Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro.
UA-Tenders.com
 
    FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 
Закупівля електричної енергії 2018-2019

 
Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Электронные закупки
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
YariTenderen
Репутация: 2 [ ? ]
Что такое тендер ?


Зарегистрирован: 12.10.2012
Сообщения: 29
Сообщение 04 Окт 2018, 12:46 Ответить с цитатой

Колеги, потрібна Ваша думка. Питання в наступному: чи потрібно замовника, які провадять діяльність в окремих сферах господарювання проводити відкриті торги на закупівлю електричної енергії ? В ч.4 ст. 2 Закону вказано, що:
Дія цього Закону для замовників, які провадять діяльність в окремих сферах господарювання, додатково не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є:
7) товари і послуги на ринку "на добу наперед" та внутрішньодобовому ринку, балансуючому ринку та ринку допоміжних послуг відповідно до Закону України "Про ринок електричної енергії";

Cool електрична енергія, що купується та продається на ринку електричної енергії гарантованим покупцем, оператором ринку, оператором системи передачі, стороною, відповідальною за баланс балансуючої групи, відповідно до Закону України "Про ринок електричної енергії";

9) послуги адміністратора розрахунків, адміністратора комерційного обліку, оператора ринку, гарантованого покупця відповідно до Закону України "Про ринок електричної енергії";

Яка Ваша думка?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Voda74800
Репутация: 7 [ ? ]
Теоретик
Теоретик


Зарегистрирован: 28.04.2015
Сообщения: 167
Откуда: UA
Сообщение 23 Окт 2018, 07:12 Ответить с цитатой

У нас та же ситуация. Только мы опираемся на пункт 5 ст.2 - (товари, роботи і послуги, якщо ціни (тарифи) на них затверджуються державними колегіальними органами, іншими органами влади відповідно до їх повноважень). Так как НКРЕ это коллегиальный орган, в соответствии с ЗУ "Про Нац комисию", то эта статья вполне применима для того, чтобы не проводить процедуру закупки. Но в данном случае - эта услуга розподіл электроэнергии. На розподіл електроэнергии по идее можно заключить прямой договор без процедуры. Нужно ли при этом публиковать отчет о заключенном договоре - не понятно. В принципе я написал такую ситуацию письмом на Минэкономрозвитку. Будет ответ - отпишусь.

На данный момент, у облэнерго переходной период. В соответствии с Правилами роздрібного ринку оператор розподільних систем (обленерго) должны сами прислать по почте заяву-приєднання до договору розподилу енергии. Пока облэнерго никому ничего не присылают, да и особо не рассказывают.

Если с розподилом все более менее ясно, то с постачанням - открытые торги. При этом как делать проект договора, если он будет типовым, пока не знаю. Опять же, ситуацию описал в письме -будет ответ - напишу.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
vitzan
Репутация: 5 [ ? ]
Теоретик
Теоретик


Зарегистрирован: 15.02.2012
Сообщения: 151
Сообщение 19 Ноя 2018, 10:26 Ответить с цитатой

Колеги, потрібна термінова допомога.
За результатами відкритих торгів на закупівлю автомобілів було укладено договір поставки. В Сервісному центрі МВС відмовляються реєструвати автомобілі на тій підставі, що в їх програмі не передбачено договора поставки а лише договір купівлі-продажу. Хоча п. 8 Порядку державної реєстрації..., затв. Постановою КМУ від 7 вересня 1998 р. N 1388 немає чіткої вказівки на договір купівлі-продажу. Ми планували вносити зміни до договору, просто змінивши його назву. Площадка Прозорро надає відповідь, що зараз такої технічної можливості немає. Відміняти закупівлю, коли товар отримано та гроші заплачено лише через назву договору - нераціонально. Як краще поступити? Дякую.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
vitzan
Репутация: 5 [ ? ]
Теоретик
Теоретик


Зарегистрирован: 15.02.2012
Сообщения: 151
Сообщение 19 Ноя 2018, 10:40 Ответить с цитатой

vitzan писал(а):
Колеги, потрібна термінова допомога.
За результатами відкритих торгів на закупівлю автомобілів було укладено договір поставки. В Сервісному центрі МВС відмовляються реєструвати автомобілі на тій підставі, що в їх програмі не передбачено договора поставки а лише договір купівлі-продажу. Хоча п. 8 Порядку державної реєстрації..., затв. Постановою КМУ від 7 вересня 1998 р. N 1388 немає чіткої вказівки на договір купівлі-продажу. Ми планували вносити зміни до договору, просто змінивши його назву. Площадка Прозорро надає відповідь, що зараз такої технічної можливості немає. Відміняти закупівлю, коли товар отримано та гроші заплачено лише через назву договору - нераціонально. Як краще поступити? Дякую.

Це не тут має бути запитання, тільки що побачив що це тема по електриці. Переписую.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Электронные закупки Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы не можете скачивать файлы
Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. topic RSS feed 


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

File Attachment © by Meik Sievertsen