Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro.
UA-Tenders.com

FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 
Оголошення про результати

Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Открытые торги
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
pantera038
Новичок

Сообщение 22 Авг 2013, 17:00 Ответить с цитатой

Доброго дня! Виникла така ситуація: Договір був укладено 21.08.2013р о 16:55. Не встигли в тойже день подати оголошення про результати Сьогодні 22.08 подали результати і Вісник прийняв його, але дата публікації - 29.08.2013р. Питання чи порушили ми норму статті 10 Закону в частині не оприлюднення оголошення про результати впродовж 7 днів? Дуже дякую та чекаю на відповідь.
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Jyrcom
Модер
Модер

Сообщение 22 Авг 2013, 17:05 Ответить с цитатой

1. Замовник для оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу (що здійснюється безоплатно) у порядку, встановленому цим Законом, надає таку інформацію про закупівлю:
оголошення про результати процедури закупівлі - після публікації в державному офіційному друкованому виданні з питань державних закупівель, але не пізніш як через сім днів з дня укладення договору про закупівлю
pantera038
Новичок

Сообщение 22 Авг 2013, 17:09 Ответить с цитатой

Дякую. Я читала зазначену норму. Так це є порушенням? Скажіть будь ласка у вас є хочаб якись лист розяснення?
pantera038
Новичок

Сообщение 22 Авг 2013, 17:12 Ответить с цитатой

Скажіть я порушила норму?
Jyrcom
Модер
Модер

Сообщение 22 Авг 2013, 17:23 Ответить с цитатой

pantera038 писал(а):
Скажіть я порушила норму?
ні. в подали в строк, тобто "не пізніш як через сім днів з дня укладення договору "
pantera038
Новичок

Сообщение 22 Авг 2013, 17:29 Ответить с цитатой

Дякую, дякую, дякую. Мені це небхідно довести голові, а він іншої думки. У вас є хоча б якись документ (чи лист чи ще щось). Я знаю, що він мені скаже норма закону така, а ти її не виконала, або дай мені ссилку. Будь ласка допоможіть.
teona
Эксперт
Эксперт

Сообщение 22 Авг 2013, 22:17 Ответить с цитатой

pantera038 писал(а):
Дякую, дякую, дякую. Мені це небхідно довести голові, а він іншої думки. У вас є хоча б якись документ (чи лист чи ще щось). Я знаю, що він мені скаже норма закону така, а ти її не виконала, або дай мені ссилку. Будь ласка допоможіть.

замовник надає на публікацію, а не публікує. Ви надали на другий день, тобто не вилізли за рамки сьомох днів, тобто виконали умову - надати протягом сьоми днів

норму Закону Ви однозначно виконали
Jyrcom
Модер
Модер

Сообщение 23 Авг 2013, 07:00 Ответить с цитатой

pantera038 писал(а):
Якщо голова зі стажем - він міг попутати деякі редакції Закону.
pantera038
Новичок

Сообщение 23 Авг 2013, 16:12 Ответить с цитатой

Дуже Вам дякую. Всіх зі святом.
julia_b
Теоретик
Теоретик

Сообщение 11 Мар 2015, 15:40 Ответить с цитатой

а як трактувати вимогу п.2 статті 10 Закону, де зазначено, що терміни для опублікувння вважати тими ж що і для оприлюднення --- "обов'язково безоплатно публікуються в державному офіційному друкованому виданні з питань державних закупівель у терміни, встановлені цим Законом для оприлюднення відповідної інформації. "

А також "У разі якщо дата оприлюднення та дата публікації інформації про державні закупівлі не співпадають, дата публікації у такому випадку вважається визначальною". Підкажіть хто знає)

Jyrcom
Модер
Модер

Сообщение 11 Мар 2015, 15:47 Ответить с цитатой

julia_b писал(а):
а як трактувати вимогу п.2 статті 10 Закону, де зазначено, що терміни для опублікувння вважати тими ж що і для оприлюднення --- "обов'язково безоплатно публікуються в державному офіційному друкованому виданні з питань державних закупівель у терміни, встановлені цим Законом для оприлюднення відповідної інформації. "

А також "У разі якщо дата оприлюднення та дата публікації інформації про державні закупівлі не співпадають, дата публікації у такому випадку вважається визначальною". Підкажіть хто знає)

так це було в ЗУ 2289, зараз такого не має.
julia_b
Теоретик
Теоретик

Сообщение 11 Мар 2015, 15:58 Ответить с цитатой

да, я за 2289 и спрашивала, проверяют предыдущие закупки... скажите, если договор подписали 27 февраля и объявление вышло 10 марта, это нарушение?
Jyrcom
Модер
Модер

Сообщение 12 Мар 2015, 08:11 Ответить с цитатой

julia_b писал(а):
да, я за 2289 и спрашивала, проверяют предыдущие закупки... скажите, если договор подписали 27 февраля и объявление вышло 10 марта, это нарушение?

я вважаю, що ні. нам також тикали п.2 ст.10. Відписався:
Скрытый текст: 
По суті заданих мені питань, які додаються і стосуються моєї роботи в «Фірма Замовника» на посаді дуже цінного працівника пояснюю наступне:
1. Згідно частини 1 статті 10 Закону України № 2289 «Замовник для оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу (що здійснюється безоплатно) у порядку, встановленому цим Законом, надає таку інформацію про закупівлю:
… оголошення про результати процедури закупівлі - після публікації в державному офіційному друкованому виданні з питань державних закупівель, але не пізніш як через сім днів з дня укладення договору про закупівлю …».
Згідно частини 1 статті 32 Закону України № 2289 «…Замовник протягом семи днів з дня укладення договору про закупівлю … подає оголошення про результати проведення процедури закупівлі для безоплатного опублікування в державному офіційному друкованому виданні з питань закупівель та безоплатного розміщення на веб-порталі Уповноваженого органу відповідно до статті 10 цього Закону».
Згідно роз’яснення роз’яснення МЕ від 17.11.2011 .... Щодо публікації інформації про державні закупівлі «…Відповідно до частини 1 статті 251 Цивільного кодексу України строком є певний період у часі, зі спливом якого пов'язана дія чи подія, яка має юридичне значення.
Разом з цим, якщо строк встановлено для вчинення дії, вона може бути вчинена до закінчення останнього дня строку (частина перша статті 255 Цивільного кодексу України)».
Ураховуючи викладене, в контексті статей 10, 28, 36, 38, 39 Закону щодо строків … публікації (оприлюднення) відповідної інформації, недотриманням строків вважатиметься саме прийняття замовником рішення та вчинення відповідних дій по опублікуванню (оприлюдненню) після спливу відповідних строків.»
Оголошення про результати торгів із закупівлі ТРП «дуже цінна закупівля (ДКПП 016-2010 код ХХ.УУ.Z)» мною було подане в день укладання договору з даного предмету закупівлі – 01..01.2014 року, про що свідчить роздруківка з Офіційного Загальнодержавного Веб-Порталу Вісника Державних закупівель (додається).
Таким чином, враховуючи вищезазначене, порушення частини 1 статті 10 та частини 1 статті 32, які регламентують умови публікації Замовником інформації про результати торгів, не було.
julia_b
Теоретик
Теоретик

Сообщение 12 Мар 2015, 09:45 Ответить с цитатой

спасибо большое Smile
Jyrcom
Модер
Модер

Сообщение 12 Мар 2015, 10:20 Ответить с цитатой

julia_b писал(а):
спасибо большое Smile
та ні за що. мені тоді писали про два порушення: по оголошенню про результати і по повідомленню про акцепт
Ладно до оголошення про результати можна було б чіплятись за не дотримання графіку Порталу - я відправив оголошення про результати в п"ятницю в 12-02 (хоч і в день укладання договору), так а повідомлення про акцепт я взагалі відправив в 10-00 в день акцепту і його Портал оприлюднив на 4й день. Evil or Very Mad
Metiola
Что такое тендер ?

Сообщение 17 Апр 2015, 22:22 Ответить с цитатой

Вітаю! Роз'ясніть, будь ласка, що це за графа при подачі оголошення про результати торгів "Покажчик включення ПДВ *" ? В інструкції порталу дане визначення: "В поле «Покажчик включення ПДВ» необхідно ввести «Так», якщо ПДВ входить у ціну акцептованої пропозиції, якщо не входить, необхідно ввести «Ні». " Якщо у мене акцептована пропозиція вказана (без ПДВ), то я маю вибрати "Ні"? Чи може "Так"?
Щіро вдячна за відповіді!
Nadiya.
Специалист
Специалист

Сообщение 20 Апр 2015, 08:25 Ответить с цитатой

Metiola писал(а):
Вітаю! Роз'ясніть, будь ласка, що це за графа при подачі оголошення про результати торгів "Покажчик включення ПДВ *" ? В інструкції порталу дане визначення: "В поле «Покажчик включення ПДВ» необхідно ввести «Так», якщо ПДВ входить у ціну акцептованої пропозиції, якщо не входить, необхідно ввести «Ні». " Якщо у мене акцептована пропозиція вказана (без ПДВ), то я маю вибрати "Ні"? Чи може "Так"?
Щіро вдячна за відповіді!

"Ні" Smile
saliy
Новичок

Сообщение 11 Ноя 2015, 14:56 Ответить с цитатой

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка:
1. Чи потрібно оголошення про результати проведення процедури закупівлі затверджувати протоколом комітету з конкурсних торгів?
2. Чи можна затверджувати та подавати до казни звіт про результати проведення процедури закупівлі до оприлюднення оголошення про результати проведення процедури закупівлі?
Дякую
dorvin
Советчик
Советчик

Сообщение 11 Ноя 2015, 14:59 Ответить с цитатой

1. Ні
2. Ні
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
saliy
Новичок

Сообщение 11 Ноя 2015, 15:03 Ответить с цитатой

Чи правомірно буде затвердити звіт в день оприлюднення оголошення про результати проведення процедури закупівлі?
Чи краще наступного дня?
dorvin
Советчик
Советчик

Сообщение 11 Ноя 2015, 15:17 Ответить с цитатой

saliy писал(а):
Чи правомірно буде затвердити звіт в день оприлюднення оголошення про результати проведення процедури закупівлі?

Чому б ні?
Але в казні зараз нова мулька, навіть якщо ви провели процедуру "по старому", вони не приймать фінансові документи поки ваш звіт не буде опублікований!
Я про нашу конкретну казну кажу! Smile
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Открытые торги Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

Перейти: