Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro.
UA-Tenders.com

FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 
Стаття 17 згідно Закону № 679-VIII від 15.09.15
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  След.

Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Квалификационные требования к участникам
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Sekret_ar
Модер
Модер

Сообщение 01 Дек 2015, 09:24 Ответить с цитатой

Jyrcom писал(а):
Sekret_ar писал(а):

Так довідка про банкрутство ще до змін Закону бралась із інтернету!
питання чи має право Замовник вимагати цей документ від учасника.
torgiosv1 писал(а):
Jyrcom писал(а):
от зараз дилема - вважати реєстр мінюсту відкритим чи ні?

мы вот так прописываем: "Інформація, що міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним, не вимагається з моменту початку функціонування таких реєстрів. На теперішній час відсутня офіційна інформація Уповноваженого органу про перелік відкритих єдиних державних реєстрів, доступ до яких є вільними, та початок їх функціонування."
поэтому все требуем.
та я розумію, але як на мене то в ч.3 ст.17 є основне посилання Замовникам - не вимагати документів, якщо Замовник може сам їх побачити. і виражена ця вимога в ось цьому абзаці:
Цитата:
Замовник не вимагає від учасника документи та інформацію, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 1 і 6 частини першої цієї статті, а також інформацію, що міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним

А наступний абзац:
Цитата:
Уповноважений орган щорічно до 20 січня оприлюднює інформацію про перелік відкритих єдиних державних реєстрів, доступ до яких є вільним, на веб-порталі Уповноваженого органу

я читаю як повідомлення, яке треба буде вишукувати в новинах веб-порталу і йде паралельно, а не доповнює попередній абзац. Confused
От і виходить, що довідку з банкрутства я легко можу роздрукувати/зберегти, а чи маю право вимагати - беруть сумніви...
не написано ж:
Цитата:
Замовник не вимагає від учасника документи та інформацію, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 1 і 6 частини першої цієї статті, а також інформацію, що міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним та перелік яких оприлюднено на веб-порталі Уповноваженого органу.
Confused

Ну тут ми можемо тільки гадати, оскільки МЕРТУ нічого про це офіційно не говорило.
Я вважаю так. Поки немає опублікованого на Порталі переліку відкритих списків, замовник мусить вимагати підтвердження наявності/відсутності підстав для відхилення по статті 17 Закону. Інша справа у якому вигляді учасник має це зробити!
Можна ж передбачити а) надання оригіналів всіх можливих довідок і витягів; б) по доступних реєстрах вимагати якийсь "гарантійний лист" з подальшою перевіркою данних, а по решті - оригінали довідок; в) взагалі по всіх пунктах ст. 17 вимагати той "гарантійний лист". Замовник же ж сам визначає спосіб підтвердження обставин, передбачених ст. 17 Закону - от один із цих варіантів і можна поки що обирати.
НМД
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Jyrcom
Модер
Модер

Сообщение 01 Дек 2015, 09:28 Ответить с цитатой

Sekret_ar писал(а):

Я вважаю так. Поки немає опублікованого на Порталі переліку відкритих списків, замовник мусить вимагати підтвердження наявності/відсутності підстав для відхилення по статті 17 Закону.
чому більшість два сусідніх абзаци _3 і 4 ч.3 ст.17) читають як один? Може дійсно читати як два різні по донесенню інформації Замовнику? 3й читаємо як обов"язок не вимагати інформацію доступ до яких є вільним, а 4й читаємо як просто новину на Веб Порталі.
Verona1
Новичок

Сообщение 03 Дек 2015, 10:14 Ответить с цитатой

таке питання (можливо, трохи не професійне Embarassed ): чи є потреба додатково просити у ДКТ відомості з ЄДРПОУ із управління статистики. Може неуважна, але не збагну, що в ній такого інформативного.
Voda74800
Теоретик
Теоретик

Сообщение 03 Дек 2015, 10:52 Ответить с цитатой

Verona1 писал(а):
таке питання (можливо, трохи не професійне Embarassed ): чи є потреба додатково просити у ДКТ відомості з ЄДРПОУ із управління статистики. Може неуважна, але не збагну, що в ній такого інформативного.

Нет, не нужно. Лист АМКУ
Verona1
Новичок

Сообщение 03 Дек 2015, 11:21 Ответить с цитатой

лист АМК розуміти так, що ці "відомості з ЄДРПОУ у вигляді базових (розширених) даних" у торгах без толку просити, бо вони не є "правовстановлюючим документом".. Embarassed
Voda74800
Теоретик
Теоретик

Сообщение 03 Дек 2015, 11:29 Ответить с цитатой

Verona1 писал(а):
лист АМК розуміти так, що ці "відомості з ЄДРПОУ у вигляді базових (розширених) даних" у торгах без толку просити, бо вони не є "правовстановлюючим документом".. Embarassed

Я так понимаю, что такие сведения подтверждают только то, что данный субьект находится в реестре статистики или не находится. А так как данное наличие не предусматривается/требуется ЗУ "Про держзакупки", то такие сведения не должны требоваться в процедуре проведения торгов. Более того, АМКУ считает, что требование таких сведений в ДКТ может расцениваться как нарушение, в.т.ч. учитывая, что это приводит к не обоснованым расходам (оплата админуслуг статистики) участников.
Verona1
Новичок

Сообщение 03 Дек 2015, 11:42 Ответить с цитатой

ну да, цілком логічно
дякую Smile
Voda74800
Теоретик
Теоретик

Сообщение 04 Дек 2015, 10:23 Ответить с цитатой

Уважаемые коллеги. Поделитесь пожалуйста своим опытом: кто, как поступает в такой ситуации.

Как оформить подачу документов победителя - (документы, которые предоставляются победителем в 10-ти дневный срок после акцепта)? На основную приемку ПКТ есть реестр, а для документов победителя ничего вроде не предусмотрено. Как доказать, что я получил документы вовремя или с опозданием?

Благодарю заранее.
polaroid
Советчик
Советчик

Сообщение 04 Дек 2015, 10:28 Ответить с цитатой

Voda74800 писал(а):
Уважаемые коллеги. Поделитесь пожалуйста своим опытом: кто, как поступает в такой ситуации.

Как оформить подачу документов победителя - (документы, которые предоставляются победителем в 10-ти дневный срок после акцепта)? На основную приемку ПКТ есть реестр, а для документов победителя ничего вроде не предусмотрено. Как доказать, что я получил документы вовремя или с опозданием?

Благодарю заранее.

Победитель подает документы через канцелярию с сопроводительным письмом. Письмо регистрируется в журнале входящей корреспонденции. На экземпляре победителя ставится отметка о приеме.
Voda74800
Теоретик
Теоретик

Сообщение 04 Дек 2015, 10:29 Ответить с цитатой

polaroid писал(а):
Voda74800 писал(а):

Благодарю заранее.

Победитель подает документы через канцелярию с сопроводительным письмом. Письмо регистрируется в журнале входящей корреспонденции. На экземпляре победителя ставится отметка о приеме.

Спасибо за разъяснение
Jyrcom
Модер
Модер

Сообщение 04 Дек 2015, 10:39 Ответить с цитатой

Voda74800 писал(а):

Как оформить подачу документов победителя - (документы, которые предоставляются победителем в 10-ти дневный срок после акцепта)? .

Коли відправляємо повідомлення про акцепт дописуємо в листі:
Цитата:
Крім цього, Вам, як переможцю торгів, необхідно надати документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених частинами 1 та 2 статті 17 Закону та документацією конкурсних торгів (Додаток 1).
Термін надання документів - протягом 10 днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про акцепт пропозиції конкурсних торгів.
Вимоги щодо оформлення викладені в ч.1 р.ІІІ та Додатку 1 ДКТ даного предмету закупівлі.
Документи прошу надати особисто або поштою на адресу:

І ще. Бардак виходить, коли деякі документи подані в складі ПКТ на розкриття. Тому мабуть буду сльозно прохати учасників на розкриття нічого лишнього не вкладатиSmile
І ще2. Перелік документів від переможця не досконалий Smile
Voda74800
Теоретик
Теоретик

Сообщение 04 Дек 2015, 10:51 Ответить с цитатой

Цитата:
Коли відправляємо повідомлення про акцепт дописуємо в листі:
Цитата:
Крім цього, Вам, як переможцю торгів, необхідно надати документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених частинами 1 та 2 статті 17 Закону та документацією конкурсних торгів (Додаток 1).
Термін надання документів - протягом 10 днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про акцепт пропозиції конкурсних торгів.
Вимоги щодо оформлення викладені в ч.1 р.ІІІ та Додатку 1 ДКТ даного предмету закупівлі.
Документи прошу надати особисто або поштою на адресу:

І ще. Бардак виходить, коли деякі документи подані в складі ПКТ на розкриття. Тому мабуть буду сльозно прохати учасників на розкриття нічого лишнього не вкладатиSmile

Я такое написал не в акцепте, а в ДКТ. В ДКТ я разделил документы которые подают все участники по 17-й статье, и отдельный список с документами для победителя. Некоторые участники действительно предоставили все документы в ПКТ на раскрытии, в общем решили перестраховаться Smile Те, кто хотели, позвонили и уточнили по документам. А некоторым, хоть звездочки с гирляндами рисуй, все-равно внимания не обратят.
Jyrcom
Модер
Модер

Сообщение 04 Дек 2015, 11:04 Ответить с цитатой

Voda74800 писал(а):
В ДКТ я разделил документы которые подают все участники по 17-й статье, и отдельный список с документами для победителя. .
в мене яак в ДКТ:
1. Кваліфикаційна вимога (одна Smile ) .
2. Перелік документів, що підтверджують відсутність підстав для відмови учаснику в участі у процедурі закупівлі та відхилення пропозиції конкурсних торгів визначених частинами першою і другою статті 17 Закону.
Дані документи оформляються згідно вимог розділу ІІІ цієї документації і подаються в складі пропозиції конкурсних торгів до кінцевого строку подання пропозиції конкурсних торгів, який зазначено в Розділі ІV цієї документації та в оголошенні про початок торгів (в мене це довідка в довільній формі, статут і наказ про призначення керівника)
3. Переможець торгів у строк, що не перевищує 10 днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про акцепт пропозиції конкурсних торгів, повинен буде подати замовнику документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених частинами першою і другою статті 17 Закону, в тому числі (мінюст - корупція, МВС і ДПІ):
"В тому числі" - для того, щоб перелік від переможця в ДКТ не був вичерпним, і можна було запросити ще який документ (банкрутство, витяг, довідку в довільній формі) поки не устаканиться неоднозначність вимог в ст.17
Voda74800
Теоретик
Теоретик

Сообщение 04 Дек 2015, 11:25 Ответить с цитатой

А на основании какого пункта 16-й статьи можно сделать отказ участнику - если требование только одно - финансовая отчетность? Что может быть не так в фин документах?
Вот пишу сейчас звіт про результати. п.13.2. Перелік учасників, які не відповідають кваліфікаційним критеріям відповідно до статті 16 Закону. Какие это могут критерии?
Jyrcom
Модер
Модер

Сообщение 04 Дек 2015, 11:31 Ответить с цитатой

Voda74800 писал(а):
А на основании какого пункта 16-й статьи можно сделать отказ участнику - если требование только одно - финансовая отчетность? Что может быть не так в фин документах?
Вот пишу сейчас звіт про результати. п.13.2. Перелік учасників, які не відповідають кваліфікаційним критеріям відповідно до статті 16 Закону. Какие это могут критерии?
якщо я правильно зрозумів питання, то ми відхиляли раніше учасника за те, що довідка з банку не відповідала вимогам дкт (видана ДО дати виходу оголошення), або надавав Учасник фінзвітність, що не відповідала вимогам ДКТ (ми просили річну або за проміжний звітній період, наприклад ІІ квартал, а Учасники давали тільки за Ій і все.). Цю інформацію і вносили в ЗВІТ як не відповідність кв.крит.
Зараз ми вимагаємо лише наявність працівників - найбільш безпроблемна довідка Smile
Voda74800
Теоретик
Теоретик

Сообщение 04 Дек 2015, 12:40 Ответить с цитатой

Jyrcom писал(а):
Voda74800 писал(а):
якщо я правильно зрозумів питання, то ми відхиляли раніше учасника за те, що довідка з банку не відповідала вимогам дкт (видана ДО дати виходу оголошення), або надавав Учасник фінзвітність, що не відповідала вимогам ДКТ (ми просили річну або за проміжний звітній період, наприклад ІІ квартал, а Учасники давали тільки за Ій і все.). Цю інформацію і вносили в ЗВІТ як не відповідність кв.крит.
Зараз ми вимагаємо лише наявність працівників - найбільш безпроблемна довідка Smile

Спасибо, а то проблема с пониманием этой 16-й.
Tenderik
Что такое тендер ?

Сообщение 04 Дек 2015, 13:02 Ответить с цитатой

Jyrcom писал(а):

А мені здається, що те, що Ви вказали - невідповідність вимогам ДКТ.

Невідповіднсть ст.16 - це коли сама інформація, що міститься в документах, наданих на підтвердження відповіності кваліфікаційним вимогам, не відповідає тим самим вимогам. Наприклад вимагали довідку з банку про відстуність простроченої заборгованості по кредиту, а учасник надав довідку з банку, про наявність цієї заборгованості. Чи просили, щоб рух грошових коштів був не менше якогось об'єму, а учасник надав менше цього об'єму.
Jyrcom
Модер
Модер

Сообщение 04 Дек 2015, 13:27 Ответить с цитатой

Tenderik писал(а):
Jyrcom писал(а):

А мені здається, що те, що Ви вказали - невідповідність вимогам ДКТ.

Дискусійне питання і, як на мене, не критичне. Тому, я вважаю, що краще показати чим ні.
Tenderik писал(а):

Наприклад вимагали довідку з банку про відстуність простроченої заборгованості по кредиту, а учасник надав довідку з банку, про наявність цієї заборгованості. Чи просили, щоб рух грошових коштів був не менше якогось об'єму, а учасник надав менше цього об'єму.
Дані приклади невдалі і, надіюсь, не з Вашої практики.
Voda74800
Теоретик
Теоретик

Сообщение 04 Дек 2015, 14:39 Ответить с цитатой

И снова вопрос:

Согласно абз.2 п.3 ст.17 Переможець торгів у строк, що не перевищує 10 днів з дати оприлюднення на веб-порталі.... повинен подати замовнику документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених частинами першою і другою цієї статті.

Какие имеются в виду 10 дней: календарные или рабочие? Помню, где-то читал, что если в законе не указаны дни как рабочие (т.е. не прописаны), то такие дни считаются как календарные. С другой стороны на сайте МЕРТУ была опубликована таблица "Ключові зміни до законодавства з питань державних закупівель "Простою мовою"". Вот в ней создатели указали дни как рабочие. Так какие же дни?
Sekret_ar
Модер
Модер

Сообщение 04 Дек 2015, 14:50 Ответить с цитатой

Готую ДКТ по газу (перша ДКТ по нових нормах Закону!) і вирішив перепитатись.
Цитата:
3. Замовник у документації конкурсних торгів, запиті цінових пропозицій зазначає, що інформація про відсутність підстав, визначених у частинах першій і другій цієї статті, надається в довільній формі. Спосіб документального підтвердження згідно із законодавством відсутності підстав, передбачених пунктами 1-1, 2, 4, 5 і 7 частини першої та пунктом 1 частини другої цієї статті, визначається замовником для надання таких документів лише переможцем процедури закупівлі.
Переможець торгів у строк, що не перевищує 10 днів (5 днів - під час здійснення закупівель за скороченою процедурою або за запитом цінових пропозицій) з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про акцепт пропозиції конкурсних торгів, повинен подати замовнику документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених частинами першою і другою цієї статті.
Замовник не вимагає від учасника документи та інформацію, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 1 і 6 частини першої цієї статті, а також інформацію, що міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним.
Уповноважений орган щорічно до 20 січня оприлюднює інформацію про перелік відкритих єдиних державних реєстрів, доступ до яких є вільним, на веб-порталі Уповноваженого органу.

Чи правильно я розумію - учасники в складі ПКТ мають подати:
1) інформацію по пунктах 3, 8 і я частини першої статті 17 (у довільній формі!)
2) інформацію по пунктах 2 і 3 частини другої статті 17 (статут і довідка в довільній формі про офшори)
А потім від переможця вимагаємо надання інформації по пунктах 1-1, 2, 4, 5 і 7 частини першої та пунктом 1 частини другої статті 17 (можна в довільній формі)?
Чи щось не так я зрозумів?
torgiosv1
Специалист
Специалист

Сообщение 04 Дек 2015, 15:08 Ответить с цитатой

Sekret_ar писал(а):
Готую ДКТ по газу (перша ДКТ по нових нормах Закону!) і вирішив перепитатись.
Цитата:
3. Замовник у документації конкурсних торгів, запиті цінових пропозицій зазначає, що інформація про відсутність підстав, визначених у частинах першій і другій цієї статті, надається в довільній формі. Спосіб документального підтвердження згідно із законодавством відсутності підстав, передбачених пунктами 1-1, 2, 4, 5 і 7 частини першої та пунктом 1 частини другої цієї статті, визначається замовником для надання таких документів лише переможцем процедури закупівлі.
Переможець торгів у строк, що не перевищує 10 днів (5 днів - під час здійснення закупівель за скороченою процедурою або за запитом цінових пропозицій) з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про акцепт пропозиції конкурсних торгів, повинен подати замовнику документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених частинами першою і другою цієї статті.
Замовник не вимагає від учасника документи та інформацію, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 1 і 6 частини першої цієї статті, а також інформацію, що міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним.
Уповноважений орган щорічно до 20 січня оприлюднює інформацію про перелік відкритих єдиних державних реєстрів, доступ до яких є вільним, на веб-порталі Уповноваженого органу.

Чи правильно я розумію - учасники в складі ПКТ мають подати:
1) інформацію по пунктах 3, 8 і я частини першої статті 17 (у довільній формі!)
2) інформацію по пунктах 2 і 3 частини другої статті 17 (статут і довідка в довільній формі про офшори)
А потім від переможця вимагаємо надання інформації по пунктах 1-1, 2, 4, 5 і 7 частини першої та пунктом 1 частини другої статті 17 (можна в довільній формі)?
Чи щось не так я зрозумів?

Замовник у документації конкурсних торгів, запиті цінових пропозицій зазначає, що інформація про відсутність підстав, визначених у частинах першій і другій цієї статті, надається в довільній формі. на все пункти кроме 1, 6 - справки в свободной форме.
А потім від переможця вимагаємо надання інформації по пунктах 1-1, 2, 4, 5 і 7 частини першої та пунктом 1 частини другої статті 17. берем не свободную форму, а конкретные документы.
Tenderik
Что такое тендер ?

Сообщение 04 Дек 2015, 15:14 Ответить с цитатой

Voda74800 писал(а):

Какие имеются в виду 10 дней: календарные или рабочие?

Календарные.
Відповідно до ст.253 ЦКУ: Перебіг строку починається з наступного дня після відповідної календарної дати або настання події, з якою пов'язано його початок.
Стаття 254. Закінчення строку: п.5 5. Якщо останній день строку припадає на вихідний, святковий або інший неробочий день, що визначений відповідно до закону у місці вчинення певної дії, днем закінчення строку є перший за ним робочий день. З чього робимо висновок, що неробочі дни (календарні) враховуються при обчислені строків.
Sekret_ar
Модер
Модер

Сообщение 04 Дек 2015, 15:19 Ответить с цитатой

torgiosv1 писал(а):
Замовник у документації конкурсних торгів, запиті цінових пропозицій зазначає, що інформація про відсутність підстав, визначених у частинах першій і другій цієї статті, надається в довільній формі. на все пункти кроме 1, 6 - справки в свободной форме.
А потім від переможця вимагаємо надання інформації по пунктах 1-1, 2, 4, 5 і 7 частини першої та пунктом 1 частини другої статті 17. берем не свободную форму, а конкретные документы.

Ви хочете сказати, що якщо я буду вимагати у переможця торгів документи у довільній формі по тих пунктах то щось порушу!?
Tenderik
Что такое тендер ?

Сообщение 04 Дек 2015, 15:22 Ответить с цитатой

torgiosv1 писал(а):

А по п.8 ч.1 ст.17 нужно требовать "витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців"? Или на победителей тоже распространяется "невимогательство" информации из открытых реестров?
Voda74800
Теоретик
Теоретик

Сообщение 04 Дек 2015, 15:28 Ответить с цитатой

Tenderik писал(а):
torgiosv1 писал(а):

А по п.8 ч.1 ст.17 нужно требовать "витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців"? Или на победителей тоже распространяется "невимогательство" информации из открытых реестров?

Требуем справку в свободной форме т.к. документ по этому пункту нужно требовать от всех участников. Открытые реестры на данный момент не определены Уповноваженим органом (ждем 20.01.2017 р.). От победителей ждем только документы.

З.Ы. Спасибо за календарные дни, просто смутило это: Спрощена таблиця змін до Закону доступною мовою - там написано было - рабочие.
Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Квалификационные требования к участникам Часовой пояс: GMT + 2
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  След.
Страница 4 из 7

Перейти: