Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro.
UA-Tenders.com

FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 
Оцінка у період оскарження

Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Обжалование торгов
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
capravo
Что такое тендер ?

Сообщение 23 Фев 2016, 20:36 Ответить с цитатой

Замовником проведено процедуру закупівлі, визначено переможця торгів. 1 грудня повідомлення про акцепт було розміщено на веб-порталі. Але, надійшла скарга (процедура не була призупинена) та рішенням АМКУ 18.12.2015 року комісія зобов язала Замовника провести повторну оцінку. Тобто відмінені усі рішення після розкриття у тому числі акцепт. Проводиться повторна оцінка визначили іншого переможця, уклали договір. Вже навіть звіт про виконання договору є. Але перевіряючими органами було зафіксовано порушення строків оцінки при повторном визначенні переможця, .1.12.2015 повідомлення про акцепт. 18.12.2015 рішення АМКУ про повторну оцінку. 22.12.2015 нове повідомлення про акцепт. 29.12.2015 укладання договору. Не зрозуміло яке порушення. Можливо я чогось не розумію. Відкриті торги були проведені за скороченою процедурою. Формучане... можливо була така ситуація..
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
InnaL
Что такое тендер ?

Сообщение 24 Фев 2016, 15:05 Ответить с цитатой

18.12.2015 рішення АМКУ про повторну оцінку. 22.12.2015 нове повідомлення про акцепт. 29.12.2015 укладання договору. Не зрозуміло яке порушення. Можливо я чогось не розумію. Відкриті торги були проведені за скороченою процедурою.

не понятно когда дата акцепта, а когда дата оприлюднення повідомлення про акцепт

Если Вам (возможно в срочном порядке) удалось на 2-й рабочий день после 18.12.2015 опубликовать повідомлення про акцепт, т.е. 22.12.2015, то договор Вы должны были подписать с 28.12.2015 до 31.12.2015 - не раніше чим через 5днів з дня оприлюднення акцепта (ст 31 ч2 Закона "Про здійснення державних закупівель"

Я думаю, что Вам казна считает не 5 днів, а 5 робочих днів., покажите им Закон.
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Обжалование торгов Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

Перейти: