Міжнародні торги.Прошу підкажіть
Выбрать сообщения с
# по # FAQ
[/[Печать]\]
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6  :| |:
Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Открытые торги

#126:  Автор: torgiosv1 СообщениеДобавлено: 26 Окт 2016, 15:54
    —
Jyrcom писал(а):
torgiosv1 писал(а):

а как вы описываете в тд, что документы по ст.17 участник должен подать в одном файле в квалификацией и тех.требованиями.
ніяк - це можливість майданчика проставити галочки чи прикріпити документи відповідно до їх статусу - кваліфікація окремо, техчастина - окремо і т.д. Відповідно які документи бачитиме замовник на етапі прекваліфікації залежить від учасника

вы пишите, что на этапе предквалификации требуете ст.17 в свободной форме. а если не дали, отклоняете несмотря на ч.5 ст.28?

#127:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 26 Окт 2016, 15:56
    —
torgiosv1 писал(а):
Jyrcom писал(а):
кваліфікація окремо, техчастина - окремо і т.д.

а ч.1 ст.25 говорит, что документы по этим двум требованиям подаются в одном файле.
"В окремому файлі", а не в одному файлі. ми в ТД прописали "окремими файлами"

#128:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 26 Окт 2016, 15:59
    —
torgiosv1 писал(а):
Jyrcom писал(а):
torgiosv1 писал(а):

а как вы описываете в тд, что документы по ст.17 участник должен подать в одном файле в квалификацией и тех.требованиями.
ніяк - це можливість майданчика проставити галочки чи прикріпити документи відповідно до їх статусу - кваліфікація окремо, техчастина - окремо і т.д. Відповідно які документи бачитиме замовник на етапі прекваліфікації залежить від учасника

вы пишите, что на этапе предквалификации требуете ст.17 в свободной форме. а если не дали, отклоняете несмотря на ч.5 ст.28?
так:
Цитата:
Довідка Учасника у довільній формі, яка підтверджує відсутність підстав щодо відмови в участі у процедурі закупівлі та/або відхилення тендерної пропозиції, зазначених у статті 17 та частині сьомій статті 28 Закону

За відсутність - відхиляємо, оскільки є ст.30 "1. Замовник відхиляє тендерну пропозицію в разі якщо: 1) учасник: не надав документи, що підтверджують відсутність підстав, передбачених статтею 17 цього Закону;".

#129:  Автор: torgiosv1 СообщениеДобавлено: 26 Окт 2016, 16:09
    —
Jyrcom писал(а):

За відсутність - відхиляємо, оскільки є ст.30 "1. Замовник відхиляє тендерну пропозицію в разі якщо: 1) учасник: не надав документи, що підтверджують відсутність підстав, передбачених статтею 17 цього Закону;".

а почему вы эту норму используете для пред-квалификации? она же может использоваться когда участник не дал эту информацию на пост-квалификации.
p.s. может сумбурно и не совсем понятно пишу, но словами сложно донести то, что творится в голове Smile

#130:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 26 Окт 2016, 16:18
    —
torgiosv1 писал(а):
Jyrcom писал(а):

За відсутність - відхиляємо, оскільки є ст.30 "1. Замовник відхиляє тендерну пропозицію в разі якщо: 1) учасник: не надав документи, що підтверджують відсутність підстав, передбачених статтею 17 цього Закону;".

а почему вы эту норму используете для пред-квалификации? она же может использоваться когда участник не дал эту информацию на пост-квалификации.
p.s. может сумбурно и не совсем понятно пишу, но словами сложно донести то, что творится в голове Smile

Голова і юрист наші також не хотіли цього робити, поки дивились виключно на ст.28 ч.5. А якщо глянути в комплексі:
1.
Цитата:
Стаття 17. Відмова в участі у процедурі закупівлі
1. Замовник приймає рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та зобов’язаний відхилити тендерну пропозицію учасника

2.
Цитата:
ст.30 "1. Замовник відхиляє тендерну пропозицію в разі якщо: 1) учасник: не надав документи, що підтверджують відсутність підстав, передбачених статтею 17 цього Закону;"

то вирішили все таки перевіряти.

#131:  Автор: torgiosv1 СообщениеДобавлено: 26 Окт 2016, 16:28
    —
вроде как все это имеет место быть. все бы ничего, но думаю будет большое количество жалоб от участников, когда мы начнем их отклонять из-за отсутствия свободной справки по ст.17.
вот опять же здесь сталкиваемся с разными, противоречащими друг другу нормами закона. все, хочу уйти с комитета Neutral

#132:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 26 Окт 2016, 21:14
    —
torgiosv1 писал(а):
вроде как все это имеет место быть. все бы ничего, но думаю будет большое количество жалоб от участников, когда мы начнем их отклонять из-за отсутствия свободной справки по ст.17.
вот опять же здесь сталкиваемся с разными, противоречащими друг другу нормами закона.

хай оскаржують. може тоді офіційна позиція якогось органу з"явиться. ми так чекаємо такого випадку.
torgiosv1 писал(а):
все, хочу уйти с комитета Neutral
тільки в декрет ! Very Happy тоді різницю відчуєте і на роботу летітимите ))))))

#133:  Автор: torgiosv1 СообщениеДобавлено: 27 Окт 2016, 08:11
    —
Jyrcom писал(а):

torgiosv1 писал(а):
все, хочу уйти с комитета Neutral
тільки в декрет ! Very Happy тоді різницю відчуєте і на роботу летітимите ))))))

знаю-знаю, было дело)))

#134:  Автор: Myrzilko СообщениеДобавлено: 27 Окт 2016, 10:05
    —
Добрый.

Подскажите плиз.
МТ, допустили до аукциона 2-х с 8-ми.

Была подана жалоба на не правомерное отклонение + неправомерный допуск к аукциону одного из учасников.
Жалобу удовлетворили частично.
Постановили отменить решение о допуске к аукциону одного из ранее допущенных и отменили решение о не допуске скаржника к аукциону.
Соответственно нужно провести повторную преквалификацию этих двух участников, но 20-ти дневный строк отведенный на это закончился так как первый раз преквалификация длилась как раз 20 роб дней.

Как быть теперь?

#135:  Автор: bilmed СообщениеДобавлено: 12 Янв 2017, 11:36
    —
Скажить будь ласка: частина 4 ст 10 Закону (133 тис. євро) застосовується, якщо така сума закупівлі по одному коду класифікатора за рік буде, чи можно купити частину, наприклад ліків, до 133 тис. потім через деякий час ще закупити до 133 тис.? Чи не буде це поділом процедури?

#136:  Автор: torgiosv1 СообщениеДобавлено: 12 Янв 2017, 12:05
    —
bilmed писал(а):
Чи не буде це поділом процедури?

будет

#137:  Автор: bilmed СообщениеДобавлено: 12 Янв 2017, 12:34
    —
torgiosv1 писал(а):
bilmed писал(а):
Чи не буде це поділом процедури?

будет

Адже ми не уникаемпроведення процедури відкритих торгів або застосування цього Закону (ст. 2 останній абзац)?

#138:  Автор: torgiosv1 СообщениеДобавлено: 12 Янв 2017, 14:11
    —
bilmed писал(а):
або застосування цього Закону (ст. 2 останній абзац)?

вот как раз "уникнення застосування цього Закону" вы и планируете сделать. планируете нарушить условие части 4 статьи 10 закона. сумма по предмету закупки определяется по годовой необходимости, в вашем случае она превышает 133 тыс.евро. так что во избежание нарушений нужно проводить международку.

#139:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 12 Янв 2017, 17:12
    —
bilmed писал(а):
torgiosv1 писал(а):
bilmed писал(а):
Чи не буде це поділом процедури?

будет

Адже ми не уникаемпроведення процедури відкритих торгів або застосування цього Закону (ст. 2 останній абзац)?
краще розбийте в річному плані на два предмети закупівлі (два рядки). Хоча ми проводимо міжнародки в залежності від суми конкретного предмету закупівлі а не суми строчки в плані.

#140:  Автор: torgiosv1 СообщениеДобавлено: 04 Апр 2017, 13:34
    —
если ожидаемая стоимость моей закупки 19,2 млн.грн., то я же не требую информацию по п.10 ч.1 ст.17?

#141:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 04 Апр 2017, 15:27
    —
torgiosv1 писал(а):
если ожидаемая стоимость моей закупки 19,2 млн.грн., то я же не требую информацию по п.10 ч.1 ст.17?
ні Smile

#142:  Автор: torgiosv1 СообщениеДобавлено: 04 Апр 2017, 15:55
    —
Jyrcom писал(а):
torgiosv1 писал(а):
если ожидаемая стоимость моей закупки 19,2 млн.грн., то я же не требую информацию по п.10 ч.1 ст.17?
ні Smile

фуууххх, отлично Smile а то опять же начитаешься всего, голова кругом Confused в одном месте пишут, что даже если стоимость закупки меньше 20 млн.грн. нужно просить антикор.программу, т.к. есть организации для которых она обязательна согласно закона про коррупцию. но зачем же усложнять себе жизнь, если в нашем законе четко прописано, что просить нужно только после 20 млн.
я смотрю сейчас на одну и ту же норму закона есть, как минимум, куча разных мнений Very Happy

#143:  Автор: Verona1 СообщениеДобавлено: 29 Июн 2017, 15:22
    —
Запитаю ще раз, будь ласка, якщо можна:
"Оголошення про проведення процедури закупівлі у строки, встановлені у частині першій цієї статті, обов’язково додатково оприлюднюються на веб-порталі Уповноваженого органу англійською мовою, якщо очікувана вартість закупівлі перевищує суму, еквівалентну..."

Не бачу слів "предмет закупівлі". Можна це так трактувати, що мова йде саме про вартість процедури? А то ще одна багатолотова міжнародка - це знущання порівняно із звичайними відкритими торгами.

#144:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 04 Июл 2017, 14:12
    —
Verona1 писал(а):
Не бачу слів "предмет закупівлі".
саме цей аргумент і є підставою для багатьох замовників проводити по одному рядку річного плану декілька процедур, які залежно від суми ділять на укр-і євро торги. в ідеалі кожну закупівлю варто було б рознести окремими рядками по річному плану (змінивши конкретну назву предмету закупівлі).

#145:  Автор: Verona1 СообщениеДобавлено: 04 Июл 2017, 14:35
    —
Маємо 1 рядок в плані по коду - міжнародні відкриті торги, які проведені на початку року. Але протягом року виникає додаткова потреба у закупівлі по тому ж коду - по сумі тягне на відкриті торги. Робимо ще один рядок у плані і спокійно проводимо неміжнародні відкриті торги. Так можна?

#146:  Автор: SagittariusОткуда: Харьков СообщениеДобавлено: 10 Июл 2017, 11:50
    —
Verona1 писал(а):
Маємо 1 рядок в плані по коду - міжнародні відкриті торги, які проведені на початку року. Але протягом року виникає додаткова потреба у закупівлі по тому ж коду - по сумі тягне на відкриті торги. Робимо ще один рядок у плані і спокійно проводимо неміжнародні відкриті торги. Так можна?
При проверке задала вопрос КРУшнице - смысл ответа следующий:
Если Вам выделили средства и Вы распределили их в ГП так, что в итоге у Вас получилось 2 (или более) закупок пусть даже и открытые торги - то это нарушение закона, в частности ст.7.
Но, если в течении года у Вас появилась необходимость что-либо дозакупить, то это вполне возможно. Если уж совсем идеально, то хорошо-бы было, чтобы дозакупка была сделана на доп.средства.

#147:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 19 Июл 2017, 15:51
    —
Sagittarius писал(а):

Если Вам выделили средства и Вы распределили их в ГП так, что в итоге у Вас получилось 2 (или более) закупок пусть даже и открытые торги - то это нарушение закона, в частности ст.7..
Surprised Surprised Surprised

#148:  Автор: SagittariusОткуда: Харьков СообщениеДобавлено: 20 Июл 2017, 11:03
    —
Jyrcom писал(а):
Surprised Surprised Surprised
Embarassed пункта 7, ст.2
Замовник не має права ділити предмет закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури відкритих торгів або застосування цього Закону.



Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Открытые торги


output generated using printer-friendly topic mod. Часовой пояс: GMT + 2

На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6  :| |:
Страница 6 из 6

Powered by phpBB 2.0.22 © 2001,2002 phpBB Group