Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro.
UA-Tenders.com
 
    FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 
Cвідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи - недійсне

 
Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Конфликтные ситуации
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
!west2013
Репутация: 0 [ ? ]
Что такое тендер ?


Зарегистрирован: 23.03.2013
Сообщения: 2
Сообщение 23 Мар 2013, 23:34 Ответить с цитатой

Проведеною перевіркою ДФІ, вказано як порушення, що всі документи, які учасник подає для підтвердження відповідності кваліфікаційним критеріям та відсутності підстав для відмови в участі у торгах повинні бути дійсні на момент розкриття ПКТ.Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скасування свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи та фізичної особи-підприємця» від 07.04.2011 №3205-VI, зі змінами, свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи та фізичної особи-підприємця скасовано. Тобто, внесено зміни до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців» від 15.05.2003 №755-IV, який скасовує свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи та ФОП. Замість свідоцтва видається виписка з Єдиного державного реєстру.
В складі своєї пропозиції учасником подано копію свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи від 10.09.2010 за №57457.
Пропозиція учасника торгів ТОВ «В» не відповідає умовам документації конкурсних торгів та законодавства з питань державних закупівель. Замовник з врахуванням положення п.З ч.1ст.29 Закону, зобов'язаний був відхилити пропозицію конкурсних торгів ТОВ «В»
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
!west2013
Репутация: 0 [ ? ]
Что такое тендер ?


Зарегистрирован: 23.03.2013
Сообщения: 2
Сообщение 23 Мар 2013, 23:38 Ответить с цитатой

Як оскаржити та обгрунтувати неправильність висновків ДФІ, які норми Закону посилатись ?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
tendurion
Репутация: 327 [ ? ]
Модер
Модер


Зарегистрирован: 02.07.2007
Сообщения: 4060
Откуда: Харьков
Сообщение 25 Мар 2013, 09:18 Ответить с цитатой

west2013 писал(а):
Проведеною перевіркою ДФІ, вказано як порушення, що всі документи, які учасник подає для підтвердження відповідності кваліфікаційним критеріям та відсутності підстав для відмови в участі у торгах повинні бути дійсні на момент розкриття ПКТ.Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скасування свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи та фізичної особи-підприємця» від 07.04.2011 №3205-VI, зі змінами, свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи та фізичної особи-підприємця скасовано. Тобто, внесено зміни до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців» від 15.05.2003 №755-IV, який скасовує свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи та ФОП. Замість свідоцтва видається виписка з Єдиного державного реєстру.
В складі своєї пропозиції учасником подано копію свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи від 10.09.2010 за №57457.
Пропозиція учасника торгів ТОВ «В» не відповідає умовам документації конкурсних торгів та законодавства з питань державних закупівель. Замовник з врахуванням положення п.З ч.1ст.29 Закону, зобов'язаний був відхилити пропозицію конкурсних торгів ТОВ «В»


А что собственно было установлено в самой ДКТ?

_________________
За несоблюдение законодательства о гос. закупках получаешь штрафы, а за соблюдение – гемор.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
yaroslav081108
Репутация: 25 [ ? ]
Советчик
Советчик


Зарегистрирован: 09.12.2009
Сообщения: 360
Откуда: Кировоград
Сообщение 25 Мар 2013, 09:32 Ответить с цитатой

west2013 писал(а):
Як оскаржити та обгрунтувати неправильність висновків ДФІ, які норми Закону посилатись ?


Якщо в ДКТ вимагалося саме свідоцтво про держ. реєстрацію, то Учасник виконав вимоги ДКТ.
Тим більше даний документ не вимагається Законом "Про держзакупівлі" ні в підтвердження ст 16 ні ст. 17, тощо, а є по великому рахунку додатковою (довідковою) вимогою Замовника.

А щодо НПА, знайшов Лист ДПА.

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 17.05.2011 р. N 13663/7/29-1017
Про скасування свідоцтва про державну реєстрацію

У зв'язку з набранням чинності (07.05.2011 р.) Законом України від 07.04.2011 р. N 3205-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скасування свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи та фізичної особи - підприємця" (далі - Закон N 3205) Державна податкова адміністрація України інформує про наступне.

Законом N 3205 запроваджено принцип здійснення діяльності юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців без свідоцтв про державну реєстрацію шляхом внесення змін до деяких законів України, у тому числі до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" (далі - Закон N 755) та Податкового кодексу України.

Зокрема, згідно із зміненим Законом N 755 юридичним особам та фізичним особам - підприємцям не видаються свідоцтва про державну реєстрацію та замість видачі, заміни або внесення відміток до свідоцтва про державну реєстрацію державний реєстратор видає (надсилає) юридичній особі або фізичній особі - підприємцю виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців (далі - Єдиний державний реєстр) у разі проведення державної реєстрації юридичної особи або фізичної особи - підприємця; внесення змін до відомостей про юридичну особу або фізичну особу - підприємця, які містяться в Єдиному державному реєстрі та/або зазначаються у виписці з Єдиного державного реєстру; проведення інших реєстраційних дій, передбачених Законом N 755; звернення юридичної особи чи фізичної особи - підприємця тощо.

У зв'язку із зазначеними змінами у законодавстві у тих випадках, коли нормативно-правовими актами для підтвердження факту державної реєстрації юридичної особи чи фізичної особи - підприємця передбачається подання платником податків до органу державної податкової служби копії свідоцтва про його державну реєстрацію, слід керуватись нормами Закону N 3205 і Закону N 755. Зокрема, замість копії свідоцтва про державну реєстрацію подається копія чинної виписки із Єдиного державного реєстру платниками податків, державну реєстрацію яких проведено після 07.05.2011 року або стосовно яких після зазначеної дати до Єдиного державного реєстру були внесені зміни щодо відомостей, які зазначались у свідоцтві про державну реєстрацію або вказуються у виписці. Як і раніше, подається копія свідоцтва про державну реєстрацію платниками податків, державну реєстрацію яких проведено до 07.05.2011 року та стосовно яких після зазначеної дати до Єдиного державного реєстру не вносились зміни щодо відомостей, які зазначались у свідоцтві про державну реєстрацію або вказуються у виписці, а також платниками податків, для яких установлені особливості їх державної реєстрації та відомості про яких не включаються до Єдиного державного реєстру.

Окрім того, засобом підтвердження факту державної реєстрації юридичної особи чи фізичної особи - підприємця та підставою для взяття на облік платників податків є відомості із Єдиного державного реєстру. У теперішній час такі відомості органи державної податкової служби отримують щоденно в електронному вигляді відповідно до Порядку взаємодії суб'єктів інформаційного обміну щодо надання та використання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців. Якщо ж у зв'язку із здійсненням повноважень, визначених Податковим кодексом України, у органів державної податкової служби виникає потреба у отриманні документального підтвердження факту державної реєстрації тієї чи іншої особи, податковий орган на підставі відповідного письмового запиту може в установленому порядку отримати витяг або довідку із Єдиного державного реєстру.

ДПА України звертає також увагу на те, що ті юридичні особи та фізичні особи - підприємці, які зареєстровані до 01.04.2004 року та відомості про яких досі не включені до Єдиного державного реєстру, зобов'язані до 10.02.2012 року подати державному реєстратору реєстраційну картку для включення відомостей про них до Єдиного державного реєстру, як того вимагають пункти 2 - 4 розділу II "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України від 01.07.2010 р. N 2390-VI "Про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" щодо спрощення механізму державної реєстрації припинення суб'єктів господарювання".
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Starec
Репутация: 5 [ ? ]
Новичок


Зарегистрирован: 29.08.2012
Сообщения: 86
Сообщение 26 Мар 2013, 15:48 Ответить с цитатой

"Відповідно до ч. 4 ст. 87 Цивільного кодексу України юридична особа вважається створеною з дня її державної реєстрації, також відповідно до ст. 25 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців» від 15.04.2003 №755-УІ – юридична особа вважається зареєстрованою з дня внесення даних державним реєстратором до єдиного державного реєстру осіб та фізичних осіб-підприємців, крім того, в даному Законі виключено визначення терміну свідоцтво про державну реєстрацію та замінено на Виписку з Єдиного державного реєстру.
Слід зазначити, що Законом України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скасування свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи та фізичної особи-підприємця” (в редакції від 10.12.2011) внесено зміни до Податкового Кодексу України в частині скасування свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи та фізичної особи – підприємця.
Враховуючи вищевказане, з 10.12.2011 року скасовується свідоцтво про державну реєстрацію, а для підтвердження державної реєстрації юридичної особи та фізичної особи – підприємця використовуються відомості Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, а саме виписка із Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців або її копію.
Отже, включення до ДКТ вимоги, щодо надання копії Свідоцтва про державну реєстрацію обмежує коло учасників конкурсних торгів, які розпочали підприємницьку діяльність після скасування Свідоцтва про державну реєстрацію (10.12.2011 року).
Таким чином, вищевказане може призвести до послаблення конкуренції під час закупівлі, що є порушенням ч.1 ст. 3 Закону України „Про здійснення державних закупівель” від 01.06.2010 № 2289-VІ (надалі – Закон № 2289-VI), а саме основних принципів здійснення закупівель – недискримінація учасників, максимальна економія та ефективність та запобігання корупційним діям і зловживанням."

Так нам написали, ми от греха подальше отменили торги.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Конфликтные ситуации Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы можете скачивать файлы
Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. topic RSS feed 


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

File Attachment © by Meik Sievertsen