Допорогова закупівля.
Выбрать сообщения с
# по # FAQ
[/[Печать]\]

Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Prozorro - Реформа госзакупок

#1: Допорогова закупівля. Автор: nastysya СообщениеДобавлено: 07 Окт 2016, 09:33
    —
Привіт! Підкатіжь, а то вже голова кругом. Провели ми допорогову закупівлю, був аукціон все добре. Учасник у якого була найнижча пропозиція подав не всі документи які ми прописували. Ми можемо дискваліфікувати його пропозицію? І така ситуація вже не в перше. Ми дзвонимо їм кажемо, що немає документів вони підвішують і все добре. Це вжее дістало просто. У нас думки розбігаються з цього приводу.

#2: Re: Допорогова закупівля. Автор: Sekret_arОткуда: Україна СообщениеДобавлено: 07 Окт 2016, 13:14
    —
nastysya писал(а):
Привіт! Підкатіжь, а то вже голова кругом. Провели ми допорогову закупівлю, був аукціон все добре. Учасник у якого була найнижча пропозиція подав не всі документи які ми прописували. Ми можемо дискваліфікувати його пропозицію? І така ситуація вже не в перше. Ми дзвонимо їм кажемо, що немає документів вони підвішують і все добре. Це вжее дістало просто. У нас думки розбігаються з цього приводу.

Якщо Ви в документації до закупівлі прописували зобов'язання надати у складі комерційної пропозиції повний перелік кваліфікаційних документів, а учасник не надав - то у Вас є всі підстави для відхилення такої пропозиції. Але, якщо Ви ставите за мету економію бюджетних коштів і учасник може додати всі необхідні документи в період кваліфікації - нічого в цьому страшного не бачу. Дехто із замовників на розкриття вимагає взагалі тільки саму пропозицію (розрахунок ціни), а всі решта документів учасник має прикріпити вже в період кваліфікації.

#3:  Автор: vitzan СообщениеДобавлено: 06 Мар 2017, 09:48
    —
Підкажить будь ласка, якщо в допороговій закупівлю подав пропозицію лише один учасник - відміняти її чи приймати? Ніде в Законі цього не прописано, в Положенні про ТК також.

#4:  Автор: STANISLAVOVNAОткуда: СТРАНА ЧУДЕС СообщениеДобавлено: 06 Мар 2017, 10:39
    —
vitzan писал(а):
Підкажить будь ласка, якщо в допороговій закупівлю подав пропозицію лише один учасник - відміняти її чи приймати? Ніде в Законі цього не прописано, в Положенні про ТК також.

в допорогах конкуренція не обов'язкова Smile якщо пропозиція учасника відповідає Вашим умовам можете сміливо визнавати його переможцем.

#5:  Автор: ndymchuk СообщениеДобавлено: 09 Мар 2017, 10:20
    —
Доброго дня!
Проведено аукціон на закупівлю продуктів харчування, визначено переможця, укладено договір, вже почалась проплата.
Тепер постачальник звернувся з заявою змінити ціну за одиницю, тому що відбулась зміна цін на ринку, що підтверджується моніторингом цін на сайті статистики.
Тендерний комітету стверджує, що зміна ціни за одиницю може лиш на 10%.
чи поширюються вимоги Закону України "Про публічні закупівлі" на аукціони проведені в системі електронних закупівель?

#6:  Автор: STANISLAVOVNAОткуда: СТРАНА ЧУДЕС СообщениеДобавлено: 16 Мар 2017, 23:02
    —
ndymchuk писал(а):
Доброго дня!
Проведено аукціон на закупівлю продуктів харчування, визначено переможця, укладено договір, вже почалась проплата.
Тепер постачальник звернувся з заявою змінити ціну за одиницю, тому що відбулась зміна цін на ринку, що підтверджується моніторингом цін на сайті статистики.
Тендерний комітету стверджує, що зміна ціни за одиницю може лиш на 10%.
чи поширюються вимоги Закону України "Про публічні закупівлі" на аукціони проведені в системі електронних закупівель?
десь таке читала що в допорогах можна й на більше збільшити ціну, головне щоб на те було аргументоване підтвердження. Здається в якомусь журналі. Якщо знайду то скину

#7:  Автор: STANISLAVOVNAОткуда: СТРАНА ЧУДЕС СообщениеДобавлено: 16 Мар 2017, 23:22
    —
ось, знайшла.
воно то зрозуміло, шо порада із журналу не залізний аргумент, але , як варіант Smile

#8:  Автор: STANISLAVOVNAОткуда: СТРАНА ЧУДЕС СообщениеДобавлено: 16 Мар 2017, 23:26
    —
і в мене питання.. в допорогах є конретний термін розгляду пропозицій? бо я про те ніде не знайшла..
в надпорогах 5 днів, ну за потреби можна подовжити...
а тут як?

я зазвичай поміщалася в 5 днів, тому ніколи не задумувалася, а тут такий аврал, шо не встигаю реально Sad

#9:  Автор: Nadiya. СообщениеДобавлено: 17 Мар 2017, 08:23
    —
STANISLAVOVNA писал(а):
і в мене питання.. в допорогах є конретний термін розгляду пропозицій? бо я про те ніде не знайшла..
в надпорогах 5 днів, ну за потреби можна подовжити...
а тут як?

я зазвичай поміщалася в 5 днів, тому ніколи не задумувалася, а тут такий аврал, шо не встигаю реально Sad

Ні, немає. Просто є кінцевий термін завершення процедури у порядку проведення допорогових закупівель:
Цитата:
9.5. Замовник зобов’язаний завершити Закупівлю шляхом підписання договору або відміни Закупівлі протягом 30 днів після закінчення строку подання пропозицій.

#10:  Автор: STANISLAVOVNAОткуда: СТРАНА ЧУДЕС СообщениеДобавлено: 30 Мар 2017, 12:43
    —
омг Surprised я збожеволію скоро з цими допорогами
точніше зі своїми учасниками

подав мені учасник пропозицію . на сайті, в системі зазначено одна (така, як у мене очікувана вартість), а в самій пропозиції - інша, на двісті гривень менша.

на яку суму мені укладати договір? Confused на ту, що зазначена в системі?
на майданчику кажуть, що ціна договору має бути ідентична тій, що зазначана в системі, як остаточна пропозиція

в порядку про допороги сказано, що сума договору має бути не більша ніж остаточна пропозиція. а в мене виходить менша.
може підписати договір на більшу, ту що видно в системі, а дод.угодою зменшити до тої, шо зазначено в самій тендерній пропозиції?

#11:  Автор: Sekret_arОткуда: Україна СообщениеДобавлено: 30 Мар 2017, 13:38
    —
STANISLAVOVNA писал(а):
омг Surprised я збожеволію скоро з цими допорогами
точніше зі своїми учасниками

подав мені учасник пропозицію . на сайті, в системі зазначено одна (така, як у мене очікувана вартість), а в самій пропозиції - інша, на двісті гривень менша.

на яку суму мені укладати договір? Confused на ту, що зазначена в системі?
на майданчику кажуть, що ціна договору має бути ідентична тій, що зазначана в системі, як остаточна пропозиція

в порядку про допороги сказано, що сума договору має бути не більша ніж остаточна пропозиція. а в мене виходить менша.
може підписати договір на більшу, ту що видно в системі, а дод.угодою зменшити до тої, шо зазначено в самій тендерній пропозиції?

Та не заморочуйтесь Ви так з тими допорогами! Smile
Сума договору може бути менша за ту, яка визначена в результаті аукціон. Більше того, в переважній кількості допорогів вона і є по факту меншою, особливо якщо передбачено закупівлю кількох найменувань товару. Адже учасники під час аукціону орієнтуються в основному на крок аукціону, а не на ціну за одиницю і в результаті може виявитись, що по якісь із позицій ціна може бути з тисячними після знаку. От якщо заокруглити ту ціну до цілих чисел або навіть до сотих (в сторону зменшення) - сума договору вже не буде ідентична тій, яка визначена під час аукціону. Це нормально! І тим більше не потрібно ніяких додаткових угод! Smile

#12:  Автор: STANISLAVOVNAОткуда: СТРАНА ЧУДЕС СообщениеДобавлено: 30 Мар 2017, 14:50
    —
Sekret_ar писал(а):

Сума договору може бути менша за ту, яка визначена в результаті аукціон. Більше того, в переважній кількості допорогів вона і є по факту меншою, особливо якщо передбачено закупівлю кількох найменувань товару. Адже учасники під час аукціону орієнтуються в основному на крок аукціону, а не на ціну за одиницю і в результаті може виявитись, що по якісь із позицій ціна може бути з тисячними після знаку. От якщо заокруглити ту ціну до цілих чисел або навіть до сотих (в сторону зменшення) - сума договору вже не буде ідентична тій, яка визначена під час аукціону. Це нормально! І тим більше не потрібно ніяких додаткових угод! Smile
чесно? Very Happy
а що ж тоді на гарячій лінії майданчика мені сказали шо сума договору має бути така як в системі остаточна ціна пропозиції? Sad я так розумію, для них важливіші саме технічні моменти
в мене аукціону не було, учасник один був. просто так собі прописав, як вважав за потрібне. на мій погляд, не правильно, але .. що ж вже поробиш..

#13:  Автор: torgiosv1 СообщениеДобавлено: 30 Мар 2017, 16:23
    —
если говорить про допороги, то ничего страшного не будет в том, что вы заключите договор чуть меньше цены аукциона. а вот в надпорогах такой номер не пройдет. заключаем договора на сумму по аукциону, а потом, в случае необходимости, меняем допкой.

#14:  Автор: tenderlog СообщениеДобавлено: 03 Апр 2017, 08:40
    —
У меня была такая ситуация по торгам. В казначействе сказали, чтобы мы заключали договор такой как по аукциону и сразу делали доп.угоду на уменьшение.

#15:  Автор: STANISLAVOVNAОткуда: СТРАНА ЧУДЕС СообщениеДобавлено: 03 Апр 2017, 19:00
    —
tenderlog писал(а):
У меня была такая ситуация по торгам. В казначействе сказали, чтобы мы заключали договор такой как по аукциону и сразу делали доп.угоду на уменьшение.
мне тоже такой вариант понравился .
Сначала он промелькнул у меня в голове , потом это же предложили на майданчике. Smile только как быть со спецификацией?
Ставить сразу цену за единицу большую, потом менять на меньшую? Или сразу же менять и ставить меньшую?

#16:  Автор: Sekret_arОткуда: Україна СообщениеДобавлено: 04 Апр 2017, 08:16
    —
STANISLAVOVNA писал(а):
tenderlog писал(а):
мне тоже такой вариант понравился .
Сначала он промелькнул у меня в голове , потом это же предложили на майданчике. Smile только как быть со спецификацией?
Ставить сразу цену за единицу большую, потом менять на меньшую? Или сразу же менять и ставить меньшую?

Я бачу вам всім хочеться побільше зайвої роботи робити! Very Happy
Із наказу № 35:
Цитата:
9.4. Договір за результатами проведення Закупівлі підписується між Замовником та Переможцем поза Системою згідно чинного законодавства не раніше ніж через 2 робочих дні після оприлюднення рішення про Переможця Закупівлі. Договір між Замовником та Переможцем має бути підписаний на суму, що не перевищує ціну останньої пропозиції, поданої Переможцем в Аукціоні.

#17:  Автор: tenderlog СообщениеДобавлено: 04 Апр 2017, 08:29
    —
спецификация сначала как в аукционе, а потом доп. соглашением делать и изменение суммы и изменение спецификации.

#18:  Автор: STANISLAVOVNAОткуда: СТРАНА ЧУДЕС СообщениеДобавлено: 04 Апр 2017, 15:02
    —
Цитата:
Я бачу вам всім хочеться побільше зайвої роботи робити! Very Happy

издержки профессии Crazy Very Happy

#19:  Автор: vitzan СообщениеДобавлено: 05 Май 2017, 12:42
    —
У відкритих торгах було два учасника. Переможець визначений, опублікували повідомлення про намір укласти договір. Тут він пише заяву, що помилився в розрахунках і договір укладати не буде. Повертаємо його на кваліфікацію та дискваліфікуємо. Чи може комітет відповідно до вимог ч. 3 ст. 32 Закону (у разі відмови переможця торгів від підписання договору про закупівлю замовник відхиляє тендерну пропозицію такого учасника та визначає переможця серед тих учасників, строк дії тендерної пропозиції яких ще не минув) оголосити переможцем другого учасника? Чи відміняти торги за ч. 1 ст. 31 (допущення до оцінки менше двох тендерних пропозицій), хоча оцінка була проведена перед цим й на ній оцінювалося два учасника. Дякую.

#20:  Автор: torgiosv1 СообщениеДобавлено: 05 Май 2017, 13:59
    —
vitzan писал(а):
У відкритих торгах було два учасника. Переможець визначений, опублікували повідомлення про намір укласти договір. Тут він пише заяву, що помилився в розрахунках і договір укладати не буде. Повертаємо його на кваліфікацію та дискваліфікуємо. Чи може комітет відповідно до вимог ч. 3 ст. 32 Закону (у разі відмови переможця торгів від підписання договору про закупівлю замовник відхиляє тендерну пропозицію такого учасника та визначає переможця серед тих учасників, строк дії тендерної пропозиції яких ще не минув) оголосити переможцем другого учасника? Чи відміняти торги за ч. 1 ст. 31 (допущення до оцінки менше двох тендерних пропозицій), хоча оцінка була проведена перед цим й на ній оцінювалося два учасника. Дякую.

определяете второго участника победителем.

#21:  Автор: STANISLAVOVNAОткуда: СТРАНА ЧУДЕС СообщениеДобавлено: 10 Май 2017, 08:38
    —
А як правильно рахувати цих 30 днів, протягом яких допорогова процедура має бути завершена?
Останній день подачі пропозицій рахується чи ні?
Якщо подання пропозицій до 05.04.2017, то до якого числа має бути завершена допорожка? До 5 травня чи до 4? Цей останній день рахується чи ні?

#22:  Автор: STANISLAVOVNAОткуда: СТРАНА ЧУДЕС СообщениеДобавлено: 10 Май 2017, 08:38
    —
А як правильно рахувати цих 30 днів, протягом яких допорогова процедура має бути завершена?
Якщо подання пропозицій до 05.04.2017, то до якого числа має бути завершена допорожка? До 5 травня чи до 4?

#23:  Автор: torgiosv1 СообщениеДобавлено: 10 Май 2017, 08:59
    —
STANISLAVOVNA писал(а):
Якщо подання пропозицій до 05.04.2017, то до якого числа має бути завершена допорожка? До 5 травня чи до 4? Цей останній день рахується чи ні?

до 5-го включительно.

#24:  Автор: STANISLAVOVNAОткуда: СТРАНА ЧУДЕС СообщениеДобавлено: 17 Май 2017, 09:43
    —
А в допорогах і в разі оприлюднення звіту про укладення договору, зміни до договору не треба оприлюднювати?
Ну, якщо там ціна змінилася чи ще чого...?
на майданчику є така ж сама функція (зміни до договору і виконання) не тільки в надпорогових процедура а і в допорогах і в звіті про укладення договору.
є, тай хай собі там і буде? )) користуватися ним не обов'язково?

#25:  Автор: torgiosv1 СообщениеДобавлено: 17 Май 2017, 10:59
    —
STANISLAVOVNA писал(а):
А в допорогах і в разі оприлюднення звіту про укладення договору, зміни до договору не треба оприлюднювати?
Ну, якщо там ціна змінилася чи ще чого...?

Збило з пантелику те, що на майданчику є така ж сама функція (зміни до договору і виконання) не тільки в надпорогових процедура а і в допорогах і в звіті про укладення договору.

ну прозористы не сильно заморачивались, поэтому настройки открытых торгов и допорогов совпадают. никаких изменений и отчетов о выполнении допороговых договоров размещать в системе не нужно! эта норма исключительно для тендерных закупок.

Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Prozorro - Реформа госзакупок

output generated using printer-friendly topic mod. Часовой пояс: GMT + 2

Страница 1 из 1