Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro.
UA-Tenders.com

FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 
додаток до річного плану закупівель
На страницу Пред.  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Годовой план
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Laisha
Новичок

Сообщение 10 Фев 2016, 13:31 Ответить с цитатой

teona писал(а):
Laisha писал(а):
помогите плз:
На сайте повесила Додаток до РП-2016 с именем ПЗД_2016_ЕДРПОУ
вышли сегодня - 09.02.16.
Пытаюсь повесить змины - имя ЗПД_2016_ЕДРПОУ или ЗП БП_2016_ЕДРПОУ
пишет, что не существует ПЗ БП на 2016.

Т.е. я имя присвоила неправильное додатку???

название файла не имеет никакого значение. скорей всего не правильно выбрали раздел, куда хотите разместить свой документ
пс: во всяком случае у меня так

спасибо за ответ, вроде разобралась.

Но теперь у меня другой вопрос: а где раздел для змин до додатка????
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
torgiosv1
Специалист
Специалист

Сообщение 10 Фев 2016, 13:58 Ответить с цитатой

Laisha писал(а):

Но теперь у меня другой вопрос: а где раздел для змин до додатка????

а нет такого) измененный додаток размещаете опять-таки в раздел "Додаток до річного плану".
dorvin
Советчик
Советчик

Сообщение 18 Фев 2016, 15:33 Ответить с цитатой

Laisha писал(а):
казна стоит на позиции, что додаток и РП - единое целое

и все-таки:

НАКАЗ 15.09.2014 № 1106 Про затвердження форм документів у сфері державних закупівель
ІНСТРУКЦІЯ щодо заповнення форми річного плану закупівель/річного плану закупівель, що здійснюються без проведення процедур закупівель

"Додаток до річного плану оприлюднюється замовником на власному веб-сайті або за його відсутності на веб-сайті головного розпорядника бюджетних коштів щокварталу."
Где же истина, если она конечно есть?
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
torgiosv1
Специалист
Специалист

Сообщение 18 Фев 2016, 15:56 Ответить с цитатой

dorvin писал(а):
Laisha писал(а):
казна стоит на позиции, что додаток и РП - единое целое

и все-таки:

НАКАЗ 15.09.2014 № 1106 Про затвердження форм документів у сфері державних закупівель
ІНСТРУКЦІЯ щодо заповнення форми річного плану закупівель/річного плану закупівель, що здійснюються без проведення процедур закупівель

"Додаток до річного плану оприлюднюється замовником на власному веб-сайті або за його відсутності на веб-сайті головного розпорядника бюджетних коштів щокварталу."
Где же истина, если она конечно есть?

ответ 4:

3302-05-36601-07.pdf
 Описание:

Скачать
 Имя файла:  3302-05-36601-07.pdf
 Размер файла:  118.8 KB
 Скачано:  484 раз(а)

dorvin
Советчик
Советчик

Сообщение 18 Фев 2016, 16:44 Ответить с цитатой

Тобто на даний час не потрібно!
torgiosv1
Специалист
Специалист

Сообщение 18 Фев 2016, 16:46 Ответить с цитатой

dorvin писал(а):
Тобто на даний час не потрібно!

да.
LarisaBash
Что такое тендер ?

Сообщение 23 Фев 2016, 14:50 Ответить с цитатой

Підскажіть будь-ласка. На 2016 рік був складений додаток до річного плану на основі постійного кошторису. Головним розпорядником коштів було надано додаткові кошти. На сьогоднішній день необхідно внести зміни до додатку до річного плану. Як правильно їх внести: як окрему закупівлю (окремою строчкою) чи змінити в додатку суму по окремому предмету закупівлі в бік збільшення? Наприклад: було по коду 10.11.1 мясо 1000,00 грн. Виділили додаткові кошти на суму 300,00 грн. В додатку повинно бути дві строчки по одному коду закупівлі 10.11.1 на суму 1000,00 грн та 10.11.1 на суму 300,00 грн. чи одна строчка по коду 10.11.1 на загальну суму 1300,00 грн.?
Як правильно вносити суми на закупівлю товарів чи послуг на кошти, які виникли протягом року в результаті економії коштів?
Чи потрібно публікувати кожні зміни в додаток до річного плану чи достатньо накопичувати ці зміни протягом кварталу і публікувати додаток до річного плану один раз на квартал?
Чи потрібно всі зміни до додатку до річного плану затверджувати протокольно?
Буду вдячна за роз'яснення. Дякую.
dorvin
Советчик
Советчик

Сообщение 23 Фев 2016, 16:10 Ответить с цитатой

1 - зараз (до введення в дію нового закону), додаток до річного плану публікувати треба тільки на власному сайті.
2 - як на мене, краще внести в додаток окремою строкою додаткові кошти.
3 - раз на квартал, але я публікую кожний раз після складання, щоб потім не забути.
4- напевно треба і додатки затверджувати протоколом, але ми не накопичуємо макулатуру.

Це моє власне бечення!

Последний раз редактировалось: dorvin (15 Мар 2016, 15:02), всего редактировалось 2 раз(а)
Sekret_ar
Модер
Модер

Сообщение 14 Мар 2016, 11:25 Ответить с цитатой

Шановні колеги, вперше стикнувся із подібною ситуацією і прошу поділитись досвідом.
РПЗ ще не затвердувався, а прямі договори потрібно укладати. Тобто, по ідеї, потрібен додаток до РПЗ. Але якщо немає ще РПЗ то до чого "приліпити" додаток!? Назвати його поки що якимось "реєстром" чи як?
Хто як практикує?
torgiosv1
Специалист
Специалист

Сообщение 14 Мар 2016, 11:38 Ответить с цитатой

Sekret_ar писал(а):
Шановні колеги, вперше стикнувся із подібною ситуацією і прошу поділитись досвідом.
РПЗ ще не затвердувався, а прямі договори потрібно укладати. Тобто, по ідеї, потрібен додаток до РПЗ. Але якщо немає ще РПЗ то до чого "приліпити" додаток!? Назвати його поки що якимось "реєстром" чи як?
Хто як практикує?

о, в начале года это была у нас проблема №1 с нашей казной. они нас заставляли делать нулевой план и к нему додаток. мы им принесли разъяснение мэрту о том, что такие планы не утверждаются. сделали реестр, но его не приняли, аргументируя, что реестр делается только теми, у кого нет тендерного комитета. а т.к. у нас он есть, получится замкнутый круг. если бы не нужно было срочно оплачивать по прямым договорам, я бы с ними еще потягалась, но т.к. были неотложные закупки и на меня наседала наша бухгалтерия, пришлось пойти на поводу у казны и сделать нулевой годовой план.
izumvoda97
Что такое тендер ?

Сообщение 15 Мар 2016, 09:55 Ответить с цитатой

Добрий день, дополможіть будь ласка, ми підприємство, що здіфйснює діяльність в окремих сферах господарювання (водопостачання та водовідведення). На 2016 рік у нас затверджений річний план закупівель, що здійснюються без проведення процедур закупівель, о якого внесені всі процедури закупівель від 0 грн. до 1,5 млн. грн. (товари), а також закіпівля електричної енергії більше 1,5 млн. грн. (відповідно до п.8 ч. 1 ст. 4 ЗУ 4851-VI "Про особливості здійснення закупівель в окремих сферах господарської діяльності". З 1.04.2016 року вступає в дію ЗУ "Про публічні закупівлі", що тепер робити з нашим річним планом? Чи вности зміни у графу "Примітки", де вказано обгрунтування по ЗУ "Про особливості...", чи взагалі складити річний план і додаток до нього?
izumvoda97
Что такое тендер ?

Сообщение 22 Мар 2016, 09:35 Ответить с цитатой

Доброго ранку, чекаю відповіді на попереднє питання Question Чи на форум не заходять монополісти Shocked ? З 1-го квітня потрібно вже щось робити Wink
cleopatra
Что такое тендер ?

Сообщение 12 Апр 2016, 14:20 Ответить с цитатой

Майже така ж ситуація, ми підприємство-монополіст, що здійснює свою діяльність в окремих сферах, з початку 2016 року публікуємо річний план на закупівлю, вносимо туди всі закупівлі, що здійснюються з застосуванням процедур закупівель. По ньому розпочали дві закупівлі ще по старому закону "про здійснення державних закупівель", а що тепер робити з 1 квітня? Чи робити додаток до річного плану та публікувати його згідно з законом про публічні закупівлі, чи вносити зміни до старого? Та ще одне питання, консультувалася з юристом, він наполягає, що публікацію (не тільки РП, а й усіх інших документів по закупівлям з 1 квітня) потрібно робити і на колишньому веб-порталі tender.me.gov.ua і на одній з площадок прозоро. Чи так це?
Sagittarius
Специалист
Специалист

Сообщение 05 Окт 2016, 09:55 Ответить с цитатой

Sekret_ar писал(а):
Для Sagittarius
Спробую прояснити )
Цитата:
ч. 1 ст. 2 Закону 922
...
Під час здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому цієї частини, замовники повинні дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель, установлених цим Законом, та можуть використовувати електронну систему закупівель з метою відбору постачальника товару (товарів), надавача послуги (послуг) та виконавця робіт для укладення договору.
У разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг без використання електронної системи закупівель, за умови, що вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому цієї частини, замовники обов’язково оприлюднюють звіт про укладені договори в системі електронних закупівель відповідно до статті 10 цього Закону.

Висновки по цих двох абзацах:
1. Якщо РІЧНА ОЧІКУВАНА ВАРТІСТЬ предмету закупівлі знаходиться в межах від 3 тис. грн. до 200 тис. грн. - ти МОЖЕШ застосовувати (а можеш і не застосовувати, а укладати прямі договори!) систему електронних закупівель
1.1. Разом з тим, якщо РІЧНА ОЧІКУВАНА ВАРТІСТЬ знаходиться в межах від 3 тис. грн. до 50 тис. грн. - з електронною системою закупівель взагалі можеш не "паритись", якщо немає бажання і вказівок "зверху" - укладаєш собі договори і працюєш по них.
1.2. Якщо ж РІЧНА ОЧІКУВАНА ВАРТІСТЬ знаходиться в межах від 50 тис. грн. до 200 тис. грн. і ти не застосовуєш аукціони для відбору постачальників - ти зобов'язана обов'язково оприлюднювати звіт про укладення такого договору.
1.2.1. При чому, навіть якщо на цю суму заплановано кілька договорів, але в сумі вони будуть більше 50 тис. грн. - оприлюднюється звіт по кожному із цих договорів.
1.2.2. Якщо ж заплановано по одному предмету закупівлі очікувана вартість закупівлі до 50. тис. грн., а потім виникла додаткова потреба, з якою річна вартість буде вже більше 50 тис. грн. - тут думки вже розділяються. Якщо читати Роз'яснення МЕРТУ то виходить, що слід брати виключно суму кожного окремого договору для визначення потреби оприлюднення звіту про укладення договору, а дехто вважає, що слід відштовхуватись, все-таки, від загальної річної вартості по предмету закупівлі. Так що тут вирішувати замовнику...
Якось так Smile
Добре, наступне питання:
Закупівля здійснюється відповідно до річного плану.. додаток до річного плану складаєтся за формою річного плану. В законі немає прив'язки між планами закупівлі та кошторисом.
Нам потрібно щось закупити. Ми, по-перше, вносимо закупівлю в план.
Добре, якщо закупівля річна, та я знаю що товар/послуга/робота завжди потрібні (теж харчування). Але є випадки, коли в кошторисі заплпнована сума на закупівлю (хай буде послуги з ремонту компютерної техніки) яку я проводжу частинами та на замовлення бухгалтерії, адже я не знаю коли зламається ця техніка і коли ми її будемо ремонтувати.
Як мені відображати цю закупівлю в додатку до річного плану?
Приклад:
В кошторисі стоїть 120 тис. на ремонт технікі. Працюємо-працюємо .. техніка зламалась. Бухгалтерія запрошує майстра, який надає смету що треба відремонтувати та скільки це буде коштувати.
Бухгалтерія надає замовлення на ...2,5 тисячі (замінити декілька деталей, а чекати поки пристрій зовсім зламається нема часу - він дуже потрібен).
Мені потріібно відобразити цю закупівлю в додатку до річного плані? - Так, я ж планую закупівлю.
На майданчику я розміщую закупівлю без застосування єлектронної системи (там допорогова закупівля починается лише з 3 тис)
А чи не потрібо к цієї інформації добовляти той же звіт про укладений договір?

Sekret_ar
Модер
Модер

Сообщение 05 Окт 2016, 10:06 Ответить с цитатой

Sagittarius писал(а):
Добре, наступне питання:
Закупівля здійснюється відповідно до річного плану.. додаток до річного плану складаєтся за формою річного плану. В законі немає прив'язки між планами закупівлі та кошторисом.
Нам потрібно щось закупити. Ми, по-перше, вносимо закупівлю в план.
Добре, якщо закупівля річна, та я знаю що товар/послуга/робота завжди потрібні (теж харчування). Але є випадки, коли в кошторисі заплпнована сума на закупівлю (хай буде послуги з ремонту компютерної техніки) яку я проводжу частинами та на замовлення бухгалтерії, адже я не знаю коли зламається ця техніка і коли ми її будемо ремонтувати.
Як мені відображати цю закупівлю в додатку до річного плану?
Приклад:
В кошторисі стоїть 120 тис. на ремонт технікі. Працюємо-працюємо .. техніка зламалась. Бухгалтерія запрошує майстра, який надає смету що треба відремонтувати та скільки це буде коштувати.
Бухгалтерія надає замовлення на ...2,5 тисячі (замінити декілька деталей, а чекати поки пристрій зовсім зламається нема часу - він дуже потрібен).
Мені потріібно відобразити цю закупівлю в додатку до річного плані? - Так, я ж планую закупівлю.
На майданчику я розміщую закупівлю без застосування єлектронної системи (там допорогова закупівля починается лише з 3 тис)
А чи не потрібо к цієї інформації добовляти той же звіт про укладений договір?

Тут я особисто бачу два алгоритми дій:
Перший. Якщо Ви в кошторис забили суму 120 тис. грн. значить на те була причина (зазвичай ми відштовхуємося від факту за попередній рік). Тобто, якщо навіть зараз у Вас зламалась техніка на 2,5 тис. грн. то не факт що до кінця року вона не поламається ще на 117,5 тис. грн. В такому випадку Ви прописуєте тих таки 120 тис. грн. в додаток і оприлюднюєте звіт по кожному договору.

Другий. Так як цей предмет закупівлі має специфічний характер і передбачити реальну річну суму наперед фактично неможливо, то керуючись згаданим вище роз'ясненням МЕРТУ, розглядати окремо суму кожного окремого договору протягом року і вносити зміни до додатку по мірі виникнення додаткової потреми.
Sagittarius
Специалист
Специалист

Сообщение 20 Окт 2016, 14:31 Ответить с цитатой

Что-то форум не того... Sad
Привет, последним из могикан...

Такой вопрос: до 01.08. на организации были проведены все планируемые тендерные закупки (да и не тендерные тоже). Сам комитет распался; уволился голова, секретарь перешла на др. участок.. Сейчас, пока, потребности в тендере нет, но стоит вопрос об электронных закупках. Администрация хочет видеть ВСЕ закупки через Прозоро.
Сейчас вышла на работу и думаю: как отразить то, что не отражали и стоит ли это делать..

Verona1
Новичок

Сообщение 20 Окт 2016, 15:44 Ответить с цитатой

Ще одне питання. Як бути з авансовими звітами? Вони теж мають бути "заплановані" в додатку? Бо їх важко передбачити... Embarassed
І якшо авансових звітів по одному коду назбирається більше 50 тис.?
teona
Эксперт
Эксперт

Сообщение 24 Окт 2016, 21:51 Ответить с цитатой

Sagittarius писал(а):
Что-то форум не того... Sad
Привет, последним из могикан...

Такой вопрос: до 01.08. на организации были проведены все планируемые тендерные закупки (да и не тендерные тоже). Сам комитет распался; уволился голова, секретарь перешла на др. участок.. Сейчас, пока, потребности в тендере нет, но стоит вопрос об электронных закупках. Администрация хочет видеть ВСЕ закупки через Прозоро.
Сейчас вышла на работу и думаю: как отразить то, что не отражали и стоит ли это делать..

если труд подъемный, то можно и перенести все закупки в прозорро, дабы поучиться и шишек набить. в нашем случае, это авгиевы конюшни
Sagittarius
Специалист
Специалист

Сообщение 25 Окт 2016, 10:20 Ответить с цитатой

teona писал(а):
если труд подъемный, то можно и перенести все закупки в прозорро, дабы поучиться и шишек набить. в нашем случае, это авгиевы конюшни
Т.е. по сути можно. А как с наказанием. Чревато ли это или нет?
з.ы. на площадке сказали что без проблем помогут все это отобразить, да и после 01.08 договор не так уж и много "неотразимых" было

teona
Эксперт
Эксперт

Сообщение 26 Окт 2016, 12:00 Ответить с цитатой

Sagittarius писал(а):
teona писал(а):
Т.е. по сути можно. А как с наказанием. Чревато ли это или нет?
з.ы. на площадке сказали что без проблем помогут все это отобразить, да и после 01.08 договор не так уж и много "неотразимых" было

виноват будет тот, кто не сделал это в отведенные сроки. а тот, кто разгребает это после кого-то, не при чем
gtnhjdf
Новичок

Сообщение 24 Янв 2018, 08:21 Ответить с цитатой

Добрий день! Допоможіть розібратися! Додаток до річного плану закупівель не обхідно складати загальний на початку року керуючись сумами кошторису, а потім за необхідності вносити зміни???
Чи можливо додаток до річного плану закупівель затверджувати протоколом та вносити поступово??? Сьогодні принесли рахунок на бензин, зробили протокол та опублікували на майданчику, наступного тижня принесли рахунок на ручки знову затвердили протокол та опублікували на майданчику і так до кінця року??? чи не буде це порушенням???
Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Годовой план Часовой пояс: GMT + 2
На страницу Пред.  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Страница 11 из 11

Перейти: