порушення строків публікації
Выбрать сообщения с
# по # FAQ
[/[Печать]\]

Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Открытые торги

#1: порушення строків публікації Автор: LAFFKA СообщениеДобавлено: 06 Июн 2013, 10:10
    —
Всім привіт! Бачу тема не піднімалась така тому створюю нову ! Можливо у когось було таке в практиці: Повідомлення про акцепт публікується протягом трьох робочих днів з дня прийняття рішення (28.05 - рішення) публікувала 29 - о 16.15 - спочатку показав мені вісник дату публікації 30.05. - але на другий день - дата змінилась на 03.06. - так як повідомлення сформоване після 16.00 години. - що грозить в даному випадку - строк у кладання договору не порушується. Буду вдячна за відповіді.

#2: Re: порушення строків публікації Автор: teona СообщениеДобавлено: 06 Июн 2013, 10:15
    —
LAFFKA писал(а):
Всім привіт! Бачу тема не піднімалась така тому створюю нову ! Можливо у когось було таке в практиці: Повідомлення про акцепт публікується протягом трьох робочих днів з дня прийняття рішення (28.05 - рішення) публікувала 29 - о 16.15 - спочатку показав мені вісник дату публікації 30.05. - але на другий день - дата змінилась на 03.06. - так як повідомлення сформоване після 16.00 години. - що грозить в даному випадку - строк у кладання договору не порушується. Буду вдячна за відповіді.

Стаття 10. Оприлюднення інформації про закупівлю

1. Замовник для оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого
органу (що здійснюється безоплатно) у порядку, встановленому цим
Законом, надає таку інформацію про закупівлю:
повідомлення про акцепт пропозиції конкурсних торгів або
цінової пропозиції (пропозиції за результатами застосування
процедури закупівлі в одного учасника) - протягом трьох робочих
днів з дня прийняття рішення про визначення переможця процедури
закупівлі;

надає, а не публікує
Вы вложились в сроки

#3:  Автор: LAFFKA СообщениеДобавлено: 06 Июн 2013, 10:29
    —
та також так думаю, але ж з їхнім графіком - здається що спеціально такі рамки ставлять щоб термінові публікувати оголошення. Всерівно якісь сумніви закрадаються.

#4: Re: порушення строків публікації Автор: Ksenyra СообщениеДобавлено: 06 Июн 2013, 10:43
    —
teona писал(а):
LAFFKA писал(а):

Стаття 10. Оприлюднення інформації про закупівлю

1. Замовник для оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого
органу (що здійснюється безоплатно) у порядку, встановленому цим
Законом, надає таку інформацію про закупівлю:
повідомлення про акцепт пропозиції конкурсних торгів або
цінової пропозиції (пропозиції за результатами застосування
процедури закупівлі в одного учасника) - протягом трьох робочих
днів з дня прийняття рішення про визначення переможця процедури
закупівлі;

надає, а не публікує
Вы вложились в сроки

потдерживаю