Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro.
UA-Tenders.com

FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 
Торги по кап. ремонту без проектно-кошторисної документації?

Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Открытые торги
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
zamovnyk
Что такое тендер ?

Сообщение 14 Июн 2011, 11:45 Ответить с цитатой

Доброго дня!
Ситуація наступна: ми повинні розпочати торги по закупівлі робіт по капітальному ремонту басейну. Проектно-кошторисної документації у нас немає і ми не знаємо, де її робити, є тільки затверджена сума на ці роботи.
Чи можливо нам розпочати торги без цієї документації? І чи можна так виписати у ДКТ, щоб цю документацію зробив учасник-переможець торгів?
Дякую за допомогу.
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
irka
Специалист
Специалист

Сообщение 14 Июн 2011, 12:42 Ответить с цитатой

zamovnyk писал(а):
Доброго дня!
Ситуація наступна: ми повинні розпочати торги по закупівлі робіт по капітальному ремонту басейну. Проектно-кошторисної документації у нас немає і ми не знаємо, де її робити, є тільки затверджена сума на ці роботи.
Чи можливо нам розпочати торги без цієї документації? І чи можна так виписати у ДКТ, щоб цю документацію зробив учасник-переможець торгів?
Дякую за допомогу.

Проектно-кошторисна документація - це ваше технічне завдання. Ви не можете прописувати, щоб учасник розробив вам кошториси, після проведення торгів по основних роботаї, адже не ви не він немають об?ємів робіт, як по вашому він це повинен зробити? Підігнати вашу виділену суму під себе? У нас КРУ чітко звіряли об?єми по проектно-кошторисній документації з фактичними об?ємами учасника (які він зазначав спочатку у ПКТ, а потім у договорі). + дивились усі експерні висновки (погодження) проектно-кошторисної документації. А от навпаки можливо, тобто якщо проектний інститут вам спочатку розробить проект, а потім буде учасником - це можливо (за умови, що у нього на будівництво є ліцензія). А як ви взагалі визначали суму робіт без проекту? Чи вам її виділили "от фанаря"?

irka
Специалист
Специалист

Сообщение 14 Июн 2011, 12:54 Ответить с цитатой

А вам взагалі потрібна проектно-кошторисна документація на кап.ремонт басейну? Десь я читала, що якщо вибірковий кап.ремонт, тоді складається скорочена проектно-кошторисна документація. Може вам хтось більш обізнаний посовітує. Але для розробки ТЗ у ДКТ все одно потрібні об?єми, вид робіт і т.і. відповідно по кошторисів. Це моя думка.
zamovnyk
Что такое тендер ?

Сообщение 14 Июн 2011, 13:12 Ответить с цитатой

[/quote]
Проектно-кошторисна документація - це ваше технічне завдання. Ви не можете прописувати, щоб учасник розробив вам кошториси, після проведення торгів по основних роботаї, адже не ви не він немають об?ємів робіт, як по вашому він це повинен зробити? Підігнати вашу виділену суму під себе? У нас КРУ чітко звіряли об?єми по проектно-кошторисній документації з фактичними об?ємами учасника (які він зазначав спочатку у ПКТ, а потім у договорі). + дивились усі експерні висновки (погодження) проектно-кошторисної документації. А от навпаки можливо, тобто якщо проектний інститут вам спочатку розробить проект, а потім буде учасником - це можливо (за умови, що у нього на будівництво є ліцензія). А як ви взагалі визначали суму робіт без проекту? Чи вам її виділили "от фанаря"?[/quote]

Дякую, що відгукнулись. Smile
Наскільки я Вас правильно зрозумів, ми спочатку повинні підготувати кошториси, а потім оголошувати торги на визначений цими кошторисами об'єм робіт.
Тобто спочатку ми маємо укласти прямий договір із любою будівельною фірмою, щоб вона розробила нам кошториси. Потім, коли вони готові, ми оголошуємо торги, і ця фірма також має право приймати участь у них.
Питання наступне: цей договір про розробку кошторисів буде як виконання робіт, чи надання послуг?
irka
Специалист
Специалист

Сообщение 14 Июн 2011, 13:20 Ответить с цитатой

zamovnyk писал(а):

Наскільки я Вас правильно зрозумів, ми спочатку повинні підготувати кошториси, а потім оголошувати торги на визначений цими кошторисами об'єм робіт.
Тобто спочатку ми маємо укласти прямий договір із любою будівельною фірмою, щоб вона розробила нам кошториси. Потім, коли вони готові, ми оголошуємо торги, і ця фірма також має право приймати участь у них.
Питання наступне: цей договір про розробку кошторисів буде як виконання робіт, чи надання послуг?

Взагалі-то нам розробляє не будівельна фірма, а проектий інститут, який має право це робити. Просто був випадок, коли розробники проекту приймали участь у торгах як будівельники (тому що у них є ліцензия на будівництво) з залученням субпідрядників. Якщо у вас буде розробка проекту, тоді можно прямий договір до 300 тис., адже це роботи. Тільки майте на увазі, що проектно-кошторисна документація ще повинна пройти експертизи та погодження.

zamovnyk
Что такое тендер ?

Сообщение 14 Июн 2011, 13:24 Ответить с цитатой

irka писал(а):
А вам взагалі потрібна проектно-кошторисна документація на кап.ремонт басейну? Десь я читала, що якщо вибірковий кап.ремонт, тоді складається скорочена проектно-кошторисна документація. Може вам хтось більш обізнаний посовітує. Але для розробки ТЗ у ДКТ все одно потрібні об?єми, вид робіт і т.і. відповідно по кошторисів. Це моя думка.

Я рахую, що краще буде, якщо у нас ця документація буде в наявності. Тоді менше проблем виникне при перевірках. Та і мені, як секретареві комітету, буде легше складати ДКТ.
Якщо честно, то я і сам у роботах не дуже обізнаний, ми в основному проводимо процедури по закупівлі продуктів харчування і послуг по організації гарячого харчування. Тут я вже руку набив, а от із цими роботами нечасто стикаюсь.
zamovnyk
Что такое тендер ?

Сообщение 14 Июн 2011, 13:29 Ответить с цитатой

irka писал(а):
zamovnyk писал(а):

Взагалі-то нам розробляє не будівельна фірма, а проектий інститут, який має право це робити. Просто був випадок, коли розробники проекту приймали участь у торгах як будівельники (тому що у них є ліцензия на будівництво) з залученням субпідрядників. Якщо у вас буде розробка проекту, тоді можно прямий договір до 300 тис., адже це роботи. Тільки майте на увазі, що проектно-кошторисна документація ще повинна пройти експертизи та погодження.

Тобто, для розробки документації мені потрібно звернутися до проектного інституту? А ці експертизи та погодження - їх де роблять?
irka
Специалист
Специалист

Сообщение 14 Июн 2011, 13:37 Ответить с цитатой

zamovnyk писал(а):

Тобто, для розробки документації мені потрібно звернутися до проектного інституту? А ці експертизи та погодження - їх де роблять?

Мабуть не зрозуміло висловилась. Ви можете звернутись до будь якого підприємства, яке має ліцензію на розробку проектно-кошторисної документації. Експертизу мала на увазі комплексну державну. ЇЇ робить Укрдержбудекспертиза, а погодження: СЕС, пожежники і т.д. Взагалі-то у нас цими питаннями займається окремий відділ, більше відповісни не можу (тому що не знаю Smile ).

zamovnyk
Что такое тендер ?

Сообщение 14 Июн 2011, 13:44 Ответить с цитатой

irka писал(а):
zamovnyk писал(а):

Мабуть не зрозуміло висловилась. Ви можете звернутись до будь якого підприємства, яке має ліцензію на розробку проектно-кошторисної документації. Експертизу мала на увазі комплексну державну. ЇЇ робить Укрдержбудекспертиза, а погодження: СЕС, пожежники і т.д. Взагалі-то у нас цими питаннями займається окремий відділ, більше відповісни не можу (тому що не знаю Smile ).

Все одно, дякую за допомогу, мені вже стало трішки ясніше. Idea
zamovnyk
Что такое тендер ?

Сообщение 14 Июн 2011, 13:49 Ответить с цитатой

Прошу відгукнутися тих, хто знає, як правильно робиться проектно-кошторисна документація під капітальний ремонт!!!! Shocked
Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Открытые торги Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

Перейти: