Наказ 485 від 26.11.12 NEW форма 1-торги :)
Выбрать сообщения с
# по # FAQ
[/[Печать]\]
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  След.  :| |:
Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Отчетность по государственным закупкам

#176:  Автор: SagittariusОткуда: Харьков СообщениеДобавлено: 03 Окт 2013, 07:56
    —
Sad
я думала, что по этому отчету дает разъяснение только "статистика" (рассуждая логически - они отчет разработали, они и знать должны), а не МЕРТ..

#177:  Автор: 198219dn СообщениеДобавлено: 03 Окт 2013, 08:05
    —
Sagittarius писал(а):
Sad
я думала, что по этому отчету дает разъяснение только "статистика" (рассуждая логически - они отчет разработали, они и знать должны), а не МЕРТ..

Я также немного в ступоре))), причем тут суслик Smile

#178:  Автор: Sekret_arОткуда: Україна СообщениеДобавлено: 07 Окт 2013, 10:48
    —
І що робимо із цим роз"ясненням? Беремо до уваги чи ні?

#179:  Автор: kastorkas СообщениеДобавлено: 07 Окт 2013, 10:52
    —
Я думаю, його варто враховувати, бо навіть статистика без МЕРТ-у не може дати ніяких роз"яснень.
Хоча з приводу кредиторки мені в статуправлінні по телефону казали, що її не потрібно враховувати.

#180:  Автор: 198219dn СообщениеДобавлено: 07 Окт 2013, 11:32
    —
Sekret_ar писал(а):
І що робимо із цим роз"ясненням? Беремо до уваги чи ні?


Я нет))), а статистика в ответку будет давать разьяснения к Закону)))

#181:  Автор: SagittariusОткуда: Харьков СообщениеДобавлено: 07 Окт 2013, 11:47
    —
kastorkas писал(а):
Я думаю, його варто враховувати, бо навіть статистика без МЕРТ-у не може дати ніяких роз"яснень.
Не согласна.
Статистика дает разъяснения по разработанной и утвержденной (ею же) отчету.
Разъяснение МЕРТ, в данной ситуации, для меня действительно будет иметь рекомендованный характер, т.е. смотреть - смотрю, доверять - не доверяю. Возникнет вопрос, пошлю запрос в статистику.

#182:  Автор: Sekret_arОткуда: Україна СообщениеДобавлено: 31 Окт 2013, 09:54
    —
Наткнувся на роз'яснення по заповненню статзвітності нашої (може хтось вже її має, та все ж...):
http://www.zakup-crimea.gov.ua/files/file/2013/docs/Raz%D1%8Ayasnenye_o_zapolnenyy_statotcheta.pdf
Ну і форма звіту в форматі Ексель:
http://www.zakup-crimea.gov.ua/content.php?cid=stat_ot4et&mid=176&m2=183

#183:  Автор: SagittariusОткуда: Харьков СообщениеДобавлено: 26 Мар 2014, 17:27
    —
Привет Мир!!
Помогите собрать мозги у "кучку"
Ситуация - на торги подали ЦП 3 участника, один из был отклонен. Сами торги были признаны не состоявшимися (абз.1 п.2 ст.30)
Показывать ли этих участников в сроках 120 и 122 ??? Shout

#184:  Автор: AbsurdlanaОткуда: Киев СообщениеДобавлено: 27 Мар 2014, 08:56
    —
Sagittarius писал(а):
Привет Мир!!
Помогите собрать мозги у "кучку"
Ситуация - на торги подали ЦП 3 участника, один из был отклонен. Сами торги были признаны не состоявшимися (абз.1 п.2 ст.30)
Показывать ли этих участников в сроках 120 и 122 ??? Shout


yes, yes
Цитата:
Рядок 120 відображає загальну кількість учасників, які подали пропозиції конкурсних торгів на участь у торгах [без урахування частин предмета закупівлі (лотів)], усього за звітний період.

Цитата:
Рядок 122 відображає кількість відхилених пропозицій конкурсних торгів учасників відповідно до статті 29 Закону.
Показники рядка 121 дорівнюють або перевищують показники рядка 122.

#185:  Автор: SagittariusОткуда: Харьков СообщениеДобавлено: 27 Мар 2014, 10:06
    —
Absurdlana писал(а):
yes, yes
Rose

#186:  Автор: alena_zaicevaОткуда: Запорожье СообщениеДобавлено: 31 Мар 2014, 11:10
    —
Сегодня наткнулась на новое разъяснение по заполнению формы.
http://www.profiwins.com.ua/ru/letters-and-orders/gks/4382-31.html

#187:  Автор: alena_zaicevaОткуда: Запорожье СообщениеДобавлено: 31 Мар 2014, 11:29
    —
Вот текст:


r_stat_291113_18_11_2_31.doc
 Описание:

Скачать
 Имя файла:  r_stat_291113_18_11_2_31.doc
 Размер файла:  58 KB
 Скачано:  184 раз(а)


#188:  Автор: Baphom СообщениеДобавлено: 31 Мар 2014, 13:27
    —
Підкажіть, будь ласка, монополісти повинні подавати звіт за формою № 1-торги (квартальна) «Звіт про проведення закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти»?

#189:  Автор: kastorkas СообщениеДобавлено: 31 Мар 2014, 13:54
    —
alena_zaiceva писал(а):
Вот текст:


Спасибо огромное... а многое поменялось Sad

#190:  Автор: irkaОткуда: из провинции СообщениеДобавлено: 31 Мар 2014, 14:38
    —
Baphom писал(а):
Підкажіть, будь ласка, монополісти повинні подавати звіт за формою № 1-торги (квартальна) «Звіт про проведення закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти»?

Відповідно до титулу звіту
Цитата:
Подають: юридичні особи, на яких поширюється дія Закону України "Про здійснення державних закупівель" та/або Закону України «Про особливості здійснення закупівель в окремих сферах господарської діяльності»
тому повинні подавати.

#191:  Автор: alena_zaicevaОткуда: Запорожье СообщениеДобавлено: 31 Мар 2014, 14:40
    —
alena_zaiceva писал(а):
Сегодня наткнулась на новое разъяснение по заполнению формы.
http://www.profiwins.com.ua/ru/letters-and-orders/gks/4382-31.html


Мне вот р.240 всегда сомнительно было запонять, все таки мучал вопрос "фактичні видатки", а в инстркукции "сплачено". Теперь более четко прописали.

Жаль рядок 241а остался Sad

#192:  Автор: Baphom СообщениеДобавлено: 31 Мар 2014, 15:53
    —
irka писал(а):
Baphom писал(а):
Підкажіть, будь ласка, монополісти повинні подавати звіт за формою № 1-торги (квартальна) «Звіт про проведення закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти»?

Відповідно до титулу звіту
Цитата:
Подають: юридичні особи, на яких поширюється дія Закону України "Про здійснення державних закупівель" та/або Закону України «Про особливості здійснення закупівель в окремих сферах господарської діяльності»
тому повинні подавати.


Раніше приходив запит на підприємство про надання звіту...., Потім запит перестав надходити....
Підскажіть Ви відправляєте звіт на підставі запиту?

#193:  Автор: irkaОткуда: из провинции СообщениеДобавлено: 01 Апр 2014, 08:37
    —
Baphom писал(а):
irka писал(а):
Baphom писал(а):
Підкажіть, будь ласка, монополісти повинні подавати звіт за формою № 1-торги (квартальна) «Звіт про проведення закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти»?

Відповідно до титулу звіту
Цитата:
Подають: юридичні особи, на яких поширюється дія Закону України "Про здійснення державних закупівель" та/або Закону України «Про особливості здійснення закупівель в окремих сферах господарської діяльності»
тому повинні подавати.


Раніше приходив запит на підприємство про надання звіту...., Потім запит перестав надходити....
Підскажіть Ви відправляєте звіт на підставі запиту?

Ні, ми надаємо звіт нашому виконавчому комітету на підставі рішення.

#194:  Автор: Baphom СообщениеДобавлено: 01 Апр 2014, 10:13
    —
Виходить, якщо нам перестали надходити запити про надання звіту, ніякого рішення про надання звіту немає. То його робити не потрібно Question

#195:  Автор: AbsurdlanaОткуда: Киев СообщениеДобавлено: 01 Апр 2014, 10:40
    —
Baphom писал(а):
Виходить, якщо нам перестали надходити запити про надання звіту, ніякого рішення про надання звіту немає. То його робити не потрібно Question

можливо є наказ, на підставі якого ви звітуєте, а запит це лише механізм збору інформації... зверніться до того, хто ці запити надсилав

#196:  Автор: Baphom СообщениеДобавлено: 01 Апр 2014, 14:10
    —
Absurdlana писал(а):
Baphom писал(а):
Виходить, якщо нам перестали надходити запити про надання звіту, ніякого рішення про надання звіту немає. То його робити не потрібно Question

можливо є наказ, на підставі якого ви звітуєте, а запит це лише механізм збору інформації... зверніться до того, хто ці запити надсилав

Звертались, на що отримали усну відповідь що більше ці звіти подавати не потрібно (це документально ніяк не підтверджено)

#197:  Автор: Sekret_arОткуда: Україна СообщениеДобавлено: 03 Апр 2014, 15:27
    —
Рядок 220 "Загальна сума коштів за укладеними договорами у звітному періоді для закупівлі товарів, робіт і послуг"

Якщо договори по газу укладались в кінці грудня 2013 року на очікувану суму, а з 01.01.2014 року, як відомо, ціни зменшились і, відповідно суми договорів зменшились - які суми договорів зараз проставляти в рядку 220?

Ну і тут інше питання вже виникає - як потім в другому кварталі бути з цим рядком, якщо з 01.04.2014 року ціни вже збільшились?

Хто що думає з цього приводу?

#198:  Автор: SagittariusОткуда: Харьков СообщениеДобавлено: 04 Апр 2014, 06:54
    —
Sekret_ar писал(а):
Рядок 220 "Загальна сума коштів за укладеними договорами у звітному періоді для закупівлі товарів, робіт і послуг"

Якщо договори по газу укладались в кінці грудня 2013 року на очікувану суму, а з 01.01.2014 року, як відомо, ціни зменшились і, відповідно суми договорів зменшились - які суми договорів зараз проставляти в рядку 220?

Ну і тут інше питання вже виникає - як потім в другому кварталі бути з цим рядком, якщо з 01.04.2014 року ціни вже збільшились?

Хто що думає з цього приводу?
я остаюсь при своем мнении - 220 строка - сумма по договору. Не по доп.соглашению, а именно по изначально заключенному договору. Smile

#199:  Автор: Nadiya. СообщениеДобавлено: 04 Апр 2014, 07:44
    —
Sekret_ar писал(а):
Рядок 220 "Загальна сума коштів за укладеними договорами у звітному періоді для закупівлі товарів, робіт і послуг"

Якщо договори по газу укладались в кінці грудня 2013 року на очікувану суму, а з 01.01.2014 року, як відомо, ціни зменшились і, відповідно суми договорів зменшились - які суми договорів зараз проставляти в рядку 220?

Ну і тут інше питання вже виникає - як потім в другому кварталі бути з цим рядком, якщо з 01.04.2014 року ціни вже збільшились?

Хто що думає з цього приводу?

Нам ще у 2012 році давали роз'яснення і там написано, що "У рядку 220 (графи 1-7) можливе коригування суми укладених договорів у зв'язку з розірванням договору або у зв'язку з обмеженим фінансуванням порівняно з попередніми звітними періодами."

#200:  Автор: SagittariusОткуда: Харьков СообщениеДобавлено: 04 Апр 2014, 08:24
    —
Nadiya. писал(а):
Нам ще у 2012 році давали роз'яснення і там написано, що "У рядку 220 (графи 1-7) можливе коригування суми укладених договорів у зв'язку з розірванням договору або у зв'язку з обмеженим фінансуванням порівняно з попередніми звітними періодами."
Мы уже поднимали этот вопрос.
http://forum.ua-tenders.com/viewtopic.php?p=72636#72636
Ваша ОДА Вам дала разъяснение; нашей я уже писала объяснительную.
Думаю, единого ответа на этот счет не будет; поэтому и написала, что сумма договора - это мое мнение. Wink



Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Отчетность по государственным закупкам


output generated using printer-friendly topic mod. Часовой пояс: GMT + 2

На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  След.  :| |:
Страница 8 из 9

Powered by phpBB 2.0.22 © 2001,2002 phpBB Group