Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro.
UA-Tenders.com
 
    FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 
Роз"яснення_АМК
На страницу Пред.  1, 2
 
Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> НПА АМК
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Absurdlana
Репутация: 161 [ ? ]
Специалист
Специалист


Зарегистрирован: 21.10.2009
Сообщения: 1074
Откуда: Киев
Сообщение 03 Авг 2012, 06:18 Ответить с цитатой

Odessakepop, я бы вам посоветовала написать заказчику, о том что он некорректно заложил в дкт требование "предыдущий отчетный период" без конкретной привязки к дате, году и прочее. поэтому вы соблюли требование и предоставили им в пкт документы, которые требовались в документации. так как с точки зрения положения бухгалтерского стандарта отчетный период - это год, в дкт нет уточнения "квартальный или промежуточный". минэкономики рекомендует

"Водночас керуючись пунктом 16 частини першої статті 8 Закону рекомендуємо замовникам у документації конкурсних торгів зазначати конкретний період (квартал, півроку, дев'ять місяців, рік), за який мають бути подані документи, що підтверджують наявність фінансової спроможності. "

поэтому ваше пкт отклонили неправомерно и вы можете смело жаловатьсяSmile

_________________
Любопытство убило кошку, но она была так довольна, что воскресла.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Absurdlana
Репутация: 161 [ ? ]
Специалист
Специалист


Зарегистрирован: 21.10.2009
Сообщения: 1074
Откуда: Киев
Сообщение 23 Фев 2015, 13:55 Ответить с цитатой

АМКУ рекомендует учесть в дкт очердные новшества
http://www.amc.gov.ua/amku/control/main/uk/publish/article/109443
Цитата:

17.02.2015
ДО УВАГИ ЗАМОВНИКІВ ТОРГІВ! ІНФОРМАЦІЯ СТОСОВНО ВІДОМОСТЕЙ, ВИТЯГУ ТА ВИПИСКИ З ЄДРПОУ

У ході розгляду скарг Органом оскарження було виявлено, що замовники торгів у документації конкурсних торгів часто встановлюють вимоги стосовно необхідності надання учасниками довідки, витягу або виписки з ЄДРПОУ.

У той же час, за інформацією, яку Органу оскарження надала Державна служба статистики України, витяг та виписка з ЄДРПОУ не надаються, а надаються відомості.

Відомості з ЄДРПОУ у вигляді базових (розширених) даних – це перелік зазначених у Положенні про Єдиний держаний реєстр підприємств та організацій України, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 22.01.1996 № 118, позицій щодо суб'єктів ЄДРПОУ, які надаються у довільній формі. Тобто форма надання відомостей з ЄДРПОУ у вигляді базових (розширених) даних чинним законодавством не встановлена.

Відомості з ЄДРПОУ лише засвідчують наявність суб'єкта в реєстрі з відповідними ідентифікаційними, класифікаційними, довідковими даними щодо нього і не є правовстановлюючим документом.

Слід зазначити, що відповідно до Положення про Єдиний держаний реєстр підприємств та організацій України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.01.1996 № 118, з 23.04.2014 довідка з ЄДРПОУ також не видається.

Пропонуємо замовникам процедур закупівель звернути увагу на вказану вище інформацію під час складання документації конкурсних торгів з метою недопущення порушень процедур закупівель.

_________________
Любопытство убило кошку, но она была так довольна, что воскресла.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Flegmat
Репутация: 340 [ ? ]
Модер
Модер


Зарегистрирован: 14.07.2009
Сообщения: 2710
Сообщение 23 Фев 2015, 15:51 Ответить с цитатой

Absurdlana писал(а):
АМКУ рекомендует учесть в дкт очердные новшества
http://www.amc.gov.ua/amku/control/main/uk/publish/article/109443
Цитата:

17.02.2015
ДО УВАГИ ЗАМОВНИКІВ ТОРГІВ! ІНФОРМАЦІЯ СТОСОВНО ВІДОМОСТЕЙ, ВИТЯГУ ТА ВИПИСКИ З ЄДРПОУ

У ході розгляду скарг Органом оскарження було виявлено, що замовники торгів у документації конкурсних торгів часто встановлюють вимоги стосовно необхідності надання учасниками довідки, витягу або виписки з ЄДРПОУ.

У той же час, за інформацією, яку Органу оскарження надала Державна служба статистики України, витяг та виписка з ЄДРПОУ не надаються, а надаються відомості.

Відомості з ЄДРПОУ у вигляді базових (розширених) даних – це перелік зазначених у Положенні про Єдиний держаний реєстр підприємств та організацій України, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 22.01.1996 № 118, позицій щодо суб'єктів ЄДРПОУ, які надаються у довільній формі. Тобто форма надання відомостей з ЄДРПОУ у вигляді базових (розширених) даних чинним законодавством не встановлена.

Відомості з ЄДРПОУ лише засвідчують наявність суб'єкта в реєстрі з відповідними ідентифікаційними, класифікаційними, довідковими даними щодо нього і не є правовстановлюючим документом.

Слід зазначити, що відповідно до Положення про Єдиний держаний реєстр підприємств та організацій України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.01.1996 № 118, з 23.04.2014 довідка з ЄДРПОУ також не видається.

Пропонуємо замовникам процедур закупівель звернути увагу на вказану вище інформацію під час складання документації конкурсних торгів з метою недопущення порушень процедур закупівель.


Багато хто плутає відомості з ЄДРПОУ та з ЄДР ЮОФОП. Довідки, витяги, виписки видаються з останнього реєстраційною службою. Відомості з ЄДРПОУ - статистикою як "відомості".

Достатнім та найбільш інформативним для замовника є розширений витяг з ЄДР ЮОФОП. Максимально повна інформація про особу.

_________________
Тяжела и неказиста
Жизнь простого тендериста

Товарищ, знай, пройдет она
Свобода слова и приватность
И вот тогда госбезопасность
Припомнит наши имена
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
tenderlog
Репутация: 3 [ ? ]
Советчик
Советчик


Зарегистрирован: 04.03.2008
Сообщения: 498
Сообщение 23 Фев 2015, 16:45 Ответить с цитатой

То есть, если мы просим " копію Витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців" - мы молодцы. И у участников вопросов не было.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Flegmat
Репутация: 340 [ ? ]
Модер
Модер


Зарегистрирован: 14.07.2009
Сообщения: 2710
Сообщение 23 Фев 2015, 17:23 Ответить с цитатой

tenderlog писал(а):
То есть, если мы просим " копію Витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців" - мы молодцы. И у участников вопросов не было.

Витягів з ЄДР 3 види: базовий, розширений, вибірковий. Рекомендую розширений.

_________________
Тяжела и неказиста
Жизнь простого тендериста

Товарищ, знай, пройдет она
Свобода слова и приватность
И вот тогда госбезопасность
Припомнит наши имена
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> НПА АМК Часовой пояс: GMT + 2
На страницу Пред.  1, 2
Страница 2 из 2

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы можете скачивать файлы
Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. topic RSS feed 


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

File Attachment © by Meik Sievertsen