16:50 Ответить с цитатой

polaroid писал(а):
Dmitry_81 писал(а):

да, только с кем=) и как, пока что никак не разъяснено по крайней мере у нас. У нас в свое время приказом была мониторинговая комиссия, которая мониторила предложения, а теперь она упразднена. Может кто как то документально проводил этот прямой договор ссылаясь на что то=), прошу подсказать.
И сразу еще вопрос, если это аварийная какая либо ситуация как быть в таком случае? кароче мрак=(

Последний раз редактировалось: Dmitry_81 (08 Сен 2015, 16:53), всего редактировалось 1 раз
torgiosv1
Специалист
Специалист

Сообщение 08 Сен 2015, 16:53 Ответить с цитатой

polaroid писал(а):
Dmitry_81 писал(а):

ан нет((( цитирую из инструкции prom.ua: "У випадку не успішно проведеної закупівлі, Закупівельник оцінює причини та готує нову закупівлю, відкорегувавши умови закупівлі з метою успішного її проведення". и то может не закончится никогда Surprised

Последний раз редактировалось: torgiosv1 (08 Сен 2015, 16:54), всего редактировалось 1 раз
Dmitry_81
Практик
Практик

Сообщение 08 Сен 2015, 16:54 Ответить с цитатой

torgiosv1 писал(а):
polaroid писал(а):
Dmitry_81 писал(а):

ан нет((( цитирую из инструкции prom.ua: "У випадку не успішно проведеної закупівлі, Закупівельник оцінює причини та готує нову закупівлю, відкорегувавши умови закупівлі з метою успішного її проведення".

Laughing Surprised
torgiosv1
Специалист
Специалист

Сообщение 08 Сен 2015, 16:56 Ответить с цитатой

Dmitry_81 писал(а):
torgiosv1 писал(а):
polaroid писал(а):
Dmitry_81 писал(а):

ан нет((( цитирую из инструкции prom.ua: "У випадку не успішно проведеної закупівлі, Закупівельник оцінює причини та готує нову закупівлю, відкорегувавши умови закупівлі з метою успішного її проведення".

Laughing Surprised

та да, и смешно и грустно. вопросов куча, недоработок (как по мне) куча. вот уж облегчили жизнь Evil or Very Mad
polaroid
Советчик
Советчик

Сообщение 08 Сен 2015, 18:15 Ответить с цитатой

torgiosv1 писал(а):
polaroid писал(а):
Dmitry_81 писал(а):

ан нет((( цитирую из инструкции prom.ua: "У випадку не успішно проведеної закупівлі, Закупівельник оцінює причини та готує нову закупівлю, відкорегувавши умови закупівлі з метою успішного її проведення". и то может не закончится никогда Surprised

Спорить о Прозорро - это не для меня. Но вот в примерном положении о проведении торгов нет ни слова о повторном проведении торгов.
polaroid
Советчик
Советчик

Сообщение 08 Сен 2015, 20:28 Ответить с цитатой

Ну да, вот почитал я "нормативку" по Прозорро. Ну я даже не знаю, зачем собаке пятая нога. Нет, я конечно понимаю и даже поддерживаю создание параллельных структур, сервисов и т.п. На этом прогнившем корабле никуда не уплывешь - нужно нечто концептуально новое. Но что мы видим? Это еще хуже, чем есть, но под яркой красочной мульти-пульти вывеской. Кто-то переиграл в кэш-флоу и перечитался книжек по экономике впечатлений. Это, друзья, я вам скажу, создает не менее угнетающее впечатление, чем руины Авдеевки и надписи "героям сала" в Курахово. Я реально не знаю, как не сойти с ума. Или это все вокруг сошли с ума? Все ж до безобразия просто: и в госзакупках, и в экономике.
з.ы. О, Боже, мама-мама, я схожу с ума
Её улыбка, мама... Кругом голова.
ndymchuk
Активист
Активист

Сообщение 09 Сен 2015, 10:08 Ответить с цитатой

PROZORO поки добровільна штука? Ніякого ЗУ який би зобов'язував замовників користуватись майданчиками нема... не уявляю як наприклад канцелярію чи господарські товари на суми 2000-3000 грн. (40 найменувань) купляти по аукціону... Sad
Dmitry_81
Практик
Практик

Сообщение 09 Сен 2015, 10:24 Ответить с цитатой

ndymchuk писал(а):
PROZORO поки добровільна штука? Ніякого ЗУ який би зобов'язував замовників користуватись майданчиками нема... не уявляю як наприклад канцелярію чи господарські товари на суми 2000-3000 грн. (40 найменувань) купляти по аукціону... Sad

угу
polaroid
Советчик
Советчик

Сообщение 09 Сен 2015, 12:37 Ответить с цитатой

http://ti-ukraine.org/news/media-about-us/5466.html
torgiosv1
Специалист
Специалист

Сообщение 09 Сен 2015, 15:07 Ответить с цитатой

ndymchuk писал(а):

ждите, они уже его крапают Evil or Very Mad
у нас вот в приказном порядке, даже соответствующее распоряжение выпустили Crying or Very sad
torgiosv1
Специалист
Специалист

Сообщение 09 Сен 2015, 15:14 Ответить с цитатой

КТО ЭТО ВООБЩЕ ПРИДУМААААААААЛ, у меня эмоциям нет предела Bomb. вопросов миллион, ответов нет, а что самое интересное я вам скажу: "прозоровцы" в перспективе намекают на создание коммерческих компаний, которые будут "помогать" работе в системе, а точнее делать ее за вас. вот оно торжество демократии, вот она экономия бюджетных денег!!!
polaroid
Советчик
Советчик

Сообщение 09 Сен 2015, 16:07 Ответить с цитатой

torgiosv1 писал(а):
КТО ЭТО ВООБЩЕ ПРИДУМААААААААЛ, у меня эмоциям нет предела Bomb. вопросов миллион, ответов нет, а что самое интересное я вам скажу: "прозоровцы" в перспективе намекают на создание коммерческих компаний, которые будут "помогать" работе в системе, а точнее делать ее за вас. вот оно торжество демократии, вот она экономия бюджетных денег!!!

Коллега, спокойно! На сайте Прозорро есть ЧАПы, иструкции, сценарии, видеоролики. Регулярно проводятся бесплатные вебинары.
Всё для человека - вечером дискотека.
torgiosv1
Специалист
Специалист

Сообщение 09 Сен 2015, 16:16 Ответить с цитатой

polaroid писал(а):
torgiosv1 писал(а):

Коллега, спокойно! На сайте Прозорро есть ЧАПы, иструкции, сценарии, видеоролики. Регулярно проводятся бесплатные вебинары.
Всё для человека - вечером дискотека.

да видела я это все, одно бла-бла-бла, кнопочки потыкать и набрать процедуру, оно-то не сложно. а вот вопросы по поводу отсутствия минимального порога, до бесконечности проводимых отмененных закупок, невозможности редактирования додатка к годовому плану (закупки должны быть произведены в начале года, а после этого уже никак не наредактируешься) остаются без ответа. даже не просто без ответа, а без хоть какого-то вразумительного ответа.
skubaval
Теоретик
Теоретик

Сообщение 10 Сен 2015, 07:59 Ответить с цитатой

torgiosv1
Підтримую на всі сто. Проводили семінар - питань до представників "Прозорро" було величезна куча. Відповіді? Скоріше дискусія. В завершенні семінару прийшли до висновку що доки не буде прописано нормативним документом проведення до порогових торгів ніяких дій з боку замовників. А так, для практики - можливо, а ще для того щоб зрушити з місця електронні закупівлі. Приводився як приклад грузинський варіант. Цікаве питання було щодо необхідності паралельного ведення паперового варіанту проведення торгів. Відповідь була що необхідно. Де ж тут полегшення для замовників торгів?
torgiosv1
Специалист
Специалист

Сообщение 10 Сен 2015, 11:04 Ответить с цитатой

skubaval писал(а):
torgiosv1
Підтримую на всі сто. Проводили семінар - питань до представників "Прозорро" було величезна куча. Відповіді? Скоріше дискусія. В завершенні семінару прийшли до висновку що доки не буде прописано нормативним документом проведення до порогових торгів ніяких дій з боку замовників. А так, для практики - можливо, а ще для того щоб зрушити з місця електронні закупівлі. Приводився як приклад грузинський варіант. Цікаве питання було щодо необхідності паралельного ведення паперового варіанту проведення торгів. Відповідь була що необхідно. Де ж тут полегшення для замовників торгів?

так вам попроще, вас не заставляют, а нас просто душат. после обеда еду в казну на какое-то совещание. чует мое сердце, что они уже туда свои руки засунули и теперь дороги назад не будет Crying or Very sad
Verona1
Новичок

Сообщение 10 Сен 2015, 14:03 Ответить с цитатой

skubaval писал(а):
torgiosv1

Ви про вчорашній семінар в Ужгороді?) Бо дуже влучно описали, одна дискусія, ніякої конкретики Smile
medtechnik
Модер
Модер

Сообщение 10 Сен 2015, 21:07 Ответить с цитатой

Verona1 писал(а):
skubaval писал(а):
torgiosv1

Ви про вчорашній семінар в Ужгороді?) Бо дуже влучно описали, одна дискусія, ніякої конкретики Smile

А послушать Стародубцева - так после его визита вы все радостно побежали регистрироваться в Прозорро Laughing

Sekret_ar
Модер
Модер

Сообщение 09 Окт 2015, 13:14 Ответить с цитатой

Цитата:
Мінекономрозвитку розробило проект Закону «Про Публічні закупівлі». Це -- базовий документ, який стане основою для наступного етапу реформи державних закупівель - розгортання електронної системи ProZorro до національного рівня, а також докорінно змінить правила роботи в сфері держзакупівель. Про це заявив заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов.

Проект Закону «Про публічні закупівлі» - це наступний крок у законодавчому забезпеченні реформи, після прийняття пакету змін у чинне законодавство про держзакупівлі (законопроект 2087а). «Дехто оцінив прийняття законопроекту 2087а як повний перехід на електронні закупівлі. Або навіть як успішне закінчення реформи. Було б чудово, якби це було дійсно так. Але насправді реформа тільки набирає обертів. І для її успішного розвитку необхідне прийняття Закону «Про публічні закупівлі», — зазначив Максим Нефьодов.

За його словами, в назві нового закону термін «державні закупівлі» був свідомо замінений на «публічні закупівлі». Причин для такого ребрендингу декілька. Так, термін «публічні закупівлі» більше відповідає аналогічній термінології ЄС (Public Procurement). «І ще одна причина ребрендингу – термін «державні закупівлі» давно асоціюється з корупцією і хабарництвом. Цього негативного шлейфу треба позбутися», - підкреслив Максим Нефьодов.

Законопроект «Про Публічні закупівлі» прописує засади роботи в системі електронних закупівель ProZorro, яка сьогодні працює в пілотному режимі - на допорогових тендерах (до 200 тис грн для товарів та послуг і до 1,5 млн грн для робіт). Результати роботи навіть у такому режимі цілком реальні. Загальна економія бюджетних коштів у вересні перевищила 300 млн грн і продовжує збільшуватися. Вивід системи на національний рівень повинен підготувати її до пікових навантажень у декілька тисяч користувачів одночасно, адже в Україні на сьогодні налічується 15 тис. державних закупівельників і 25 тис тендерних комітетів.

«Система повинна витримувати їх одночасну роботу, справлятися з перевантаженнями і бути відмінно захищена. Одним лише додаванням декількох серверів вирішити це завдання неможливо. Для повноцінної роботи системи програмісти ще мають розробити низку надважливих модулів — модуль оскарження, нецінових критеріїв, управління контрактами тощо», - додає Олександр Стародубцев, директор Департаменту регулювання державних закупівель Мінекономрозвитку.

Після прийняття закону зміниться, зокрема, порядок обміну електронними документами, буде затверджено положення про розкриття інформації після аукціону, введено процедуру оскарження результатів торгів та багато іншого.

«Антикорупційний законопроект 2087а помітно зменшив бар’єри для бізнесу і зробив процедури більш прозорими. Але саме закон «Про публічні закупівлі» закладає основи для системної реформи цієї сфери», — наголосив Юрій Бугай, завідувач сектору автоматизації бізнес-процесів Департаменту регулювання державних закупівель Мінекономрозвитку.

Одне з нововведень закону - можливість вводити до складу тендерних комісій професійних закупівельників. Сьогодні комісії часто формуються з числа співробітників державних установ, які не мають відповідної експертизи. Ще один важливий крок - введення поняття Центральних закупівельних організацій (ЦЗО), які можуть створюватися для закупівлі відразу для декількох замовників. Це є першим кроком до подальшого зменшення кількості замовників, а отже, поступової професіоналізації. Створення ЦЗО також є пунктом Дорожньої карти втілення угоди між ЄС та Україною.

«Ми усвідомлюємо, що перехід на електронні закупівлі в масштабах всієї країни - це надскладне завдання. В першу чергу нам потрібно навчити роботі в системі закупівельників та постачальників, для чого ми проводимо презентації системи та семінари в регіонах», - зазначила Кристина Гуцалова, координатор проекту ProZorro і проектний менеджер реформи державних закупівель Нацради реформ. За її словами, завдяки активній роз’яснювальній роботі, сьогодні перехід на систему ProZorro затверджено в 9 регіонах. На черзі – ще 4. Протягом останніх трьох місяців було проведено понад 25 семінарів і презентацій для закупівельників і представників бізнесу, до кінця року планується провести ще не менше 20-ти.

Сьогодні система ProZorro розгорнута на базі всесвітньо відомої некомерційної організації Transparency International, а найближчим часом буде безкоштовно передана державі для розгортання на національному рівні. Transparency International, серед іншого, виступає гарантом прозорості використання грошей інвесторів, оскільки на розробку системи не було витрачено жодної копійки бюджетних коштів. «Ми вдячні донорам. В першу чергу, майданчикам, які надали безповоротну допомогу на першому етапі розробки, а також міжнародним організаціям: WNISEF та GIZ. Днями GIZ надала на розвиток системи ProZorro допомогу у розмірі 70 тисяч євро, включаючи обладнання на суму 10 тисяч євро. А до цього WNISEF надав підтримку у розмірі 50 тис. доларів, і готовий і далі підтримувати систему», - розповів Віктор Нестуля, старший аналітик Transparency International Україна.

Законопроект про публічні закупівлі пройшов усі етапи узгоджень із громадськими організаціями і іншими стейкхолдерами, і має незабаром надійти на розгляд Кабінету Міністрів України та бути поданий у Верховну Раду України. Очікується, що документ буде схвалений депутатами і підписаний Президентом України до кінця цього року. Масштабне розгортання системи ProZorro заплановано на перше півріччя 2016 року, а повний перехід державних установ на електронну систему закупівель повинен відбутися до січня 2017 року.

Завантажити презентацію “Новий Закон про публічні закупівлі. Розвиток системи ProZorro і наступні кроки реформи” можна за посиланням: http://bit.ly/ISDLPC

Джерело
torgiosv1
Специалист
Специалист

Сообщение 09 Окт 2015, 14:06 Ответить с цитатой

Sekret_ar писал(а):
«Дехто оцінив прийняття законопроекту 2087а як повний перехід на електронні закупівлі.

та ладно Very Happy
Flegmat
Модер
Модер

Сообщение 09 Окт 2015, 23:12 Ответить с цитатой

Трохи від Айварасу:
https://twitter.com/aivaras_aivaras/status/652580447214551040
2 недели назад @poroshenko подписал 2087а. На очереди у нас 2й законопроект о публичных закупках. Он позволит изменить сферу раз и навсегда
Буде зі сфери куб. Назавжди. Twisted Evil

Товарищ, знай, пройдет она
Свобода слова и приватность
И вот тогда госбезопасность
Припомнит наши имена
badman2
Специалист
Специалист

Сообщение 12 Окт 2015, 09:17 Ответить с цитатой

Flegmat писал(а):
Трохи від Айварасу:
https://twitter.com/aivaras_aivaras/status/652580447214551040
2 недели назад @poroshenko подписал 2087а. На очереди у нас 2й законопроект о публичных закупках. Он позволит изменить сферу раз и навсегда
Буде зі сфери куб. Назавжди. Twisted Evil
Laughing
Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Prozorro - Реформа госзакупок Часовой пояс: GMT + 2
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4 ... 19, 20, 21  След.
Страница 3 из 21

Перейти: