Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro.
UA-Tenders.com
 
    FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 
Відміна торгів! Допоможіть!

 
Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Конфликтные ситуации
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Wergera
Репутация: 0 [ ? ]
Что такое тендер ?


Зарегистрирован: 24.03.2015
Сообщения: 6
Сообщение 07 Апр 2015, 11:14 Ответить с цитатой

Шановні колеги! Допоможіть, будь ласка!
За результатами перевірки ДФІ послідувала їх рекомендація щодо відміни одної з проведених процедур закупівлі. Причина відміни – несвоєчасне оприлюднення на веб-порталі інформації про відхилення пропозиції конкурсних торгів.
У зв’язку з чим виникає питання:
1. Чи є несвоєчасне оприлюднення ІВ суттєвою умовою для відміни торгів та розірвання договору?
2. Яким чином вірно оформити цю відміну торгів та розірвання договору?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Sekret_ar
Репутация: 425 [ ? ]
Модер
Модер


Зарегистрирован: 05.04.2008
Сообщения: 6335
Откуда: Україна
Сообщение 07 Апр 2015, 11:19 Ответить с цитатой

Wergera писал(а):
Шановні колеги! Допоможіть, будь ласка!
За результатами перевірки ДФІ послідувала їх рекомендація щодо відміни одної з проведених процедур закупівлі. Причина відміни – несвоєчасне оприлюднення на веб-порталі інформації про відхилення пропозиції конкурсних торгів.
У зв’язку з чим виникає питання:
1. Чи є несвоєчасне оприлюднення ІВ суттєвою умовою для відміни торгів та розірвання договору?
2. Яким чином вірно оформити цю відміну торгів та розірвання договору?

А яка процедура?
От із Закону:
Цитата:
Стаття 30. Відміна замовником торгів чи визнання їх такими, що не відбулися
1. Замовник відміняє торги в разі:
...
порушення порядку оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі, акцепту, оголошення про результати процедури закупівлі, передбаченого цим Законом;

Цитата:
Стаття 39. Умови застосування переговорної процедури закупівлі
...
5. Переговорна процедура закупівлі відміняється в разі, якщо замовником допущено порушення порядку оприлюднення інформації про застосування переговорної процедури закупівлі, визначеного цим Законом

Як бачите, ніде не йде мова про інформацію про відхилення!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Wergera
Репутация: 0 [ ? ]
Что такое тендер ?


Зарегистрирован: 24.03.2015
Сообщения: 6
Сообщение 07 Апр 2015, 12:15 Ответить с цитатой

Відкриті торги на закупівлю послуг пов"язаних з особистою безпекою.

ДФІ посилається на вимоги ч.1 ст. 30 : неможливості усунення порушень, які виникли через виявлені порушення законодавства з питань державних закупівель
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Sekret_ar
Репутация: 425 [ ? ]
Модер
Модер


Зарегистрирован: 05.04.2008
Сообщения: 6335
Откуда: Україна
Сообщение 07 Апр 2015, 13:11 Ответить с цитатой

Wergera писал(а):
Відкриті торги на закупівлю послуг пов"язаних з особистою безпекою.
ДФІ посилається на вимоги ч.1 ст. 30 : неможливості усунення порушень, які виникли через виявлені порушення законодавства з питань державних закупівель

Ну і як, по-їньому, порушення строків оприлюднення інформації про відхилення вплинуло на об"єктивність визначення переможця?
Як на мене, підстави щодо відміни ВТ через порушення строків оприлюднення документів визначені окремим пунктом ст. 30 і за інформацію про відхилення там не йдеться. Звичайно, отак радити це невдячна справа, та й ситуацією володіємо поверхнево тільки з Ваших слів, але, судячи зі всього, позиція перевіряючих не є "залізобетонною" і можна відстоювати свою думку! Інша справа, якщо написати вони і так щось будуть змушені - тоді вже потрібно оцінювати цю ситуацію з позиції найменшої шкоди порівняно з альтернативними варіантами.
НМД
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Voda74800
Репутация: 7 [ ? ]
Теоретик
Теоретик


Зарегистрирован: 28.04.2015
Сообщения: 165
Откуда: UA
Сообщение 17 Июн 2015, 12:44 Ответить с цитатой

Допоможіть будь-ласка.

Учасник прислав ПКТ, але на конверті замість повного найменування вказав скорочене (ТОВ, замість Товариство з обмеженою відповідальністю). Що робити з таким ПКТ? Чи буде це ввжатись порушенням, якщо ми приймено таку пропозицію?

Дякую.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
badman2
Репутация: 112 [ ? ]
Специалист
Специалист


Зарегистрирован: 28.03.2008
Сообщения: 1024
Сообщение 17 Июн 2015, 12:45 Ответить с цитатой

Voda74800 писал(а):
Допоможіть будь-ласка.

Учасник прислав ПКТ, але на конверті замість повного найменування вказав скорочене (ТОВ, замість Товариство з обмеженою відповідальністю). Що робити з таким ПКТ? Чи буде це ввжатись порушенням, якщо ми приймено таку пропозицію?

Дякую.

щойно відповів http://forum.ua-tenders.com/viewtopic.php?p=91333#91333
у реєстрі зазначаєте усі невідповідності конверта

_________________
רק אלוהים יכול לשפוט אותי
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Voda74800
Репутация: 7 [ ? ]
Теоретик
Теоретик


Зарегистрирован: 28.04.2015
Сообщения: 165
Откуда: UA
Сообщение 17 Июн 2015, 13:07 Ответить с цитатой

badman2 писал(а):
Voda74800 писал(а):
Допоможіть будь-ласка.

Учасник прислав ПКТ, але на конверті замість повного найменування вказав скорочене (ТОВ, замість Товариство з обмеженою відповідальністю). Що робити з таким ПКТ? Чи буде це ввжатись порушенням, якщо ми приймено таку пропозицію?

Дякую.

щойно відповів http://forum.ua-tenders.com/viewtopic.php?p=91333#91333
у реєстрі зазначаєте усі невідповідності конверта


Але підскажіть, в графі реєстру "Дотримання передбачених у документації КТ" я вкажу "Не дотримано. Учасник вказав скорочену назву юридичної особи", цього буде достатньо? Дякую заздалегідь.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
badman2
Репутация: 112 [ ? ]
Специалист
Специалист


Зарегистрирован: 28.03.2008
Сообщения: 1024
Сообщение 17 Июн 2015, 13:11 Ответить с цитатой

вважаю, цілком достатньо
можна ще зіслатися на пункт / підпункт ДКТ

_________________
רק אלוהים יכול לשפוט אותי
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Voda74800
Репутация: 7 [ ? ]
Теоретик
Теоретик


Зарегистрирован: 28.04.2015
Сообщения: 165
Откуда: UA
Сообщение 17 Июн 2015, 13:39 Ответить с цитатой

Здається всі примхи ховаються у дрібницях, але маленька здавалося б, дрібниця може зупинити весь процес. Sad

badman2 Дякую за відповідь!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Конфликтные ситуации Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы можете скачивать файлы
Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. topic RSS feed 


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

File Attachment © by Meik Sievertsen