Звіт про виконання договору
Выбрать сообщения с
# по # FAQ
[/[Печать]\]
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5  :| |:
Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Отчетность по государственным закупкам

#101:  Автор: Nadiya. СообщениеДобавлено: 17 Фев 2016, 15:50
    —
Доброго дня!
Допоможіть, будь ласка! Готую Звіт про виконання договору з урахуванням 20%. Embarassed
1) у пункті 2.3. Сума, визначена у договорі = сума тендеру+сума 20% по додатковій угоді?
2) пункт 5.2. Кількість - аналогічно п. 2.3.?
3) пункт 5.4. Строк поставки - який ставити, якщо був 2015 рік, але ж поставка згідно дод.угоди 20% здійснювалась і у 2016 році?
4) пункт 6. Строк дії договору - ми скрізь у дод.угодах на 20% ставили до 31.03.2016. То так і ставити?

#102:  Автор: torgiosv1 СообщениеДобавлено: 17 Фев 2016, 16:29
    —
Nadiya. писал(а):
Доброго дня!
Допоможіть, будь ласка! Готую Звіт про виконання договору з урахуванням 20%. Embarassed
1) у пункті 2.3. Сума, визначена у договорі = сума тендеру+сума 20% по додатковій угоді?
2) пункт 5.2. Кількість - аналогічно п. 2.3.?
3) пункт 5.4. Строк поставки - який ставити, якщо був 2015 рік, але ж поставка згідно дод.угоди 20% здійснювалась і у 2016 році?
4) пункт 6. Строк дії договору - ми скрізь у дод.угодах на 20% ставили до 31.03.2016. То так і ставити?

1. да
2. да
3. 2016
4. 31.03.2016

#103:  Автор: Sekret_arОткуда: Україна СообщениеДобавлено: 18 Фев 2016, 09:58
    —
torgiosv1 писал(а):
Nadiya. писал(а):
Доброго дня!
Допоможіть, будь ласка! Готую Звіт про виконання договору з урахуванням 20%. Embarassed
1) у пункті 2.3. Сума, визначена у договорі = сума тендеру+сума 20% по додатковій угоді?
2) пункт 5.2. Кількість - аналогічно п. 2.3.?
3) пункт 5.4. Строк поставки - який ставити, якщо був 2015 рік, але ж поставка згідно дод.угоди 20% здійснювалась і у 2016 році?
4) пункт 6. Строк дії договору - ми скрізь у дод.угодах на 20% ставили до 31.03.2016. То так і ставити?

1. да
2. да
3. 2016
4. 31.03.2016

Особисто я в п. 2.3 прописую суму договору, яка прописана в оголошенні і в звіті про результати, а вже в п. 7 пишу суму по останній додатковій угоді - тобто, фактичні проплати по договору, як, власне, сам цей пункт і називається.
Дублювати однакову інформацію в цих двох пунктах не бачу ні логіки, ні сенсу...

#104:  Автор: torgiosv1 СообщениеДобавлено: 18 Фев 2016, 10:55
    —
Sekret_ar писал(а):

Особисто я в п. 2.3 прописую суму договору, яка прописана в оголошенні і в звіті про результати, а вже в п. 7 пишу суму по останній додатковій угоді - тобто, фактичні проплати по договору, як, власне, сам цей пункт і називається.
Дублювати однакову інформацію в цих двох пунктах не бачу ні логіки, ні сенсу...

а как же "всі додаткові угоди є невід'ємною частиною договору"??? даже в письме статистики указано, что сумма договора - это сумма с учетом всех изменений, внесенных в него.

#105:  Автор: Elena36Откуда: Украина СообщениеДобавлено: 22 Фев 2016, 13:29
    —
Доброго дня!
А якщо в нас орендарі відшкодовують комунальні послуги, і в річному фінансовому звіті я ставлю видатки "мінус" відшкодування, то як вчинити з звітом про виконання договору?
Якщо видатки "мінус" відшкодування, то вийде, що договір виконано не в повному обсязі. А насправді - використано все до копійки....

#106:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 28 Мар 2017, 16:17
    —
"Цікаве" судове рішення щодо оприлюднення звіту про виконання договору. Вивчаємо. Я, наприклад, не згоден з таким рішенням судді і ревізорів, але висновк робити треба:
Цитата:
"Таким чином, відповідно до п. 11.11 Договору про закупівлю №211 від 21.06.2016 року строк дії даного договору вважається закінченим в момент його виконання, а саме 07.07.2016 року, а звіт ОСОБА_3 про його виконання було оприлюднено лише 05 січня 2017 року, що дає підстави дійти до обґрунтованого висновку, про те, що у діях ОСОБА_1 присутні ознаки складу адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 164-14 КУпАП."

#107:  Автор: Verona1 СообщениеДобавлено: 29 Мар 2017, 07:12
    —
Цікаво тоді, чого варті листи МЕРТУ, із заявами типу "підстави для оприлюднення відсутні у зв'язку із втратою чинності Закону".

#108:  Автор: game1234 СообщениеДобавлено: 29 Мар 2017, 08:05
    —
Да цікаво )) В мене зразу така думка виникла: якщо під час перевірки встановлено 11 неоприлюднень вчасно тоді суд накладає (11* 11 900) + 360 чи (1* 11 900) +360 )))

#109:  Автор: Verona1 СообщениеДобавлено: 30 Мар 2017, 14:30
    —
глупе питання, але задам: якщо договір діє до 31 числа, то 31 він теж діє? Звіт про виконання протягом 1,2,3 подається?

#110:  Автор: torgiosv1 СообщениеДобавлено: 30 Мар 2017, 14:41
    —
Verona1 писал(а):
глупе питання, але задам: якщо договір діє до 31 числа, то 31 він теж діє? Звіт про виконання протягом 1,2,3 подається?

да.

#111:  Автор: Verona1 СообщениеДобавлено: 31 Июл 2017, 12:58
    —
Хто не на морі, підкажіть: маємо додаткову угоду на зменшення суми по договору, по якому був оприлюднений звіт про укладений договір. Це зменшення якось у прозорро має відображатись?

#112:  Автор: Nadiya. СообщениеДобавлено: 31 Июл 2017, 13:24
    —
Verona1 писал(а):
Хто не на морі, підкажіть: маємо додаткову угоду на зменшення суми по договору, по якому був оприлюднений звіт про укладений договір. Це зменшення якось у прозорро має відображатись?

ні, не потрібно

#113:  Автор: Verona1 СообщениеДобавлено: 31 Июл 2017, 13:58
    —
і додаток до плану можна не зменшувати?

#114:  Автор: SagittariusОткуда: Харьков СообщениеДобавлено: 03 Авг 2017, 09:29
    —
Nadiya. писал(а):
Verona1 писал(а):
Хто не на морі, підкажіть: маємо додаткову угоду на зменшення суми по договору, по якому був оприлюднений звіт про укладений договір. Це зменшення якось у прозорро має відображатись?

ні, не потрібно
не уверенна.. Sad
маю думку
Цитата:
Закон чітко визначає найменування договору, який було укладено за результатами проведення процедури закупівлі – це «договір про закупівлю» (п/п.5 п.1 ст.1 ЗУ «Про публічні закупівлі»), але, у той же час, в тому же Законі є поняття договору. Враховуючи останні 2 абзаца п.1 ст.2 ЗУ , можна зробити висновок – що це інші договори (не «тендерні»), але ті які замовником були відображені в електронній системі (через проведення допорогових закупівель чи оприлюднених звітах про укладені договори.)
Як бути зі статтею 10??
Замовник оприлюднює…
- ДОГОВІР ПРО ЗАКУПІВЛЮ….
- повідомлення про намір укласти ДОГОВІР ПРО ЗАКУПІВЛЮ…
і в той же час
- повідомлення внесення змін до ДОГОВОРУ!!...
- звіт про виконання ДОГОВОРУ!!..
Маю думку, що і повідомлення про внесення змін, і звіт про виконання договору треба робити для усіх договорів, які були розміщені в електронній системі.


Последний раз редактировалось: Sagittarius (03 Авг 2017, 10:24), всего редактировалось 1 раз

#115:  Автор: SagittariusОткуда: Харьков СообщениеДобавлено: 03 Авг 2017, 09:37
    —
Verona1 писал(а):
і додаток до плану можна не зменшувати?
За потребою ми коригуємо, але це не обов'язково і потрібно лише для звітності.

#116:  Автор: Verona1 СообщениеДобавлено: 03 Авг 2017, 12:18
    —
Sagittarius писал(а):
Nadiya. писал(а):

Маю думку, що і повідомлення про внесення змін, і звіт про виконання договору треба робити для усіх договорів, які були розміщені в електронній системі.


Так, але: перше речення тієї ж статті 10: "Замовник... оприлюднює... інформацію про ЗАКУПІВЛЮ..."
Тобто мова йде, скоріш за все, про ті документи, які стосуються процедури закупівлі.
P. S. Коли в тебе сотня звітів по укладених договорах, то чіпляєшся за кожне слово Smile

#117:  Автор: SagittariusОткуда: Харьков СообщениеДобавлено: 03 Авг 2017, 14:31
    —
Verona1 писал(а):
P. S. Коли в тебе сотня звітів по укладених договорах, то чіпляєшся за кожне слово Smile
Перефразирую -
Когда к тебе приходит "скучающий" проверяющий, то идет "смакование" каждой буквы закона..

#118:  Автор: Verona1 СообщениеДобавлено: 09 Авг 2017, 10:41
    —
Може хтось скинути скан ст. 31 із Радника № 1 (64) за січень 2017, стаття по звітах про укладені договори. Буду вдячна Embarassed

#119:  Автор: Tenderik СообщениеДобавлено: 10 Авг 2017, 15:18
    —
Это с сайта Міністерства економічного розвитку і торгівлі Smile

21.12.2016 Запитання
Суть питання: Якщо замовник, відповідно до ст.ст.2,10 Закону, оприлюднив звіт про укладений договір вартість предмета закупівлі якого перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому частини 1. Ст..2 Закону, чи потрібно оприлюднювати звіт про виконання даного договору?

Відповідь

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Закон застосовується до замовників, за умови, що вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує відповідні вартісні межі, встановлені в абзацах другому і третьому частини першої статті 2 Закону.

При цьому у разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг без використання електронної системи закупівель, за умови, що вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому цієї частини, замовники обов’язково оприлюднюють звіт про укладені договори в системі електронних закупівель відповідно до статті 10 цього Закону.

У свою чергу, виходячи зі змісту пункту 5 частини першої статті 1 Закону, договір про закупівлю укладається між замовником і учасником за результатами проведення однієї з процедур закупівель, передбачених статтею 12 Закону.

Форма звіту про виконання договору про закупівлю на виконання пункту 11 частини першої статті 8 Закону затверджена наказом Мінекономрозвитку від 22.03.2016 № 490.

Ураховуючи викладене, звіт про виконання договору про закупівлю у разі закінчення строку його дії, виконання або розірвання, оприлюднюється замовником відповідно до статті 10 Закону саме щодо договорів про закупівлю у розумінні Закону, тобто укладених за результатом проведення однієї з процедур закупівель, передбачених статтею 12 Закону.


По аналогии: "додаткові угоди" тоже к договорам заключенным по результатам проведенных процедур, указанным в 12 статье

#120:  Автор: Tenderik СообщениеДобавлено: 10 Авг 2017, 15:27
    —
О нашла! Ответ есть в роз'ясненні Мінеконом розвитку від 25.11.2016 № 3302-06/38247-06 “Щодо застосування законодавства в сфері закупівель”,



Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Отчетность по государственным закупкам


output generated using printer-friendly topic mod. Часовой пояс: GMT + 2

На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5  :| |:
Страница 5 из 5

Powered by phpBB 2.0.22 © 2001,2002 phpBB Group