Прямые договора
Выбрать сообщения с
# по # FAQ
[/[Печать]\]
На страницу Пред.  1, 2  :| |:
Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Заключение прямых договоров

#26:  Автор: Medvedica СообщениеДобавлено: 14 Ноя 2017, 08:37
    —
Sagittarius писал(а):

по перше - питання Den_M - ні. Звіт до кожної закупівлі окремо. Виключення - якщо кошти були надані спочатку, але було укладено декілько договорів (було надано 120 тис.грн, договори укладено з петровим, івановим, іншим на 40 тис.грн, тоді на кожен договір потрібен звіт). Якщо була незапланована закупівлі на додаткові кошти, то першу закупівлю залишають без звіту (наприклад на 45 тис.грн). а на іншу БАЖАНО зробити звіт на суму НОВОЇ закупівлі.

Тобто якщо я публікую свій додаток до річного плану і ставлю м"ясо 120 тис, то звіт має бути обов"язково. Незалежно від того чи один договір на 120 тис, хоч буде 10 договорів з різними постачальниками на маленькі суми по 12 тис. А якщо я закладаю в річний план 49 999 на м"ясо, а в кінці року необхідно докупити ще на 40 тис, то звіт бажано, але не обов"язково.

Вибачте що перепитую, але це для мене темний ліс Embarassed

Просто ми комунальне госпрозрахункове підприємство, кошти нам не виділяють, що заклали в тариф - те і наше. Можемо планувати одне, а потім ціни виросли і отримуємо інше. Зараз керівники підрозділів несуть мені свої плани закупівель. А потім на протязі року їм потрібно то одне, то інше і план редагується безкінечну кількість разів.

Ще допоможіть будь ласка розібратись з таким питанням. Не можу зрозуміти як мені відображати це в додатку до річного плану.

На початку року була допорогова закупівля на спецодяг на 130 тис. В результті торгів договор заключили на 75 тис. Тепер ми можемо закупити спецодяг на 125 тис, адже фактично ми витратили 75. Але в плані стоїть сума 130 тис, попередній працівник її не змінював на 75.

#27:  Автор: prorok313 СообщениеДобавлено: 14 Ноя 2017, 11:22
    —
Sagittarius писал(а):
Medvedica писал(а):
Дякую за відповідь Rose
Напишіть будь ласка, бо в наступному році для мене це дуже болюче питання - договорів буде багато, відповідно звітів багато. А народ часто хоче договір з визначеним постачальником і не хоче надавати ніяких документів для підтвердження вибору цього постачальника (тих же службових) Дівчина, що працювала до мене керувалась листом міністерства і викладала тільки договори, що перебільшували 50 тис (головне щоб по коду не було більше 200 тис)
. Звітую за результатами семінару Very Happy
по перше - питання Den_M - ні. Звіт до кожної закупівлі окремо. Виключення - якщо кошти були надані спочатку, але було укладено декілько договорів (було надано 120 тис.грн, договори укладено з петровим, івановим, іншим на 40 тис.грн, тоді на кожен договір потрібен звіт). Якщо була незапланована закупівлі на додаткові кошти, то першу закупівлю залишають без звіту (наприклад на 45 тис.грн). а на іншу БАЖАНО зробити звіт на суму НОВОЇ закупівлі.

по друге - питання щодо електроенергії - відповідь "ЧЕКАЄМО!"... ніхто, нічого не знає. "ждем-с" (С)
по трете - саме непріємне: на даний час проведення 20% угод за технічними причинами НЕМОЖЛИВЕ. Прозоро к цьому не готовий. Surprised а саме - зав'язка на оприлюдненні звіту про виконання договору. Його неможливо буде зробити у 2018 році, що автоматично дає порушення закону.

Добрий день! Прочитав Ваш звіт по Раднику 10.11, я також був присутній. Але мені здається, що ми з Вами на різних навчаннях побували. Хотів би дещо уточнити.
1. По пункту 1 так.
2. П. 2 по закупівлі електроенергії. Як я зрозумів з прийняттям ЗУ “Про ринок е/е”, в якому зазначено, що ринок працює на конкурентних засадах і споживач може вільно обирати собі постачальника, виникло питання за якою процедурою закупати е/е як товар: переговорка чи все таки відкриті торги. На семінарі нам говорили, що Радник звертався з цим питанням до НКРЕКП, але отримав відповідь що перехідними положеннями Закону передбачено 18 місяців для вибору постачальника, а на ринку і раніше можна було обрати постачальника за нерегульованим тарифом і інших додаткових роз'яснень не було. Тому і була рекомендація проводити переговорку, якщо постачальник є у списку монополістів і чекати на додаткові роз’яснення від МЕРТУ, НКРЕКП. До речі, на сайті Радник опубліковано новину про те, що 10.11.2017 МЕРТУ опублікував лист про закупівлю е/е з посиланням на лист НКРЕКП. Так, в листі НКРЕКП зазначено, що постачальники е/е вже не є монополістами. До речі, також з 10.11.2017 року вступив у дію новий порядок ведення реєстру природних монополісті в якому діяльність з постачання е/е відсутня. З листа МЕРТУ, я зрозумів, що якщо постачальник вже не монополіст, і не має інших підстав для проведення переговорки, тоді - відкриті торги.
3. П.3 по продовженню договору на 20%. Як казали на семінарі, там був навіть окремий слайд, для продовження діючого договору на наступний рік на суму до 20 % бюджетнику необхідно укласти 2 доп.угоди. В кінці року, але до моменту завершення договору, оскільки продовжити можна тільки діючий договір, укладаємо угоду №1 про продовження строку дії договору. На початку наступного року - угоду № 2 із сумою, на яку будемо додатково закупати предмет договору. Відповідно звіт про виконання договору, будете розміщувати після його завершення. Наприклад, продовжили договір на 20 % до 31.03.2018 (строк достатній для проведення процедури на початку року), відповідно звіт про виконання договору необхідно опублікувати максимум 3.04.18. Щодо Вашого вислову - а даний час проведення 20% угод за технічними причинами НЕМОЖЛИВЕ. Прозоро к цьому не готовий. Такого взагалі не говорили.
Головне не тільки що говорять, а як ми сприймаємо інформацію!

#28:  Автор: Verona1 СообщениеДобавлено: 14 Ноя 2017, 22:00
    —
з 20 %-вою угодою проблема все-таки є: якщо договір вже виконаний і ви згідно статті 10 зробите звіт про виконання договору, то вже не буде технічної можливості оприлюднити додаткову угоду. Єдиний вихід - не закривати договір після виконання, мотивуючи це тим, що він діє до свого кінцевого строку. А це вже спірний момент, який не раз тут обговорювався.

#29:  Автор: STANISLAVOVNAОткуда: СТРАНА ЧУДЕС СообщениеДобавлено: 15 Ноя 2017, 08:42
    —
Verona1 писал(а):
з 20 %-вою угодою проблема все-таки є: якщо договір вже виконаний і ви згідно статті 10 зробите звіт про виконання договору, то вже не буде технічної можливості оприлюднити додаткову угоду.
а навіщо ж робити звіт про виконання, якщо договір пролонговано, а не завершено?

Цитата:

А це вже спірний момент, який не раз тут обговорювався
а в чому спірний? я, напевно, щось пропустила
я думала, само собою зрозуміло, що:
Цитата:
Єдиний вихід - не закривати договір після виконання, мотивуючи це тим, що він діє до свого кінцевого строку.
.
Sagittarius писал(а):

на даний час проведення 20% угод за технічними причинами НЕМОЖЛИВЕ. Прозоро к цьому не готовий. Surprised а саме - зав'язка на оприлюдненні звіту про виконання договору. Його неможливо буде зробити у 2018 році, що автоматично дає порушення закону.
.
а чому неможливо? що саме неможливо? технічно це зробити? напевно я чогось не зрозуміла... минулого року ми продовжували договір, правда не на 20% а з іншої причини і технічно все вийшло Pardon

#30:  Автор: Verona1 СообщениеДобавлено: 15 Ноя 2017, 20:53
    —
ну наприклад тендерний договір на сьогодні вже виконаний і звіт оприлюднено. З моменту оприлюднення звіту про виконання зникають всі кнопки по тендеру, принаймні на нашому майданчику.

#31:  Автор: STANISLAVOVNAОткуда: СТРАНА ЧУДЕС СообщениеДобавлено: 15 Ноя 2017, 21:25
    —
Verona1 писал(а):
ну наприклад тендерний договір на сьогодні вже виконаний і звіт оприлюднено. З моменту оприлюднення звіту про виконання зникають всі кнопки по тендеру, принаймні на нашому майданчику.
А, та то я розумію)) звичайно, що при такій умові договір уже не продовжиш.
Та якщо замовник планує продовжити договір на 20% , то навіщо звіт про виконання оприлюднювати?

#32:  Автор: Verona1 СообщениеДобавлено: 16 Ноя 2017, 19:53
    —
у нас була ситуація, коли заробили звіт після виконання договору, а в кінці грудня передумали і хотіли продовжити. Ніби як право юридичне мали на 20 %, а можливості технічної не було, от і пролетіли.

#33:  Автор: Medvedica СообщениеДобавлено: 20 Ноя 2017, 11:49
    —
Sagittarius писал(а):

Все одно не розумію чому різні видання і семінари радять звітувати, коли сума перевищує 50 тис по коду.
Тільки що зайшла на сайт міністерства економіки.
Там дуже багато питань з цього приводу.
І всі відповіді - це посилання на лист

Цитата:
Водночас повідомляємо, що відповідь на питання міститься в листі від 15.07.2016 № 3302-06/21890-07 “Щодо застосування переговорної процедури закупівлі у разі, якщо замовником було двічі відмінено тендер; щодо використання електронної системи закупівель суб’єктами, які не є замовниками у розумінні Закону; щодо оприлюднення звіту про укладені договори”, розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель

Виходить, що міністерство радить одне, а коли приходить перевірка, то вимагається зовсім інше Razz

#34:  Автор: torgiosv1 СообщениеДобавлено: 20 Ноя 2017, 12:39
    —
Medvedica писал(а):

Виходить, що міністерство радить одне, а коли приходить перевірка, то вимагається зовсім інше Razz

министерство дает всего лишь письма ИНФОРМАТИВНОГО ХАРАКТЕРА, которые никакой юридической силы не имеют.

#35:  Автор: SagittariusОткуда: Харьков СообщениеДобавлено: 22 Ноя 2017, 13:39
    —
prorok313 писал(а):
Добрий день! Прочитав Ваш звіт по Раднику 10.11, я також був присутній. Але мені здається, що ми з Вами на різних навчаннях побували. Хотів би дещо уточнити.
2. П. 2 по закупівлі електроенергії. Як я зрозумів з прийняттям ЗУ “Про ринок е/е”, в якому зазначено, що ринок працює на конкурентних засадах і споживач може вільно обирати собі постачальника, виникло питання за якою процедурою закупати е/е як товар: переговорка чи все таки відкриті торги. На семінарі нам говорили, що Радник звертався з цим питанням до НКРЕКП, але отримав відповідь що перехідними положеннями Закону передбачено 18 місяців для вибору постачальника, а на ринку і раніше можна було обрати постачальника за нерегульованим тарифом і інших додаткових роз'яснень не було. Тому і була рекомендація проводити переговорку, якщо постачальник є у списку монополістів і чекати на додаткові роз’яснення від МЕРТУ, НКРЕКП. До речі, на сайті Радник опубліковано новину про те, що 10.11.2017 МЕРТУ опублікував лист про закупівлю е/е з посиланням на лист НКРЕКП. Так, в листі НКРЕКП зазначено, що постачальники е/е вже не є монополістами. До речі, також з 10.11.2017 року вступив у дію новий порядок ведення реєстру природних монополісті в якому діяльність з постачання е/е відсутня. З листа МЕРТУ, я зрозумів, що якщо постачальник вже не монополіст, і не має інших підстав для проведення переговорки, тоді - відкриті торги.
Ні. Відповідно до консультації з представником МЕРТу (була на іншому семінарі) у 2017 році проводимо ще переговорну процедуру. А вже з листопада 2018 року потребно проводити відкриті торги, до того ж там було сказано, що розподіляти та постачати електроенергію одна організація немає права (відповідно до нового закону), тому укладити договори потрібно з декількома. Правда з ким - вони (мерту) не знають ... "самі в шоці"

Цитата:
3. П.3 по продовженню договору на 20%. Як казали на семінарі, там був навіть окремий слайд, для продовження діючого договору на наступний рік на суму до 20 % бюджетнику необхідно укласти 2 доп.угоди. В кінці року, але до моменту завершення договору, оскільки продовжити можна тільки діючий договір, укладаємо угоду №1 про продовження строку дії договору. На початку наступного року - угоду № 2 із сумою, на яку будемо додатково закупати предмет договору. Відповідно звіт про виконання договору, будете розміщувати після його завершення. Наприклад, продовжили договір на 20 % до 31.03.2018 (строк достатній для проведення процедури на початку року), відповідно звіт про виконання договору необхідно опублікувати максимум 3.04.18. Щодо Вашого вислову - а даний час проведення 20% угод за технічними причинами НЕМОЖЛИВЕ. Прозоро к цьому не готовий. Такого взагалі не говорили.
Головне не тільки що говорять, а як ми сприймаємо інформацію!
Або ми були на різних семінарах, або я сприйняла інформацію так само як і інші, тому що коли задали питання (стосовно 20% договорів) весь зал почав казати оде ж саме: що з 20% договорами? Усі були обурені, що 20% договори не можна буде застосувати, але, як виявилося, йшлося лише про одну площадку (яка, доречі, проводила семінар 10.11). Так що, коли когось ввела в оману - прошу вибачення, я не навмисно. Embarassed

роз'яснення мерту стосовно електроенергії
http://me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb

#36:  Автор: Medvedica СообщениеДобавлено: 22 Мар 2018, 08:27
    —
Добрий день. Чи потрібно публікувати додаткову угоду до договору, що опублікований за процедурою Звіт про укладений договір (зменшення суми)

Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Заключение прямых договоров

output generated using printer-friendly topic mod. Часовой пояс: GMT + 2

На страницу Пред.  1, 2  :| |:
Страница 2 из 2