Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro.
UA-Tenders.com

FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 
додаток до річного плану закупівель
На страницу Пред.  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  След.

Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Годовой план
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
torgiosv1
Специалист
Специалист

Сообщение 19 Фев 2015, 13:21 Ответить с цитатой

Elena36 писал(а):

1) разве на нас распространяется действие ЗУ "Про особливості здійснення закупівель в окремих сферах господарської діяльності"? и
2)графа 6 в обязательном порядке заполняется в ГОДОВОМ ПЛАНЕ (п.8 Инструкции), а в додатке?
Спасибо Smile

1 - нет;
2 - графа 6 и в ГП не обязательна для заполнения, а уж в додатке и подавно.
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Elena36
Что такое тендер ?

Сообщение 19 Фев 2015, 13:32 Ответить с цитатой

gtnhjdf писал(а):
Здравствуйте!!! Подскажите, в ДОДАТКУ к годовому плану нужно расписывать закупки и спец.фонду???? в ПРИМІТКАХ надо это указывать??

Нужно. Не в примитках, а в самой таблице. У нас - единый додаток, в нем и ЗФ и СФ вместе. В итоге выходим на годовую сумму кошторису "минус" то, что приобретается по процедуре и указано в годовом плане.
Elena36
Что такое тендер ?

Сообщение 19 Фев 2015, 13:36 Ответить с цитатой

torgiosv1 писал(а):

1 - нет;
[/quote]
И я так думаю, но казна отсылает к п.5 ч.1 ст.4 : замовник здійснює закупівлі товарів, робіт та послуг повністю або частково за рахунок бюджетних коштів за умови, що вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) не перевищує 100 тисяч гривень, а робіт - не перевищує 1 мільйон гривень.
И министерство по этому поводу пока никаких разъяснений не давало. Или может я пропустила? Sad
Elena36
Что такое тендер ?

Сообщение 19 Фев 2015, 13:40 Ответить с цитатой

torgiosv1 писал(а):

2 - графа 6 и в ГП не обязательна для заполнения, а уж в додатке и подавно.

Как оказалось бывает обязательна: п.8 Инструкции...У разі складання річного плану закупівель, що здійснюються без проведення процедур закупівель, у графі 6 обов’язково вказуються відповідний пункт частини першої статті 4 Закону про особливості, що є підставою для укладення договору без застосування процедур закупівель, та кількість товару або обсяг виконання робіт чи надання послуг.
Но мне до сих пор кажется, что это - не наш случай. Smile
torgiosv1
Специалист
Специалист

Сообщение 19 Фев 2015, 13:41 Ответить с цитатой

Elena36 писал(а):

И я так думаю, но казна отсылает к п.5 ч.1 ст.4 : замовник здійснює закупівлі товарів, робіт та послуг повністю або частково за рахунок бюджетних коштів за умови, що вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) не перевищує 100 тисяч гривень, а робіт - не перевищує 1 мільйон гривень.
И министерство по этому поводу пока никаких разъяснений не давало. Или может я пропустила? Sad

замовник здійснює закупівлі товарів, робіт та послуг повністю або частково за рахунок бюджетних коштів за умови, що вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) не перевищує 100 тисяч гривень, а робіт - не перевищує 1 мільйон гривень.

Последний раз редактировалось: torgiosv1 (19 Фев 2015, 13:45), всего редактировалось 1 раз
torgiosv1
Специалист
Специалист

Сообщение 19 Фев 2015, 13:44 Ответить с цитатой

а вообще, если посмотреть предыдущий закон № 2289 ч.3 ст.2, то будет видно, что раньше на вузы не распространялось действие зу про закупки. нынешним же законом 1197 с вузов снято данное ограничение и они смело пользуются в своей работе не законом про особенности, а как раз нашим законом про закупки.

Последний раз редактировалось: torgiosv1 (19 Фев 2015, 13:46), всего редактировалось 1 раз
Elena36
Что такое тендер ?

Сообщение 19 Фев 2015, 13:46 Ответить с цитатой

dorvin писал(а):
Коллеги простите, додаток, т.е. рп що здійснюється без процедур, на портале не публикуем?
На своем сайте опубликовал!
Сбил с толку додаток, который кто то опубликовал на портале!
Инструкцию читал!

Таки публикуется. Об этом говорится в Листі Міністерства економічного розвитку і торгівлі України "Щодо надання методологічної допомоги " від 16.12.14 р. № 3302-05/43625-03 .
torgiosv1
Специалист
Специалист

Сообщение 19 Фев 2015, 13:49 Ответить с цитатой

Elena36 писал(а):

Таки публикуется. Об этом говорится в Листі Міністерства економічного розвитку і торгівлі України "Щодо надання методологічної допомоги " від 16.12.14 р. № 3302-05/43625-03 .

вы что-то путаете. додаток размещается исключительно на собственном сайте.
Elena36
Что такое тендер ?

Сообщение 19 Фев 2015, 13:49 Ответить с цитатой

torgiosv1 писал(а):

замовник здійснює закупівлі товарів, робіт та послуг повністю або частково за рахунок бюджетних коштів за умови, що вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) не перевищує 100 тисяч гривень, а робіт - не перевищує 1 мільйон гривень.

Саме так. Це пункт Закону Про особливості. І виходить, що ми під нього підпадаємо, тому що робимо закупівлі за рахунок бюджетних коштів.
Absurdlana
Специалист
Специалист

Сообщение 19 Фев 2015, 13:50 Ответить с цитатой

torgiosv1 писал(а):
Elena36 писал(а):
torgiosv1 писал(а):

1 - нет;

закон об особенностях распространяется только заказчиков, которые определены этим законом (статья 1 с учетом статьи 2)
Скрытый текст: 

Стаття 1. Визначення термінів

1. У цьому Законі терміни вживаються в такому значенні:
1) замовники:
юридичні особи, які провадять діяльність у будь-якій із сфер, визначених статтею 2 цього Закону;
суб’єкти господарювання, які провадять діяльність у будь-якій із сфер, визначених статтею 2 цього Закону, та відповідають хоча б одній з таких ознак:
органам державної влади, органам влади Автономної Республіки Крим, органам місцевого самоврядування належить частка у статутному капіталі суб’єкта господарювання у розмірі більш ніж 50 відсотків або такі органи володіють більшістю голосів у вищому органі суб’єкта господарювання чи правом призначати більше половини складу виконавчого органу чи наглядової ради суб’єкта господарювання;
наявність спеціальних або ексклюзивних прав;
2) спеціальні або ексклюзивні права - права, надані в межах повноважень органом державної влади або органом місцевого самоврядування на підставі будь-якого нормативно-правового акта та/або акта індивідуальної дії, які обмежують провадження діяльності у сферах, визначених цим Законом, однією чи кількома особами, що істотно впливає на здатність інших осіб провадити діяльність у зазначених сферах. Особливості віднесення зазначених актів до таких, що передбачають наявність спеціальних або ексклюзивних прав, установлюються Кабінетом Міністрів України.
2. Інші терміни вживаються у значенні, наведеному в Законі України "Про здійснення державних закупівель".

Стаття 2. Сфера застосування цього Закону

1. Дія цього Закону поширюється на суб’єктів, які є замовниками відповідно до статті 1 цього Закону та провадять діяльність у таких сферах:

забезпечення виробництва, транспортування та постачання теплової енергії;
забезпечення виробництва, передачі, розподілу, купівлі-продажу, постачання електричної енергії та централізованого диспетчерського (оперативно-технологічного) управління об’єднаною енергетичною системою України;
забезпечення виробництва, транспортування та постачання питної води;
забезпечення функціонування централізованого водовідведення;
надання послуг з користування інфраструктурою залізничного транспорту загального користування;
забезпечення функціонування міського електричного транспорту та експлуатація його об’єктів для надання послуг з перевезення;
надання послуг автостанцій, портів, аеропортів;
надання послуг з аеронавігаційного обслуговування польотів повітряних суден;
надання послуг поштового зв’язку;
геологічне вивчення (у тому числі дослідно-промислова розробка родовищ) нафтогазоносних надр, родовищ вугілля та інших видів твердого палива;
забезпечення функціонування та експлуатація телекомунікаційних мереж фіксованого зв’язку загального користування або надання загальнодоступних телекомунікаційних послуг;
забезпечення транспортування, зберігання, переробки нафти та нафтопродуктів сирих;
забезпечення функціонування ринку електричної енергії, ринку "на добу наперед", балансуючого ринку, ринку допоміжних послуг, а також надання послуг системного оператора, адміністратора розрахунків, адміністратора комерційного обліку, оператора ринку, гарантованого покупця відповідно до положень Закону України "Про засади функціонування ринку електричної енергії України";
надання допоміжних послуг на ринку допоміжних послуг та послуг з вирівнювання умов для конкуренції відповідно до положень Закону України "Про засади функціонування ринку електричної енергії України".

еси вы не попадаете под "заказчика" согласно закона об особенностях, вы не можете на него ссылаться

Последний раз редактировалось: Absurdlana (19 Фев 2015, 13:52), всего редактировалось 1 раз
Elena36
Что такое тендер ?

Сообщение 19 Фев 2015, 13:51 Ответить с цитатой

torgiosv1 писал(а):

вы что-то путаете. додаток размещается исключительно на собственном сайте.

пардон. Embarassed не уловила сути вопроса. Конечно, только на сайте: Додаток до річного плану оприлюднюється замовником на власному веб-сайті або за його відсутності на веб-сайті головного розпорядника бюджетних коштів щокварталу.
torgiosv1
Специалист
Специалист

Сообщение 19 Фев 2015, 13:52 Ответить с цитатой

Elena36 писал(а):
torgiosv1 писал(а):

Саме так. Це пункт Закону Про особливості. І виходить, що ми під нього підпадаємо, тому що робимо закупівлі за рахунок бюджетних коштів.

стоп, нет. скопировала вашу фразу, не проверив ее с законом 1197. еще раз, вы не пользуете зу про особенности, вы пользуетесь зу 1197.
Elena36
Что такое тендер ?

Сообщение 19 Фев 2015, 13:57 Ответить с цитатой

Absurdlana писал(а):

еси вы не попадаете под "заказчика" согласно закона об особенностях, вы не можете на него ссылаться

Rolling Eyes спасибище Вам огромное!!! Читала, думала так же, как Вы говорите... но наша Казна - прямо шаманы какие-то: умеют мозг заколдовать - после общения с ними здорово засомневалась...

Последний раз редактировалось: Elena36 (19 Фев 2015, 14:01), всего редактировалось 1 раз
Elena36
Что такое тендер ?

Сообщение 19 Фев 2015, 13:59 Ответить с цитатой

torgiosv1 писал(а):
еще раз, вы не пользуете зу про особенности, вы пользуетесь зу 1197.

Smile спасибо!!!! будем отстаивать свои права на "пустую" 6 графу Smile
Всем удачного дня! Smile
torgiosv1
Специалист
Специалист

Сообщение 19 Фев 2015, 14:02 Ответить с цитатой

Elena36 писал(а):

Smile спасибо!!!! будем отстаивать свои права на "пустую" 6 графу Smile

правильно! казна в большинстве случаев не права со своими надуманными требованиями, нужно с ними бороться, удачи Smile
Elena36
Что такое тендер ?

Сообщение 19 Фев 2015, 14:11 Ответить с цитатой

STANISLAVOVNA писал(а):

мы пишем просто цифры. долго сомневалась можно ли, да и сейчас сомневаюсь Embarassed но пишу просто цифры. Very Happy
коллеги-соседи из района тоже. Pardon

п.5 Инструкции: У графі 3 зазначається очікувана вартість предмета закупівлі в гривнях або іноземній валюті (якщо це передбачено законодавством) (цифрами та словами).
Мы не стали рисковать и дописали словами...
Elena36
Что такое тендер ?

Сообщение 20 Фев 2015, 13:56 Ответить с цитатой

решила поделиться результатом переговоров с казной:
начальник отдела глубоко и непобедимо убеждена, что ЗУ Про особливости на нас распространяется, мотивируя свою убежденность п.5 ч.1 ст.4. Закона
я ссылалась на ст.1 этого закона, ее аргумент: а Вы где-то читали, что этот закон НЕ распространяется на бюджетные организации?... Surprised
я показала разъяснения этого закона от Минэкономики и от ДФИ, ее аргумент: что мне разъяснения - я закон читаю! Shocked
я сослалась на додатки других ВУЗов, где графа 6 не заполнена (нашла в Инете), ее аргумент: в нашем казначействе все организации заполняют, только вы как...... (не такие как все) Confused

мой руководитель сказал, что мы не будет тратить силы на споры, и сделаем как просит казна... делов то - табличку заполнить.
а мне за державу обидно Crying or Very sad получается, что казна всегда права, потому что может не принимать документы...

Коллеги, буду весьма признательна, если поделитесь документом, в котором будет сказано "что этот закон НЕ распространяется на бюджетные организации".
torgiosv1
Специалист
Специалист

Сообщение 20 Фев 2015, 14:18 Ответить с цитатой

Elena36 писал(а):

мой руководитель сказал, что мы не будет тратить силы на споры, и сделаем как просит казна... делов то - табличку заполнить.
а мне за державу обидно Crying or Very sad получается, что казна всегда права, потому что может не принимать документы...

оч жаль, что не удалось доказать Sad я сама недавно пол головы седины заработала с этой "грамотной" казной. и ведь пользуются же тем, что они последнее звено перед оплатой и от них она зависит непосредственно. у них получается так: либо наше мнение либо неправильное Evil or Very Mad .
Sekret_ar
Модер
Модер

Сообщение 20 Фев 2015, 14:20 Ответить с цитатой

Elena36 писал(а):
начальник отдела глубоко и непобедимо убеждена, что ЗУ Про особливости на нас распространяется, мотивируя свою убежденность п.5 ч.1 ст.4. Закона
я ссылалась на ст.1 этого закона, ее аргумент: а Вы где-то читали, что этот закон НЕ распространяется на бюджетные организации?... Surprised
я показала разъяснения этого закона от Минэкономики и от ДФИ, ее аргумент: что мне разъяснения - я закон читаю! Shocked
я сослалась на додатки других ВУЗов, где графа 6 не заполнена (нашла в Инете), ее аргумент: в нашем казначействе все организации заполняют, только вы как...... (не такие как все) Confused
Коллеги, буду весьма признательна, если поделитесь документом, в котором будет сказано "что этот закон НЕ распространяется на бюджетные организации".

Прописуючи те, що хоче казна, Ви, по-перше, свідомо накличите зайві питання зі сторони перевіряючих - типу "чого це Ви посилаєтесь на Закон, який на Вас не поширюється?". А по-друге, це купа зайвої роботи!
Таких треба ставити на місце!
Готуйте супровідний лист до цього додатку, в якому розпишіть у відповідності із якими документами підготовлений додаток до РПЗ, занесіть в канцелярію їхню нехай поставлять вхідний номер на Вашій копії і нехай мастять собі голову! Якщо ризикнуть відписати із тією аргументацією, про яку Ви написали - напишите ще раз листа, де розпишите під дію якого Закону підпадає Ваша установа.
Як на мене, краще написати листа ніж робити стільки зайвої роботи!
Elena36
Что такое тендер ?

Сообщение 20 Фев 2015, 14:58 Ответить с цитатой

Sekret_ar писал(а):

Писали листа, нам письмово відповіли, що ми порушили вимоги Інструкції і повинні доопрацювати свій додаток - заповнити графи 5 та 6.
Писати новий лист мій керівник не хоче тому, що начальник казначейства розпише його на відповідного виконавця і ми знову підемо замкненим колом...
Знаєте, що саме цікаве в цій ситуації? Я знайшла на сайті обласного ДКСУ річний план закупівеь на 2015 рік, в ньому 6 графу не заповнено!
Виходить якийсь абсурд - на обласне казначейство дія закону не поширюється, а на локальне - так... Smile
Elena36
Что такое тендер ?

Сообщение 20 Фев 2015, 15:35 Ответить с цитатой

torgiosv1 писал(а):
у них получается так: либо наше мнение либо неправильное Evil or Very Mad .

чаще всего именно так Sad
а еще поражает безмолвие остальных организаций, которые обслуживаются там же... Ладно, я - сама пытаюсь воевать. А у других есть юристы в штате...
только никто не хочет связываться, боятся, что себе дороже будет...

Sekret_ar
Модер
Модер

Сообщение 20 Фев 2015, 16:25 Ответить с цитатой

Elena36 писал(а):
Sekret_ar писал(а):

Писали листа, нам письмово відповіли, що ми порушили вимоги Інструкції і повинні доопрацювати свій додаток - заповнити графи 5 та 6.
Писати новий лист мій керівник не хоче тому, що начальник казначейства розпише його на відповідного виконавця і ми знову підемо замкненим колом...
Знаєте, що саме цікаве в цій ситуації? Я знайшла на сайті обласного ДКСУ річний план закупівеь на 2015 рік, в ньому 6 графу не заповнено!
Виходить якийсь абсурд - на обласне казначейство дія закону не поширюється, а на локальне - так... Smile

А переговорити із юристом казни не пробували? Може там адекватніші люди сидять...
Elena36
Что такое тендер ?

Сообщение 20 Фев 2015, 20:46 Ответить с цитатой

Sekret_ar писал(а):

А переговорити із юристом казни не пробували? Може там адекватніші люди сидять...

Ні, навіть і не збиралися - в нашій казні юрист ще зовсім маля, і за досвідом інших установ - у цього юриста його керівник завжди правий... тоді вже краще - до казни вищого рівня...
якщо мій керівник не змінить своє рішення, доведеться таки піти на поступки казні...

колеги з іншого ВНЗ радять зробити 2 додатки: 1)для казни так, як вимагає казна, 2) для себе, перевіряючих і оприлюднити на нашому сайті - як ми вважаємо за необхідне Confused
чим далі намагаюсь розрулити цю ситуацію, тим більше мені здається, що я потрапила в дурдом Crazy Crazy

irka
Специалист
Специалист

Сообщение 23 Фев 2015, 11:37 Ответить с цитатой

Elena36 писал(а):
начальник отдела глубоко и непобедимо убеждена, что ЗУ Про особливости на нас распространяется, мотивируя свою убежденность п.5 ч.1 ст.4. Закона я ссылалась на ст.1 этого закона, ее аргумент: а Вы где-то читали, что этот закон НЕ распространяется на бюджетные организации?...

Ви посилайтесь на ст. 2, а не на ст. 1, відповідно до якої іде чітке визначення сфери застосування цього Закону. До всього іншого цей закон не застосовується. Також він не може застосовуватись частково, адже посилання на це в законі немає. Якщо ви візмене окрему норму і будете на неї посилатись, вам потрібно буде виконувати повністю всі норми Закону. Це маячня.
Цитата:
Стаття 2. Сфера застосування цього Закону
1. Дія цього Закону поширюється на суб’єктів, які є замовниками відповідно до статті 1 цього Закону та провадять діяльність у таких сферах:
Тобто Законом чітко визначена сфера його застосування, яка обмежується замовниками зі ст. 1. На всіх інших вона не поширюється. Крапка. Здається у інспектора вашої казни не все гаразд з головою. Може вам варто звернутися до обласної казни, нам так раз довелось робити.
Elena36
Что такое тендер ?

Сообщение 23 Фев 2015, 14:55 Ответить с цитатой

irka писал(а):
Якщо ви візмене окрему норму і будете на неї посилатись, вам потрібно буде виконувати повністю всі норми Закону. Це маячня.

Перш за все прошу вибачення - хотіла додати + за Вашу відповідь, а вийшло навпаки Sad підкажіть, будь ласка, як це можна виправити...
По-друге, мій керівник вирішив надати додаток у тому вигляді як вимагає казна. Додаток вже в казні. Sad

Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Годовой план Часовой пояс: GMT + 2
На страницу Пред.  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  След.
Страница 7 из 11

Перейти: