Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro.
UA-Tenders.com
 
    FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 
Невикористані об'єми. (Прошу Вашої допомоги!)

 
Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Изменение цены договора
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
saliy
Репутация: 0 [ ? ]
Новичок


Зарегистрирован: 08.01.2014
Сообщения: 57
Сообщение 16 Янв 2014, 07:09 Ответить с цитатой

Згідно договору на поставку природного газу в 2013 році об'єм поставки становив 200 тис.м.куб. По закінченню 2013 року ми використали всього 160 тис.м.куб. Чи потрібно нам заключати додаткову угоду на зменшення суми договору?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
okpdtke.tender
Репутация: 3 [ ? ]
Новичок


Зарегистрирован: 27.08.2010
Сообщения: 115
Откуда: Донецк
Сообщение 16 Янв 2014, 09:02 Ответить с цитатой

Так природный газ выведен из под действия закона согласно ст.2 п.3.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
saliy
Репутация: 0 [ ? ]
Новичок


Зарегистрирован: 08.01.2014
Сообщения: 57
Сообщение 16 Янв 2014, 09:21 Ответить с цитатой

Дана норма Закону поширюється на закупівлі, які здійснюється суб'єктом, уповноваженим Кабінетом Міністрів України на формування ресурсу природного газу для споживачів України, у тому числі для потреб населення, тобто на Нафтогаз України.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
okpdtke.tender
Репутация: 3 [ ? ]
Новичок


Зарегистрирован: 27.08.2010
Сообщения: 115
Откуда: Донецк
Сообщение 16 Янв 2014, 09:24 Ответить с цитатой

А де це прописано? У закоі чітко написано, що дія закону не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі з:..."природний газ" і крапка!!!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
okpdtke.tender
Репутация: 3 [ ? ]
Новичок


Зарегистрирован: 27.08.2010
Сообщения: 115
Откуда: Донецк
Сообщение 16 Янв 2014, 10:29 Ответить с цитатой

okpdtke.tender писал(а):
А де це прописано? У закоі чітко написано, що дія закону не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі з:..."природний газ" і крапка!!!
тобто крапка з комою
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
saliy
Репутация: 0 [ ? ]
Новичок


Зарегистрирован: 08.01.2014
Сообщения: 57
Сообщение 16 Янв 2014, 15:44 Ответить с цитатой

ВИТЯГ З ІНФОРМАЦІЙНОГО БЮЛЕТЕНЯ РЕДУКЦІОН
Цитата:
Відповідно до постанови КМУ «Про забезпечення споживачів природним газом» від 27.12.2001 № 1729 Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» є уповноваженим суб’єктом з формування й розпорядження ресурсами природного газу, що використовується для задоволення потреб населення, релігійних організацій, установ та організацій, що фінансуються з державного та місцевих бюджетів (у межах обсягів природного газу, що використовується як пальне для забезпечення горіння вічного вогню). Таким чином, здійснювати закупівлю природного газу без застосування процедури має можливість лише Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України». Частиною 2 п. 4 ст. 2 ЗУ «Про здійснення державних закупівель» наведено перелік товарів, робіт і послуг, особливості закупівлі яких визначаються окремими законами, в т.ч. і придбання природного, нафтового газу та послуг з його транспортування, розподілу і постачання. Відповідно до частини 2 Прикінцевих положень до вищезазначеного Закону «До приведення законодавства України у відповідність із цим Законом закони та інші нормативно-правові акти застосовуються у частині, що не суперечить цьому Закону». Таким чином, до затвердження відповідних нормативних актів, у разі якщо Ваша установа підпадає під визначення п. 21 частини 1 ст. 1 ЗУ «Про здійснення державних закупівель», придбання буде проводитися за рахунок державних коштів, визначених у п. 4 частини 1 ст. 1, а вартість предмету закупівлі дорівнює або перевищує граничні суми, зазначені у частині 1 ст. 2 Закону, Вам необхідно керуватися нормами ЗУ «Про здійснення державних закупівель» та застосовувати одну із процедур.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
tendurion
Репутация: 327 [ ? ]
Модер
Модер


Зарегистрирован: 02.07.2007
Сообщения: 4060
Откуда: Харьков
Сообщение 16 Янв 2014, 15:51 Ответить с цитатой

saliy писал(а):
Згідно договору на поставку природного газу в 2013 році об'єм поставки становив 200 тис.м.куб. По закінченню 2013 року ми використали всього 160 тис.м.куб. Чи потрібно нам заключати додаткову угоду на зменшення суми договору?

Бюджетники?

_________________
За несоблюдение законодательства о гос. закупках получаешь штрафы, а за соблюдение – гемор.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
tendurion
Репутация: 327 [ ? ]
Модер
Модер


Зарегистрирован: 02.07.2007
Сообщения: 4060
Откуда: Харьков
Сообщение 16 Янв 2014, 15:53 Ответить с цитатой

okpdtke.tender писал(а):
А де це прописано? У закоі чітко написано, що дія закону не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі з:..."природний газ" і крапка!!!


Лист-роз'яснення щодо змін внесених до Закону України "Про здійснення державних закупівель" № 3302-04/24248-06 від 27.06.2012
http://www.me.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=185131&cat_id=116822

_________________
За несоблюдение законодательства о гос. закупках получаешь штрафы, а за соблюдение – гемор.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
saliy
Репутация: 0 [ ? ]
Новичок


Зарегистрирован: 08.01.2014
Сообщения: 57
Сообщение 16 Янв 2014, 17:17 Ответить с цитатой

tendurion писал(а):
Бюджетники?

Так
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
tendurion
Репутация: 327 [ ? ]
Модер
Модер


Зарегистрирован: 02.07.2007
Сообщения: 4060
Откуда: Харьков
Сообщение 16 Янв 2014, 22:06 Ответить с цитатой

saliy писал(а):
tendurion писал(а):
Бюджетники?

Так
Ну тогда Казна должна была Вас заставить сделать в конце 2013 г. допсоглашение на снятие обязательств с учета в связи с окончанием срока действия договора. Впрочем они и сами должны были их снять

Цитата:
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
фінансів України
02.03.2012 № 309

ПОРЯДОК реєстрації та обліку бюджетних зобов’язань розпорядників бюджетних коштів та одержувачів бюджетних коштів в органах Державної казначейської служби України


...
2.13. Не погашені в кінці бюджетного періоду бюджетні фінансові зобов’язання розпорядників бюджетних коштів, які не є кредиторською заборгованістю, бюджетні зобов’язання та бюджетні фінансові зобов’язання одержувачів бюджетних коштів знімаються з обліку органами Казначейства. Про зняті з обліку бюджетні зобов’язання та бюджетні фінансові зобов’язання органи Казначейства повідомляють розпорядників бюджетних коштів.

_________________
За несоблюдение законодательства о гос. закупках получаешь штрафы, а за соблюдение – гемор.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Sekret_ar
Репутация: 425 [ ? ]
Модер
Модер


Зарегистрирован: 05.04.2008
Сообщения: 6335
Откуда: Україна
Сообщение 17 Янв 2014, 10:03 Ответить с цитатой

tendurion писал(а):
Ну тогда Казна должна была Вас заставить сделать в конце 2013 г. допсоглашение на снятие обязательств с учета в связи с окончанием срока действия договора. Впрочем они и сами должны были их снять

Саме так. Ми робили додаткові угоди про зменшення суми договору "під факт" і викладення додатку 2 договору в новій редакції - зазначали вже фактично спожиті куби газу.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Изменение цены договора Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы можете скачивать файлы
Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. topic RSS feed 


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

File Attachment © by Meik Sievertsen