Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro.
UA-Tenders.com
 
    FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 
Спеціалізований журнал "Держзакупівлі"
На страницу Пред.  1, 2, 3
 
Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> В прессе о госзакупках.
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
alena_zaiceva
Репутация: 28 [ ? ]
Практик
Практик


Зарегистрирован: 18.04.2013
Сообщения: 260
Откуда: Запорожье
Сообщение 13 Июн 2014, 08:43 Ответить с цитатой

irka писал(а):
alena_zaiceva писал(а):
Надеюсь, что не воспримут за рекламу в Раднике за май была шпаргалка для секретаря. Может пригодиться кому Wink

А хіба ЗЦП на портал подається аж за 20 робочих днів? Я чомусь думала, що за 7 р/д. А тепер щось заплуталась.

Вы правы, 7 рабочих дней.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
irka
Репутация: 112 [ ? ]
Специалист
Специалист


Зарегистрирован: 07.02.2008
Сообщения: 1804
Откуда: из провинции
Сообщение 13 Июн 2014, 09:03 Ответить с цитатой

alena_zaiceva писал(а):
irka писал(а):
alena_zaiceva писал(а):
Надеюсь, что не воспримут за рекламу в Раднике за май была шпаргалка для секретаря. Может пригодиться кому Wink

А хіба ЗЦП на портал подається аж за 20 робочих днів? Я чомусь думала, що за 7 р/д. А тепер щось заплуталась.

Вы правы, 7 рабочих дней.

Щось я в цьому вже дуже сумніваюсь:
Цитата:
15) оголошення про проведення процедури закупівлі - оголошення про проведення відкритих торгів, оголошення про проведення процедури двоступеневих торгів, оголошення про проведення попередньої кваліфікації, запит цінових пропозицій, інформація про застосування переговорної процедури закупівлі;

Цитата:
1. Замовник безоплатно подає для оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу в порядку, встановленому цим Законом, інформацію про закупівлю, а саме:
оголошення про проведення процедури закупівлі - не пізніш як за 20 робочих днів до дня розкриття пропозицій конкурсних торгів або кваліфікаційних пропозицій, якщо цим Законом для окремих процедур закупівлі не встановлено інший строк;

Але в ст. 36 нічого не йде про інший строк саме оприлюдення, а іде мова лише про:
Цитата:
Запит цінових пропозицій безоплатно оприлюднюється на веб-порталі Уповноваженого органу відповідно до статті 10 цього Закону.

І тут тільки:
Цитата:
Строк подання учасниками цінових пропозицій установлюється замовником, але не може бути меншим, ніж сім робочих днів з дня оприлюднення запиту цінових пропозицій на веб-порталі Уповноваженого органу відповідно до статті 10 цього Закону.

От тепер і замислилась, що подавати на оприлюднення ЗЦП потрібно за 20 р/д.

_________________
Я владею звездами, потому что до меня никто не догадался ими завладеть. (с)
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
alvikos
Репутация: 2 [ ? ]
Что такое тендер ?


Зарегистрирован: 29.05.2014
Сообщения: 37
Сообщение 13 Июн 2014, 09:49 Ответить с цитатой

читаем внимательно: "оголошення про проведення процедури закупівлі - не пізніш як за 20 робочих днів до дня розкриття пропозицій конкурсних торгів або кваліфікаційних пропозицій, ЯКЩО ЦИМ ЗАКОНОМ ДЛЯ ОКРЕМИХ ПРОЦЕДУР ЗАКУПІВЛІ НЕ ВСТАНОВЛЕНО ІНШИЙ СТРОК ". При ЗЦП законом встановлено ІНШИЙ СТРОК - 7 дней.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
TamTam
Репутация: 3 [ ? ]
Что такое тендер ?


Зарегистрирован: 16.07.2010
Сообщения: 14
Сообщение 13 Июн 2014, 10:17 Ответить с цитатой

[quote="irka"][quote="alena_zaiceva"]
irka писал(а):
alena_zaiceva писал(а):
Надеюсь, что не воспримут за рекламу в Раднике за май была шпаргалка для секретаря. Может пригодиться кому Wink


Але в ст. 36 нічого не йде про інший строк саме оприлюдення, а іде мова лише про:
Цитата:
Запит цінових пропозицій безоплатно оприлюднюється на веб-порталі Уповноваженого органу відповідно до статті 10 цього Закону.

І тут тільки:
Цитата:
Строк подання учасниками цінових пропозицій установлюється замовником, але не може бути меншим, ніж сім робочих днів з дня оприлюднення запиту цінових пропозицій на веб-порталі Уповноваженого органу відповідно до статті 10 цього Закону.

От тепер і замислилась, що подавати на оприлюднення ЗЦП потрібно за 20 р/д.


???
Стаття 36. Порядок проведення процедури запиту цінових пропозицій
1. Для отримання цінових пропозицій замовник надсилає запит не менше ніж трьом учасникам та в день надсилання запиту оприлюднює його на веб-порталі Уповноваженого органу.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
irka
Репутация: 112 [ ? ]
Специалист
Специалист


Зарегистрирован: 07.02.2008
Сообщения: 1804
Откуда: из провинции
Сообщение 13 Июн 2014, 10:30 Ответить с цитатой

alvikos писал(а):
читаем внимательно: "оголошення про проведення процедури закупівлі - не пізніш як за 20 робочих днів до дня розкриття пропозицій конкурсних торгів або кваліфікаційних пропозицій, ЯКЩО ЦИМ ЗАКОНОМ ДЛЯ ОКРЕМИХ ПРОЦЕДУР ЗАКУПІВЛІ НЕ ВСТАНОВЛЕНО ІНШИЙ СТРОК ". При ЗЦП законом встановлено ІНШИЙ СТРОК - 7 дней.

Та я здається читаю, та вичитую, що
Цитата:
Замовник безоплатно подає для оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу в порядку, встановленому цим Законом, інформацію про закупівлю, а саме:
- оголошення про проведення процедури закупівлі - не пізніш як за 20 робочих днів до дня розкриття пропозицій конкурсних торгів або кваліфікаційних пропозицій, якщо цим Законом для окремих процедур закупівлі не встановлено інший строк;

Тепер читаю ст. 36
Цитата:
Строк подання учасниками цінових пропозицій установлюється замовником, але не може бути меншим, ніж сім робочих днів з дня оприлюднення запиту цінових пропозицій на веб-порталі Уповноваженого органу відповідно до статті 10 цього Закону.

Мені здається, що у першому і другому випадку мови йде про різні строки. І що ст. 36 не установлено іншого строку саме для оприлюднення. Строк установлено для подання учасниками цінових пропозицій, а оприлюдення відбувається у порядку ст. 10. Чи може я акценти ставлю не правильно.

_________________
Я владею звездами, потому что до меня никто не догадался ими завладеть. (с)
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> В прессе о госзакупках. Часовой пояс: GMT + 2
На страницу Пред.  1, 2, 3
Страница 3 из 3

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы можете скачивать файлы
Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. topic RSS feed 


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

File Attachment © by Meik Sievertsen