Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro.
UA-Tenders.com
 
    FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 
Всі Роз'яснення_МЕРіТ_обговорення_пропозиції
На страницу Пред.  1, 2
 
Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> НПА МЭ
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
alena_zaiceva
Репутация: 28 [ ? ]
Практик
Практик


Зарегистрирован: 18.04.2013
Сообщения: 260
Откуда: Запорожье
Сообщение 19 Дек 2014, 16:41 Ответить с цитатой

Уже первое разъяснения отнесла в Казну, пускай теперь думают...,а то уже такие условия поставили жеские, а тут письмецо такое Cool
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Sekret_ar
Репутация: 425 [ ? ]
Модер
Модер


Зарегистрирован: 05.04.2008
Сообщения: 6335
Откуда: Україна
Сообщение 23 Дек 2014, 11:22 Ответить с цитатой

Ну що ж, нове роз'яснення, як не дивно, але таки зможе допомогти багатьом замовникам!
Ось висновки з цього роз'яснення:
Цитата:
Таким чином, ураховуючи, що Закон не містить прямих обмежень щодо організації процедур закупівель до набрання чинності Закону про Державний бюджет України, затвердження кошторису, плану використання бюджетних (державних) коштів, фінансового плану, замовник для забезпечення невідкладних потреб у товарах, роботах і послугах у наступному році, може наприкінці поточного року (чи на початку наступного року) розпочати процедуру закупівлі за відповідним предметом закупівлі, виходячи з його очікуваної вартості за умови, що в основних умовах договору про закупівлю, в договорі про закупівлю буде передбачено відповідний порядок виникнення договірних зобов’язань в залежності від реального фінансування.
Ну тут зрозуміло!
Цитата:
З огляду на викладене та ураховуючи, що планування закупівель здійснюється замовником самостійно, у разі якщо замовником було здійснено закупівлі відповідно до тимчасового кошторису, після затвердження та доведення кошторису на рік (у разі якщо замовником є розпорядник бюджетних коштів) обрання і проведення процедур закупівель здійснюється без урахування обсягів закупівель, здійснених відповідно до тимчасового кошторису, керуючись вартісними межами, визначеними в частині першій статті 2 Закону.
Тішить чінка і однозначна позиція МЕРТУ по цьому питанню, що не може не радувати всіх замовників! Smile
Цитата:
Таким чином, ураховуючи, що Законом встановлено порядок придбання товарів, робіт і послуг, здійснення закупівель замовником у разі: 1) виникнення додаткової потреби у товарах, роботах чи послугах, яку замовник не міг передбачити; 2) виділення додаткових коштів; 3) перерозподілу коштів, зекономлених внаслідок проведення процедур закупівель коштів; 4) зекономлених у разі зміни ціни договору в бік зменшення у випадках, визначених у частині п’ятій статті 40 Закону; 5) розірвання договору про закупівлю та необхідності здійснення нової закупівлі; 6) інших подібних випадках, можливе після вчинення замовником дій, передбачених частиною першою статті 4 Закону, зокрема внесення змін до річного плану закупівель, керуючись вартісними межами, встановленими у частині першій статті 2 Закону, оскільки, виходячи зі змісту пункту 21 частини першої статті 1 Закону та з урахуванням Бюджетного кодексу України (у разі, якщо замовником є розпорядник бюджетних коштів або одержувач бюджетних коштів), такий предмет закупівлі у вищевказаних випадках вважатиметься новим предметом договору.
Ну і тут тішить такий розширений перелік випадків, коли можна укласти прямий договір наприкінці року.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
game1234
Репутация: 19 [ ? ]
Специалист
Специалист


Зарегистрирован: 07.04.2008
Сообщения: 507
Сообщение 04 Фев 2015, 13:56 Ответить с цитатой

Шановні колеги чи правильно я зрозумів думку даного абзацу розяснення.
Наприклад я провів відкриті торги на закупівлю шин на 3 000 000, 00 грн. протягом року, еле так склалось, що за обєктивних не передбачуваних обставинах, частина автомобілів експлуатувалась в складних умовах і в мене виникла додаткова потреба в закупівлі ще шин на 100 000,00 на прикінці року. Я вношу дану закупівлю у план самостійних закупівель, провожу самомтійну П/З, укладаю договір і оперативно забезпечую потребу в шинах.

_________________
Si cum simulacris pugnas. oblivisceris se ferram manu tenere.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
torgiosv1
Репутация: 120 [ ? ]
Специалист
Специалист


Зарегистрирован: 22.04.2008
Сообщения: 1796
Сообщение 04 Фев 2015, 17:01 Ответить с цитатой

game1234 писал(а):
Шановні колеги чи правильно я зрозумів думку даного абзацу розяснення.
Наприклад я провів відкриті торги на закупівлю шин на 3 000 000, 00 грн. протягом року, еле так склалось, що за обєктивних не передбачуваних обставинах, частина автомобілів експлуатувалась в складних умовах і в мене виникла додаткова потреба в закупівлі ще шин на 100 000,00 на прикінці року. Я вношу дану закупівлю у план самостійних закупівель, провожу самомтійну П/З, укладаю договір і оперативно забезпечую потребу в шинах.

на сумму до 100 тыс.грн (без НДС) заключаете отдельный договор.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Jyrcom
Репутация: 471 [ ? ]
Модер
Модер


Зарегистрирован: 02.01.2007
Сообщения: 6535
Откуда: не дом и не улица
Сообщение 04 Фев 2015, 17:18 Ответить с цитатой

game1234 писал(а):
Шановні колеги чи правильно я зрозумів думку даного абзацу розяснення.
Наприклад я провів відкриті торги на закупівлю шин на 3 000 000, 00 грн. протягом року, еле так склалось, що за обєктивних не передбачуваних обставинах, частина автомобілів експлуатувалась в складних умовах і в мене виникла додаткова потреба в закупівлі ще шин на 100 000,00 на прикінці року. Я вношу дану закупівлю у план самостійних закупівель, провожу самомтійну П/З, укладаю договір і оперативно забезпечую потребу в шинах.
Привіт, все що бюджетникам дозволено не проходить у підприємствWink доказати "об"єктивні і непередбачувані обставини" в умовах тотальних перевірок буде важкоWink
Нас он і в хвіст і в гриву зараз "ласкають" за те, що учасник надав оригінал, в той час як просили копію. Evil or Very Mad Evil or Very Mad
З.І. Та й бюджетникам я б рекомендував бути ще обачливішими Sad Те що дозволено було вчора, зараз заборонено.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
game1234
Репутация: 19 [ ? ]
Специалист
Специалист


Зарегистрирован: 07.04.2008
Сообщения: 507
Сообщение 05 Фев 2015, 08:41 Ответить с цитатой

Доброго дня дякую за зворотній звязок. Думаю, що по цій стежці можна буде пройти, али дійсно за обєктивних обставин при аварійних ситуаціях, АТО тощо, але виключно за нагальної потреби
_________________
Si cum simulacris pugnas. oblivisceris se ferram manu tenere.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> НПА МЭ Часовой пояс: GMT + 2
На страницу Пред.  1, 2
Страница 2 из 2

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы можете скачивать файлы
Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. topic RSS feed 


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

File Attachment © by Meik Sievertsen