Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro.
UA-Tenders.com

FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 
Всі Роз'яснення_МЕРіТ_обговорення_пропозиції
На страницу Пред.  1, 2

Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> НПА МЭ
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
alena_zaiceva
Практик
Практик

Сообщение 19 Дек 2014, 16:41 Ответить с цитатой

Уже первое разъяснения отнесла в Казну, пускай теперь думают...,а то уже такие условия поставили жеские, а тут письмецо такое Cool
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Sekret_ar
Модер
Модер

Сообщение 23 Дек 2014, 11:22 Ответить с цитатой

Ну що ж, нове роз'яснення, як не дивно, але таки зможе допомогти багатьом замовникам!
Ось висновки з цього роз'яснення:
Цитата:
Таким чином, ураховуючи, що Закон не містить прямих обмежень щодо організації процедур закупівель до набрання чинності Закону про Державний бюджет України, затвердження кошторису, плану використання бюджетних (державних) коштів, фінансового плану, замовник для забезпечення невідкладних потреб у товарах, роботах і послугах у наступному році, може наприкінці поточного року (чи на початку наступного року) розпочати процедуру закупівлі за відповідним предметом закупівлі, виходячи з його очікуваної вартості за умови, що в основних умовах договору про закупівлю, в договорі про закупівлю буде передбачено відповідний порядок виникнення договірних зобов’язань в залежності від реального фінансування.
Ну тут зрозуміло!
Цитата:
З огляду на викладене та ураховуючи, що планування закупівель здійснюється замовником самостійно, у разі якщо замовником було здійснено закупівлі відповідно до тимчасового кошторису, після затвердження та доведення кошторису на рік (у разі якщо замовником є розпорядник бюджетних коштів) обрання і проведення процедур закупівель здійснюється без урахування обсягів закупівель, здійснених відповідно до тимчасового кошторису, керуючись вартісними межами, визначеними в частині першій статті 2 Закону.
Тішить чінка і однозначна позиція МЕРТУ по цьому питанню, що не може не радувати всіх замовників! Smile
Цитата:
Таким чином, ураховуючи, що Законом встановлено порядок придбання товарів, робіт і послуг, здійснення закупівель замовником у разі: 1) виникнення додаткової потреби у товарах, роботах чи послугах, яку замовник не міг передбачити; 2) виділення додаткових коштів; 3) перерозподілу коштів, зекономлених внаслідок проведення процедур закупівель коштів; 4) зекономлених у разі зміни ціни договору в бік зменшення у випадках, визначених у частині п’ятій статті 40 Закону; 5) розірвання договору про закупівлю та необхідності здійснення нової закупівлі; 6) інших подібних випадках, можливе після вчинення замовником дій, передбачених частиною першою статті 4 Закону, зокрема внесення змін до річного плану закупівель, керуючись вартісними межами, встановленими у частині першій статті 2 Закону, оскільки, виходячи зі змісту пункту 21 частини першої статті 1 Закону та з урахуванням Бюджетного кодексу України (у разі, якщо замовником є розпорядник бюджетних коштів або одержувач бюджетних коштів), такий предмет закупівлі у вищевказаних випадках вважатиметься новим предметом договору.
Ну і тут тішить такий розширений перелік випадків, коли можна укласти прямий договір наприкінці року.
game1234
Специалист
Специалист

Сообщение 04 Фев 2015, 13:56 Ответить с цитатой

Шановні колеги чи правильно я зрозумів думку даного абзацу розяснення.
Наприклад я провів відкриті торги на закупівлю шин на 3 000 000, 00 грн. протягом року, еле так склалось, що за обєктивних не передбачуваних обставинах, частина автомобілів експлуатувалась в складних умовах і в мене виникла додаткова потреба в закупівлі ще шин на 100 000,00 на прикінці року. Я вношу дану закупівлю у план самостійних закупівель, провожу самомтійну П/З, укладаю договір і оперативно забезпечую потребу в шинах.

torgiosv1
Специалист
Специалист

Сообщение 04 Фев 2015, 17:01 Ответить с цитатой

game1234 писал(а):
Наприклад я провів відкриті торги на закупівлю шин на 3 000 000, 00 грн. протягом року, еле так склалось, що за обєктивних не передбачуваних обставинах, частина автомобілів експлуатувалась в складних умовах і в мене виникла додаткова потреба в закупівлі ще шин на 100 000,00 на прикінці року. Я вношу дану закупівлю у план самостійних закупівель, провожу самомтійну П/З, укладаю договір і оперативно забезпечую потребу в шинах.

на сумму до 100 тыс.грн (без НДС) заключаете отдельный договор.
Jyrcom
Модер
Модер

Сообщение 04 Фев 2015, 17:18 Ответить с цитатой

game1234 писал(а):
Привіт, все що бюджетникам дозволено не проходить у підприємствWink доказати "об"єктивні і непередбачувані обставини" в умовах тотальних перевірок буде важкоWink
Нас он і в хвіст і в гриву зараз "ласкають" за те, що учасник надав оригінал, в той час як просили копію. Evil or Very Mad Evil or Very Mad
З.І. Та й бюджетникам я б рекомендував бути ще обачливішими Sad Те що дозволено було вчора, зараз заборонено.
game1234
Специалист
Специалист

Сообщение 05 Фев 2015, 08:41 Ответить с цитатой

Доброго дня дякую за зворотній звязок. Думаю, що по цій стежці можна буде пройти, али дійсно за обєктивних обставин при аварійних ситуаціях, АТО тощо, але виключно за нагальної потреби
Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> НПА МЭ Часовой пояс: GMT + 2
На страницу Пред.  1, 2
Страница 2 из 2

Перейти: