Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro.
UA-Tenders.com

FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 
Годовой_план_2012
На страницу Пред.  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  След.

Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Годовой план
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
yulyasha
Специалист
Специалист

Сообщение 10 Апр 2012, 13:30 Ответить с цитатой

Sagittarius писал(а):
[email protected] писал(а):
Мы провели тендер. Победитель предложил сумму меньшую чем утверждено в годовом плане. Теперь эту экономию я хочу направить на остальные услуги до 100 тыс.грн. Как поступить с годовым планом и приложением к нему? Внести изменения и уменьшить сумму закупки, а в примечании написать что в связи с экономией эти средства направлены на закупку других услуг?
ГП не трогаете, а просто заполняете дополнение к годовому плану.

может, и мне подскажите в разделе "ОТ", тема "пидкажить"? Embarassed
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
[email protected]
Новичок

Сообщение 10 Апр 2012, 13:38 Ответить с цитатой

Спасибо! Smile
Sagittarius
Специалист
Специалист

Сообщение 10 Апр 2012, 13:48 Ответить с цитатой

[email protected] писал(а):
Спасибо! Smile
Embarassed Вам спасибо Embarassed
tendurion
Модер
Модер

Сообщение 17 Апр 2012, 09:47 Ответить с цитатой

Цитата:
№3305 -07/ 14070-06 від 13.04.2012

Міністерства, інші центральні органи виконавчої влади, Рада міністрів АКрим, обласні державні адміністрації, державні адміністрації у містах Києві та Севастополі, органи місцевого самоврядування, установи, організації, підприємства

Щодо заповнення річного плану

Згідно з частиною першою статті 4 Закону України „Про здійснення державних закупівель” (далі – Закон) закупівля товарів, робіт і послуг за державні кошти здійснюється відповідно до річного плану, який складається та затверджується комітетом з конкурсних торгів. Річний план та зміни до нього надсилаються Державному казначейству України, річний план, кошторис (тимчасовий кошторис), фінансовий план (план асигнувань, план використання бюджетних (державних) коштів), зміни до них надсилаються Уповноваженому органу протягом 5 робочих днів з дня їх затвердження.
Форма річного плану та Інструкція щодо його заповнення затверджена наказом Мінекономіки 26.07.2010 № 922 „Про затвердження форм документів у сфері державних закупівель”(далі – Інструкція).
Пунктом 1 Інструкції визначено, що річний план закупівель (далі – річний план) складається щодо закупівель, очікувана вартість яких дорівнює або більше за суми, зазначені у частині першій статті 2 Закону.
У разі якщо очікувана вартість предмета закупівлі є нижчою від сум, зазначених у частині першій статті 2 Закону, такий предмет закупівлі відображається в додатку до річного плану, який складається в довільній формі.

Пунктом 2 Інструкції передбачено, що колонки 1, 3-7 є обов'язковими для заповнення, інші колонки заповнюються залежно від особливостей організації роботи комітету з конкурсних торгів та джерел фінансування закупівлі. Такий річний план надсилається до Мінекономрозвитку, у строки передбачені статтею 4 Закону.
При оприлюдненні річного плану на власному веб-сайті замовника колонки 4 і 7 не заповнюються.
Відповідно до вимог пунктів 3, 4 та 25 частини 1 статті 8 Закону, функціями Уповноваженого органу є моніторинг державних закупівель, ведення обліку закупівель шляхом збирання інформації про заплановані закупівлі та результати процедури закупівель і вжиття заходів щодо забезпечення ефективного та раціонального використання державних коштів, максимальної їх економії при здійсненні державних закупівель.
Враховуючи викладене та у зв’язку з початком нового бюджетного періоду просимо складені та затверджені річні плани закупівель на 2012 рік, а також зміни до них, відповідно до Інструкції, та надіслати у друкованому та електронному вигляді до Мінекономрозвитку на адресу: [email protected] у строки, передбачені Законом.

Заступник Міністра економічного розвитку
і торгівлі України – керівник апарату В.П. Павленко

Горогоцький В.С., 286-03-28

http://me.kmu.gov.ua/file/link/181146/file/List14070-06.doc

yulyasha
Специалист
Специалист

Сообщение 17 Апр 2012, 09:57 Ответить с цитатой

tendurion писал(а):

Враховуючи викладене та у зв’язку з початком нового бюджетного періоду просимо складені та затверджені річні плани закупівель на 2012 рік, а також зміни до них, відповідно до Інструкції, та надіслати у друкованому та електронному вигляді до Мінекономрозвитку на адресу: [email protected] у строки, передбачені Законом.

Question
tendurion
Модер
Модер

Сообщение 17 Апр 2012, 10:52 Ответить с цитатой

yulyasha писал(а):
tendurion писал(а):

Question

В народе это называется: "А ху-ху не хо-хо?" Законом не конкретизировано в какой форме мы должны им отсылать план.
Цитата:
Стаття 4. Планування закупівель та інші передумови здійснення процедур закупівель

1. Закупівля здійснюється відповідно до річного плану. Річний план, зміни до нього надсилаються Державній казначейській службі України, річний план, кошторис (тимчасовий кошторис), фінансовий план (план асигнувань, план використання бюджетних (державних) коштів), зміни до них надсилаються Уповноваженому органу протягом 5 робочих днів з дня їх затвердження.

yulyasha
Специалист
Специалист

Сообщение 17 Апр 2012, 11:04 Ответить с цитатой

tendurion писал(а):

Законом не конкретизировано в какой форме мы должны им отсылать план.

вот блин Mad
irka
Специалист
Специалист

Сообщение 17 Апр 2012, 17:59 Ответить с цитатой

tendurion писал(а):
В народе это называется: "А ху-ху не хо-хо?" Законом не конкретизировано в какой форме мы должны им отсылать план.

І що тепер, доведеться надсилати на електрону адресу?

yulyasha
Специалист
Специалист

Сообщение 18 Апр 2012, 06:58 Ответить с цитатой

irka писал(а):
tendurion писал(а):

І що тепер, доведеться надсилати на електрону адресу?

а Вам прислали такое письмо? Wink
goryo
Советчик
Советчик

Сообщение 18 Апр 2012, 13:20 Ответить с цитатой

Народ подскажите пожалуйста кто как делает. Если изменения в годовой план вносим кто как оформляет--отдельным додатком или просто весь план на год с новыми вновь запланированными закупками. Ой надеюсь верно вопрос задала. Спасибо!
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Sagittarius
Специалист
Специалист

Сообщение 18 Апр 2012, 13:31 Ответить с цитатой

goryo писал(а):
Народ подскажите пожалуйста кто как делает. Если изменения в годовой план вносим кто как оформляет--отдельным додатком или просто весь план на год с новыми вновь запланированными закупками. Ой надеюсь верно вопрос задала. Спасибо!
Мы продолжаем, только название немного меняем - годовой план (с изменениями)
teona
Эксперт
Эксперт

Сообщение 18 Апр 2012, 13:34 Ответить с цитатой

Sagittarius писал(а):
goryo писал(а):
Мы продолжаем, только название немного меняем - годовой план (с изменениями)

аналогично
kidshospital
Что такое тендер ?

Сообщение 04 Май 2012, 14:15 Ответить с цитатой

Підкажіть будь-ласка, якщо під час проведення закупівлі в одного учасника зменьшено річну суму кошторисних призначень, які наші наступні дії?
1. Внесення змін до річного плану (після проведення процедури чи після внесення змін до кошторису)?
2. Підписання додаткової угоди на зменшення суми договору (після проведення процедури ?)
Чи на вірному я шляху? Шановні колеги підкажіть, процедуру проводжу вперше, дуже переживаю.
І ще якщо повідомлення про акцепт вийшло 20.04.12, то можу я заключити договір 07.05.12
irka
Специалист
Специалист

Сообщение 04 Июл 2012, 13:26 Ответить с цитатой

teona писал(а):
nedolujko12 писал(а):
В конце 2011 г включена в годовой плпн и начата процедура торгов. Ворос: нужно ли опять указывать эту процедуру в годовом плане на 2012 г , в графе начало процедуры пишем: "розпочата в грудні 2011р" или в примечании написать что прцедура начата в конце предыдущего года? Как думаете?

казначейство настаивает на том, чтобы процедуры, начатые в 2011, были перенесены в план 2012.
в примечании можно написать, что процедура начата в 2011 на потребности 2012 года

А якщо у мене були власні кошти і я не перенесла закупівлі у РП на 2012р., але у примітці писала, що на потреби 2012р., у формі Ф1 на 2011 рік не показувала, на 2012 рік - показую. Чи може бути прийняте як порушення те, що я не перенесла ці закупівлі у РП 2012 р.?

yulyasha
Специалист
Специалист

Сообщение 04 Июл 2012, 13:33 Ответить с цитатой

irka писал(а):

А якщо у мене були власні кошти і я не перенесла закупівлі у РП на 2012р., але у примітці писала, що на потреби 2012р., у формі Ф1 на 2011 рік не показувала, на 2012 рік - показую. Чи може бути прийняте як порушення те, що я не перенесла ці закупівлі у РП 2012 р.?

а кто вообще фиксирует в этом нарушения, КРУ?
irka
Специалист
Специалист

Сообщение 04 Июл 2012, 13:42 Ответить с цитатой

yulyasha писал(а):
irka писал(а):

Ні, на даний час економіст головного розпорядника, оскільки я подаю до них річний план і відповідно здаю форму 1. А тепер спеціаліст каже, що у мене не правильно те, що в річному плані на 2012 рік цих закупок немає, а у формі 1 суми є.

irka
Специалист
Специалист

Сообщение 04 Июл 2012, 15:02 Ответить с цитатой

irka писал(а):
yulyasha писал(а):
irka писал(а):

Ні, на даний час економіст головного розпорядника, оскільки я подаю до них річний план і відповідно здаю форму 1. А тепер спеціаліст каже, що у мене не правильно те, що в річному плані на 2012 рік цих закупок немає, а у формі 1 суми є.

Додзвонилась з цього приводу у відділ надання консультацій МЕРіТ, думка дівчини, яка відповіла, нічого переносити не потрібно, оскільки в річному плані головна привязка іде не до суми, а до початку процедури (місяця), потім, якщо хочете, можете перенести, а взагалі - це питання нічим не регулюється. От я і думаю, може все ж таки перенести. Скласти протокол, типу привести у відповідність РП закупівель на 2012 р. з урахуванням процедур, які були розпочаті у минулому році чи щось таке, але тепер питання, договори укладені іще в лютому, а зміни у РП будуть влітку, чи не викличе це ще більш запитань.

teona
Эксперт
Эксперт

Сообщение 06 Июл 2012, 19:23 Ответить с цитатой

читала мониторинги МЕРіТ. они пишут, что РП составляется на текущий год и прописывали, что перенос закупок с прощлого года на год текущий есть ошибкой
irka
Специалист
Специалист

Сообщение 07 Июл 2012, 06:35 Ответить с цитатой

teona писал(а):
читала мониторинги МЕРіТ. они пишут, что РП составляется на текущий год и прописывали, что перенос закупок с прощлого года на год текущий есть ошибкой

А чи немає у Вас посилання на цей висновок?

game1234
Специалист
Специалист

Сообщение 10 Июл 2012, 12:19 Ответить с цитатой

Чув, що є розяснення УО про оприлюднення планів від 09.07.2012.
Може воно в когось вже на руках, то поділіться. Rolling Eyes

teona
Эксперт
Эксперт

Сообщение 10 Июл 2012, 13:37 Ответить с цитатой

возник вот такой вот вопрос

имеем ли мы право в середине года проводить торги на ожидаемую стоимость, до утверждения кошторыса?
tendurion
Модер
Модер

Сообщение 10 Июл 2012, 13:50 Ответить с цитатой

teona писал(а):

имеем ли мы право в середине года проводить торги на ожидаемую стоимость, до утверждения кошторыса?

Цитата:
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ
РОЗ'ЯСНЕННЯ № 3302-04/6576-12 від 22.02.2012 р.

...
Слід зазначити, оскільки законодавством не встановлені прямі обмеження щодо визначення суми договору відповідно до розміру бюджетного призначення (бюджетного асигнування), замовник-розпорядник (або одержувач) бюджетних коштів у договорах про закупівлю може визначати суму договору відповідно до ціни пропозиції конкурсних торгів або цінової пропозиції, яку визнано найбільш економічно вигідною за результатами оцінки (за результатами застосування процедури закупівлі в одного учасника). При цьому при укладанні договору про закупівлю розпоряднику (одержувачу) бюджетних коштів необхідно обов'язково ураховувати частину першу статті 23 Бюджетного кодексу України та передбачити умову виникнення платіжних зобов'язань виключно при наявності відповідного бюджетного призначення (бюджетного асигнування).

Полный текст

Последний раз редактировалось: tendurion (10 Июл 2012, 14:25), всего редактировалось 1 раз
teona
Эксперт
Эксперт

Сообщение 10 Июл 2012, 14:00 Ответить с цитатой

tendurion писал(а):
teona писал(а):

Цитата:

...
Слід зазначити, оскільки законодавством не встановлені прямі обмеження щодо визначення суми договору відповідно до розміру бюджетного призначення (бюджетного асигнування), замовник-розпорядник (або одержувач) бюджетних коштів у договорах про закупівлю може визначати суму договору відповідно до ціни пропозиції конкурсних торгів або цінової пропозиції, яку визнано найбільш економічно вигідною за результатами оцінки (за результатами застосування процедури закупівлі в одного учасника). При цьому при укладанні договору про закупівлю розпоряднику (одержувачу) бюджетних коштів необхідно обов'язково ураховувати частину першу статті 23 Бюджетного кодексу України та передбачити умову виникнення платіжних зобов'язань виключно при наявності відповідного бюджетного призначення (бюджетного асигнування).

Полный текст

об этом разъяснении я знаю. а что делать, если деньги будут добавлены по итогам 9 месяцев, а работы должны быть выполнены до 11 месяца, т.к. они связаны с пуском тепла. В таком ведь случае мы должны дождаться решения сессии о выделении денег, а только потом начинать торги
irka
Специалист
Специалист

Сообщение 10 Июл 2012, 14:28 Ответить с цитатой

teona писал(а):
tendurion писал(а):
teona писал(а):

Цитата:

...

Полный текст

об этом разъяснении я знаю. а что делать, если деньги будут добавлены по итогам 9 месяцев, а работы должны быть выполнены до 11 месяца, т.к. они связаны с пуском тепла. В таком ведь случае мы должны дождаться решения сессии о выделении денег, а только потом начинать торги

може краще це
Цитата:
Водночас ураховуючи, що Закон не містить прямих обмежень щодо організації процедур закупівель до набрання чинності Закону про Державний бюджет України, затвердження кошторису, плану використання бюджетних коштів, замовник для забезпечення невідкладних потреб у товарах, роботах і послугах у наступному році, може наприкінці поточного року (чи на початку наступного) розпочати процедуру закупівлі за бюджетні кошти за відповідним предметом закупівлі, виходячи з його очікуваної вартості за умови, що в основних умовах договору про закупівлю, в договорі про закупівлю буде передбачено відповідний порядок виникнення договірних зобов’язань в залежності від реального фінансування. При укладанні договору розпоряднику бюджетних коштів необхідно обов’язково ураховувати частину першу статті 23 Бюджетного кодексу України та передбачити умову виникнення платіжних зобов’язань при наявності відповідного бюджетного призначення (бюджетних асигнувань), оскільки згідно з частиною четвертою статті 48 Бюджетного кодексу України, зобов’язання, взяті учасником бюджетного процесу без відповідних бюджетних асигнувань або з перевищенням повноважень, встановлених цим Кодексом та законом про Державний бюджет України (рішенням про місцевий бюджет), не вважаються бюджетними зобов’язаннями (крім витрат, що здійснюються відповідно до частини шостої цієї статті) і не підлягають оплаті за рахунок бюджетних коштів. Взяття таких зобов’язань є порушенням бюджетного законодавства. Витрати бюджету на покриття таких зобов’язань не здійснюються.

А потім застосувати аналогію права та розпочати процедуру не наприкінці або на початку, а в середині, оскільки Закон не містить обмежень з цього приводу, головне в ДКТ та в самому договорі передбачити умови взяття бюджетних зобов?язань. http://me.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=175070&cat_id=116822

teona
Эксперт
Эксперт

Сообщение 10 Июл 2012, 14:46 Ответить с цитатой

спасибо, будем надеяться, что пройдет такой вариант.
мы практически всегда проводили торги на ожид стоимость.
А сегодня разговаривала с казной. Их проверяло КРУ и сделало замечание о том, что в РП ожид стоимость не соответствует с кошт. приызначеннями и нас заставили переписать все суммы, т.е. поуменьшать их
Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Годовой план Часовой пояс: GMT + 2
На страницу Пред.  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  След.
Страница 9 из 11

Перейти: