Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro.
UA-Tenders.com

FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 
Як розпочати нову процедуру на web-порталі?

Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Вестник государственных закупок
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
dk_tender
Что такое тендер ?

Сообщение 16 Дек 2014, 10:44 Ответить с цитатой

Доброго дня усім користувачам форуму! Підкажіть будь ласка новачку у тендерах, як перереєструватися на tender.me.gov.ua?
Справа в тому, що та людина, що займалася цими справами у нас в установі пішла у декретну відпустку. Назначили мене на її місце, а я не можу розібратися:
Наша установа вже була зареєстрована на порталі, увійти на портал мені вдалося, переглянути попередні процедури. Але мені кажуть, що треба перереєструватися, щоб працювати далі. Підкажіть, що треба мені робити, щоб розпочати роботу на порталі, та розпочати нову процедуру закупівлі?
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Sekret_ar
Модер
Модер

Сообщение 16 Дек 2014, 14:07 Ответить с цитатой

dk_tender писал(а):
Доброго дня усім користувачам форуму! Підкажіть будь ласка новачку у тендерах, як перереєструватися на tender.me.gov.ua?
Справа в тому, що та людина, що займалася цими справами у нас в установі пішла у декретну відпустку. Назначили мене на її місце, а я не можу розібратися:
Наша установа вже була зареєстрована на порталі, увійти на портал мені вдалося, переглянути попередні процедури. Але мені кажуть, що треба перереєструватися, щоб працювати далі. Підкажіть, що треба мені робити, щоб розпочати роботу на порталі, та розпочати нову процедуру закупівлі?

Ви можете не перереєстровуватись - зараз Ви користуєтесь одним із сервісів (безкоштовним!) Порталу, на яких автоматично перекинули всіх "старих" користувачів Порталу. Все, що потрібно Вам знати про безкоштовний сервіс порталу - Веб-сервіс замовника - Ви знайдете тут: http://www.garant.vdz.ua/2014-0723-zmini-v-poryadku.html
Є ще два платних сервіси (детальніше тут https://tender.me.gov.ua/EDZFrontOffice/menu/uk/ )
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Вестник государственных закупок Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

Перейти: