Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro.
UA-Tenders.com

FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 
Отмена открытых торгов
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  След.

Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Открытые торги
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
sev22a
Что такое тендер ?

Сообщение 18 Июл 2012, 10:26 Ответить с цитатой

Нас уже вывели с 6 июля
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
yulyasha
Специалист
Специалист

Сообщение 18 Июл 2012, 10:30 Ответить с цитатой

sev22a писал(а):
Нас уже вывели с 6 июля

повторюсь. если у Вас нарушены сроки публикации, отклонены все предложения или все, кроме одного и т.д., тогда можете отменять. если нет - доводите процедуру до конца
mocker
Что такое тендер ?

Сообщение 21 Авг 2012, 16:52 Ответить с цитатой

доброго дня. несподівано виникло питання: відміна торгів та визнання їх такими, що не відбулись - чи існує різниця у застосуванні, окрім підстав статті 30? інакше кажучи, чи можливо саме "відмінити" торги, якщо вже оприлюднене оголошення про акцепт чи все ж таки слід визнавати торги такими, що не відбулись? що первинне: життєві обставини, які ми намагаємось натягнути на норми закону і вибрати зручний термін чи здоровий глузд і розуміння того, що вочевидь недоречно відміняти те, що вже сталось, а його належить визнати таким, що не відбулось (за наявності підстав, звісно)?
дякую.
yulyasha
Специалист
Специалист

Сообщение 22 Авг 2012, 07:25 Ответить с цитатой

mocker писал(а):
доброго дня. несподівано виникло питання: відміна торгів та визнання їх такими, що не відбулись - чи існує різниця у застосуванні, окрім підстав статті 30? інакше кажучи, чи можливо саме "відмінити" торги, якщо вже оприлюднене оголошення про акцепт чи все ж таки слід визнавати торги такими, що не відбулись? що первинне: життєві обставини, які ми намагаємось натягнути на норми закону і вибрати зручний термін чи здоровий глузд і розуміння того, що вочевидь недоречно відміняти те, що вже сталось, а його належить визнати таким, що не відбулось (за наявності підстав, звісно)?
дякую.

якщо порилюднено оголошення про акцепт, торги можна відмінити у разі:
Цитата:
- відсутності подальшої потреби у закупівлі товарів, робіт та
послуг;

- неможливості усунення порушень, які виникли через виявлені
порушення законодавства з питань державних закупівель;

- виявлення факту змови учасників;

- порушення порядку публікації оголошення ... оголошення про результати процедури
закупівлі, передбаченого цим Законом

та визнати такими, що не відбулися у разі, якщо:

Цитата:
- здійснення закупівлі стало неможливим внаслідок непереборної
сили;

- скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і
послуг.

самодіяльність законом не передбачена. А при проведенні тендеру ми, поки ще, керуємося Законом
mocker
Что такое тендер ?

Сообщение 22 Авг 2012, 17:34 Ответить с цитатой

yulyasha писал(а):
mocker писал(а):
дякую.

якщо порилюднено оголошення про акцепт, торги можна відмінити у разі:
Цитата:
- відсутності подальшої потреби у закупівлі товарів, робіт та
послуг;

- неможливості усунення порушень, які виникли через виявлені
порушення законодавства з питань державних закупівель;

- виявлення факту змови учасників;

- порушення порядку публікації оголошення ... оголошення про результати процедури
закупівлі, передбаченого цим Законом

та визнати такими, що не відбулися у разі, якщо:

Цитата:
- здійснення закупівлі стало неможливим внаслідок непереборної
сили;

- скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і
послуг.

самодіяльність законом не передбачена. А при проведенні тендеру ми, поки ще, керуємося Законом

ви, вочевидь, вирішили, що в мене проблеми з читанням? це помилкова думка. я питав дещо про інше. але зробимо ще одну спробу. чи існує в процедурі відкритих торгів певний етап (подія) після настання якої неможливо відмінити торги - не рішення/акт КК, а саме торги, як процедуру закупівлі - а можливо лише визнати їх такими, що не відбулись? нагадаю: розкриття пропозицій і акцепт відбулись. це юридичний факт. як відмінити юридичний факт? навіть якщо є підстави для встановлення його неспроможності або недійсності це матиме наслідком лише відміну певного рішення КК, але не процедури (відкритих торгів) взагалі. не дуже складно?
yulyasha
Специалист
Специалист

Сообщение 22 Авг 2012, 18:02 Ответить с цитатой

mocker писал(а):

ви, вочевидь, вирішили, що в мене проблеми з читанням? це помилкова думка. я питав дещо про інше. але зробимо ще одну спробу. чи існує в процедурі відкритих торгів певний етап (подія) після настання якої неможливо відмінити торги - не рішення/акт КК, а саме торги, як процедуру закупівлі - а можливо лише визнати їх такими, що не відбулись? нагадаю: розкриття пропозицій і акцепт відбулись. це юридичний факт. як відмінити юридичний факт? навіть якщо є підстави для встановлення його неспроможності або недійсності це матиме наслідком лише відміну певного рішення КК, але не процедури (відкритих торгів) взагалі. не дуже складно?

я не сомневалась в вашей способности к прочтению закона. я сомневалась, что вы понимаете его содержание и не ошиблась.
в торгах, как и в жизни, нельзя "влючить заднюю". каждое наше слово и действие влечет за собой последствия. закрыть глаза и сказать, что меня нет, не получится. (хотя иногда так хочется).
я в своей работе не раз сидела и думала, почему так несправедливо, что нельзя одним легким движением руки сделать вид, что торгов не было, просто написав какое-нибудь письмо или доказав вестнику, что они забыли снять объявление с публикации, хотя их об этом просили официальным письмом. но приходилось оформлять кучу документов, чтобы отменить торги "по закону".
надейюсь, теперь я поняла Ваш вопрос.

а вообще, пишите Вы очень сложно. по крайней мере, для меня. хотя, раз все молчат, то и для них тоже. или все знают великую тайну, но хорошо ее скрывают Smile
mocker
Что такое тендер ?

Сообщение 22 Авг 2012, 21:05 Ответить с цитатой

yulyasha писал(а):
mocker писал(а):

я не сомневалась в вашей способности к прочтению закона. я сомневалась, что вы понимаете его содержание и не ошиблась.
в торгах, как и в жизни, нельзя "влючить заднюю". каждое наше слово и действие влечет за собой последствия. закрыть глаза и сказать, что меня нет, не получится. (хотя иногда так хочется).
я в своей работе не раз сидела и думала, почему так несправедливо, что нельзя одним легким движением руки сделать вид, что торгов не было, просто написав какое-нибудь письмо или доказав вестнику, что они забыли снять объявление с публикации, хотя их об этом просили официальным письмом. но приходилось оформлять кучу документов, чтобы отменить торги "по закону".
надейюсь, теперь я поняла Ваш вопрос.

а вообще, пишите Вы очень сложно. по крайней мере, для меня. хотя, раз все молчат, то и для них тоже. или все знают великую тайну, но хорошо ее скрывают Smile

ну звісно. розуміти закон - то лише справжнім спєцам під силу Confused. а насправді так і виходить. аднім льогкім двіженієм рукі. в оголошенні (або в звіті) бачимо лише підставу зі статті 30. але не розуміємо - відмінео торги або визнані такими, що не відбулись. лише здогадуємось- якщо КК на свій розсуд вибрав одну підставу, то відмінені. якщо іншу - визнані такими, що не відбулись. зручно, чи не так?
rayizm
Теоретик
Теоретик

Сообщение 31 Авг 2012, 10:06 Ответить с цитатой

Подскажите, АМК обязало отменить торги, какие последствия тянет за собой отмена по причине "неможливості усунення порушень....." для членов ККТ??
UKBSMDA
Теоретик
Теоретик

Сообщение 11 Окт 2012, 09:27 Ответить с цитатой

Добрый день, подскажите пожалуста отклонили все предложения делаю объявление про отмену и направляю в зовништор уполномочному органу и участника нужно ли в данном случае еще дополнительно делать уведомление о результатах участникам и направлять участникам как при акцепте???
198219dn
Специалист
Специалист

Сообщение 11 Окт 2012, 10:58 Ответить с цитатой

UKBSMDA писал(а):
Добрый день, подскажите пожалуста отклонили все предложения делаю объявление про отмену и направляю в зовништор уполномочному органу и участника нужно ли в данном случае еще дополнительно делать уведомление о результатах участникам и направлять участникам как при акцепте???

Делаете письма участникам:
1) Об отклонении их предложения с указанием причины (в свободной форме на фирменном бланке письма)
2) Уведомление об отмене (я делаю- форма которая утверждена, ее вставляю на фирменный бланк письма)
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
irsk_
Новичок

Сообщение 31 Янв 2013, 15:32 Ответить с цитатой

Подскажите, пожалуйста! Мы отменили открытые торги по бензину (поступило только одно предложение). Буду заново объявлять еще раз. Надо же делать зміни до річного плану?: напротив проведенных торгов ставлю - торги відмінені, а другой строчкой выношу их еще раз? Вопрос вот в чем : я могу поменять кол-во (потребность)? Надо немножко меньше. Больше всего, что мы и другой раз будем отменять, а потом уже будет закупка у одного учасника.
Sekret_ar
Модер
Модер

Сообщение 31 Янв 2013, 15:37 Ответить с цитатой

irsk_ писал(а):
Подскажите, пожалуйста! Мы отменили открытые торги по бензину (поступило только одно предложение). Буду заново объявлять еще раз. Надо же делать зміни до річного плану?: напротив проведенных торгов ставлю - торги відмінені, а другой строчкой выношу их еще раз? Вопрос вот в чем : я могу поменять кол-во (потребность)? Надо немножко меньше. Больше всего, что мы и другой раз будем отменять, а потом уже будет закупка у одного учасника.

Якщо не змінювати очікувану вартість (я так зрозумів саме так Ви плануєте коригувати кількість!) то не бачу потреби вносити зміни до РП! Зміни вже внесете коли будете змінювати процедуру з ВТ на ЗОУ.
irsk_
Новичок

Сообщение 31 Янв 2013, 16:25 Ответить с цитатой

Sekret_ar писал(а):
irsk_ писал(а):

Якщо не змінювати очікувану вартість (я так зрозумів саме так Ви плануєте коригувати кількість!) то не бачу потреби вносити зміни до РП! Зміни вже внесете коли будете змінювати процедуру з ВТ на ЗОУ.

А якщо я змінюю кількість (за другим разом), і чи маю я право взагалі щось мінять?), то тоді ж і суму я повинна поставати меньшу?( із розрахунку середньої ціни).
Sagittarius
Специалист
Специалист

Сообщение 31 Янв 2013, 16:52 Ответить с цитатой

irsk_ писал(а):
А якщо я змінюю кількість (за другим разом), і чи маю я право взагалі щось мінять?), то тоді ж і суму я повинна поставати меньшу?( із розрахунку середньої ціни).
Пересчитываете вашу потребность и выбираете процедуру в зависимости от получившийся суммы. (если есть возможность можно использовать ЗЦП).
Эту сумму заносите в годовой план.

svetynshuk
Новичок

Сообщение 21 Мар 2013, 12:59 Ответить с цитатой

Чи є терміни відміни процедури замовником за рішенням АМК і яку вказувати причину?
Absurdlana
Специалист
Специалист

Сообщение 21 Мар 2013, 13:13 Ответить с цитатой

svetynshuk писал(а):
Чи є терміни відміни процедури замовником за рішенням АМК і яку вказувати причину?

имхо, в законе таких сроков нет, если амку не установил сроков, то получили, собрались ккт и приняли решение (лучше, наверное, не затягивать)
причина (скорее всего) - неможливість усунення порушень, які виникли через виявлені порушення законодавства з питань державних закупівель;

yaroslav081108
Советчик
Советчик

Сообщение 21 Мар 2013, 13:13 Ответить с цитатой

svetynshuk писал(а):

Якщо ви не оскаржуєте рішення АМК (згодні з ним), то можливо ч.1 ст. 30 "неможливості усунення порушень які виникли через виявлені порушення закон-ва з питань держ. закуп-ль"

Хоча не бачучи рішення АМК важко правильно судити.
svetynshuk
Новичок

Сообщение 21 Мар 2013, 13:15 Ответить с цитатой

дякую!
bilmed
Практик
Практик

Сообщение 11 Июн 2013, 08:12 Ответить с цитатой

Як ви вважаєте, чи можлива відміна торгів чи визнання їх такими, що не відбулись у звьязку з тим, що ціна за одиницю товару у пропозиції перевищує середньо ринкову?
Jyrcom
Модер
Модер

Сообщение 11 Июн 2013, 08:24 Ответить с цитатой

bilmed писал(а):
Як ви вважаєте, чи можлива відміна торгів чи визнання їх такими, що не відбулись у звьязку з тим, що ціна за одиницю товару у пропозиції перевищує середньо ринкову?

ст.30
2. Замовник має право визнати торги такими, що не відбулися, у разі якщо:
ціна найбільш вигідної пропозиції конкурсних торгів перевищує суму, передбачену замовником на фінансування закупівлі;
bilmed
Практик
Практик

Сообщение 11 Июн 2013, 08:32 Ответить с цитатой

Але як що товар потрібен?
Jyrcom
Модер
Модер

Сообщение 11 Июн 2013, 08:35 Ответить с цитатой

bilmed писал(а):
Але як що товар потрібен?
купуйте. адже "має право" не дорівнює "повинен"
bilmed
Практик
Практик

Сообщение 11 Июн 2013, 10:10 Ответить с цитатой

Чи можна визнати торги такими, що не відбулись по окремим лотам? В п. 1 ст 30 є "торги можуть бути відмінені частково", а в п.2 ст. 30 - немає.
bilmed
Практик
Практик

Сообщение 11 Июн 2013, 11:14 Ответить с цитатой

Чи можна відмінити торги або визнати торги такими, що не відбулись за окремими лотами після акцепту
ravilmamedov
Специалист
Специалист

Сообщение 11 Июн 2013, 12:02 Ответить с цитатой

bilmed писал(а):
Чи можна відмінити торги або визнати торги такими, що не відбулись за окремими лотами після акцепту

можна!

Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Открытые торги Часовой пояс: GMT + 2
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  След.
Страница 4 из 7

Перейти: