Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro.
UA-Tenders.com
 
    FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 
підвищити ціну на 10% ТЕРМІНОВО

 
Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Заключение договоров по конкурсным торгам
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
nastysya
Репутация: 0 [ ? ]
Теоретик
Теоретик


Зарегистрирован: 25.01.2013
Сообщения: 125
Сообщение 10 Ноя 2015, 14:23 Ответить с цитатой

Скажіть будьласка. Учасник хоче підвищити ціну на товар на 10%. В договорі про закупівлю про підвищення нічого не сказано. Або підвищуємо або він розриває з нами договорі в односторонньому порядку. Як аргументувати йому? Кінець року не встигнемо провести відкриті торги.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Voda74800
Репутация: 7 [ ? ]
Теоретик
Теоретик


Зарегистрирован: 28.04.2015
Сообщения: 167
Откуда: UA
Сообщение 10 Ноя 2015, 15:55 Ответить с цитатой

nastysya писал(а):
Скажіть будьласка. Учасник хоче підвищити ціну на товар на 10%. В договорі про закупівлю про підвищення нічого не сказано. Або підвищуємо або він розриває з нами договорі в односторонньому порядку. Як аргументувати йому? Кінець року не встигнемо провести відкриті торги.


Відповідно до абз.11 п.2 ст. 22 строк, протягом якого пропозиції конкурсних торгів вважаються дійсними - 90 днів у випадку відкритих торгів, а у випадку процедури запиту цінових пропозицій 120 днів (абз.8 п.2 ст.36).

Згідно з абз.3, абз. 7, абз. 8 п.5 ст.40 Істотні умови договору не можуть змінюватись після його підписання крім випадків:
- зміни ціни товару не більше ніж на 10% у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі;
- зміни ціни у зв'язку із зміною ставок податків і зборів пропорційно до змін таких ставок;
- зміни встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу інфляції

Якщо Учасник забажає розірвати договір в одностронньому порядку, то на цей випадок є п.3 ст.31

У разі письмової відмови переможця торгів від підписання договору про закупівлю відповідно до вимог документації конкурсних торгів або неукладення договору про закупівлю з вини учасника у строк, визначений цим Законом, або неподання переможцем документів, що підтверджують відсутність підстав, передбачених статтею 17 цього Закону, замовник визначає найбільш економічно вигідну пропозицію конкурсних торгів з тих, строк дії яких ще не минув.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
nastysya
Репутация: 0 [ ? ]
Теоретик
Теоретик


Зарегистрирован: 25.01.2013
Сообщения: 125
Сообщение 11 Ноя 2015, 08:56 Ответить с цитатой

Voda74800 писал(а):
nastysya писал(а):
Скажіть будьласка. Учасник хоче підвищити ціну на товар на 10%. В договорі про закупівлю про підвищення нічого не сказано. Або підвищуємо або він розриває з нами договорі в односторонньому порядку. Як аргументувати йому? Кінець року не встигнемо провести відкриті торги.


Відповідно до абз.11 п.2 ст. 22 строк, протягом якого пропозиції конкурсних торгів вважаються дійсними - 90 днів у випадку відкритих торгів, а у випадку процедури запиту цінових пропозицій 120 днів (абз.8 п.2 ст.36).

Згідно з абз.3, абз. 7, абз. 8 п.5 ст.40 Істотні умови договору не можуть змінюватись після його підписання крім випадків:
- зміни ціни товару не більше ніж на 10% у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі;
- зміни ціни у зв'язку із зміною ставок податків і зборів пропорційно до змін таких ставок;
- зміни встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу інфляції

Якщо Учасник забажає розірвати договір в одностронньому порядку, то на цей випадок є п.3 ст.31

У разі письмової відмови переможця торгів від підписання договору про закупівлю відповідно до вимог документації конкурсних торгів або неукладення договору про закупівлю з вини учасника у строк, визначений цим Законом, або неподання переможцем документів, що підтверджують відсутність підстав, передбачених статтею 17 цього Закону, замовник визначає найбільш економічно вигідну пропозицію конкурсних торгів з тих, строк дії яких ще не минув.

учасник на цьому і наполягає- зміни ціни товару не більше ніж на 10% у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі; на курсах по закупівлям нам сказали якщо в договорі не прописано можливе підвищення то ми не можемо підвищити. підвищення ціни потрібно ще обгрунтувати у нас вугілля. статистика дає середню ціну взагалі на вугілля камяне і середня ціна нижча ніж він прдає. Договір вже підписаний і по ньому вже була закупка. п.3 ст.31 не підходить.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Voda74800
Репутация: 7 [ ? ]
Теоретик
Теоретик


Зарегистрирован: 28.04.2015
Сообщения: 167
Откуда: UA
Сообщение 11 Ноя 2015, 09:39 Ответить с цитатой

А якщо співставити ціну за якою учасник наразі вам виставляє і ті ціни за якими проводився тендер - цей учасник би отримав перемогу, чи переможцем був би інший учасник?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
nastysya
Репутация: 0 [ ? ]
Теоретик
Теоретик


Зарегистрирован: 25.01.2013
Сообщения: 125
Сообщение 25 Ноя 2015, 07:06 Ответить с цитатой

Voda74800 писал(а):
А якщо співставити ціну за якою учасник наразі вам виставляє і ті ціни за якими проводився тендер - цей учасник би отримав перемогу, чи переможцем був би інший учасник?

Інший учасник. Как быть если в договоре не указано увеличение цены, а учасник настаивает на повышениии 10%?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
irusik
Репутация: 7 [ ? ]
Советчик
Советчик


Зарегистрирован: 15.03.2011
Сообщения: 407
Сообщение 26 Янв 2018, 12:41 Ответить с цитатой

доброго дня, учасник звертається з листом про підвищення ціни на медичні препарати, скажіть будь-ласка, якою довідкою і від якої установи він має підтвердити це підвищення? При цьому , з даним постачальником тільки недавно підписали угоду і жодної поставки товару не було...
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Заключение договоров по конкурсным торгам Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы можете скачивать файлы
Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. topic RSS feed 


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

File Attachment © by Meik Sievertsen