Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro.
UA-Tenders.com

FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 
сертифікати якості по вугіллю

Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Открытые торги
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
dobrota13
Новичок

Сообщение 22 Окт 2012, 09:57 Ответить с цитатой

раніше я бачив у документації зазначалося,що якісь вугілля повина бути підтвердлжена копіями сертифікатів відповідності УКРСЕПРО , ПИТАННЯ ЧИ МОЖНА ВИМАГАТИ ІНШІ СЕРТИФІКАТИ ВІДПОВІДНОСТІ ,А НЕ УКРСЕПРО???ЯКЩО ТАК ТО ЯКІ САМЕ ДЕ МОЖНА ДІЗНАТИСЯ ПРО ЦІ СЕРТИФІКАТИ???ЧИ ТІЛЬКИ УКРСЕПРО Є ЄЖДИНОВСТАНОВЛЕНИЙ СЕРТИФІКАТ ЯКИЙ ВИДАЄТЬСЯ?
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Jyrcom
Модер
Модер

Сообщение 22 Окт 2012, 10:19 Ответить с цитатой

dobrota13 писал(а):
раніше я бачив у документації зазначалося,що якісь вугілля повина бути підтвердлжена копіями сертифікатів відповідності УКРСЕПРО , ПИТАННЯ ЧИ МОЖНА ВИМАГАТИ ІНШІ СЕРТИФІКАТИ ВІДПОВІДНОСТІ ,А НЕ УКРСЕПРО???ЯКЩО ТАК ТО ЯКІ САМЕ ДЕ МОЖНА ДІЗНАТИСЯ ПРО ЦІ СЕРТИФІКАТИ???ЧИ ТІЛЬКИ УКРСЕПРО Є ЄЖДИНОВСТАНОВЛЕНИЙ СЕРТИФІКАТ ЯКИЙ ВИДАЄТЬСЯ?
Ви дайте собі відовід - що Ви хочете отримати від Учасника? підтвердження яких технічних характеристик і яким документом Вам не вистачає для впевненності в товарі, що хочете закупити? І поділіться з нами...
dobrota13
Новичок

Сообщение 22 Окт 2012, 10:43 Ответить с цитатой

Ми хочемо закупити вугілля.
Можна взагалі не вимагати сертифікатів???,але тоді нам можуть неякісне вугілля постачати...
сертифікатів тих які посвідчують якість вугілля,вказують всі необхідні кількісні і якісні складові ,які повинна містити та чи інша марка вугілля ,відповідно до якихось загальноприянятих норм,нажаль я в цій справі не експерт більш точніше не можу сказати...
Jyrcom
Модер
Модер

Сообщение 22 Окт 2012, 11:22 Ответить с цитатой

dobrota13 писал(а):
Можна взагалі не вимагати сертифікатів???
можна, але
dobrota13 писал(а):
але тоді нам можуть неякісне вугілля постачати...

dobrota13 писал(а):
сертифікатів тих які посвідчують якість вугілля,вказують всі необхідні кількісні і якісні складові ,які повинна містити та чи інша марка вугілля ,відповідно до якихось загальноприянятих норм,нажаль я в цій справі не експерт більш точніше не можу сказати...
це може бути паспорт або сертифікат якості. А тепере питання. Які Вам необхідні характеристики вугілля? Тільки прохання - на форумі не запитуйте Smile
dobrota13
Новичок

Сообщение 22 Окт 2012, 12:05 Ответить с цитатой

в особисті я написати не можу.....
Які Вам необхідні характеристики вугілля?-я думаю кожна марка вугілля має свої властивості притамані тільки їй зольність,вологість,тд і тп.більш точніше не можу сказати.
Jyrcom
Модер
Модер

Сообщение 22 Окт 2012, 12:12 Ответить с цитатой

dobrota13 писал(а):
Які Вам необхідні характеристики вугілля?-я думаю кожна марка вугілля має свої властивості притамані тільки їй зольність,вологість,тд і тп.більш точніше не можу сказати.
А звідки (хто вам сказав), що Вам потрібне вугілля?
dobrota13
Новичок

Сообщение 22 Окт 2012, 12:54 Ответить с цитатой

Jyrcom писал(а):
dobrota13 писал(а):

ви що жартуєте над мною??)))) ахахахахаха жесть просто, - голос Господній сказаВ.
Начальник прийшов і каже: потрібно закупити вугілля на таку -то суму,ага значить сума відповідає тій по якій ми повині здійснювати закупівлю відповідно до ЗУ. ВСЕ, каже Дімон займись цим, от я Вам і пишу,тай запитую, як буде вірніше зробити.
Jyrcom
Модер
Модер

Сообщение 22 Окт 2012, 13:09 Ответить с цитатой

dobrota13 писал(а):
Jyrcom писал(а):
dobrota13 писал(а):

ви що жартуєте над мною??)))) ахахахахаха
Ні, просто в організації повинен бути ініціатор закупівлі - кінцевий споживач. Тобто той, хто визначає необхідність товару і його характеристики, який при закупівлі скаже своє "ФЕ!" і скаже: "нащо мені той мусор, я ж ВУГІЛЛЯ хотів!" І щоб уникнути такої розмови Ви зараз спитайте у отого містера Х (начальник, служба, може і прибиральниця) - яке саме вугілля потрібне? і для яких цілей. Якщо зимою тротуарчики викладувати від забору до парадного входу - то зольність можете і не прописувати, а ось якщо треба опалення організувати в будівлі, та щей не в пічку жменями кидати а в котел, то треба і характеристики відповідні знати. А хто Вам підкаже ці характеристики? "Дімон, займись!"(с)
З.І.На всякий випадок внесу сумніви в Ваші починання - а вдруг я і є Ваш начальник і перевіряю Вашу готовність моментально реагувати на завдання? Cool
dobrota13
Новичок

Сообщение 22 Окт 2012, 13:18 Ответить с цитатой

а вдруг я не Дімон , а Света??
я зрозумів ,но мені здається,що ми зайшли не туди звідки починали))
по-перше ,хто може знати ,які саме сертифікати діють на території України,які підтвержують властивості вугілля.
бо я думаю, що якщо наприклад прописати в документації просто сертифікати якості ,це чимось може дискімінувати і привести в плутанину і суперечку учасникі в подальшому при розкриті. якщо не уточнити ,то один подасть "ПРО" ,другий "УКРСЕПРО", третій "Благодєльні дяді Вассі" і всі вони будуть чинні?...
а зольність і вологість ми пропишимо в документації в кількісних та якісних харектиристиках.
teona
Эксперт
Эксперт

Сообщение 22 Окт 2012, 13:29 Ответить с цитатой

dobrota13 писал(а):
по-перше ,хто може знати ,які саме сертифікати діють на території України,які підтвержують властивості вугілля.
бо я думаю, що якщо наприклад прописати в документації просто сертифікати якості ,це чимось може дискімінувати і привести в плутанину і суперечку учасникі в подальшому при розкриті. якщо не уточнити ,то один подасть "ПРО" ,другий "УКРСЕПРО", третій "Благодєльні дяді Вассі" і всі вони будуть чинні?...
а зольність і вологість ми пропишимо в документації в кількісних та якісних харектиристиках.

найдите на сайте Вестника пару чужих ДКТ по углю, а там будет все что надо
Jyrcom
Модер
Модер

Сообщение 22 Окт 2012, 13:33 Ответить с цитатой

dobrota13 писал(а):
.
"Свєта, ну при чом тут конфєти?!" (с) ТІК
1. Пошук на цьому форумі - введіть для пошуку "вугілля" і читайте
2. Пошук в інтернеті - введіть "вугілля документація конкурсних торгів" і читайте
3. Сертифікат відповідності - підтверджує відповідність ГОСТ(ДСТУ), в якому є характеристики, які прописані в паспорті котла, який буде обігрівати Вашу (чи Вашої організації) будівлю, якщо я правильно зрозумів цілі, для яких буде використовуватись предмет закупівлі.
4. Паспорт (сертифікат) якості - підтверджує фактичні технічні характеристики партіїтовару
Так який документ задовільнить Вашого кінцевого споживача?
Absurdlana
Специалист
Специалист

Сообщение 22 Окт 2012, 14:25 Ответить с цитатой

dobrota13 писал(а):

думаю, що вугілля ви закуповуюте для якогось певного обладнання (мабуть, котел), на якому плануєте це вугілля спалювати и т.п. .. в технічних характеристиках цього обладнання, зазвичай, прописують вимоги та технічні параметри палива, на якому це обладнання працює, тому звертайтесь до своїх технарів, щоб вони дали вам ці параметри та відповідно якими документами може гарантватись відповідність вугілля дсту чи іншим вашим вимогам

Flegmat
Модер
Модер

Сообщение 22 Окт 2012, 16:00 Ответить с цитатой

До слова, "бамажка ат дзядзі Васі", зокрема й щодо вугілля, не завжди конає.
Приклад:
http://reyestr.court.gov.ua/Review/26369005
Cool

Товарищ, знай, пройдет она
Свобода слова и приватность
И вот тогда госбезопасность
Припомнит наши имена
Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Открытые торги Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

Перейти: