Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro.
UA-Tenders.com
 
    FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 
Розміщення оголошень англійською мовою

 
Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Конфликтные ситуации
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
stem1972
Репутация: 0 [ ? ]
Что такое тендер ?


Зарегистрирован: 30.01.2013
Сообщения: 12
Сообщение 05 Мар 2014, 16:54 Ответить с цитатой

Пропоную обговорити вимогу розділу 4 статті 10 ЗУ!!!

У відповідності з ЗУ – „Оголошення про проведення процедури закупівлі та про результати процедури закупівлі обов'язково додатково розміщуються у міжнародному інформаційному виданні з питань державних закупівель Уповноваженого органу та на веб-порталі Уповноваженого органу англійською мовою, якщо очікувана вартість....”

Пропоную обговорити цю вимогу по частинам:

Частина1 - „...обов'язково додатково розміщуються у міжнародному інформаційному виданні з питань державних закупівель Уповноваженого органу...”
Наявне двояке тлумачення – хто саме та в які строки повинен забезпечити „розміщення у міжнародному інформаційному виданні з питань державних закупівель Уповноваженого органу”. Вважаю, що з сторони Замовника торгів необхідно та достатньо оформити Заявку у відповідності з Інструкцією, та відправити цю заявку заказним листом. Також, в ЗУ не вказано, що ця послуга є платною або безоплатною. Чому Замовник повинен витрачувати Державні кошти за цю послугу по внутрішніми розцінками Зовнішторгвидава???
Щодо наявності заборгованності перед Зовнішторгвидавом, як підстави відмовити Замовнику у розміщенні оголошень. Є випадки, коли ця заборгованість утворилась саме з вини Зовнішторгвидава, та погасити її на законних підставах неможливо. Таким чином Зовнішторгвидав не дає можливості Замовнику виконати вимоги ЗУ????

Частина 2 - „ ...та на веб-порталі Уповноваженого органу англійською мовою...”

У відповідності з розділом 1 статті 10 ЗУ – „Замовник для оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу (що здійснюється безоплатно) у порядку, встановленому цим Законом, надає таку інформацію про закупівлю:
- оголошення про проведення процедури закупівлі ...
-оголошення про результати процедури закупівлі
Тобто оголошення про проведення та про результати (без вказання мови на якій вони повинні бути оприлюднені) оприлюднюються безоплатно на підставі надання Замовником лише „інформації про закупівлю”. Таким чином це можна віднести також і до вимоги розміщення цих оголошень „...на веб-порталі Уповноваженого органу англійською мовою...”.

Прошу надати свої міркування з цих питань.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Конфликтные ситуации Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы можете скачивать файлы
Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. topic RSS feed 


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

File Attachment © by Meik Sievertsen